CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > 10+GHz > Dusevni vylevy nesouvisejici s 10GHz pojitky
123
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
cipis
Senior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 4997

Re: Normalizace Příspěvek č. 17 

__________________

předseda Sdružení Tišnet, http://www.cipis.net

Old Post 06.06.2009 v 12:28
cipis je offline   Click Here to See the Profile for cipis   Find more posts by cipis   Click here to Send cipis a Private Message   Click Here to Email cipis   Visit cipis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dade_Marfi
Senior Member

Registrován: 22.05.2003
Příspěvků: 2371

Příspěvek č. 18 

to cipis ... spis jde o to, ze pise jako "za alcomu" .... kdyby psal jako, ze "Rejzek" tak by asi nebylo kde si na nej stezovat .. jinak ja take pisu v pracovni dobe a vubec me to neprijde blbe ... proste diskuze patri k me praci a naopak muze leckdy zkvalitnit moji praci (tim myslim obohaceni se o nove informace atd ...)

__________________

..:: Nas-Net.org ::..
- programming
- build-up and management networks
- development
- freenet, education

Old Post 06.06.2009 v 15:35
Dade_Marfi je offline   Click Here to See the Profile for Dade_Marfi   Find more posts by Dade_Marfi   Click here to Send Dade_Marfi a Private Message   Click Here to Email Dade_Marfi   Visit Dade_Marfi's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
REJJA
Junior Member

Registrován: 11.05.2007
Příspěvků: 205

Re: Re: Normalizace Příspěvek č. 19 

__________________

REJJA
rejja@email.cz
602743934
nenechávejte mi soukromé vzkazy, pište maily. Příspěvky vyjadřují moje soukromé názory, nikoliv názory společností, které mně zaměstnávají.
Díky za pochopení, pokud jste tohho schopní.

Naposledy upravil REJJA 07.06.2009 v 00:32

Old Post 06.06.2009 v 23:48
REJJA je offline   Click Here to See the Profile for REJJA   Find more posts by REJJA   Click here to Send REJJA a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 20 

Vážený pane,
zřejmě vám uniká jistá souvislost. Vaše verbální vyjádřování které sestává z napadání mé osoby není hodno ani žáka 5-té třídy zvláštní školy. Pokud si dáte ještě se svým chováním do podpisu firmu kde pracujete nesmíte se divit, že reaguji jak reaguji. Už jen protože, jsem žena tak by jste měl mít tolik elementární slušnosti, aby jste se ke mne slušně choval. Já jsem se k Vám chovala také slušně. Pokud se slušně nechováte požádala jsem vaše vedení, aby Vás slušnému chování naučily, evidentně se tak nestalo. Agresivní podtón a arogance s jakou je příspěvek napsán svědčí o Vás a vaší samolibosti. Protože my ostatní jsme volové z Vašeho pohledu a tedy i v vašem podpisu uvedené Alcomy je opravdu škoda, že tyto posty nečtou všichni odběratelé Alcomy. Stavíte tím svého zaměstnavatele do velmi zajímavého světla. Pokud se míníte takto chovat nadále doporučila bych Vám radši nepřispívejte ani tady ani jinde. Pokud Vám to nedochází děláte tím svému zaměstnavateli velmi špatnou službu. Pokud si myslíte, že Vaše výblitky které v prvé řadě prezentují firmu Alcoma (nechci ani vědět kolik vás tam takových dělá) nechám bez odezvy jste na omylu.

Možná by bylo zajímavé tuto diskuzi rozeslat všem odběratelům Alcoma.

Doplnila bych jednu Věc: to kdy a kde to pán píše je mne osobně jedno. Jde mne o to, že se ke mne chová minimálně nevhodně a to zde vystupující jako zaměstnanec Alcoma. Pokud by se pán choval slušně vůči mé osobě neměla bych jediný důvod si stěžovat. Pokud je pán zvyklý se tímto chovat k ženám ve svém okolí je to jejich problém. Opravdu není mojí povinností strpět, aby se kdokoliv ke mne choval nevhodně.

Přeji Vám Vážený pane hezký den. S pozdravem Ludmila Filipová

__________________

Naposledy upravil kabelnet 07.06.2009 v 01:16

Old Post 07.06.2009 v 01:00
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
REJJA
Junior Member

Registrován: 11.05.2007
Příspěvků: 205

Příspěvek č. 21 

__________________

REJJA
rejja@email.cz
602743934
nenechávejte mi soukromé vzkazy, pište maily. Příspěvky vyjadřují moje soukromé názory, nikoliv názory společností, které mně zaměstnávají.
Díky za pochopení, pokud jste tohho schopní.

Old Post 07.06.2009 v 01:17
REJJA je offline   Click Here to See the Profile for REJJA   Find more posts by REJJA   Click here to Send REJJA a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 22 

__________________

Naposledy upravil kabelnet 07.06.2009 v 01:31

Old Post 07.06.2009 v 01:23
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 23 

Vážený pane,

na toto vám již odpovídat nebudu. Můj právní zástupce vyhodnotí vaše příspěvky na mou osobu a postoupí je dále dle příslušnosti právní zástupce firmy Alcoma, městský úřad, Policie ČR dle povahy Vašich příspěvků. Zřejmě asi potřebujete dostat vysvětlení o slušném chování od osob k tomu určených.

Pokud jste si všiml většina webů a předpokládám i tento má v pravidlech "slušné chování" toto Vám je opravdu cizí. Pokud jste schopen do svého postu napsat co jste teď napsal svědčí to o Vaší neúctě ke komukoliv. Pokud by mělo být někomu někoho líto, je mne spíše líto vašich dětí pokud je vychovává něco takového jako vy a ještě se tím zde chlubíte.

To, aby jste si zkusil přečíst po sobě co píšete a zamyslet se nad tím je evidentně celkem marné.

Pokud máte nyní dobrý pocit, že jste dořval ženu uvědomte si, že jste v prvé řadě dořval majitelku internetové firmy a potencionálního zákazníka vaší firmy.

S pozdravem Ludmila Filipová

quote:
quote: Originally posted by kabelnet Vážený pane, zřejmě vám uniká jistá souvislost. Vaše verbální vyjádřování které sestává z napadání mé osoby není hodno ani žáka 5-té třídy zvláštní školy. Pokud si dáte ještě se svým chováním do podpisu firmu kde pracujete nesmíte se divit, že reaguji jak reaguji. Už jen protože, jsem žena tak by jste měl mít tolik elementární slušnosti, aby jste se ke mne slušně choval. Já jsem se k Vám chovala také slušně. Pokud se slušně nechováte požádala jsem vaše vedení, aby Vás slušnému chování naučily, evidentně se tak nestalo. Agresivní podtón a arogance s jakou je příspěvek napsán svědčí o Vás a vaší samolibosti. Protože my ostatní jsme volové z Vašeho pohledu a tedy i v vašem podpisu uvedené Alcomy je opravdu škoda, že tyto posty nečtou všichni odběratelé Alcomy. Možná by pochopily některé jiné souvislosti o kterých jsem si myslela své nicméně po vašem výstupu jim začínám věřit. Pokud se míníte takto chovat nadále doporučila bych Vám radši nepřispívejte ani tady ani jinde. pokud Vám to nedochází děláte tím svému zaměstnavateli velmi špatnou službu. Pokud si myslíte, že Vaše výblitky které v prvé řadě prezentují firmu Alcoma (nechci ani vědět kolik vás tam takových dělá) nechám bez odezvy jste na omylu. Možná by bylo zajímavé tuto diskuzi rozeslat všem odběratelům Alcoma. Přeji Vám Vážený pane hezký den. S pozdravem Ludmila Filipová To se milá paní mýlíte. Vaše gestapácké metody výchovy si nechte pro lidi, nad které to zajímá. CZ Free forum přináší jistou výhodu licence volné diskuze a nadsázky, kterou nejste schopná zpracovat a řešíte to zřejmě osvědčeným teplým bonzem mému zamětnavateli. Celkem v klidu vás ubezpečuji, že jste mi je mi Vás především líto. Nezapomeňte si postěžovat. Snad vám to udělá dobře. kabelnet Vážený pane, zřejmě vám uniká jistá souvislost. Vaše verbální vyjádřování které sestává z napadání mé osoby není hodno ani žáka 5-té třídy zvláštní školy. Pokud si dáte ještě se svým chováním do podpisu firmu kde pracujete nesmíte se divit, že reaguji jak reaguji. Už jen protože, jsem žena tak by jste měl mít tolik elementární slušnosti, aby jste se ke mne slušně choval. Já jsem se k Vám chovala také slušně. Pokud se slušně nechováte požádala jsem vaše vedení, aby Vás slušnému chování naučily, evidentně se tak nestalo. Agresivní podtón a arogance s jakou je příspěvek napsán svědčí o Vás a vaší samolibosti. Protože my ostatní jsme volové z Vašeho pohledu a tedy i v vašem podpisu uvedené Alcomy je opravdu škoda, že tyto posty nečtou všichni odběratelé Alcomy. Stavíte tím svého zaměstnavatele do velmi zajímavého světla. Pokud se míníte takto chovat nadále doporučila bych Vám radši nepřispívejte ani tady ani jinde. Pokud Vám to nedochází děláte tím svému zaměstnavateli velmi špatnou službu. Pokud si myslíte, že Vaše výblitky které v prvé řadě prezentují firmu Alcoma (nechci ani vědět kolik vás tam takových dělá) nechám bez odezvy jste na omylu. Možná by bylo zajímavé tuto diskuzi rozeslat všem odběratelům Alcoma. Doplnila bych jednu Věc: to kdy a kde to pán píše je mne osobně jedno. Jde mne o to, že se ke mne chová minimálně nevhodně a to zde vystupující jako zaměstnanec Alcoma. Pokud by se pán choval slušně vůči mé osobě neměla bych jediný důvod si stěžovat. Pokud je pán zvyklý se tímto chovat k ženám ve svém okolí je to jejich problém. Opravdu není mojí povinností strpět, aby se kdokoliv ke mne choval nevhodně. Přeji Vám Vážený pane hezký den. S pozdravem Ludmila Filipová REJJA quote: Originally posted by cipis Dostals po koulích za to, že píšeš do fóra v pracovní době? Tak to piš až doma, to ti nemůže nikdo nic říct ... Ale kdepak, o pracovní dobu tu vůbec nejde. Jde o "zaškodit, buzerovat, napráskat" snad udělá zle. Pracovní dobu "od 8 - 17" lidi jako já stejně nemívají. V práci je to v pohodě, je mi jenom z takových lidí upřímně blbě. Mimichodem, nevolno je mi soukromně, mého zaměstnavatele se to netýká. Já jsem otec od rodiny, mně nikdo zavírat hubu nebude. Zejména na foru, které se jmenuje CZ Free.

quote:
Vážení pánové, mám pro Vás špatnou zprávu. Ještě před pravděpodobným "bohužel" vítězstvím CSSDKSČM v podzimních volbách proběhly pokusy o zahájení druhé fáze normalizace formou stížností a žádostí o "zatnutí tipce" za názory ve svobodné diskuzi na tomto foru směrem k našemu vedení od vedení Kabelnetu. Odmítám nadále sdílet svoje názory s někým, kdo se prohlásí za soukromého diskutéra a pak si stěžuje přes vedení na samotný fakt, že mu pouze slepě nepřitakám. Odcházím z této diskuze z důvodu duševní nevolnosti a varuji Vás před před takovými invalidy. Srdečný pozdrav z Londýna.


REJJA
quote:
Originally posted by kabelnet
Vážený pane,
zřejmě vám uniká jistá souvislost. Vaše verbální vyjádřování které sestává z napadání mé osoby není hodno ani žáka 5-té třídy zvláštní školy. Pokud si dáte ještě se svým chováním do podpisu firmu kde pracujete nesmíte se divit, že reaguji jak reaguji. Už jen protože, jsem žena tak by jste měl mít tolik elementární slušnosti, aby jste se ke mne slušně choval. Já jsem se k Vám chovala také slušně. Pokud se slušně nechováte požádala jsem vaše vedení, aby Vás slušnému chování naučily, evidentně se tak nestalo. Agresivní podtón a arogance s jakou je příspěvek napsán svědčí o Vás a vaší samolibosti. Protože my ostatní jsme volové z Vašeho pohledu a tedy i v vašem podpisu uvedené Alcomy je opravdu škoda, že tyto posty nečtou všichni odběratelé Alcomy. Možná by pochopily některé jiné souvislosti o kterých jsem si myslela své nicméně po vašem výstupu jim začínám věřit. Pokud se míníte takto chovat nadále doporučila bych Vám radši nepřispívejte ani tady ani jinde. pokud Vám to nedochází děláte tím svému zaměstnavateli velmi špatnou službu. Pokud si myslíte, že Vaše výblitky které v prvé řadě prezentují firmu Alcoma (nechci ani vědět kolik vás tam takových dělá) nechám bez odezvy jste na omylu.

Možná by bylo zajímavé tuto diskuzi rozeslat všem odběratelům Alcoma.

Přeji Vám Vážený pane hezký den. S pozdravem Ludmila Filipová


To se milá paní mýlíte. Vaše gestapácké metody výchovy si nechte pro lidi, nad které to zajímá. CZ Free forum přináší jistou výhodu licence volné diskuze a nadsázky, kterou nejste schopná zpracovat a řešíte to zřejmě osvědčeným teplým bonzem mému zamětnavateli.
Celkem v klidu vás ubezpečuji, že jste mi je mi Vás především líto.
Nezapomeňte si postěžovat. Snad vám to udělá dobře.




kabelnet Vážený pane,
zřejmě vám uniká jistá souvislost. Vaše verbální vyjádřování které sestává z napadání mé osoby není hodno ani žáka 5-té třídy zvláštní školy. Pokud si dáte ještě se svým chováním do podpisu firmu kde pracujete nesmíte se divit, že reaguji jak reaguji. Už jen protože, jsem žena tak by jste měl mít tolik elementární slušnosti, aby jste se ke mne slušně choval. Já jsem se k Vám chovala také slušně. Pokud se slušně nechováte požádala jsem vaše vedení, aby Vás slušnému chování naučily, evidentně se tak nestalo. Agresivní podtón a arogance s jakou je příspěvek napsán svědčí o Vás a vaší samolibosti. Protože my ostatní jsme volové z Vašeho pohledu a tedy i v vašem podpisu uvedené Alcomy je opravdu škoda, že tyto posty nečtou všichni odběratelé Alcomy. Stavíte tím svého zaměstnavatele do velmi zajímavého světla. Pokud se míníte takto chovat nadále doporučila bych Vám radši nepřispívejte ani tady ani jinde. Pokud Vám to nedochází děláte tím svému zaměstnavateli velmi špatnou službu. Pokud si myslíte, že Vaše výblitky které v prvé řadě prezentují firmu Alcoma (nechci ani vědět kolik vás tam takových dělá) nechám bez odezvy jste na omylu.

Možná by bylo zajímavé tuto diskuzi rozeslat všem odběratelům Alcoma.

Doplnila bych jednu Věc: to kdy a kde to pán píše je mne osobně jedno. Jde mne o to, že se ke mne chová minimálně nevhodně a to zde vystupující jako zaměstnanec Alcoma. Pokud by se pán choval slušně vůči mé osobě neměla bych jediný důvod si stěžovat. Pokud je pán zvyklý se tímto chovat k ženám ve svém okolí je to jejich problém. Opravdu není mojí povinností strpět, aby se kdokoliv ke mne choval nevhodně.

Přeji Vám Vážený pane hezký den. S pozdravem Ludmila Filipová


REJJA
quote:
Originally posted by cipis
Dostals po koulích za to, že píšeš do fóra v pracovní době?
Tak to piš až doma, to ti nemůže nikdo nic říct ...

Ale kdepak, o pracovní dobu tu vůbec nejde. Jde o "zaškodit, buzerovat, napráskat" snad udělá zle. Pracovní dobu "od 8 - 17" lidi jako já stejně nemívají. V práci je to v pohodě, je mi jenom z takových lidí upřímně blbě.
Mimichodem, nevolno je mi soukromně, mého zaměstnavatele se to netýká.
Já jsem otec od rodiny, mně nikdo zavírat hubu nebude. Zejména na foru, které se jmenuje CZ Free.

__________________

Old Post 07.06.2009 v 01:32
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 24 

Dobrý den, pane Novák rád bych vás požádal o nesplitávání příspěvků paní majitelky. Je sice pravda, že se to netýká Orcave, ale na stranu druhou Vám to může posloužit jako reklama, že se určitě takto nechováte a že si u vás lze v klidu nakoupit aniž by ho někdo verbálně napadal. Ubezpečuji vás, že na výpady alcomy zde již z naší strany nebude nikdo reagovat. Děkuji za pochopení. K.

__________________

Old Post 07.06.2009 v 01:36
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
REJJA
Junior Member

Registrován: 11.05.2007
Příspěvků: 205

Příspěvek č. 25 

__________________

REJJA
rejja@email.cz
602743934
nenechávejte mi soukromé vzkazy, pište maily. Příspěvky vyjadřují moje soukromé názory, nikoliv názory společností, které mně zaměstnávají.
Díky za pochopení, pokud jste tohho schopní.

Naposledy upravil REJJA 07.06.2009 v 01:45

Old Post 07.06.2009 v 01:38
REJJA je offline   Click Here to See the Profile for REJJA   Find more posts by REJJA   Click here to Send REJJA a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Insider
Senior Member

Registrován: 02.12.2002
Příspěvků: 1482

One man company, firma? Příspěvek č. 26 

__________________

Old Post 07.06.2009 v 10:14
Insider je offline   Click Here to See the Profile for Insider   Find more posts by Insider   Click here to Send Insider a Private Message   Click Here to Email Insider   Visit Insider's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
superweb
Senior Member

Registrován: 29.10.2004
Příspěvků: 809

Příspěvek č. 27 

Nejak nechapu souvislosti - Nejaka pani Filipova si tu setzuje na nevhodne chovani pana Rejzka. Asi mi nekde unikly ty prispevky, ktere meli byt urazejici a nevhodne - osobne jsem na tomhle foru cetl hromadu prispevku od pana Rejzka a z velke vetsiny byli informacne hodnotne, rozhodne ne rypajici ci urazejici

__________________

Old Post 07.06.2009 v 10:38
superweb je offline   Click Here to See the Profile for superweb   Find more posts by superweb   Click here to Send superweb a Private Message     Visit superweb's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Insider
Senior Member

Registrován: 02.12.2002
Příspěvků: 1482

Příspěvek č. 28 

__________________

Old Post 07.06.2009 v 10:44
Insider je offline   Click Here to See the Profile for Insider   Find more posts by Insider   Click here to Send Insider a Private Message   Click Here to Email Insider   Visit Insider's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PeterSwah
Junior Member

Registrován: 31.07.2008
Příspěvků: 149

Příspěvek č. 29 

__________________

Anytime...Anywhere...Anyplication

Old Post 07.06.2009 v 11:21
PeterSwah je offline   Click Here to See the Profile for PeterSwah   Find more posts by PeterSwah   Click here to Send PeterSwah a Private Message   Click Here to Email PeterSwah   Visit PeterSwah's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dade_Marfi
Senior Member

Registrován: 22.05.2003
Příspěvků: 2371

Příspěvek č. 30 

Tak ja nevim bud jsem necetl uplne vsechno a nekde me utekla pointa .. nebo nevim ... jak to sleduji .. tak nechapu .. nejdrive tu nejaky technik kabelnetu zacne psat sva moudra (dokonce pridava, ze to jsou jen jeho nazory nikoli cele firmy) ... pricemz je jasne, ze ne vsichni s nim musi souhlasit ... prece co clovek to nazor .... ale ok vsak kazdy technik at si pise co chce ... ale nakonec tu do toho vstoupi nejaka pani reditelka ... a najednou z toho vzejde, ze tu nekdo tu pani urazi ........ nevim asi me nekde neco uteklo ... ???

Jinak pana Rejzka znam osobne uz nejakou dobu ... a docela si rozumime .. nikdy me neudelal zadnou svinarnu a nikdy me nicim neurazil ... takze z meho pohledu prezentuje sebe i firmu alcoma uplne v klidu a rad u nej nakupuji ...

__________________

..:: Nas-Net.org ::..
- programming
- build-up and management networks
- development
- freenet, education

Old Post 07.06.2009 v 12:41
Dade_Marfi je offline   Click Here to See the Profile for Dade_Marfi   Find more posts by Dade_Marfi   Click here to Send Dade_Marfi a Private Message   Click Here to Email Dade_Marfi   Visit Dade_Marfi's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Insider
Senior Member

Registrován: 02.12.2002
Příspěvků: 1482

Příspěvek č. 31 

__________________

Old Post 07.06.2009 v 13:11
Insider je offline   Click Here to See the Profile for Insider   Find more posts by Insider   Click here to Send Insider a Private Message   Click Here to Email Insider   Visit Insider's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dade_Marfi
Senior Member

Registrován: 22.05.2003
Příspěvků: 2371

Příspěvek č. 32 

to Insider - umyslne jsem tu snad nikdy nikoho neurazel ... tak snad ani tuto pani neurazim ... a co se tebe tyka ... ano mel jsem k tobe par vypadu .. ale ne za ucelem te urazit ... jen jsem mel proste jiny nazor ...

p.s. k tem zdrojum ... tak jsi mel v podstate pravdu ... hlavne se kazi ty sasi od konwesu ...

__________________

..:: Nas-Net.org ::..
- programming
- build-up and management networks
- development
- freenet, education

Old Post 07.06.2009 v 16:26
Dade_Marfi je offline   Click Here to See the Profile for Dade_Marfi   Find more posts by Dade_Marfi   Click here to Send Dade_Marfi a Private Message   Click Here to Email Dade_Marfi   Visit Dade_Marfi's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:35.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz