CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 9 > Prosek
« 28293031323334353637383940 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
johanka
Big Sister

Registrován: 21.06.2002
Příspěvků: 67

Re: Mandrake Příspěvek č. 529 

Old Post 30.07.2003 v 17:07
johanka je offline   Click Here to See the Profile for johanka   Find more posts by johanka         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
antonin
Newbie

Registrován: 19.11.2002
Příspěvků: 95

Re: Mandrake Příspěvek č. 530 

Účel umístění Mandraku na FTP je, aby když jej někdo chce vyzkoušet pro instalaci na lokál (nikoliv na router), tak aby jej měl k dispozici. Stáhnutí všech čtyř ISO obrazů může trvat necelé 3 hoďky, vypálení max. půl hodiny. Čas tímto strávený může být v mnoha případech kratší než čas stravený hledáním člověka ochotného distibuci půjčit či vypálit + čas na dopravu,...

(Kdybych asi před rokem, když jsem Mandrake kupoval, měl takovouto možnost relativně rychlého stáhnutí různých linuxů, tak jsem mohl ušetřit velké množství času stráveného pátráním po tom, kde je možné CDčka dostat. Tehdy se jako nejschůdnější řešení nakonec ukázalo zakoupení na dobírku od QCM...)

Tož, pokud jsem to dobře pochopil, tak pro účel, pro který tam ty distribuce dávám, jsou lepší ISO obrazy. Pokud se mýlím, tak prosím o vyvedení z omylu.

Old Post 30.07.2003 v 17:52
antonin je offline   Click Here to See the Profile for antonin   Find more posts by antonin   Click here to Send antonin a Private Message   Click Here to Email antonin   Visit antonin's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
johanka
Big Sister

Registrován: 21.06.2002
Příspěvků: 67

Distribuce Příspěvek č. 531 

Jo, v tomhle pripade samozrejme ISO, jen nechapu, na co teda jeste BFUse, ale davej si tam, co chces
Jinak ja muzu v praci stahnout a vypalit ci prinest na notebooku domu naprosto cokoli (mysleno GNU ), mame sunsite.ms.mff.cuni.cz, kde je mirror snad uplne vseho, primo v baraku, takze stazeny je to hned, no a gigabit do pasnetu to jisti. Takze kdyby nekdo neco chtel...

Old Post 30.07.2003 v 18:54
johanka je offline   Click Here to See the Profile for johanka   Find more posts by johanka         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
antonin
Newbie

Registrován: 19.11.2002
Příspěvků: 95

RE: Mandrake Příspěvek č. 532 

Omlouvam se, ale nevim co to je BFU ci BFUse (pro BFU jsem nasel tyto zkratky: Bourgas Free University, Bundesstelle für Flugunfalluntersuchung).

Jakmile koupim pevny disk pro linux, tak bych poprosil o aktualni verzi SuSE, ale mam takovy dojem, ze SuSE sve produkty moc ke stazeni neposkytuje.

Old Post 30.07.2003 v 19:24
antonin je offline   Click Here to See the Profile for antonin   Find more posts by antonin   Click here to Send antonin a Private Message   Click Here to Email antonin   Visit antonin's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
johanka
Big Sister

Registrován: 21.06.2002
Příspěvků: 67

BFUse Příspěvek č. 533 

BFU je Bloody Fucking User, Beginner For Unix, Bezny Franta Uzivatel.
BFUse je jen takove neprilis rozsirene oznaceni SuSE.
Jinak jak se to se stazitelnosti BFUse nevim, ale mam prave dojem, ze neco davaji a neco ne, tusim ze balicky ano, ISO ne, i muj letmy pohled na sunsite tomu nasvedcuje. Nicmene tohle je za ucelem instalace samozrejme na prd.
Ale muzu vedet, proc SuSE? Proc ne RedHat? Nejsem do nej fetisista, ale SuSE furt dokola krachuje a nekrachuje a vubec je takovy pochybny, RH je aspon overenej a rozumnej (Debian taky, ale pro normalni lidi je RH a jemu podobne ovladatelnejsi).

Old Post 30.07.2003 v 19:31
johanka je offline   Click Here to See the Profile for johanka   Find more posts by johanka         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
antonin
Newbie

Registrován: 19.11.2002
Příspěvků: 95

RE: SuSE Příspěvek č. 534 

Moje linuxove vedomosti spocivaji v precteni mnoha clanku a recenzi, ze kterych jsem si vyvodil, ze pro me bude vhodna nejaka distribuce pro BFU.

Zatim jsem zkousel pouze SuSE 7.2, ktery jsem pred asi dvema lety byl nucen opustit, jelikoz se mi pod nim nepodarilo zprovoznit tiskarnu (vhodny driver pro linux nebyl k dispozici, coz mi potvrdil i vyrobce tiskarny), a pak jeste Mandrake 9.0, pod nimz mi nefungovalo temer nic (dokonce ani CD).

Nyni mam jinou tiskarnu a SuSE byl pro me srozumitelny, privetivy a vyjma tiskarny vse fungovalo bez problemu.

Old Post 30.07.2003 v 20:03
antonin je offline   Click Here to See the Profile for antonin   Find more posts by antonin   Click here to Send antonin a Private Message   Click Here to Email antonin   Visit antonin's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
macros
Network Operator
zastupce cloudu 10.13


Registrován: 16.07.2002
Příspěvků: 397

Re: BFUse Příspěvek č. 535 

__________________

All your base are belong to us.

Old Post 30.07.2003 v 20:08
macros je offline   Click Here to See the Profile for macros   Find more posts by macros   Click here to Send macros a Private Message     Visit macros's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
johanka
Big Sister

Registrován: 21.06.2002
Příspěvků: 67

A uz s tim koncim... Příspěvek č. 536 

...musim balit na zejtrejsi odjezd

2 macros: no, to je uzasny, nicmene ja irc pouzivat urcite nebudu, jooo kdybych na takovy kraviny mela cas

2 antonin: OK, kdyz se Ti libilo...ale na 7.2 zapomen, je-li to dva roky stary, tak to bude husty (security diry apod.) a nic Ti tam nebude chodit, sezen si nejakou novejsi. Pokud jsem spravne pochopila jejich politiku, tak image ke stazeni nejsou, ale prepalis-li si to od nekoho, nemuzou Ti nic udelat .

Jinak asi Simo zmoderuj celou tuto diskusi
A vy se tu mejte pekne deti.

Old Post 30.07.2003 v 20:15
johanka je offline   Click Here to See the Profile for johanka   Find more posts by johanka         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
macros
Network Operator
zastupce cloudu 10.13


Registrován: 16.07.2002
Příspěvků: 397

Re: A uz s tim koncim... Příspěvek č. 537 

__________________

All your base are belong to us.

Old Post 30.07.2003 v 20:30
macros je offline   Click Here to See the Profile for macros   Find more posts by macros   Click here to Send macros a Private Message     Visit macros's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
simandl
zástupce 10.33

Registrován: 15.07.2002
Příspěvků: 1219

stav unie Příspěvek č. 538 

__________________

Old Post 31.07.2003 v 01:32
simandl je offline   Click Here to See the Profile for simandl   Find more posts by simandl   Click here to Send simandl a Private Message   Click Here to Email simandl   Visit simandl's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
johanka
Big Sister

Registrován: 21.06.2002
Příspěvků: 67

Sima je bouchac :) Příspěvek č. 539 

Ahoj, tak bohuzel historicky okamzik dlouho nevydrzel , protoze jsem dneska router zemljanka planovane sejmula, ale za par tydnu to zase nahodim, kdyz kasik jede, tak to snad nevadi.
Jinak teda Sima je bouchac, co se tyce te komunikace, preferovala bych nejakou mailovou konferu (pripadne dve - "admin" a "all" nebo tak).
Co se tyce Ronj, pokud v zari obhnijeme projekt, bude snad i vic casu . Moje gtkcko uz vypada krasne

Old Post 31.07.2003 v 11:55
johanka je offline   Click Here to See the Profile for johanka   Find more posts by johanka         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
antonin
Newbie

Registrován: 19.11.2002
Příspěvků: 95

E-mailova konfera Příspěvek č. 540 

E-mailovou konferenci mohu zridit behem max. 2 dni - bez reklam, ale take bez archivace prispevku.

Old Post 31.07.2003 v 12:14
antonin je offline   Click Here to See the Profile for antonin   Find more posts by antonin   Click here to Send antonin a Private Message   Click Here to Email antonin   Visit antonin's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
simandl
zástupce 10.33

Registrován: 15.07.2002
Příspěvků: 1219

topologie, ip a kanály Příspěvek č. 541 

__________________

Naposledy upravil simandl 02.08.2003 v 00:13

Old Post 01.08.2003 v 23:38
simandl je offline   Click Here to See the Profile for simandl   Find more posts by simandl   Click here to Send simandl a Private Message   Click Here to Email simandl   Visit simandl's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
klapik
Newbie

Registrován: 28.07.2003
Příspěvků: 39

Question Třeboradice Příspěvek č. 542 

Old Post 05.08.2003 v 09:23
klapik je offline   Click Here to See the Profile for klapik   Find more posts by klapik   Click here to Send klapik a Private Message   Click Here to Email klapik   Visit klapik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
simandl
zástupce 10.33

Registrován: 15.07.2002
Příspěvků: 1219

Re: Třeboradice Příspěvek č. 543 

__________________

Old Post 05.08.2003 v 13:39
simandl je offline   Click Here to See the Profile for simandl   Find more posts by simandl   Click here to Send simandl a Private Message   Click Here to Email simandl   Visit simandl's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bratrk
Junior Member

Registrován: 20.12.2002
Příspěvků: 141

Re: Třeboradice Příspěvek č. 544 

Old Post 05.08.2003 v 18:40
bratrk je offline   Click Here to See the Profile for bratrk   Find more posts by bratrk   Click here to Send bratrk a Private Message   Click Here to Email bratrk   Visit bratrk's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:42.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 28293031323334353637383940 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz