CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 9 > Prosek
« 16171819202122232425262728 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Kozel
Old Post 16.04.2003 19:05
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] () Příspěvek č. 337 
simandl
zástupce 10.33

Registrován: 15.07.2002
Příspěvků: 1219

moderace Příspěvek č. 338 

Ahoj lidi,
tak mám v rukou strašnou zbraň která mi umožňuje skrývat příspěvky které jsou OT, FUD, flame a nebo sprosté. Normálnímu smrtelníkovi se to ukáže jako srolovaný příspěvek, bohužel (doufám zatím) bez udání důvodu a bez udání osoby, která to skrytí provedla.
Já jsem to provedl (tímto se moc omlouvám Kozlovi) u dvou příspěvků aby jste si to prohlídli. V jednom se stanovuje diagnóza jednoho mého souseda a v druhém se řeší bytová politika.

hezký den

__________________

Old Post 17.04.2003 v 10:47
simandl je offline   Click Here to See the Profile for simandl   Find more posts by simandl   Click here to Send simandl a Private Message   Click Here to Email simandl   Visit simandl's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
johanka
Big Sister

Registrován: 21.06.2002
Příspěvků: 67

:) Příspěvek č. 339 

No nic, ja mam v ruce jeste strasnejsi zbran a tou je padajici router, posledni dobou mu neni nejak dobre...:( Kdybyste meli po ruce nejakou levnou sunku, docela bych brala...hlavne at to ma hodne slotu Jinak s tim neco vyvedu, az to bude fatalnejsi... Nevim presne, co se sere, mozna je to v casu, mozna v desce, zbytek jsme tak ruzne zkouseli povymenovat, poprehazovat... Ty dve wifiny mu asi na nalade nepridaly, predtim to bylo lepsi...

Old Post 17.04.2003 v 11:42
johanka je offline   Click Here to See the Profile for johanka   Find more posts by johanka         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
simandl
zástupce 10.33

Registrován: 15.07.2002
Příspěvků: 1219

vraky Příspěvek č. 340 

Ahojky, právě dneska jsem získal zadarmo PIII@450 128M ram a AGP grafiku na vyhořelým MB.
Ten MB má spálený stabilizátory ale procesor grafika a pamět je v pohodě. Když se seženeme MB tak bude rázem další router.

Já ten procesor asi šoupnu do routeru jablonecká a tím mi "zbyde" Celeron430, který tam je teď.

Znovu vyzývám všechny jak to tu čtete. Shánějte prosím "vraky" ze kterých by se dali posílit routery na Proseku. Já jsem takhle už zadara získal P200 (nynější router jaja) a teď to PIII.

Např. mac, payqook a neodavid mi už přinesli nějaký díly a antény a já jsem to zapsal do seznamu věcí na Proseku v connected fóru. Teď taky mám doma nějaký díly (ISA sí?ovky a vytopenej počítač asi s P@900) od mstefl. Já jsem to zatím neprohlížel, ale myslím že by se z toho "něco" lepšího než je to P133 u johanky složit dalo.

zatím

__________________

Old Post 17.04.2003 v 12:28
simandl je offline   Click Here to See the Profile for simandl   Find more posts by simandl   Click here to Send simandl a Private Message   Click Here to Email simandl   Visit simandl's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kuba.konas
Newbie

Registrován: 17.12.2002
Příspěvků: 39

Re: vraky Příspěvek č. 341 

Old Post 17.04.2003 v 12:56
kuba.konas je offline   Click Here to See the Profile for kuba.konas   Find more posts by kuba.konas   Click here to Send kuba.konas a Private Message   Click Here to Email kuba.konas     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
simandl
zástupce 10.33

Registrován: 15.07.2002
Příspěvků: 1219

vraky Příspěvek č. 342 

Každý někde pracuje a nebo má příbuzného který pracuje (šlechta na Proseku asi nebydlí) a ve firmách se tyhle počítače prostě vyhazují a nebo rozdávají. Stačí se poptat systémáka který má na starosti počítače ve firmě. Teďka letí frekvence v řádech GHz a tak to není zas tak neobvyklé, že zbyde P200 nebo Celeron400.
Musíte se pídit

__________________

Old Post 17.04.2003 v 13:07
simandl je offline   Click Here to See the Profile for simandl   Find more posts by simandl   Click here to Send simandl a Private Message   Click Here to Email simandl   Visit simandl's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
johanka
Big Sister

Registrován: 21.06.2002
Příspěvků: 67

srot Příspěvek č. 343 

Ahoj, no u nas nic moc, protoze jsme skola, ktera, kdyz uz fakt neco odepisem, tak poskladame pocitac z uplne vsech rozbitejch soucastek a jeste k tomu to jde nekam nahoru...a az tam to odejde. Ale zase kabelaz pro Vladu se tu nasla ...proste vsude se najde neco... BTW muj -stale-jeste-zijici-ale-skomirajici-router- byl taky kdysi od nekoho darem Kazdopadne stacil by mi srotik po kouskach, jak uz jsem psala, jednak nevim co se sere, druhak nektery veci tam mam a neni duvod je menit (disk, cdromka...), sice tam mam herkulesni grafarnu a monitor, takze potrebuju ISA slot, ale casem mi nejakej normalni monitor k routeru vybyde...

Old Post 17.04.2003 v 13:59
johanka je offline   Click Here to See the Profile for johanka   Find more posts by johanka         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
orgj
Newbie

Registrován: 21.10.2002
Příspěvků: 36

Re: :) Příspěvek č. 344 

Old Post 17.04.2003 v 15:16
orgj je offline   Click Here to See the Profile for orgj   Find more posts by orgj   Click here to Send orgj a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
johanka
Big Sister

Registrován: 21.06.2002
Příspěvků: 67

tuhosi Příspěvek č. 345 

Mne se taky sere router presne posledni dva dny :( Tyden bezel v pohode, pak jsem rebootovala kvuli necemu jinymu a od ty doby 2x denne vytuh, docela sila. Logy jsou taky plny, od nich plnej disk apod. Od patka do nedele tu nebudu, tak doufam, ze ta moje masinka mezitim nerozvrati sit...

Old Post 17.04.2003 v 15:28
johanka je offline   Click Here to See the Profile for johanka   Find more posts by johanka         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vlada-strizkov
Team Leader

Registrován: 29.11.2002
Příspěvků: 359

Team Member: MOD

Re: tuhosi Příspěvek č. 346 

Shodou okolnosti jsem od Tomika z Vrsovic objednal pet tistaku na Simovo resetitko. Mely by byt hotove koncem pristiho tydne. Vim, neni to reseni, ale aspon trochu to snad pomuze a bude se to urcite hodit i potom co ty routery nejak vyladite. Verim ze to dokazete.

Old Post 17.04.2003 v 16:20
vlada-strizkov je offline   Click Here to See the Profile for vlada-strizkov   Find more posts by vlada-strizkov   Click here to Send vlada-strizkov a Private Message   Click Here to Email vlada-strizkov     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kozel
Newbie

Registrován: 23.10.2002
Příspěvků: 61

Příspěvek č. 347 

Sima:
V pohode... na diagnoze tveho souseda se asi vsichni shodnem a byt pro brachu uz s johankou resim po mailu.
Jestli te to bavi tak skyj klido i tenhle prizpevek ))
Ad PLEČKY:
u me bezi Pentium @90Mhz a zatuhne tak jednou za 14dni takze pohoda, na prazdniny ale resetator urcite poridim (btw kolik za nej budes chtit vlado?)
Mejte se hezky

__________________

Kozel ¤ ICQ#71252479

Old Post 17.04.2003 v 18:59
Kozel je offline   Click Here to See the Profile for Kozel   Find more posts by Kozel   Click here to Send Kozel a Private Message   Click Here to Email Kozel   Visit Kozel's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
antonin
Newbie

Registrován: 19.11.2002
Příspěvků: 95

Další verze manuálku Příspěvek č. 348 

Old Post 19.04.2003 v 14:47
antonin je offline   Click Here to See the Profile for antonin   Find more posts by antonin   Click here to Send antonin a Private Message   Click Here to Email antonin   Visit antonin's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mira Brtek
Newbie

Registrován: 12.04.2003
Příspěvků: 2

Nabidka Příspěvek č. 349 

ahoj vsichni na Prosexu
Reaguji na pobidku shaneni starsich PC na vyrobu neceho.Nemam sice stare PC ale nabizim moznost vypalovani na
DVD-R pouze za cenu media, muze bejt i vlastni.Ja vim ze vypalovacku ma uz kde kdo ale treba se nekoho
z Prosexu tato nabidka zaujme.Zatim cau Mirda

__________________

Mira

Old Post 19.04.2003 v 21:22
Mira Brtek je offline   Click Here to See the Profile for Mira Brtek   Find more posts by Mira Brtek   Click here to Send Mira Brtek a Private Message   Click Here to Email Mira Brtek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
simandl
zástupce 10.33

Registrován: 15.07.2002
Příspěvků: 1219

seznam kanálů Příspěvek č. 350 

Ahoj lidi,
dneska se konečně podařilo dokončit nód kasik a tak máme poměrně slušnou dálnici kozel-orgj-kasik-jablonecka po které lze protlačit 400 až 500 kiB v závislosti na počasí
Routování je nastavené tak aby interní czfree data proudily především tudy a aby default routa mířila na nódy cerneho a kobylky.
V naší části vesmíru tedy jede už 11 AP a jejich kanály jsou následující:
jarov 1
kozel 8
djdodo 11
kobylky 1
orgj 11
kasik 1
jablonecka jz 6 sv 13
yenik 3
cerneho 5
rman 9

Nějak se to zanedbávalo a tak jsem dneska zjistil že jablonecka.sv a rman měly ap na 5. kanále na kterém jede i ap na cerneho. Nevím jak to vzniklo, ale asi to změnili na cerneho a tím se nódy jablonecka a rman samy rušily. Teď by to mělo být už v pohodě a je to nastavené tak, jak vidíte v seznamu výše. U kasika jede hw ap s originální anténkou a tak to asi velkej dosah mít nebude.

__________________

Naposledy upravil simandl 22.04.2003 v 12:18

Old Post 19.04.2003 v 22:28
simandl je offline   Click Here to See the Profile for simandl   Find more posts by simandl   Click here to Send simandl a Private Message   Click Here to Email simandl   Visit simandl's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
antonin
Newbie

Registrován: 19.11.2002
Příspěvků: 95

Re: seznam kanálů Příspěvek č. 351 

U nodu yenik.sv mi WLAN ukazuje kanál 3.

Old Post 20.04.2003 v 07:37
antonin je offline   Click Here to See the Profile for antonin   Find more posts by antonin   Click here to Send antonin a Private Message   Click Here to Email antonin   Visit antonin's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
opoc
Newbie

Registrován: 18.04.2003
Příspěvků: 1

Novy maso Příspěvek č. 352 

Ahoj vsem pritomnym.
Poslednich deset hodin, jsem si tady s nadsenim procital vasi nekolikamesicni debatu tykajici se vystavby prosecke WIFI site. Musim podotknout, ze po zjisteni, ze mam na dohled nod RMANa (alespon dle jeho fotek), bylo zcela automaticke ze jsem na monitor pridal svuj nod CINAN. Doufam, ze nebude dlouho trvat, a zmeni z modre na nejakou sympatictejsi barvu. Zatim zde nasavam patricne informace, takze uz ledacos vim o "prasecich ocascich", kartach a plechovkach Kosteleckych parku. Presto vsak jeste do spousty veci nevidim, a mozna ani nikdy videt nebudu. Doufam ale, ze se najde dobra duse, a s nekterymi neprekonatelnymi problemy pomuze.

Jeste jedna informace k dobru: mam tu doma haldu srotu, z ktere by se dle vsech predpokladu dala postavit jedna 486/60 a jedno Pentium na 160. Samozrejme budu neco z toho potrebovat na vyrobu nejakeho serveru, ale zbytek rad dam do placu.


OPOC

Old Post 20.04.2003 v 22:07
opoc je offline   Click Here to See the Profile for opoc   Find more posts by opoc   Click here to Send opoc a Private Message   Click Here to Email opoc     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:42.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 16171819202122232425262728 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz