CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Klubovna > Druhý sraz CZFREENETaku
1234
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
mohyla
Junior Member

Registrován: 15.01.2003
Příspěvků: 261

Příspěvek č. 17 

Old Post 08.07.2004 v 19:27
mohyla je offline   Click Here to See the Profile for mohyla   Find more posts by mohyla   Click here to Send mohyla a Private Message   Click Here to Email mohyla     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

HLASOVÁNÍ O DNI 2 PRAŽSKÉHO SRAZU CZFREE.NET Příspěvek č. 18 

__________________

Old Post 09.07.2004 v 02:15
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D@vid
...nikdo...

Registrován: 01.12.2002
Příspěvků: 322

Re: HLASOVÁNÍ O DNI 2 PRAŽSKÉHO SRAZU CZFREE.NET Příspěvek č. 19 

__________________

Zkuste to bez drátů, milý Marconi

Old Post 09.07.2004 v 18:34
D@vid je offline   Click Here to See the Profile for D@vid   Find more posts by D@vid   Click here to Send D@vid a Private Message   Click Here to Email D@vid     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 20 

Prosím tedy nekoho z moderátorů o opravu mne to nejde..... karel

__________________

Old Post 10.07.2004 v 03:08
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
networ
Junior Member

Registrován: 30.09.2002
Příspěvků: 101

Podrobnosti k PartyPoint Příspěvek č. 21 

__________________

Born to be lama.


Naposledy upravil networ 10.07.2004 v 06:48

Old Post 10.07.2004 v 06:41
networ je offline   Click Here to See the Profile for networ   Find more posts by networ   Click here to Send networ a Private Message   Click Here to Email networ   Visit networ's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 22 

__________________

Naposledy upravil kabelnet 10.07.2004 v 10:27

Old Post 10.07.2004 v 09:40
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pulytr
Newbie

Registrován: 14.02.2003
Příspěvků: 19

Termín nic moc Příspěvek č. 23 

Skoda docela bych přišel ale jsem na vodě :( o prvním srazu jsem ani neuvazoval moc práce a brácha měl svatbu ( podpantoflák )

Na druhý sraz bych přišel mám to kousek Hospoda Good ale jak jsem psal bohužel jsem na vodě :(

Skuste dát hlasování o jiném termínu a určitě v pátek nebo sobotu !! Třeba se najde jiný termín

Old Post 10.07.2004 v 13:15
Pulytr je offline   Click Here to See the Profile for Pulytr   Find more posts by Pulytr   Click here to Send Pulytr a Private Message   Click Here to Email Pulytr     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
=PJ= Azzie
Pekelník

Registrován: 16.06.2003
Příspěvků: 1941

Příspěvek č. 24 

__________________

OUT OF SERVICE

Old Post 10.07.2004 v 18:10
=PJ= Azzie je offline   Click Here to See the Profile for =PJ= Azzie   Find more posts by =PJ= Azzie   Click here to Send =PJ= Azzie a Private Message   Click Here to Email =PJ= Azzie     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xchaos
Samozvany gubernator

Registrován: 13.05.2002
Příspěvků: 3362

Team Member: MOD

Red face chjo Příspěvek č. 25 

Hmm, k cemu je mi na srazu Wi-Fi pokryti, kdyz mi moje hyperkomercni aktivity jakozto iGW nevydelaji ani na notebook na premerovani signalu, natoz na hrani....

No nic, jediny co nas muze utesovat, ze internetove kavarny v Rumunsku (na nadrazi v Brasove 15 000 lei/hod, tzn. asi 13 Kc pokud se nepletu) jsou asi pripojene taky 32 kbps shared - nebo aspon do ciziny (k nam).

Sraz si uzijte, nevim jestli 31.7. budu v Praze (deje se myslim tou dobou spousta jinych zajimavyhc veci...)

__________________

Old Post 12.07.2004 v 09:06
xchaos je offline   Click Here to See the Profile for xchaos   Find more posts by xchaos   Click here to Send xchaos a Private Message   Click Here to Email xchaos   Visit xchaos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tff
Newbie

Registrován: 01.06.2004
Příspěvků: 3

Příspěvek č. 26 

Asi jsem trochu pomalejsi ale co ze se tam bude dit.
Ma to nejakej program nebo je to jen kalba lidi stejnyho zajmu?

__________________

Mario

Adventavis Asinus, Pulcher Et Fortissimus

Old Post 16.07.2004 v 15:36
tff je offline   Click Here to See the Profile for tff   Find more posts by tff   Click here to Send tff a Private Message   Click Here to Email tff     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D@vid
...nikdo...

Registrován: 01.12.2002
Příspěvků: 322

Příspěvek č. 27 

...kolotoče,houpačky,přehlídky a estrády...

__________________

Zkuste to bez drátů, milý Marconi

Old Post 16.07.2004 v 17:37
D@vid je offline   Click Here to See the Profile for D@vid   Find more posts by D@vid   Click here to Send D@vid a Private Message   Click Here to Email D@vid     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tff
Newbie

Registrován: 01.06.2004
Příspěvků: 3

Talking Příspěvek č. 28 

Tak to kazdopadne prijdu jen doufam ze tam maj levny pivo a ze se tam nestrilej amateur IT.

__________________

Mario

Adventavis Asinus, Pulcher Et Fortissimus

Old Post 16.07.2004 v 18:17
tff je offline   Click Here to See the Profile for tff   Find more posts by tff   Click here to Send tff a Private Message   Click Here to Email tff     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lazna
Senior Member

Registrován: 29.10.2002
Příspěvků: 2614

User is Mapper

Re: Re: HLASOVÁNÍ O DNI 2 PRAŽSKÉHO SRAZU CZFREE.NET Příspěvek č. 29 

__________________

Old Post 16.07.2004 v 19:05
lazna je offline   Click Here to See the Profile for lazna   Find more posts by lazna   Click here to Send lazna a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frodo
Úlet

Registrován: 01.08.2002
Příspěvků: 726

Příspěvek č. 30 

Netdave, Fyzik, Ja a asi i Deu budeme na CZTeku... jsem pro zmenu terminu

__________________

:::: whois -h whois.czfree.net 64550|grep ^descr

Old Post 20.07.2004 v 18:01
frodo je offline   Click Here to See the Profile for frodo   Find more posts by frodo   Click here to Send frodo a Private Message   Click Here to Email frodo   Visit frodo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
=PJ= Azzie
Pekelník

Registrován: 16.06.2003
Příspěvků: 1941

Příspěvek č. 31 

__________________

OUT OF SERVICE

Old Post 20.07.2004 v 22:36
=PJ= Azzie je offline   Click Here to See the Profile for =PJ= Azzie   Find more posts by =PJ= Azzie   Click here to Send =PJ= Azzie a Private Message   Click Here to Email =PJ= Azzie     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
neo10
Old Post 21.07.2004 07:39
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] () Příspěvek č. 32 
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:39.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
1234  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz