CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 3 > Jarov, Koněvova
« 910111213141516
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
danny


Registrován: 12.05.2002
Příspěvků: 5247

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Příspěvek č. 225 

Teoreticky by melo byt videt na body styx, jarov - podivej se do czf mapy, kde zhruba jsou (oba na Konevove) - a vizualne skuz najit, vetsinou ten bod jde poznat podle "par" wifi anten na strese

Old Post 04.01.2007 v 18:04
danny je pryč   Click Here to See the Profile for danny   Find more posts by danny         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jaha2x
Junior Member

Registrován: 20.06.2002
Příspěvků: 246

Příspěvek č. 226


Old Post 04.01.2007 v 18:39
jaha2x je offline Click Here to See the Profile for jaha2x Click here to Send jaha2x a Private Message Find more posts by jaha2x Upravit/Smazat Příspěvek Odpovědět s Citací
Ancientdrake
Newbie

Registrován: 05.01.2007
Příspěvků: 1

Příspěvek č. 227 

Zdravim, chtel bych se zde taky pripojit na net. Adresa: Buchovcova 3, mam pokoj smerem na dvur takze prakticky koukam na Kino Aero. Neni tam nahodou AP? Dik

Old Post 05.01.2007 v 00:42
Ancientdrake je offline   Click Here to See the Profile for Ancientdrake   Find more posts by Ancientdrake   Click here to Send Ancientdrake a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
buchovcov
Newbie

Registrován: 04.01.2007
Příspěvků: 1

Příspěvek č. 228 

já jsem zase Buchovcova 4. Směrem do ulice je u nás v baráku free hot spot. Bohužel bydlím ve 4. patře s oknama do dvora, takže mám smůlu..
Není někdo na Viklefově, Koněvce (Vápenka) nebo Biskupcově ve stejném bloku jako já?

Old Post 19.01.2007 v 09:28
buchovcov je offline   Click Here to See the Profile for buchovcov   Find more posts by buchovcov   Click here to Send buchovcov a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mtb.speaker
Newbie

Registrován: 19.03.2007
Příspěvků: 1

Příspěvek č. 229 

Old Post 06.04.2007 v 21:05
mtb.speaker je offline   Click Here to See the Profile for mtb.speaker   Find more posts by mtb.speaker         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
club666
Newbie

Registrován: 16.04.2007
Příspěvků: 1

Příspěvek č. 230 

Old Post 16.04.2007 v 13:00
club666 je offline   Click Here to See the Profile for club666   Find more posts by club666   Click here to Send club666 a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
1Pawell
Newbie

Registrován: 28.06.2007
Příspěvků: 1

Question Koněvka pod Ohradou Příspěvek č. 231 

Ahoj vespolek. Docela rád bych se zapojil, a to nejen do diskuze
Disponuji myslím docela použitelným prostorem nad střechou domu na Koněvce (konkrétně Koněvova 83), což je cca 250 m pod křižovatkou Ohrada. Pravda, výhled na množství komerčních vysílačů (Olšanská, Žižkov...), ale upřímně - netuším jak dalece k okamžitému použití v rámci sítě, o které je tady řeč.
Takže - kdyby se hodilo, nebo předběžně hodilo k uvažování, jsem připraven participovat.

Old Post 28.06.2007 v 07:47
1Pawell je offline   Click Here to See the Profile for 1Pawell   Find more posts by 1Pawell   Click here to Send 1Pawell a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
golovamasina
Newbie

Registrován: 24.01.2008
Příspěvků: 1

Question připojení koněvova 6 Příspěvek č. 232 

Dobrý den, nemáte náhodou někdo kontak nebo nebo neznáte člověka, který provozuje CZfree.net.huston, rád bych prokonzultoval případné připojení, díky za odpověď

Old Post 18.02.2008 v 16:03
golovamasina je offline   Click Here to See the Profile for golovamasina   Find more posts by golovamasina   Click here to Send golovamasina a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vivak
Newbie

Registrován: 18.09.2008
Příspěvků: 2

V čem je problém Příspěvek č. 233 

Zdravím všechny. Asi rok jsem se připojoval na síť czfreehabrova , ale od tohoto pondělí 15.9.2008 se již na tuto síť nemohu připojit. Stále ji vidím, ale bez možnosti připojení. Tohle se mi stalo i s czfree.net.styx.sz a czfree.net.styx.jz. Bydlím v ul. Koněvova 212 v 9 patře s oknem vedeným směrem ke konečné zastávce tramvaje Spojovací. Nikdy nebyl v připojení problém, ale od pondělí to už nejde. Připojuji se jen přes wifi v notebooku. Díky za odpovědi.

Old Post 18.09.2008 v 16:46
vivak je offline   Click Here to See the Profile for vivak   Find more posts by vivak   Click here to Send vivak a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jaha2x
Junior Member

Registrován: 20.06.2002
Příspěvků: 246

Re: V čem je problém Příspěvek č. 234 

Old Post 19.09.2008 v 11:56
jaha2x je offline   Click Here to See the Profile for jaha2x   Find more posts by jaha2x   Click here to Send jaha2x a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vivak
Newbie

Registrován: 18.09.2008
Příspěvků: 2

Re: Re: V čem je problém Příspěvek č. 235 

Old Post 19.09.2008 v 15:10
vivak je offline   Click Here to See the Profile for vivak   Find more posts by vivak   Click here to Send vivak a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dsrutek
Newbie

Registrován: 14.11.2008
Příspěvků: 1

Květinková Příspěvek č. 236 

Ahoj, bydlím v Květinkové 23, vedle sebe mám vysoký panelák. Z okna mám výhled směram na Telefonicu, Oryx, benzina. Bydlím ve 4 patře. Prosím o info ke komu bych se mohl připojit. Díky. D.

Old Post 14.11.2008 v 11:49
dsrutek je offline   Click Here to See the Profile for dsrutek   Find more posts by dsrutek   Click here to Send dsrutek a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rockkid
Newbie

Registrován: 30.01.2009
Příspěvků: 2

připojení na seifertově ulici praha 3 Příspěvek č. 237 

zdravíčko,
jsem laik ohledně wifi internetu.
zajímalo by mne jestli mám možnost se připojit na seifertově ulici a co všechno bych k tomu potřeboval.
opravdu o tomto nevím nic, tak bych rád kdybyste mi to někdo mohl polopatě vysvětlil.
díky

Old Post 02.02.2009 v 08:46
rockkid je offline   Click Here to See the Profile for rockkid   Find more posts by rockkid   Click here to Send rockkid a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr.cb
Newbie

Registrován: 07.10.2008
Příspěvků: 6

Nákladové nádraží Žiškov Příspěvek č. 238 

Zdravím Jsem hned naproti nákladovému nádraží a chci se stát plnokrevným členem czfree a plánuji tu spustit AP zatím ale narážím na svou neznalost linuxu a problámi s technikou. Najde se někdo kdo mi stim pomůže? Tato lokalita může bejt vzhledem k výstavbě nových bytů celkem zajímavá.
Dík petr.cb

Old Post 06.04.2009 v 08:01
petr.cb je offline   Click Here to See the Profile for petr.cb   Find more posts by petr.cb   Click here to Send petr.cb a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 239 

Chtělo by si to dát do mapy node, aby bylo zřejmé kde se nachází místo připojení. K.

__________________

Old Post 06.04.2009 v 13:26
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr.isoz
Newbie

Registrován: 26.10.2013
Příspěvků: 1

připojení Příspěvek č. 240 

Zdravíčko všem. Potřebuju připojit Koněvovu 83. Je tu někdo kdo mi poskytne připojení?

Old Post 29.10.2013 v 06:24
petr.isoz je offline   Click Here to See the Profile for petr.isoz   Find more posts by petr.isoz   Click here to Send petr.isoz a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:50.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 910111213141516  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz