CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Klubovna > Máte licenci k provozování veřejné telekomunikační sítě?
« 3456789
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
xchaos
Samozvany gubernator

Registrován: 13.05.2002
Příspěvků: 3362

Team Member: MOD

Re: Re: Re: Re: Re: Shrntí Příspěvek č. 129 

__________________

Old Post 16.05.2003 v 11:36
xchaos je offline   Click Here to See the Profile for xchaos   Find more posts by xchaos   Click here to Send xchaos a Private Message   Click Here to Email xchaos   Visit xchaos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dodo
Senior Member

Registrován: 11.08.2002
Příspěvků: 704

shrnutí Příspěvek č. 130 

jde o to, jestli AP (vlastněné několika lidmi, kteří se na to složili), které pouští do okolí všesměrovkou 32 kbit potřebujou nějaké razítko s ičem. podle mě ano, protože provozují veřejnou službu. něco jako hajzlíky, jídelnu, hospodu...
jenže těch 32 kbit dodává Deu, a tím je z toho AP venku.

ale pokud mají všesměrovku, ale mac policy, tak veřejnou službu nedělají a nepotřebujou vůbec nic. samozřejmě jen dodržovat limity.

Old Post 16.05.2003 v 11:37
dodo je offline   Click Here to See the Profile for dodo   Find more posts by dodo   Click here to Send dodo a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
n.e.o.c.z
Senior Member

Registrován: 24.07.2002
Příspěvků: 1125

Re: Re: Shrntí Příspěvek č. 131 

__________________

----------------------------------------------
|Autor je možná lama a v sítích vůbec nevyzná|
----------------------------------------------

Old Post 16.05.2003 v 11:38
n.e.o.c.z je offline   Click Here to See the Profile for n.e.o.c.z   Find more posts by n.e.o.c.z   Click here to Send n.e.o.c.z a Private Message     Visit n.e.o.c.z's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ctirad
Senior Member

Registrován: 27.06.2002
Příspěvků: 1267

Re: Re: Re: Shrntí Příspěvek č. 132 

Old Post 16.05.2003 v 11:55
Ctirad je offline   Click Here to See the Profile for Ctirad   Find more posts by Ctirad   Click here to Send Ctirad a Private Message   Click Here to Email Ctirad     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
n.e.o.c.z
Senior Member

Registrován: 24.07.2002
Příspěvků: 1125

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Shrntí Příspěvek č. 133 

__________________

----------------------------------------------
|Autor je možná lama a v sítích vůbec nevyzná|
----------------------------------------------

Old Post 16.05.2003 v 11:59
n.e.o.c.z je offline   Click Here to See the Profile for n.e.o.c.z   Find more posts by n.e.o.c.z   Click here to Send n.e.o.c.z a Private Message     Visit n.e.o.c.z's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
n.e.o.c.z
Senior Member

Registrován: 24.07.2002
Příspěvků: 1125

Re: Re: Re: Re: Shrntí Příspěvek č. 134 

__________________

----------------------------------------------
|Autor je možná lama a v sítích vůbec nevyzná|
----------------------------------------------

Old Post 16.05.2003 v 12:24
n.e.o.c.z je offline   Click Here to See the Profile for n.e.o.c.z   Find more posts by n.e.o.c.z   Click here to Send n.e.o.c.z a Private Message     Visit n.e.o.c.z's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ctirad
Senior Member

Registrován: 27.06.2002
Příspěvků: 1267

Re: Re: Re: Re: Re: Shrntí Příspěvek č. 135 

Old Post 16.05.2003 v 12:55
Ctirad je offline   Click Here to See the Profile for Ctirad   Find more posts by Ctirad   Click here to Send Ctirad a Private Message   Click Here to Email Ctirad     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gwartass
Senior Member

Registrován: 14.01.2003
Příspěvků: 651

Re: Re: Re: Re: Re: Shrntí Příspěvek č. 136 

__________________


vlasaty spravce AP Gwartass, Ostrava - Svinov
********
NH! ..a ve slove "krava" se nad prvnim "a" pise carka!!!

Old Post 16.05.2003 v 12:57
gwartass je offline   Click Here to See the Profile for gwartass   Find more posts by gwartass   Click here to Send gwartass a Private Message     Visit gwartass's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jaha2x
Junior Member

Registrován: 20.06.2002
Příspěvků: 246

Re: Znovu a Znovu. Příspěvek č. 137 

Naposledy upravil jaha2x 16.05.2003 v 13:27

Old Post 16.05.2003 v 13:12
jaha2x je offline   Click Here to See the Profile for jaha2x   Find more posts by jaha2x   Click here to Send jaha2x a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wizzi
Newbie

Registrován: 12.10.2002
Příspěvků: 27

Re: Re: Ach jo... tak znovu.... Příspěvek č. 138 

Zdar, tak jsem precetl vse co se tu napsalo, par lidi cetlo prislusny zakony a uvedlo citace...a z toho vyplynulo aspon podle mne par zakladnich veci, ktery se pokusim polopate rict a zopakovat, doufam, ze to pomuze k objasneni situace - snad nejen mne samotnymu a taky zabrani zbytecnejm hadkam o hovne!
...kdybych neco pochopil blbe, tak mne prosim opravte...



1)
iGW by si mely poridit vsechny potrebny listiny, razitka, licence, koncese atd. aby na ne ani FU ani CTU nemohlo a nezrusilo je, protoze to by pak byl pruser pro CZF, nemelo by I-net!
...a jak se zda, tak tohle cely se da poridit bez placeni 100k Kc, ale musi se jasne uvest, ze je to pro neverejny ucely!!!

2)
jednotliva AP nebo aspon ta dulezita by mela mit take veskere potrebne papiry, ktere jsou treba pro jejich provoz, bez potreby platit 100k Kc, zase ale musi se jasne uvest, ze je to pro neverejny ucely!!! ...samozrejme zde odpadaji papiry ohledne I-netu... .

3)
koncove body jsou asi v pohode, ty nemusi nic nikam oznamovat a o nic zadat (aspon teda predpokladam, protoze ja jsem ted pripojen pres wifi komercne a nic jsem nikde neoznamoval ani nezadal...) a i kdyby je nahodou CTU vyhmatl, ze delaj neplechu a nemaj to co maj mit, tak tim cely CZF neohrozej...CZF bude i bez nich fungovat dal...pripadnej pruser budou mit jen oni...to je holt kazdyho volba

4)
To, jestli by neuskodilo, kdyby CZF bylo registrovano jako občanské sdružení, ci neziskova organizace nebo neco takovyho...to mi neni moc jasny, v tom se presne nevyznam. Nevim jaky by z toho byly vyhody ci nevyhody, urcite by pak mohlo vystupovat jako celek, ikdyz nikym nevlastnenej, pokud by bylo treba... Ted jde o to jestli to je treba...?!? ale pokud by nechtelo vystupovat jako celek, tak by to asi byt nemuselo ...rovnou rikam, ze v bodu 4 se moc nevyznam, to necham radsi konum, ty maj vetsi hlavu...


5) nic z toho co jsem zde napsal, neni samozrejme pro nikoho z CZF povinne, zalezi jen na uvazeni jednotlivych clenu jak se rozhodnou, nikdo jim nic neprikazuje, tohle vse je jen doporuceni, aby se predeslo pripadnym malerum.
A protoze kde nic neni, tam ani smrt nebere, tak v nasem pripade plati obdobne, kdo ma spravny papiry, na toho CTU nemuze...!!! ...a i kdyby nebyla pravda, ze clovek musi vsechny ty papiry mit, tak za to, ze budu mit kryty zada a jeste se mi to treba nekdy v budoucnosti muze hodit, tak to si myslim za ty 2k Kc a nejaky drobny prece stoji, ne???
...2k je 100 piv, tak holt nepujdu 10x do hospy a usetrim na to...


Jak uz jsem rikal, pokud jsem zde napsal nejaky kraviny, tak mne prosim opravte...nejsem prs tohle guru, jen se tomu snazim porozumet!

diky a caj wizzi

Old Post 16.05.2003 v 14:23
wizzi je offline   Click Here to See the Profile for wizzi   Find more posts by wizzi   Click here to Send wizzi a Private Message   Click Here to Email wizzi     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wizzi
Newbie

Registrován: 12.10.2002
Příspěvků: 27

Re: Re: Re: Ach jo... tak znovu.... Příspěvek č. 139 

2 jaha2x: ...tak jsme koukam napsali oba skoro to samy, jen ty jsi byl rychlejsi a ukecanejsi...

Old Post 16.05.2003 v 14:26
wizzi je offline   Click Here to See the Profile for wizzi   Find more posts by wizzi   Click here to Send wizzi a Private Message   Click Here to Email wizzi     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ctirad
Senior Member

Registrován: 27.06.2002
Příspěvků: 1267

Re: Re: Re: Ach jo... tak znovu.... Příspěvek č. 140 

Old Post 16.05.2003 v 15:01
Ctirad je offline   Click Here to See the Profile for Ctirad   Find more posts by Ctirad   Click here to Send Ctirad a Private Message   Click Here to Email Ctirad     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stepik
Junior Member

Registrován: 24.06.2002
Příspěvků: 152

Příspěvek č. 141 

po precteni kompletne celeho threadu, jsem se rozhodl tento zamknout. Mele se tu porad dokolecka to same, navzajem se tu urazime atd, atd... myslim, ze je tu dost informaci, aby si kazdy udelal nazor...

stepik..

Old Post 17.05.2003 v 09:43
stepik je offline   Click Here to See the Profile for stepik   Find more posts by stepik   Click here to Send stepik a Private Message   Click Here to Email stepik     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:42.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 3456789  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz