CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 9 > Hloubětín & Lehovec
12345678
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
knapino
Newbie

Registrován: 19.12.2002
Příspěvků: 6

to literakl Příspěvek č. 33 

literakl, mas nejake ICQ nebo neco, takhle je to na dlouhe trate moje UIN je 30776742

Old Post 13.08.2003 v 12:52
knapino je offline   Click Here to See the Profile for knapino   Find more posts by knapino   Click here to Send knapino a Private Message   Click Here to Email knapino     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
knapino
Newbie

Registrován: 19.12.2002
Příspěvků: 6

to literakl Příspěvek č. 34 

ahoj, vidim, ze mi pises na icq, ale cestou smerem ode me to asi nejak nefunguje jini lidi mi funguji normalne

Old Post 13.08.2003 v 14:30
knapino je offline   Click Here to See the Profile for knapino   Find more posts by knapino   Click here to Send knapino a Private Message   Click Here to Email knapino     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
literakl
Newbie

Registrován: 13.08.2003
Příspěvků: 4

Příspěvek č. 35 

Aha :-( ja pouzivam jabber a dosud jsem nemel problemy s transportem ..
Tak mi zavolej - 605 849 087

Old Post 13.08.2003 v 15:05
literakl je offline   Click Here to See the Profile for literakl   Find more posts by literakl   Click here to Send literakl a Private Message     Visit literakl's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Emmel
Newbie

Registrován: 04.09.2003
Příspěvků: 1

Zelenečská Příspěvek č. 36 

Omylem jsem kliknul na New thread místo na Post reply :-(.. každopádně, stěhuju se do 14 dnů do pronájmu na Zelenečskou, 3.p. Net tam zatím není a celkem bych ho potřeboval.. tak pokud něco vymyslíte, dejte vědět :-). ICQ 77369154

Old Post 04.09.2003 v 15:54
Emmel je offline   Click Here to See the Profile for Emmel   Find more posts by Emmel   Click here to Send Emmel a Private Message   Click Here to Email Emmel     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sirviper
Newbie

Registrován: 18.02.2004
Příspěvků: 8

Inet Příspěvek č. 37 

Mel bych zajem se pripojit, bydlím na Lehovci s výhledem na cele centrum, vidim od haly saszka az jak se na tu novou Shelku a kousek dal, pak je tam panelak

Old Post 19.02.2004 v 15:22
sirviper je offline   Click Here to See the Profile for sirviper   Find more posts by sirviper   Click here to Send sirviper a Private Message   Click Here to Email sirviper     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bloodvomit
Newbie

Registrován: 15.03.2004
Příspěvků: 1

Dotaz Příspěvek č. 38 

Cus, mam dotaz. Byldim v Hloubětíně, ulice Šestajovická 20 v 7 patře. Vidim bez problémů na Euro Mobel, Kostel sv. Jiří a bazén a velkou část Hloubětína... je tu někdo s kym bych se mohl domluvit?? diky

Old Post 15.03.2004 v 14:45
bloodvomit je offline   Click Here to See the Profile for bloodvomit   Find more posts by bloodvomit   Click here to Send bloodvomit a Private Message   Click Here to Email bloodvomit     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zajsoft
Pan hodný

Registrován: 04.01.2004
Příspěvků: 1017

Post Pripojeni v Hloubetine Příspěvek č. 39 

Zdar, ubytoval jsem se dlouhodobe na ubytovne BAYTON, sem v 6 patre, je to na proti SHELLce, snad bych mnel mit vyhled na AP Hloubetin-RAK, v pripade zajmu, mozno udelat AP a dat tam sektorovku, ci vsesmer, jakmile bude po ruce fotak tak udelam snimky s vyhledem.

Vyznam se ve wifi a sitarine, tudiz klidne i rad pomuzu jinym.

Zajsoft - node Zajsoft

__________________

Super Stupid Nesquick Rabbit
Nastal čas změn...!!!

Naposledy upravil Zajsoft 14.04.2004 v 08:44

Old Post 18.03.2004 v 07:19
Zajsoft je offline   Click Here to See the Profile for Zajsoft   Find more posts by Zajsoft   Click here to Send Zajsoft a Private Message     Visit Zajsoft's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bublin
Newbie

Registrován: 21.03.2004
Příspěvků: 1

chtěl byh se připojit Příspěvek č. 40 

Ahoj vsichni.Bydlím v Hloubětíně(v Cikánově) a chtěl bych se pomocí czfree připojovat k internetu.Vidím na část Hloubětína a na kopec na Prosek a také na Žižkov(vysílač).Prosím ozvěte se mi někdo jestli by jste pro mě měli nějaké řešeni.Dík

Old Post 21.03.2004 v 08:54
Bublin je offline   Click Here to See the Profile for Bublin   Find more posts by Bublin   Click here to Send Bublin a Private Message   Click Here to Email Bublin     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wendigo
Newbie

Registrován: 18.03.2004
Příspěvků: 1

Horousanska, Podebradska, Liblicka Příspěvek č. 41 

Old Post 31.03.2004 v 16:31
wendigo je offline   Click Here to See the Profile for wendigo   Find more posts by wendigo   Click here to Send wendigo a Private Message     Visit wendigo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zajsoft
Pan hodný

Registrován: 04.01.2004
Příspěvků: 1017

Re: Horousanska, Podebradska, Liblicka Příspěvek č. 42 

__________________

Super Stupid Nesquick Rabbit
Nastal čas změn...!!!

Naposledy upravil Zajsoft 14.04.2004 v 08:44

Old Post 31.03.2004 v 19:11
Zajsoft je offline   Click Here to See the Profile for Zajsoft   Find more posts by Zajsoft   Click here to Send Zajsoft a Private Message     Visit Zajsoft's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

ahoj Příspěvek č. 43 

pokud nekdo náhodou ale, fakt náhodou vidíte na node karel kabel kyje tak je tu možnost Vás připojit k tomuto node. zdravím Karel

__________________

Old Post 06.04.2004 v 03:46
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schinach
Newbie

Registrován: 04.05.2004
Příspěvků: 3

Lehovec Příspěvek č. 44 

Ahoj bydlim ve Slévačské na Lehovci a chci se pripojit.
Dejte kdyztak nekdo info.

Old Post 04.05.2004 v 20:16
schinach je offline   Click Here to See the Profile for schinach   Find more posts by schinach   Click here to Send schinach a Private Message   Click Here to Email schinach     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zajsoft
Pan hodný

Registrován: 04.01.2004
Příspěvků: 1017

Re: Lehovec Příspěvek č. 45 

__________________

Super Stupid Nesquick Rabbit
Nastal čas změn...!!!

Old Post 09.05.2004 v 11:29
Zajsoft je offline   Click Here to See the Profile for Zajsoft   Find more posts by Zajsoft   Click here to Send Zajsoft a Private Message     Visit Zajsoft's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EbaXo
Newbie

Registrován: 19.05.2004
Příspěvků: 2

Question Rozvoj site Příspěvek č. 46 

Zdravim

Mel bych zajem se aktivne podilet na rozvoji vasi nasi site adresa je Jednostranna 841

bydlime v rodinnem domku...
je to dost v dire ale presto vidim smerem na kyje panelakovou usadu

Wifi HW nejaky mam takze neni problem odskouset ... na strese jsem nemeril ale jinak kdyz nasmeruju zářič smerem k panelakum tak zadna sit :(

jinak mame s otcem nejake zkusenosti testovaly jsem wifi spojeni na 5Km bezelo to odhadem 10Mbit

Pripojeni zde u nas jedina sance pockat na ADSL stim ze neni volna ustredna respektive Dslam nebo Bluetone Angel az za nekolik mesicu protoze neni volnej sektor

Jake mam podle vas moznosti ?

Old Post 19.05.2004 v 17:55
EbaXo je offline   Click Here to See the Profile for EbaXo   Find more posts by EbaXo   Click here to Send EbaXo a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EbaXo
Newbie

Registrován: 19.05.2004
Příspěvků: 2

Příspěvek č. 47 

mno tak podle monitoru vidim tak k schinachovi bouzel asi ne az k L@zna-East

Old Post 19.05.2004 v 18:16
EbaXo je offline   Click Here to See the Profile for EbaXo   Find more posts by EbaXo   Click here to Send EbaXo a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tonza
Newbie

Registrován: 14.02.2004
Příspěvků: 2

Příspěvek č. 48 

Cau mel bych takky zajem node Tonza tak mi kdyztak napis jestli na me vidis a kolik by me stala 128 .dik my icq je 344162588

Old Post 21.05.2004 v 10:03
Tonza je offline   Click Here to See the Profile for Tonza   Find more posts by Tonza   Click here to Send Tonza a Private Message   Click Here to Email Tonza     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:31.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12345678  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz