CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 9 > Prosek
12345678 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
simandl
zástupce 10.33

Registrován: 15.07.2002
Příspěvků: 1219

Příspěvek č. 17 

Tak jsem v Praze. Jak tak koukam tak pribyl D-O-M v sousednim jabloneckem panelaku a pak R-Man na prosecke. Jestli ma nekdo chut se sejit, tak jsem pro.
Petr

__________________

Old Post 29.08.2002 v 14:54
simandl je offline   Click Here to See the Profile for simandl   Find more posts by simandl   Click here to Send simandl a Private Message   Click Here to Email simandl   Visit simandl's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
simandl
zástupce 10.33

Registrován: 15.07.2002
Příspěvků: 1219

sraz Příspěvek č. 18 

__________________

Old Post 02.09.2002 v 19:51
simandl je offline   Click Here to See the Profile for simandl   Find more posts by simandl   Click here to Send simandl a Private Message   Click Here to Email simandl   Visit simandl's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Junior Member

Registrován: 09.08.2002
Příspěvků: 124

Jasan... Příspěvek č. 19 

Jo, tam bychom se meli sejit, zval jsem i DEU.

Old Post 04.09.2002 v 14:23
r-man je offline   Click Here to See the Profile for r-man   Find more posts by r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Click Here to Email r-man     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Junior Member

Registrován: 09.08.2002
Příspěvků: 124

Mejdan Příspěvek č. 20 

Ahoj vsichni co chete CZF z Proseka: Nezvladl jsem vcera zajit na ten sraz Kobylis, ale muzem se sejit v patek 6.9. v 20:00 u me doma: Prosecka 677, Roman Odstrcil. Mimochodem bude nejhustsi mejdlo co jste kdy v panelaku zazili :-)

Old Post 05.09.2002 v 14:19
r-man je offline   Click Here to See the Profile for r-man   Find more posts by r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Click Here to Email r-man     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
simandl
zástupce 10.33

Registrován: 15.07.2002
Příspěvků: 1219

Re: Mejdan Příspěvek č. 21 

Ahoj, já to risknu a přijdu se podívat. Jsem docela zvědavej kam je od tebe vidět. Nejspíš budeš mít Jarov jako na dlani, ne? Máš od sebe fotky? Mám digitál takže klidně to můžu nafotit.

__________________

Old Post 05.09.2002 v 14:53
simandl je offline   Click Here to See the Profile for simandl   Find more posts by simandl   Click here to Send simandl a Private Message   Click Here to Email simandl   Visit simandl's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Junior Member

Registrován: 09.08.2002
Příspěvků: 124

Příspěvek č. 22 

Jo, je toho videt fakt hodne, bydlim uplne nahore! Digital klidne vem, bude tam i kamera a jeste jeden digital...zpracujem to a uvidime...

Old Post 05.09.2002 v 15:04
r-man je offline   Click Here to See the Profile for r-man   Find more posts by r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Click Here to Email r-man     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alp
Junior Member

Registrován: 11.06.2002
Příspěvků: 153

Uplink Příspěvek č. 23 

Cauky,
zajimalo by me, kam se chcete uplinknout. Buduji ted AP v holesovicich, kam mozna vidite (bubenske nabrezi), tak abych eventualne zohlednil to ze by se chtel nekdo konektit z vetsi dalky. V pripade alespon ramcoveho zajmu dejte vedet. Nod je u holesovicke trznice.

Diky
alp

Old Post 07.09.2002 v 10:16
alp je offline   Click Here to See the Profile for alp   Find more posts by alp   Click here to Send alp a Private Message     Visit alp's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
whee
Newbie

Registrován: 03.05.2002
Příspěvků: 5

Cool bohusovicka Příspěvek č. 24 

johanko, to bych te mel videt z okna (veltruska) ? a na ty velky vezaky v jablonecky taky vidim. kdy ze je ta schyzka ?

__________________

---->whee<-

Old Post 07.09.2002 v 11:43
whee je offline   Click Here to See the Profile for whee   Find more posts by whee   Click here to Send whee a Private Message   Click Here to Email whee     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Clock
Senior Member

Registrován: 10.04.2002
Příspěvků: 976

Re: bohusovicka Příspěvek č. 25 

__________________

Neposílejte prosím žádosti o uživatelskou podporu od Ronji na moje PM, ale posílejte je na Ronja mailing list.

Old Post 08.09.2002 v 17:47
Clock je offline   Click Here to See the Profile for Clock   Find more posts by Clock   Click here to Send Clock a Private Message     Visit Clock's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
simandl
zástupce 10.33

Registrován: 15.07.2002
Příspěvků: 1219

mírný pokrok v mezích zákona :) Příspěvek č. 26 

__________________

Old Post 10.09.2002 v 13:11
simandl je offline   Click Here to See the Profile for simandl   Find more posts by simandl   Click here to Send simandl a Private Message   Click Here to Email simandl   Visit simandl's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
whee
Newbie

Registrován: 03.05.2002
Příspěvků: 5

Re: mírný pokrok v mezích zákona :) Příspěvek č. 27 

__________________

---->whee<-

Old Post 10.09.2002 v 16:48
whee je offline   Click Here to See the Profile for whee   Find more posts by whee   Click here to Send whee a Private Message   Click Here to Email whee     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
warpdave
Newbie

Registrován: 08.01.2002
Příspěvků: 18

Smile Příspěvek č. 28 

nazdar lidi tak sem tu zase a ted to rozjedeme.
Po tom co na nas chysta telekom od rijna tak zamykam modem popripade zahazuju protoze za takovy strasny penize to nee.
takze se musime dohodnout na propojeni a pripojeni.
karty a anteny se daji sehnat pomerne levne do 5000Kc z dani a to se da takze se rozhodnete jestli jo protoze ja bych do toho sel hned tak vo tom popremejslejte a napiste.
Zatim Cau Warpdave

Old Post 18.09.2002 v 17:35
warpdave je offline   Click Here to See the Profile for warpdave   Find more posts by warpdave   Click here to Send warpdave a Private Message   Click Here to Email warpdave   Visit warpdave's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
simandl
zástupce 10.33

Registrován: 15.07.2002
Příspěvků: 1219

Mírný pokrok v mezích zákona II Příspěvek č. 29 

__________________

Old Post 19.09.2002 v 09:10
simandl je offline   Click Here to See the Profile for simandl   Find more posts by simandl   Click here to Send simandl a Private Message   Click Here to Email simandl   Visit simandl's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krata
Newbie

Registrován: 19.09.2002
Příspěvků: 21

Prosecka 679 Příspěvek č. 30 

Zdravím všechny, jak reálně to vidíte s tímto vchodem? Je to ten dlouhý panelák okna směrem k silnici, 1. patro - naproti trochu doprava benzínka... jsem v bezdrátovém připojení úplný amatér... na kolik myslíte, že vyjde vybavení (když by se nepřipojoval celý panelák, ale jen jeden člověk)?
lk

Old Post 19.09.2002 v 13:55
Krata je offline   Click Here to See the Profile for Krata   Find more posts by Krata   Click here to Send Krata a Private Message   Click Here to Email Krata     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
simandl
zástupce 10.33

Registrován: 15.07.2002
Příspěvků: 1219

2 Krata Příspěvek č. 31 

Ahoj, umísti se do mapy a začni shánět lidi u vás ve vchodě kteří by měli zájem se taky připojit. A? je vás víc a můžeš se taky domluvit s Rmanem, který bydlí v tom samém domě.
Pokud se rozhodneš připojit jen sám, tak počítej s náklady na PCI kartu 3000, anténu 1200 a kabel s konektory podle toho jestli to povedeš na střechu nebo jen na okno 200+40*delka_v_metrech
Mimochodem na vaší střeše je anténa tele2.cz a tak bys
mohl mít internet úplně bez antén. Záleží jak jsou dohodnutí se správcem vašeho objektu.

__________________

Old Post 19.09.2002 v 14:36
simandl je offline   Click Here to See the Profile for simandl   Find more posts by simandl   Click here to Send simandl a Private Message   Click Here to Email simandl   Visit simandl's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krata
Newbie

Registrován: 19.09.2002
Příspěvků: 21

Thumbs down Příspěvek č. 32 

Bohužel se správcem je to špatný... jednak už jednou tady byla jedna nabídka na připojení přes mikrovlny (netroute) a družstvo to ze záhadného důvodu neschválilo.

Další problém je, že byt nepatří mě, jsem pouze podnájemník... proto nějak moc nemůžu jednat s družstvem... no a proto mě zajímala ta cena pro jednoho nezávislého uživatele.

Jinak co vím, tak ten internet přes netroute měla být 128 sdílená a přihlásilo se asi 18 lidí... takže myslím, že kdyby někdo, kdo o tom víc ví rozházel letáky do vchodů, tak se lidi ozvou...

PS Přes tele2? Oni nabízí také připojení pro FO? Našel jsem nějaký ceník, ale ten je fakt drahý (přes 5000/měsíc).

lk

Old Post 19.09.2002 v 14:58
Krata je offline   Click Here to See the Profile for Krata   Find more posts by Krata   Click here to Send Krata a Private Message   Click Here to Email Krata     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:32.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12345678 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz