CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Optické Pojítko > Ronja 10M Interpolis
123
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
JKLamer
Newbie

Registrován: 08.10.2002
Příspěvků: 7

Jak platit Příspěvek č. 33 

Mam zajem podporit vyvoj 3km verze 10M Interpolis.
Tedy dat nekomu 1000 Kc, nejlepe Clockovi :-)

Jak to mam udelat? Vyhovoval by mi prevod na ucet.....


Diky -jkl-

Old Post 17.03.2003 v 00:42
JKLamer je offline   Click Here to See the Profile for JKLamer   Find more posts by JKLamer   Click here to Send JKLamer a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tj
Newbie

Registrován: 01.10.2002
Příspěvků: 3

Platba Příspěvek č. 34 

Pridavam se a jsem ochoten prispet 1000,- Kc, pokud se platba pouzije na vyvoj.

-tj

Old Post 17.03.2003 v 11:51
tj je offline   Click Here to See the Profile for tj   Find more posts by tj   Click here to Send tj a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lada
Team Leader

Registrován: 08.05.2002
Příspěvků: 2856

Team Member: MOD

Ja sem to udelal Příspěvek č. 35 

Ja jsem timto zpusobnm vybral na Crusadera par tisic - jen popisi, poslanim sozenkou, nebo mi lidi dali par stovek do ruky, otevrene jsem jim rekl, ze potrebuju par tisic a kvuli tomui overheadu stim nebudu zakladat ucet. Myslim ze to je fer, asoucasti toho je ze do prvniho prispevku v Ronja-100 jsem kazdeho uvedl kolik dal.

__________________

------------------------------------------
"WARNING: Do not look into laser with remaining eye"

Old Post 17.03.2003 v 18:29
lada je offline   Click Here to See the Profile for lada   Find more posts by lada   Click here to Send lada a Private Message     Visit lada's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Clock
Senior Member

Registrován: 10.04.2002
Příspěvků: 976

Příspěvek č. 36 

__________________

Neposílejte prosím žádosti o uživatelskou podporu od Ronji na moje PM, ale posílejte je na Ronja mailing list.

Old Post 18.03.2003 v 10:51
Clock je offline   Click Here to See the Profile for Clock   Find more posts by Clock   Click here to Send Clock a Private Message     Visit Clock's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lada
Team Leader

Registrován: 08.05.2002
Příspěvků: 2856

Team Member: MOD

Příspěvek č. 37 

__________________

------------------------------------------
"WARNING: Do not look into laser with remaining eye"

Old Post 18.03.2003 v 23:48
lada je offline   Click Here to See the Profile for lada   Find more posts by lada   Click here to Send lada a Private Message     Visit lada's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Clock
Senior Member

Registrován: 10.04.2002
Příspěvků: 976

Příspěvek č. 38 

__________________

Neposílejte prosím žádosti o uživatelskou podporu od Ronji na moje PM, ale posílejte je na Ronja mailing list.

Old Post 20.03.2003 v 07:48
Clock je offline   Click Here to See the Profile for Clock   Find more posts by Clock   Click here to Send Clock a Private Message     Visit Clock's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Clock
Senior Member

Registrován: 10.04.2002
Příspěvků: 976

Jak posílat příspěvky Příspěvek č. 39 

__________________

Neposílejte prosím žádosti o uživatelskou podporu od Ronji na moje PM, ale posílejte je na Ronja mailing list.

Old Post 20.03.2003 v 07:53
Clock je offline   Click Here to See the Profile for Clock   Find more posts by Clock   Click here to Send Clock a Private Message     Visit Clock's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[rush]
Newbie

Registrován: 26.11.2002
Příspěvků: 34

Příspěvek č. 40 

__________________

.. a nekricte na me, jestli jsem placnul nejakou hloupost..

rush@logic.cz / icq# 10768430

Old Post 20.03.2003 v 10:16
[rush] je offline   Click Here to See the Profile for [rush]   Find more posts by [rush]   Click here to Send [rush] a Private Message   Click Here to Email [rush]   Visit [rush]'s homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[rush]
Newbie

Registrován: 26.11.2002
Příspěvků: 34

Re: 2 Chris Příspěvek č. 41 

__________________

.. a nekricte na me, jestli jsem placnul nejakou hloupost..

rush@logic.cz / icq# 10768430

Old Post 20.03.2003 v 10:20
[rush] je offline   Click Here to See the Profile for [rush]   Find more posts by [rush]   Click here to Send [rush] a Private Message   Click Here to Email [rush]   Visit [rush]'s homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lada
Team Leader

Registrován: 08.05.2002
Příspěvků: 2856

Team Member: MOD

Příspěvek č. 42 

__________________

------------------------------------------
"WARNING: Do not look into laser with remaining eye"

Old Post 20.03.2003 v 18:03
lada je offline   Click Here to See the Profile for lada   Find more posts by lada   Click here to Send lada a Private Message     Visit lada's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jbohac
Team Leader

Registrován: 16.05.2002
Příspěvků: 329

Příspěvek č. 43 

Old Post 20.03.2003 v 21:30
jbohac je offline   Click Here to See the Profile for jbohac   Find more posts by jbohac     Click Here to Email jbohac   Visit jbohac's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lada
Team Leader

Registrován: 08.05.2002
Příspěvků: 2856

Team Member: MOD

Příspěvek č. 44 

__________________

------------------------------------------
"WARNING: Do not look into laser with remaining eye"

Old Post 20.03.2003 v 21:52
lada je offline   Click Here to See the Profile for lada   Find more posts by lada   Click here to Send lada a Private Message     Visit lada's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Clock
Senior Member

Registrován: 10.04.2002
Příspěvků: 976

--- Příspěvky --- Příspěvek č. 45 

Díky za první příspěvek.

JKLamer: 1000,- na vývoj Interpolis

__________________

Neposílejte prosím žádosti o uživatelskou podporu od Ronji na moje PM, ale posílejte je na Ronja mailing list.

Naposledy upravil Clock 29.03.2003 v 17:29

Old Post 27.03.2003 v 11:21
Clock je offline   Click Here to See the Profile for Clock   Find more posts by Clock   Click here to Send Clock a Private Message     Visit Clock's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Clock
Senior Member

Registrován: 10.04.2002
Příspěvků: 976

Odcházím z CZFree.NET - ukončení podpory Příspěvek č. 46 

__________________

Neposílejte prosím žádosti o uživatelskou podporu od Ronji na moje PM, ale posílejte je na Ronja mailing list.

Naposledy upravil Clock 29.03.2003 v 19:03

Old Post 29.03.2003 v 17:24
Clock je offline   Click Here to See the Profile for Clock   Find more posts by Clock   Click here to Send Clock a Private Message     Visit Clock's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
predseda
Newbie

Registrován: 03.10.2002
Příspěvků: 53

Příspěvek č. 47 

Nechtel jsem to rict, ale Carlos a Deu jsou namysleny hov***, ktery dokazou psat veci o tom, ze se nemas kritizovat, kdyz nemas zasluhy, ale co by mel, kdy Clock nebyl? Velky kulovy, takhle akorat vydelavaji na praci jinych ...... fakt svine !!!!!!!!!!!!!!!!!

Predpokladam, ze se brzo najdu v ZUMPE ..... jestli jo, tak CZF prestanu propagovat!!!!!!

Old Post 13.04.2003 v 00:22
predseda je offline   Click Here to See the Profile for predseda   Find more posts by predseda   Click here to Send predseda a Private Message   Click Here to Email predseda     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mongol
Newbie

Registrován: 13.12.2002
Příspěvků: 4

Příspěvek č. 48 

Težko soudit. Kdo chce ten tu je, kdo nechce ten tu není. Clock nezveřejnil celý dopis a Carlos se nevyjádřil. Proč si tedy říkat slova, za která bychom se měli někdy stydět? Jediný fakt je, že Clock odešel a napsal o tom zprávu. Nic víc nic míň.

Old Post 13.04.2003 v 23:08
mongol je offline   Click Here to See the Profile for mongol   Find more posts by mongol   Click here to Send mongol a Private Message   Click Here to Email mongol     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:25.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz