CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 5 > Stodůlky, Lužiny, Luka
123456
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Tangero
Newbie

Registrován: 07.03.2002
Příspěvků: 89

Příspěvek č. 1 

Zdravím, tak jsem se dal do výstavby přípojeného bodu na Lužinách, jak jsem avizoval. Přípojné místo je Bellušova 1861, tedy panelák v podstatě s nejvyšším bodem v okolí.

Přípojná technologie zatím umožňuje jen 2 Mbps a asi to nebudu zvyšovat, protože to umožní vyšší dosah.

Zatím nemám externí anténu, jedu na dovolenou, pak doladím testy pásma a koupím ji a šoupnu ji na střechu. Nicméně pokud je někdo v okolí, a chtěl by testovat, a? se mi ozve... patrick.zandl@mobil.cz

Old Post 24.07.2002 v 11:18
Tangero je offline   Click Here to See the Profile for Tangero   Find more posts by Tangero   Click here to Send Tangero a Private Message   Click Here to Email Tangero   Visit Tangero's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blitcz
Newbie

Registrován: 18.07.2002
Příspěvků: 3

Záloha 128kbps Příspěvek č. 2 

Tak já se svými 128kbps v přímém dohledu na TangeriaLAN, asi tak 100 metrů nedaleko, můžu fungovat jako záložní linka.

__________________

__blitcz__

Old Post 25.07.2002 v 09:45
blitcz je offline   Click Here to See the Profile for blitcz   Find more posts by blitcz   Click here to Send blitcz a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
macros
Network Operator
zastupce cloudu 10.13


Registrován: 16.07.2002
Příspěvků: 397

Exclamation SRAZ Příspěvek č. 3 

Ahoj,

takze 29. srpna 2002 se bude ve 20:00 konat sraz lidi ze Stodulek, Luzin, Hurky, Velke Ohrady, Barrandova a Slivence za ucelem vybudovani site v techto lokalitach.

Misto konani je:
Janskeho 2252, Velka Ohrada

doufam ze se vas dostavi co nejvice

macros

__________________

All your base are belong to us.

Old Post 25.08.2002 v 23:36
macros je offline   Click Here to See the Profile for macros   Find more posts by macros   Click here to Send macros a Private Message     Visit macros's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvon
Newbie

Registrován: 17.01.2002
Příspěvků: 1

Koukam ze prave vcas Příspěvek č. 4 

Vazne uvazuji o zrizeni pripojneho bodu na Butovicich (Ovci hajek).
Takze pokud by nevadilo, stavil bych se na tu session.

Nicmene zatim jsem v tom lama. A zatim jen verim, ze se mi podari umistit externi antenu na strechu. Jen ostatni druzstevnici asi muzou byt vazny problem.

Old Post 26.08.2002 v 17:55
Lahvon je offline   Click Here to See the Profile for Lahvon   Find more posts by Lahvon   Click here to Send Lahvon a Private Message   Click Here to Email Lahvon   Visit Lahvon's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
macros
Network Operator
zastupce cloudu 10.13


Registrován: 16.07.2002
Příspěvků: 397

Příspěvek č. 5 

no, v tom pripade urcite prijd, uz se mi totiz ozval dalsi clovek z Ovciho Hajku, takze bude co resit

__________________

All your base are belong to us.

Old Post 26.08.2002 v 21:27
macros je offline   Click Here to See the Profile for macros   Find more posts by macros   Click here to Send macros a Private Message     Visit macros's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tangero
Newbie

Registrován: 07.03.2002
Příspěvků: 89

pátek :( Příspěvek č. 6 

Hloupé je že to je v pátek a já v pátek musím odjet... :(
skoda, to se nezůčastním a dost mne to mrzí :(

Old Post 27.08.2002 v 07:21
Tangero je offline   Click Here to See the Profile for Tangero   Find more posts by Tangero   Click here to Send Tangero a Private Message   Click Here to Email Tangero   Visit Tangero's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
macros
Network Operator
zastupce cloudu 10.13


Registrován: 16.07.2002
Příspěvků: 397

Talking Příspěvek č. 7 

no, zas tak spatne to nebude ... 29. srpna je totiz ctvrtek, ne ?
doufam ze prijdes ...
macros

__________________

All your base are belong to us.

Old Post 27.08.2002 v 08:38
macros je offline   Click Here to See the Profile for macros   Find more posts by macros   Click here to Send macros a Private Message     Visit macros's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tangero
Newbie

Registrován: 07.03.2002
Příspěvků: 89

Příspěvek č. 8 

fuj, to jsem ale truhlík, samozřejmě že je to čtvrtek. Tak to samozřejmě přijdu

Old Post 27.08.2002 v 09:01
Tangero je offline   Click Here to See the Profile for Tangero   Find more posts by Tangero   Click here to Send Tangero a Private Message   Click Here to Email Tangero   Visit Tangero's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krakonos
Junior Member

Registrován: 20.08.2002
Příspěvků: 109

Question Jak to vypada v Luzinach? Příspěvek č. 9 

Je tady par lidi z Hostivice, co by chteli zkouset signal, ale z Dediny CIJOML-1 to tam asi nedosahne, tak jsem se chtel zeptat jak jste na tom v Luzinach?

__________________

Kladno to je to mesto! www.klfree.net

Old Post 25.09.2002 v 01:00
krakonos je offline   Click Here to See the Profile for krakonos   Find more posts by krakonos   Click here to Send krakonos a Private Message   Click Here to Email krakonos   Visit krakonos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
macros
Network Operator
zastupce cloudu 10.13


Registrován: 16.07.2002
Příspěvků: 397

Cool Re: Jak to vypada v Luzinach? Příspěvek č. 10 

__________________

All your base are belong to us.

Old Post 25.09.2002 v 06:10
macros je offline   Click Here to See the Profile for macros   Find more posts by macros   Click here to Send macros a Private Message     Visit macros's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
birckoff
Newbie

Registrován: 09.10.2002
Příspěvků: 3

Lightbulb Praha 13 - Stodůlky, Lužiny, Luka ??? Příspěvek č. 11 

Ahoj,

koukal jsem, že dosud nikdo neuvažoval o tom, vytvořit AP na P13, což si myslím, že je docela škoda, jistě se i zde najde dostatek surferů, co by do toho šli.

Já osobně bydlím na Lukách (Fantova ul., cca. 150 m od Makra, u kotelny (tušim K13L) ). Je to poměrně vysoko, i když se jistě najdou i vyšší paneláky (můj má jenom 4 patra). Jde o to, že jsem schopen sehnat <b>kvalitní AP ZComaX za VELMI PŘÍZNIVÉ CENY</b>, ale přeci jenom, na jednoho je to investice trochu velká.

Takže <b>zde je NÁVRH:</b> Pokud se mi ozve dostatečný počet lidí, jež by byli ochotni podělit se o náklady na koupi a provoz AP, nevidím žádný problém v tom, proč to nerealizovat. Pro bližší informace se mi ozvěte na <u>svoboda@atlantis.cz</u> nebo na <u>724 610 078</u>.

Doufám, že nebude trvat dlouho a budeme všichni š?astně křižovat informační dálnicí za nižší ceny.

__________________

birckoff

Old Post 30.10.2002 v 11:42
birckoff je offline   Click Here to See the Profile for birckoff   Find more posts by birckoff   Click here to Send birckoff a Private Message   Click Here to Email birckoff     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
macros
Network Operator
zastupce cloudu 10.13


Registrován: 16.07.2002
Příspěvků: 397

Cool Re: Praha 13 - Stodůlky, Lužiny, Luka ??? Příspěvek č. 12 

__________________

All your base are belong to us.

Old Post 30.10.2002 v 12:36
macros je offline   Click Here to See the Profile for macros   Find more posts by macros   Click here to Send macros a Private Message     Visit macros's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
birckoff
Newbie

Registrován: 09.10.2002
Příspěvků: 3

Příspěvek č. 13 

dosud uvazovalo dost lidi, dva AP uz existuji a nekolik dalsich je jich ve vystavbe, takze nez zacnes neco budovat (resp kupovat anteny) tak bychom se meli asi trochu domluvit

V TOMHLE PROBLEM NEBUDE, PRÁVĚ PROTO JSEM JAKO PRVNÍ NAPSAL SEM...

zanes se prosim do mapy

JSEM ZANESEN JAKO "XI-1500 popr. XI-626"

predpokladam ze bude nejaka priorita pro zajemce v nasi lokaci , takze ... na kolik by prisel jeden kus ?


V RAMCI CZ-FREENET JSEM SCHOPEN SEHNAT XI-626 ZA 2.990,- Kč, PŘI VĚTŠIM ODBĚRU NARÁZ BYCH ZKUSIL U VEDENÍ DOMLUVIT LEPŠÍ CENU

nemas taky nejakej online kontakt ? (icq, jabber, irc .. apod ... ? )

NA MAILU JSEM PŘES DEN V PODSTATĚ ONLINE POŘÁD (9 - 17 hod), JE FIREMNÍ. JINAK ICQ 40... NEVIM - JSEM JAKO Birckoff, TAK SI MĚ NAJDI A PŘIDEJ :-) MÁM ICQ JENOM DOMA A NEPAMATUJU SI ČÍSLO...

__________________

birckoff

Old Post 30.10.2002 v 16:01
birckoff je offline   Click Here to See the Profile for birckoff   Find more posts by birckoff   Click here to Send birckoff a Private Message   Click Here to Email birckoff     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
macros
Network Operator
zastupce cloudu 10.13


Registrován: 16.07.2002
Příspěvků: 397

Příspěvek č. 14 

__________________

All your base are belong to us.

Naposledy upravil macros 10.01.2004 v 11:54

Old Post 30.10.2002 v 16:14
macros je offline   Click Here to See the Profile for macros   Find more posts by macros   Click here to Send macros a Private Message     Visit macros's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strudlas
Newbie

Registrován: 28.11.2002
Příspěvků: 3

Arrow pripojeni Příspěvek č. 15 

Cau lidi mel bych zajem se pripojit , bydlim v brdickove 1919 .

Old Post 28.11.2002 v 15:35
strudlas je offline   Click Here to See the Profile for strudlas   Find more posts by strudlas   Click here to Send strudlas a Private Message   Click Here to Email strudlas     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
macros
Network Operator
zastupce cloudu 10.13


Registrován: 16.07.2002
Příspěvků: 397

Re: pripojeni Příspěvek č. 16 

__________________

All your base are belong to us.

Old Post 28.11.2002 v 16:25
macros je offline   Click Here to See the Profile for macros   Find more posts by macros   Click here to Send macros a Private Message     Visit macros's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:27.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123456  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz