CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Síť > obsah freenetu
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
misul
Newbie

Registrován: 23.03.2004
Příspěvků: 12

obsah freenetu Příspěvek č. 1 

omlouvam se - doufam ze me hned nevyf..te, jsem naprosty novacek, nejsem zatim nikde pripojen na freenet - vcera jsem se chyt na oznameni nekoho o existenci Freenetu v diskuzich o limitech na UPC, prochazel jsem tady to forum - uz vim jak vyrobit kdejakou antenu, kdo ma jakou antenu kde je v Praze naka odrusena hala ale nenasel jsem ani prd o tom co je obsahem Freenetu - vzhledem k tomu ze pocatecni investice je nekolik tisic, vetsina lidi by asi chtela vedet "co se tam deje".
Nejde mi o pripojeni k internetu ale vlastni obsah komunikace uvnitr site - fakt jsem to tady nikde nenasel, ani na nekolika webech tech "vlastnich uzlu"

napr. DC huby, jinej zpusob sdileni, gameservery, stream vysilani ap.

pokud v CZ zone je 14 000 uzivatelu tak prece neni mozny ze vsichni resej jenom ty anteny


dik (nic proti antenam nemam)

misul

Old Post 24.03.2004 v 14:11
misul je offline   Click Here to See the Profile for misul   Find more posts by misul   Click here to Send misul a Private Message   Click Here to Email misul     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chevees
Team Leader

Registrován: 30.07.2002
Příspěvků: 1050

Team Member: MOD

Příspěvek č. 2 

CZFree.Net je vlastně jenom taková celkem velká sí? propojenejch jednotlivejch počítačů a v podstatě z toho vyplývá, co může být "uvitř" - jakákoliv sí?ová služba, co si spustíš (nebo někdo jinej). Tzn. že "uvnitř" CZF jsou DC huby, FTP servery, game servery, IRC servery, běží tam stream rádio a tuším že někdo zrovna zkouší i video, běží tam TeamSpeak (hlasovej chat) atd, atd, atd...

__________________

Naposledy upravil Chevees 24.03.2004 v 17:24

Old Post 24.03.2004 v 14:51
Chevees je offline   Click Here to See the Profile for Chevees   Find more posts by Chevees   Click here to Send Chevees a Private Message     Visit Chevees's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
misul
Newbie

Registrován: 23.03.2004
Příspěvků: 12

parada Příspěvek č. 3 

tak to parada,
este kdybych mel vic jak dva dubliky na signalu

:-)

Old Post 24.03.2004 v 16:34
misul je offline   Click Here to See the Profile for misul   Find more posts by misul   Click here to Send misul a Private Message   Click Here to Email misul     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Norick
Junior Member

Registrován: 25.08.2002
Příspěvků: 119

Příspěvek č. 4 

__________________

We all shall be connected to backbone net someday. Shall we be satisfied then?
ICQ:332178427

Old Post 24.03.2004 v 16:52
Norick je offline   Click Here to See the Profile for Norick   Find more posts by Norick   Click here to Send Norick a Private Message   Click Here to Email Norick     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oto
Member

Registrován: 13.06.2002
Příspěvků: 332

Re: obsah freenetu Příspěvek č. 5 

__________________

oto, oto@valek.net

Old Post 25.03.2004 v 03:04
oto je offline   Click Here to See the Profile for oto   Find more posts by oto   Click here to Send oto a Private Message   Click Here to Email oto     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
misul
Newbie

Registrován: 23.03.2004
Příspěvků: 12

dik Příspěvek č. 6 

dil vsem za odpovedi

Old Post 29.03.2004 v 09:51
misul je offline   Click Here to See the Profile for misul   Find more posts by misul   Click here to Send misul a Private Message   Click Here to Email misul     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:36.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz