CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Síť > zpoplatneni konektivity do CZFree.Net
« 89101112131415161718
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Plnt
HonzaK

Registrován: 04.06.2002
Příspěvků: 804

Team Member: MOD

Re: Clock & Shake & Simandl Příspěvek č. 209 

__________________

Old Post 25.03.2004 v 17:35
Plnt je offline   Click Here to See the Profile for Plnt   Find more posts by Plnt   Click here to Send Plnt a Private Message   Click Here to Email Plnt   Visit Plnt's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Clock
Senior Member

Registrován: 10.04.2002
Příspěvků: 976

Příspěvek č. 210 

__________________

Neposílejte prosím žádosti o uživatelskou podporu od Ronji na moje PM, ale posílejte je na Ronja mailing list.

Old Post 25.03.2004 v 17:37
Clock je offline   Click Here to See the Profile for Clock   Find more posts by Clock   Click here to Send Clock a Private Message     Visit Clock's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fyzik
Team Leader

Registrován: 23.05.2002
Příspěvků: 1102

Příspěvek č. 211 

__________________

Naposledy upravil Fyzik 25.03.2004 v 18:01

Old Post 25.03.2004 v 17:40
Fyzik je offline   Click Here to See the Profile for Fyzik   Find more posts by Fyzik   Click here to Send Fyzik a Private Message   Click Here to Email Fyzik   Visit Fyzik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plnt
HonzaK

Registrován: 04.06.2002
Příspěvků: 804

Team Member: MOD

Příspěvek č. 212 

__________________

Old Post 25.03.2004 v 17:40
Plnt je offline   Click Here to See the Profile for Plnt   Find more posts by Plnt   Click here to Send Plnt a Private Message   Click Here to Email Plnt   Visit Plnt's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jh
Newbie

Registrován: 12.06.2002
Příspěvků: 58

Příspěvek č. 213 

Panove, neztracejte cas zkoumanim co a jak spatne delaji druzi,
ale misto toho rozsirujte sit czfree sami tak, jak
nejlepe dovedete a umite. Hlavne tak, aby jste sami pred sebou meli ciste svedomi.

Udelejte neco lepsiho a to horsi samo casem zanikne.

Dokonce i v nasi oblasti je nekolik alternativ k pripojeni
do czfree a kazdy ma volbu vybrat ze stavajicich nekolika moznosti nebo vytvorit svoji "lepsi a levnejsi" sit.

Zatim se nemusim stydet chodit na ulici (jako se to stalo v jine nejmenovane "lepsi uz skoro czfree" siti hned v nasem sousedstvi, kde jim chybela zkusenost) a to mi jako satisfakce staci.

A pokud se k nam nekdo pripojuje tak vyhradne sam a dobrovolne. A my ho take dobrovolne do te site poustime. (nikdo nic nemusi),
Ale kdyz uz se dobrovolne pripoji, musi dodrzovat pravidla,
ktera znal dopredu a dobrovolne prijal za sve. A tak by to melo fungovat vsude a vzdy.

Kdyz to nekdo dokaze organizacne zaridit snadneji, lepe a jeste zadarmo nebo levneji, tak fajn, klidne reknu, ze je lesi nez ja ;-) (za druhe mluvit nemohu) a patrne nase sit postupem casu zanikne. V tuhle chvili, ale nic takoveho v dohlednu ani náznakem neni videt.

PS : to kazdemu, kdo se v tom pozna
A kdyz neco nevim, tak se nejdriv zeptam primo u zdroje. Alespon proto, abych nebyl za ...píp.... a nediskutoval o nesmyslech.

-------
Tak neutracejte cas tlachanim a hybaj do prace.
JH

Old Post 25.03.2004 v 18:00
jh je offline   Click Here to See the Profile for jh   Find more posts by jh   Click here to Send jh a Private Message   Click Here to Email jh     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ninja
Senior Member

Registrován: 30.10.2002
Příspěvků: 537

Příspěvek č. 214 

myslim ze posledni prispevek je jeden z mala rozumnych. Me treba taky prijdou poplatky u CZFreenet.cz Sev. mesto vysoke, ale nevadi mi, nastesti jsem v jine lokalite .

Kdo se chce na ne pripojit, ale zdaji se mu poplatky moc vysoke, muze s epreci pripojit na nekoho jineho. O tom to je. Misto vrseni nadavek a prohlubovani osbni zasti by bylo lepsi budovat sit.

Kdyz si nekdo udela sit s pripojenim do CZF a internetem v miste kde pusobi CZF Sev. mesto a bude levnejsi, ziska vice klientu. Normalni konkurencni prostredi.

Old Post 25.03.2004 v 18:21
ninja je offline   Click Here to See the Profile for ninja   Find more posts by ninja   Click here to Send ninja a Private Message   Click Here to Email ninja   Visit ninja's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plnt
HonzaK

Registrován: 04.06.2002
Příspěvků: 804

Team Member: MOD

Příspěvek č. 215 

__________________

Old Post 25.03.2004 v 18:30
Plnt je offline   Click Here to See the Profile for Plnt   Find more posts by Plnt   Click here to Send Plnt a Private Message   Click Here to Email Plnt   Visit Plnt's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alladin
Newbie

Registrován: 31.08.2002
Příspěvků: 11

Re: Re: Re: Re: CZFreeNet Příspěvek č. 216 

Old Post 25.03.2004 v 20:19
Alladin je offline   Click Here to See the Profile for Alladin   Find more posts by Alladin   Click here to Send Alladin a Private Message     Visit Alladin's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Pánové do této Příspěvek č. 217 

debaty jsem nechtěl již vstupovat ale, alladine-Ing.Suku a mlho snůška urážek které umíte vyprovodit ze svých úst mne docela zarazila. Myslel jsem že, se bavím s inteligentnímy a kultivovanými lidmi opak je pro mne pravdou. Nevíte o mne absolutně nic ale, víte co si myslím víte co jsem kde udelal víte kde co udelám dokonce mlho píšeš ve svých příspěvcích že, lžu o AP. Na kritiku nereagujete vysvětlením, fakty nebo konstruktivním přístupem pouze urážkami a chováním pro které neznám výraz. Dále že, vycházím pouze s clockových tvrzení. Jen jsem reagoval na to co jsem si přečetl na Vašich stránkách dále zde v CZF a o Vás na portálu justice.
Celá tato debata mne připomíná Remeta který nadává na vše s CZF ale píše sem jak o život. Podle něho je cokoliv v CZF na nic újezd.net a GPRS je to nejlepší. Tedy jemu jsem poradil at používá GPRS a újezd.net já mu v tom nebráním.
je vidět že, lidé z Bohnice o.p.s. nesnesou sebemenší kritiku vše je nej lepší nej rychlejší nej kvalitnější některá nej mohou být pravda i určitě jsou ale, zůstává to jen na lidech kteří jsou za tím a ti mne rozhodně nepřesvědčili o kladným přístupu. Jen tak mimichodem chováte se stejně ke svým klientům jako ke mne když Vás kritizují?
zkuste vzít tuto debatu jako fakt že, by jste se měli zamyslet nad tím jak to deláte.

jinak malá faktická poznámka nepřijde Vám komukoliv divné že, se to tu probírá dost dlouho na to aby, se nad tím nekdo zamyslel že, tu fakt asi něco nebude v pořádku?

ohledne co kde kdo jak dlouho delá jsem tu sice od 22.7.2003 ale od 12.2003 jsem aktivní node. Jinak pánové to co je na portálu justice krom několika starších na narážky o tom co sem kdy delal tak nekteří ještě když tahali kačera já jsem už ve svých 6-ti letech 1977 jezdil po závodech na 145 MHz s otcem OK1ANQ klub OK1KSD. V další době jsem už umel pájet a delat jednodušší obvody. v době kdy nikdo tady ještě o nejakém CZF nevedel jsem delal pro pásmo 2,1GHz (MMDS) quady které tady ještě nikdo nedělal. Středovku první jsme s otcem použili na komerční zakázku nekdy v roce 1999. kdo z vás tu byl v roce 1999 osobně si pamatuji při měřeních pro společnost radiomobil prázdný střechy v bohnicích.

Tímto přístupem se skutečně sami distancujete od toho do čeho se tlačíte. Agresí, urážkami nikdo ničeho nic nedocílil takže prosím myslím nyní skutečně Vážně pánové Mlho a Alladine-Ing.Suku neberte si mne nadále již do pusy způsobem jak jste zde předvedli. Jsem otevřený kritice i svojí i druhých ale, ne tímto způsobem. Děkuji.


Takže ted tedy korektně bez urážek naprosto vážně pánové Ing. Buriane st., Hrbku, Suku alias Alladine a pánové Buriane ml., Nováku a Pletko.
Jinak mám tento návrh pokud jste tak otevření jak píšete tak tedy:
1)Zveřejněte skutečné počty strojů a klientů.
2)Zveřejněte všechny trasy kanály mac essid atd.
3)Zveřejněte AS a rozsahy v AS který máte.
4) Upřesněte jaké rozsahy jste ochotni poskytnout ostatním okolo.

__________________

Naposledy upravil kabelnet 26.03.2004 v 01:34

Old Post 26.03.2004 v 00:20
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petrik
Senior Member

Registrován: 11.06.2002
Příspěvků: 1267

Re: Re: Re: Re: Re: CZFreeNet Příspěvek č. 218 

__________________

Cyberdyne Systems Terminator model 101

Naposledy upravil petrik 26.03.2004 v 00:57

Old Post 26.03.2004 v 00:50
petrik je offline   Click Here to See the Profile for petrik   Find more posts by petrik   Click here to Send petrik a Private Message   Click Here to Email petrik   Visit petrik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shake
Moderator

Registrován: 02.01.2003
Příspěvků: 1018

Team Member: MOD

Příspěvek č. 219 

Ja myslim, ze vsichni vime co znamena pokryvat naklady. Nechapu ale, proc nekdo, kdo tvrdi, ze si tim pokryva naklady, brani jakemukoli zverejneni stavu financi.
Proste o.p.s. si predstavuju spolecnost, ktera zrejme nema co skryvat a tudiz muze klidne sve kompletni ucetnictvi vystavit na internetu. Kazdy kdo pujde kolem a zavadi o tyto stranky se podiva, aha oni maji takove a takove naklady, a tolik a tolik davaji za to a to, a takovehle maji prijmy. No vida a chudakum jim nezbude ani na rohlik .. Kazdy by si to precetl, vsichni by byli spokojeni, protoze by bylo evidentni, ze se tim opravdu pokryvaji pouze naklady, a ze situace je tam holt takova, ze to jinak nejde a asi by nikdo nerekl ani popel.
Ovsem kdyz se mlzi a nic konkretniho se nerekne, a jen se tvrdi, ze to je nase vec jak si to varime, tak to je pak tezke ..
Navic u o.p.s. je ze zakona zrejme, ze jednou proste bude muset slozit verejne sve ucty, tak proc to nedelat prubezne a zabranit tak zbytecnym flame a diskuzim?
Prece nikdo nerika, ze se sit neda delat na ciscach a ze je na tom neco spatneho .. pokud ty penize na ta cisca pudou a nekdo je bude ochotny zaplatit tak proc ne

Ja provozuju nekomercni internetovou branu a jsem schopny komukoli kdo pozada umoznit nahlednuti do ucetnictvi a vysvetlit a obhajit kazdy prijem i vydaj. Jestli jste toho schopni i vy, pak to udelejte a neni co resit ne?

Old Post 26.03.2004 v 01:49
Shake je offline   Click Here to See the Profile for Shake   Find more posts by Shake   Click here to Send Shake a Private Message   Click Here to Email Shake     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jh
Newbie

Registrován: 12.06.2002
Příspěvků: 58

Příspěvek č. 220 

TO SHAKE a pod.

Nevim jak ty, ale asi ti je jasne, ze financni zalezitosti nejsou zadna legrace. Predpisy jsou predpisy, zakony jsou zakony a dodrzovat je musi kazdy. Ved si a udelej si ucetnictvi pro sebe a to je jen zlomek toho, co je nutne pro O.P.S. (mozna proto jich neni tolik) (kdybys to delal tak asi zdrovna ted nesedis u pocitace, ale delas asi ucetnictvi).
Pro tvoji predstavu je to zhruba 3 az 4 nasobek toho, co musis delat pro normalni s.r.o. a vubec se to neda srovnavat co si vedes jako OSVC nebo dokonce jako obycejny zamestnanec nejakeho podniku. Kdyz se zeptas normalniho ucetniho, tak ti na 90% rekne, ze delat ops neumi ci nechce a neni na to vybaveny.

Ja to delam po nocich ve svem volnem case, zadarmo a hrozne mne to nebavi. Pritom to musi byt vsechno v poradku. Kdo je se mnou v kontaktu a potrebuje neco ohledne svych plateb vedet, tak se to dozvi. Dokonce treba i na co se to pouzilo. Nezapomen, ze jsou i lide, kteri nestoji o to, aby se zverejnilo jak moc nebo cim prispeli. A jejich nazor respektuji take. Uz jednou jsem zverejnoval informaci o tom kdo kolik a na co prispel, ale opravdu neni cas diskutovat s kazdym na internetu.
Uz ted maji vsichni kdoz to potrebuji online mnoho financnich informaci, ale mam jen 2 ruce a nejdrazsi je vzdy lidska prace, kterou jsme dosud neplatili. Je to divny, ale neni moc lidi, kteri jsou ochotni pracovat zadarmo a jeste rozumi problematice.

Podotykam, ze mam take sve civilni zamestnani tzn. chodim do prace, a ted mam prozmenu k tomu zdravotni problemy.
Opravdu pro mne nijak netrapi, jestli 99% populace CR, ktera mi nepomuze a ani nema s nami nic spolecneho, nebude mit zdrovna ted
posledni novinky o pohybu na uctech. Opravnene osoby samozdrejme tuto moznost meli a maji kdykoliv.

A fakticky radeji neco kloudneho delejte. Diskuze bez vysledku jsou ztrata casu a cas je pro mne extremne vzacny statek.

Prijemnou noc preje JH.

Old Post 26.03.2004 v 02:44
jh je offline   Click Here to See the Profile for jh   Find more posts by jh   Click here to Send jh a Private Message   Click Here to Email jh     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jh
Newbie

Registrován: 12.06.2002
Příspěvků: 58

Příspěvek č. 221 

Old Post 26.03.2004 v 03:26
jh je offline   Click Here to See the Profile for jh   Find more posts by jh   Click here to Send jh a Private Message   Click Here to Email jh     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fyzik
Team Leader

Registrován: 23.05.2002
Příspěvků: 1102

Re: Re: Re: Re: Re: CZFreeNet Příspěvek č. 222 

__________________

Old Post 26.03.2004 v 04:25
Fyzik je offline   Click Here to See the Profile for Fyzik   Find more posts by Fyzik   Click here to Send Fyzik a Private Message   Click Here to Email Fyzik   Visit Fyzik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

odpoved Příspěvek č. 223 

mne uspokojila nejsem rejpal proste občas upozorním na neco co není až, úplně s ústavou CZF. ale každý máme svůj náhled, názor a od toho tu toto 4um koneckonců je. Pro mne je ted jen potěšující že, tu došlo k domluvě na tom že, si v klidu mohu požádat o rozsah. vzhledem k názorům by jsme se asi neshodli a proto netrvám na peerování u Vás pokud by jste mne požádali nemám s tím problém. Nechci si rozsah vynucovat ale, ani nechci do oblasti s přiděleným rozsahem tahat jiný rozsah to by byl trochu chaos. Takže beru za slovo o rozsah si požádám jakmile to bude aktuální. Je blbý že, si musim vzít rozsah i když připojím dva nebo tři lidi ale, taková jsou pravidla.
2Fyzik: Fyziku bod o rozsahu jsi videl. Jen aby se to nezakeclo časem do autu.
jinak dekuji za debatu pokud se zdála ostřejší občas se to stává ale, to je život dekuji za názory a přeji všem hodně dobrých spojení a co nejméně výpadků.

__________________

Old Post 26.03.2004 v 04:44
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hwsoft
Moderator
zastupce cloudu 10.101


Registrován: 11.10.2002
Příspěvků: 2100

Příspěvek č. 224 

__________________

ITF - FreeNet Liberec
DesSto
jabber: hwsoft@linjab.org

Old Post 26.03.2004 v 08:08
hwsoft je offline   Click Here to See the Profile for hwsoft   Find more posts by hwsoft   Click here to Send hwsoft a Private Message     Visit hwsoft's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:00.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 89101112131415161718  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz