CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 9 > Prosek
« 78910111213141516171819 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Clock
Senior Member

Registrován: 10.04.2002
Příspěvků: 976

Příspěvek č. 193 

__________________

Neposílejte prosím žádosti o uživatelskou podporu od Ronji na moje PM, ale posílejte je na Ronja mailing list.

Old Post 17.01.2003 v 15:16
Clock je offline   Click Here to See the Profile for Clock   Find more posts by Clock   Click here to Send Clock a Private Message     Visit Clock's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sinda
Newbie

Registrován: 08.01.2003
Příspěvků: 12

test signalu Příspěvek č. 194 

Ahoj,
rad bych se pripojil do czfree.net., pred casem jsem se na mape oznacil jako sinda prosek.
V soucasne dobe nemam zadne Wi-Fi vybaveni, ale ani jistotu, ze ke mne doleti nejaky signal.
2 Vlada: Proto bych rad vyuzil nabidky Vladi na vikend 18.-19.1. na hledani signalu s jeho citlivymi antenami a notebookem.

Diky, Sinda

Old Post 17.01.2003 v 15:23
sinda je offline   Click Here to See the Profile for sinda   Find more posts by sinda   Click here to Send sinda a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fyzik
Team Leader

Registrován: 23.05.2002
Příspěvků: 1102

vypadky na Proseku Příspěvek č. 195 

byly zpusobeny instalaci lepsi WiFI karty na Ujezd smerem na Andel, ktera zacla kousat server (VIA chipsety...) - tak jednou za den. Na Ujezde bohuzel nebyl resetator, ale Standa jedem promtne zaridil. Nasledujicich par vypadku bylo spusobenych spatne zkonfigurovanym resetatorerm, ktery nedostaval potrebne "ziju" signaly a resetoval router ... Timto bych chtel verejne podekovat StB za jeho investici do posileni HW jeho bodu, za spoustu casu stravenou schaneni vsech potrebnych komponent a jejich instalaci. Profitujeme z toho my vsichni pripojeni pred jeho NODE. Dik

Uz je vse vyreseno, takze v nasledujicich dnech byste meli konecne uzivat kvalitni rychle site dalsi zlepseni prinese uzavreni kruhu pres linku Hostivar-Heaven. Nicmene specialni iGW pro Prosek je jiz v jednani

__________________

Naposledy upravil Fyzik 17.01.2003 v 16:00

Old Post 17.01.2003 v 15:55
Fyzik je offline   Click Here to See the Profile for Fyzik   Find more posts by Fyzik   Click here to Send Fyzik a Private Message   Click Here to Email Fyzik   Visit Fyzik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smile Inside
Member

Registrován: 01.12.2002
Příspěvků: 338

Příspěvek č. 196 

karet XI626 ZCOM je dostatek ) staci rict

Old Post 17.01.2003 v 17:14
Smile Inside je offline   Click Here to See the Profile for Smile Inside   Find more posts by Smile Inside   Click here to Send Smile Inside a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kuba.konas
Newbie

Registrován: 17.12.2002
Příspěvků: 39

Příspěvek č. 197 

Fyzik> Cetl jsem o te vymene na connected foru a docela si vas ta vymena vychutnala. Zato ted to slape naprosto nadherne - diky za vas cas.

Sima> Ty statisktiky routeru pres HotSanic jsou fakt skvely. Hned je videt, kde se co deje, co nejede. Vsem ostatnim vrele doporucuju je sledovat, pokud budete mit problemy se spojenim, nez se budete na nekoho obracet.

R-man?> Udelal jsem Johance par fotek kvuli clanku v "9" a rada by jeste namesticko, kde by snad mel byt taky signal (cukrarna). Bohuzel se mi nepodarilo najit, z ktereho okna se tam "sviti" - nenasel jsem antenu - a bez ni by mi ta fotka prisla takova od tematu. Mohl by me vlastnik nasmerovat (tusim Rman) nasmerovat, kde bych mel hledat? Snad se jeste ukaze slunicko, abych to dofotil.

All> Kdyby nahodou nekoho napadlo, co pripadne jak vyfotit o Proseckem wifi, urcite se mi ozvete. Pripominam, ze je to potreba nejpozdeji do 20.1., tj. nejlepe pres vikend.

Old Post 18.01.2003 v 10:12
kuba.konas je offline   Click Here to See the Profile for kuba.konas   Find more posts by kuba.konas   Click here to Send kuba.konas a Private Message   Click Here to Email kuba.konas     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
had
Newbie

Registrován: 23.12.2002
Příspěvků: 3

Příspěvek č. 198 

zdárek lidi,
už jsem taky FREE

Old Post 18.01.2003 v 18:30
had je offline   Click Here to See the Profile for had   Find more posts by had   Click here to Send had a Private Message   Click Here to Email had     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kozel
Newbie

Registrován: 23.10.2002
Příspěvků: 61

Few thinx Příspěvek č. 199 

__________________

Kozel ¤ ICQ#71252479

Old Post 19.01.2003 v 00:42
Kozel je offline   Click Here to See the Profile for Kozel   Find more posts by Kozel   Click here to Send Kozel a Private Message   Click Here to Email Kozel   Visit Kozel's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
simandl
zástupce 10.33

Registrován: 15.07.2002
Příspěvků: 1219

sraz lidí z Proseka Příspěvek č. 200 

__________________

Naposledy upravil simandl 19.01.2003 v 16:52

Old Post 19.01.2003 v 16:48
simandl je offline   Click Here to See the Profile for simandl   Find more posts by simandl   Click here to Send simandl a Private Message   Click Here to Email simandl   Visit simandl's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kozel
Newbie

Registrován: 23.10.2002
Příspěvků: 61

Antena Příspěvek č. 201 

__________________

Kozel ¤ ICQ#71252479

Old Post 19.01.2003 v 21:15
Kozel je offline   Click Here to See the Profile for Kozel   Find more posts by Kozel   Click here to Send Kozel a Private Message   Click Here to Email Kozel   Visit Kozel's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smile Inside
Member

Registrován: 01.12.2002
Příspěvků: 338

Příspěvek č. 202 

zdarek vsem
zejtra prijdu ) teda aspon doufam ze to stihnu..

Old Post 19.01.2003 v 22:50
Smile Inside je offline   Click Here to See the Profile for Smile Inside   Find more posts by Smile Inside   Click here to Send Smile Inside a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vlada-strizkov
Team Leader

Registrován: 29.11.2002
Příspěvků: 359

Team Member: MOD

Příspěvek č. 203 

Naposledy upravil vlada-strizkov 20.01.2003 v 15:57

Old Post 20.01.2003 v 15:53
vlada-strizkov je offline   Click Here to See the Profile for vlada-strizkov   Find more posts by vlada-strizkov   Click here to Send vlada-strizkov a Private Message   Click Here to Email vlada-strizkov     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
orgj
Newbie

Registrován: 21.10.2002
Příspěvků: 36

Příspěvek č. 204 

Old Post 20.01.2003 v 16:10
orgj je offline   Click Here to See the Profile for orgj   Find more posts by orgj   Click here to Send orgj a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yenik
Newbie

Registrován: 07.01.2003
Příspěvků: 84

Sešlost 030120... Příspěvek č. 205 

Old Post 21.01.2003 v 06:44
yenik je offline   Click Here to See the Profile for yenik   Find more posts by yenik   Click here to Send yenik a Private Message   Click Here to Email yenik     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krata
Newbie

Registrován: 19.09.2002
Příspěvků: 21

Schůzka, kabel a spol Příspěvek č. 206 

Zdravím všechny, bohužel včera navečer jsem byl mimo Prahu, takže jsem se nemohl zúčtastit schůzky :(((... doufám, že se tady objeví nějaký shrnutí .

to Síma: Byl jsem v tý prodejně satelitní techniky v Husitský... ptal jsem se na ten 75 ohmů koax s měděným stíněním a ten člověk mi tvrdil, že nic s měděným nemá ani neměl, ale že prej s hlíníkovým je to to samý... no zas tolik nestojí (11 Kč/metr). Je to Belden, útlum při 2400 má prý 30db/100 metrů.... Problém je v tom, že to nějak moc nechodí ). Zajímalo by mě, jestli je opravdu ten měděnej o hodně lepší, nebo co za lepší kabel bych si asi měl měl koupit... bude ho třeba si 8m ....

Další problém je v tom, že netstumbler s XI-626 a těma ovladačema ke kartě nejede a musí se stáhnout nový z netu z windows update, no a k tomu musí být připojení k netu :( a to nemám :(. Takže problém :(. Přes ten prográmek wlan se to dá scanovat taky, ale musí se vždycky zmáčknout rescan a to je hroznej vopruz :((. No uvidíme .

Krá?a

Old Post 21.01.2003 v 07:26
Krata je offline   Click Here to See the Profile for Krata   Find more posts by Krata   Click here to Send Krata a Private Message   Click Here to Email Krata     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kuba.konas
Newbie

Registrován: 17.12.2002
Příspěvků: 39

XI626 versus Windows Příspěvek č. 207 

Old Post 21.01.2003 v 08:54
kuba.konas je offline   Click Here to See the Profile for kuba.konas   Find more posts by kuba.konas   Click here to Send kuba.konas a Private Message   Click Here to Email kuba.konas     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yenik
Newbie

Registrován: 07.01.2003
Příspěvků: 84

Red face HuRaAaAaAaAAAA !!! Příspěvek č. 208 

Old Post 22.01.2003 v 04:45
yenik je offline   Click Here to See the Profile for yenik   Find more posts by yenik   Click here to Send yenik a Private Message   Click Here to Email yenik     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:28.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 78910111213141516171819 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz