CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 5 > Anděl
123456
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
pigeon
Junior Member

Registrován: 11.09.2002
Příspěvků: 163

Andel a okoli Příspěvek č. 33 

Prestehoval jsem se nedavno na Smichov z Nusli kde jsem byl pripojen na i4. Chtel bych se pripojit nekam v okoli, asi na DEU. A nasledne zbudovat AP /node pigeon_new/ a poslat CZFree dal smerem k vode, kde je dost "modrych" lidi a DEU je asi vsechny neutahne.

Takze se chci zkoordinovat a domluvit jake jsou pripominky, pouzite kanaly a podobne.

P.S: Byl jsem merit na strese a nejsem schopen identifikovat DEU, nevite nekdo MAC? V monitoru MAC kupodivu neni.

Dik
pigeon

Old Post 03.05.2004 v 16:11
pigeon je offline   Click Here to See the Profile for pigeon   Find more posts by pigeon   Click here to Send pigeon a Private Message   Click Here to Email pigeon   Visit pigeon's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mattithjah
Newbie

Registrován: 28.04.2004
Příspěvků: 1

Arrow Příspěvek č. 34 

Zdravim,
mel bych zajem o sdileni pripojeni na internet, ale nevim jak mam zjistit, jestli by mi to tu fachalo (bydlim v ulici Drtinova) a jaky bych na to potreboval hw...

Old Post 05.06.2004 v 13:20
mattithjah je offline   Click Here to See the Profile for mattithjah   Find more posts by mattithjah   Click here to Send mattithjah a Private Message   Click Here to Email mattithjah     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Katherina
Newbie

Registrován: 07.07.2004
Příspěvků: 7

Příspěvek č. 35 

Preji pekny den,

kamarad mi meril signal a nameril ..
CZFree.net
MAC 0060B369EA62
Chan 5
Vendor Z-com
Signal -83
Noise -100
SNR+ 14

Mam s takovym signalem sanci? Pokud ano, ozve se mi vlastnik uzlu?
Bydlime v Praze 2 u Palackeho mostu, ale signal jde z Prahy 5.

Old Post 07.07.2004 v 13:54
Katherina je offline   Click Here to See the Profile for Katherina   Find more posts by Katherina   Click here to Send Katherina a Private Message   Click Here to Email Katherina   Visit Katherina's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frkotek
Newbie

Registrován: 03.08.2004
Příspěvků: 1

Pripojeni Příspěvek č. 36 

Ahoj vsem,

rad bych se pripojil do site czfree.net. V soucasne dobe bydlim v ulici na Belidle 13 a zjistil jsem, ze nekdo je pripojen dva vchody vedle me. Bylo by mozne se pripojit?

Predem diky,

frkotek

Old Post 03.08.2004 v 12:56
frkotek je offline   Click Here to See the Profile for frkotek   Find more posts by frkotek   Click here to Send frkotek a Private Message   Click Here to Email frkotek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gusspacho
Newbie

Registrován: 18.08.2004
Příspěvků: 1

Pripojeni na Andelu - Smichov Příspěvek č. 37 

Zdravim, najde se nekdo, kdo by mi poskytnul (a pomohl) zridit pripojeni na Andelu? Jsem v ulici Bozdechova, takze budu vdecny za jakekoliv rady a pomoc.
Dik, Honza

Old Post 24.08.2004 v 23:03
gusspacho je offline   Click Here to See the Profile for gusspacho   Find more posts by gusspacho   Click here to Send gusspacho a Private Message   Click Here to Email gusspacho     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jzednik
Newbie

Registrován: 24.03.2003
Příspěvků: 4

Nadrazni.czfree.net Příspěvek č. 38 

Ahoj, mam nasledujici dotaz ...

Ci je pripojny bod Nadrazni.CZfree.net? Chytam ho z okna, na mape neni ... nemuzu zjistit, ci to je ...

Jirka

__________________

jzednik

Old Post 07.09.2004 v 10:44
Jzednik je offline   Click Here to See the Profile for Jzednik   Find more posts by Jzednik   Click here to Send Jzednik a Private Message   Click Here to Email Jzednik   Visit Jzednik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
swata
Newbie

Registrován: 14.10.2004
Příspěvků: 1

Příspěvek č. 39 

Ahoj, v mape jsem jako 'Radlicka 22' a chytil jsem nasledujici:
CZFree.Net.SH kanal 12 MAC 000D8882C9B1
CZFree.Net kanal 8 MAC 0010C618C1C9
CZFree.Net.Bone2 kanal 1 MAC 0010C618C0FC

Nikde jsem to tu nebyl schopen najit. Jen podle (sve) polohy predpokladam, ze to je node Deu. Muze mi to nekdo potvrdit?

Old Post 20.10.2004 v 16:06
swata je offline   Click Here to See the Profile for swata   Find more posts by swata   Click here to Send swata a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ROB
Newbie

Registrován: 01.11.2002
Příspěvků: 18

Bere DEU? Příspěvek č. 40 

Ahoj,
jelikoz neni v silach smrtelnika spojit se jakkoli s DEUem, obracim se na sirsi verejnost z okoli Andela. Myslite si ze je hodne naivni usilovat o pripojeni do CZFree primo pres DEUa, prestoze se nachazim asi 100m od jeho anten? Pripadne, nasel by se nekdo (Wlk, Kenya) kdo ma jeste na svych AP volno? Potazmo, planujete nekdo z okoli DEUa vystavet v dohledne dobe fungl nove AP?
Diky za rady a nazory...
ROBert

__________________

Zkuste to bez drátů milý Marconi!!

Old Post 25.10.2004 v 17:59
ROB je offline   Click Here to See the Profile for ROB   Find more posts by ROB   Click here to Send ROB a Private Message   Click Here to Email ROB   Visit ROB's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jointer
Member

Registrován: 05.07.2002
Příspěvků: 405

Příspěvek č. 41 

Deu je Buh a jak je znamo, Boha je tezke kontaktovat.
Kazdopadne i ja se o to snazil, protoze by bylo teoreticky mozne propojit muj node s jednim jeho na Andelu a udelat tak fajn czfree spoj, ale kdyz je to bez odezvy...
Treba pristi rok...

__________________

>>----------------<<
ALL YOUR WI-FI ARE BELONG TO US!
JOIN(T) US!

Old Post 25.10.2004 v 19:44
jointer je offline   Click Here to See the Profile for jointer   Find more posts by jointer   Click here to Send jointer a Private Message     Visit jointer's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pigeon
Junior Member

Registrován: 11.09.2002
Příspěvků: 163

Příspěvek č. 42 

Chystam se pripojit asi taky na DEUa a vybudovat AP nadrazni. Pokusim se najit i jine AP na ktere bych to pripojil misto DEUa.
Dam sem vedet jak to vypada.

Old Post 26.10.2004 v 17:09
pigeon je offline   Click Here to See the Profile for pigeon   Find more posts by pigeon   Click here to Send pigeon a Private Message   Click Here to Email pigeon   Visit pigeon's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Collector
Newbie

Registrován: 28.03.2004
Příspěvků: 18

Příspěvek č. 43 

Čus, mám dotaz. Byl jsem připojenej AP kyklop, jenže na ten se teď nemůžu dostat. Objevilo se ale AP s SSID drtinova2.czfree.net V monitoru jsem žádné jiné AP nenašel. Nevíte někdo, kdo by to mohl být? Myslim, že jsem někde v connected fóru našel, seznam SSID. Na veřejnym fóru jsem to hledal, ale nenašel. Dík za pomoc.

Old Post 12.11.2004 v 08:13
Collector je offline   Click Here to See the Profile for Collector   Find more posts by Collector   Click here to Send Collector a Private Message   Click Here to Email Collector     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jo.la
Newbie

Registrován: 07.04.2003
Příspěvků: 5

drtinova2.czfree.net Příspěvek č. 44 

Old Post 30.11.2004 v 12:11
jo.la je offline   Click Here to See the Profile for jo.la   Find more posts by jo.la   Click here to Send jo.la a Private Message     Visit jo.la's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krá?a
Newbie

Registrován: 10.02.2003
Příspěvků: 1

Tady se hlásíme Příspěvek č. 45 

Ahoj, osobně jsem děsná lama a vůbec tomu nerozumím. Jde o to, že známá shání připojení k netu a bydlí v Radlické 57. Osobně ani nejsem z Prahy. Dalo by se nějak zjistit, jestli by jí šel a na kolik by to tak vycházelo?
Dík

__________________

Krá?a s vypnutým zvukem

Old Post 07.12.2004 v 04:49
Krá?a je offline   Click Here to See the Profile for Krá?a   Find more posts by Krá?a     Click Here to Email Krá?a   Visit Krá?a's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vikomt
Newbie

Registrován: 06.12.2004
Příspěvků: 4

Připojení - Košíře Příspěvek č. 46 

Bydlím v Košířích ( údolí, výhled Jih ) a rád bych zjistil nějaké infomace o možnostech připojení, AP apod. Díky za info.

Old Post 07.12.2004 v 09:43
Vikomt je offline   Click Here to See the Profile for Vikomt   Find more posts by Vikomt   Click here to Send Vikomt a Private Message   Click Here to Email Vikomt     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dj-bobr
Debugger

Registrován: 24.11.2002
Příspěvků: 814

Příspěvek č. 47 

__________________

B!

Old Post 27.02.2005 v 11:59
dj-bobr je offline   Click Here to See the Profile for dj-bobr   Find more posts by dj-bobr   Click here to Send dj-bobr a Private Message   Click Here to Email dj-bobr   Visit dj-bobr's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zibs
Newbie

Registrován: 09.03.2005
Příspěvků: 1

Příspěvek č. 48 

Na Arbesově nám. vidím drtinova.czfreenet, mám tedy otázku, koho kontaktovat k získání konektivity ? Díky za odpověď.

Old Post 09.03.2005 v 19:32
Zibs je offline   Click Here to See the Profile for Zibs   Find more posts by Zibs   Click here to Send Zibs a Private Message   Click Here to Email Zibs     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:19.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123456  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz