CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 9 > Hloubětín & Lehovec
12345678
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
marasan
Newbie

Registrován: 31.07.2002
Příspěvků: 11

chvalska Příspěvek č. 97 

zdar
pridal jsem do mapy svuj bod, je to na Chvalske u metra.
Vidite tam nekdo ? podle ortofotomapy by se snad nekdo nasel,ae muze branit strecha :-/ se ozvete .... dik

marek

__________________

Old Post 25.10.2005 v 10:36
marasan je offline   Click Here to See the Profile for marasan   Find more posts by marasan   Click here to Send marasan a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yokotashi
Newbie

Registrován: 03.05.2002
Příspěvků: 34

Propojeni s czfree Příspěvek č. 98 

Od noveho roku budu v baraku na rohu konzumni a kbelske (nejsem v mape, mam nejake problemy s tou ortofoto a nemam ted cas se tim zabyvat), rad bych se propojil - mam nejaky wifi AP, vidite me nekdo/mate nekdo zajem?

Nejde mi ani tak o inet (spis jako zalohu, kdyz padne planovane adsl), ale o sit. AP budu delat urcite.

Yokotashi

__________________

kdyz nekdo bude chtit, tak se propojim. Momentalne nemam penize na mikrovlnu ani cas na stavbu optiky, dlouhodobe planuji 100Mbit defocusovanym laserovym svazkem.

Old Post 18.11.2005 v 13:43
Yokotashi je offline   Click Here to See the Profile for Yokotashi   Find more posts by Yokotashi   Click here to Send Yokotashi a Private Message   Click Here to Email Yokotashi   Visit Yokotashi's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jirka-hp
Newbie

Registrován: 26.03.2004
Příspěvků: 6

Příspěvek č. 99 

Já bych měl určitě zájem....

Old Post 18.11.2005 v 13:49
jirka-hp je offline   Click Here to See the Profile for jirka-hp   Find more posts by jirka-hp   Click here to Send jirka-hp a Private Message     Visit jirka-hp's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mantan
Newbie

Registrován: 25.10.2004
Příspěvků: 1

Příspěvek č. 100 

Ja bych se taky pripojil. Mas nejake ICQ?

Old Post 06.01.2006 v 09:52
mantan je offline   Click Here to See the Profile for mantan   Find more posts by mantan   Click here to Send mantan a Private Message   Click Here to Email mantan     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kosson
Newbie

Registrován: 27.01.2006
Příspěvků: 1

Příspěvek č. 101 

Naposledy upravil kosson 29.01.2006 v 11:59

Old Post 27.01.2006 v 15:11
kosson je offline   Click Here to See the Profile for kosson   Find more posts by kosson   Click here to Send kosson a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alyx
Newbie

Registrován: 13.11.2006
Příspěvků: 1

kardasovska Příspěvek č. 102 

cau chcem se pripojit, kdo mate nejbliz ap pisnete mi pls

Old Post 13.11.2006 v 19:19
alyx je offline   Click Here to See the Profile for alyx   Find more posts by alyx   Click here to Send alyx a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jirka-hp
Newbie

Registrován: 26.03.2004
Příspěvků: 6

Příspěvek č. 103 

Bydlím v Poděbradské 538/91. Řeším připojení, pokud nebude wifi (což bych preferoval), tak bych to řešel přes nějaké ADSL nebo něco podobného. Nebydlí někdo v okolí nebo dokonce v tomto baráku?
Díky moc

Old Post 13.11.2006 v 19:30
jirka-hp je offline   Click Here to See the Profile for jirka-hp   Find more posts by jirka-hp   Click here to Send jirka-hp a Private Message     Visit jirka-hp's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lazna
Senior Member

Registrován: 29.10.2002
Příspěvků: 2614

User is Mapper

Příspěvek č. 104 

__________________

Naposledy upravil lazna 23.04.2007 v 09:20

Old Post 14.11.2006 v 09:30
lazna je offline   Click Here to See the Profile for lazna   Find more posts by lazna   Click here to Send lazna a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jirka-hp
Newbie

Registrován: 26.03.2004
Příspěvků: 6

Příspěvek č. 105 

Old Post 14.11.2006 v 09:39
jirka-hp je offline   Click Here to See the Profile for jirka-hp   Find more posts by jirka-hp   Click here to Send jirka-hp a Private Message     Visit jirka-hp's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vysin
Newbie

Registrován: 28.08.2007
Příspěvků: 1

Hloubětín Příspěvek č. 106 

Zdravím,
vyskutuje se tu jětě někdo kdo má v Hloubětíne na Mochovské připojení? Ozvě te se mi prosím, chtěl bych se připojit.
ICQ 100429913
Dík

Old Post 31.08.2007 v 06:34
Vysin je offline   Click Here to See the Profile for Vysin   Find more posts by Vysin   Click here to Send Vysin a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 107 

Dobrý den, ohledně Poděbradské jsem schopen Vás připojit a taktéž i Mochovská ulice. Zdravím K.

__________________

Old Post 24.10.2007 v 04:43
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iconek
Newbie

Registrován: 12.04.2006
Příspěvků: 10

zájem o připojení slévačská ulice.... Příspěvek č. 108 

Old Post 14.03.2008 v 20:44
iconek je offline   Click Here to See the Profile for iconek   Find more posts by iconek   Click here to Send iconek a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 109 

Zdravím v okolí Rajské zahrady mám cca 9 AP nicméně odkaz zde uvedený se mne nezobrazil.
Z odkazu do mapy jsem vytušil Slévačskou ulici nikoliv však číslo popisné zde by to na určitých domech neměl být problém.
K.

__________________

Naposledy upravil kabelnet 14.03.2008 v 22:23

Old Post 14.03.2008 v 22:20
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iconek
Newbie

Registrován: 12.04.2006
Příspěvků: 10

Příspěvek č. 110 

Je to Slévačská 905,z balkonu nalevo dolů vidím autobusovou zastávku Sídliště lehovec,rovně rajskou zahradu,bydlím ve druhém patře....foto mohu poslat zejtra,vlastně dnes,pokud se mi podaří připojit se na nějakou síť v okolí.....Ten internet bych potřeboval,opravdu.Zatím díky za info.s pozdravem Tomáš.

PS:když tak mi dejte vědět na email:iconek@seznam.cz nebo SZ

Old Post 15.03.2008 v 00:17
iconek je offline   Click Here to See the Profile for iconek   Find more posts by iconek   Click here to Send iconek a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iconek
Newbie

Registrován: 12.04.2006
Příspěvků: 10

Příspěvek č. 111 

Podle mapy bych měl vidět AP L@zna East,CM.kabel,APCmost,ppvaclav,APhute 2.
Dnes jak se přestěhuji budu lovit přístupové body.Ale nevím jak se do sítě připojím a domluvím další postup.Prosím poradte mi.
Jinak není problém vytvořit další bod,mám dvě antény,panelku a směrovku a dva AP.Svůj bod jsem už do mapy vložil.momentální připojení za pár hodin nebude.Díky za každou radu.S pozdravem Tomáš

Naposledy upravil iconek 15.03.2008 v 11:37

Old Post 15.03.2008 v 09:04
iconek je offline   Click Here to See the Profile for iconek   Find more posts by iconek   Click here to Send iconek a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
capy
Newbie

Registrován: 09.07.2002
Příspěvků: 93

Spoj do CZF Příspěvek č. 112 

Je tady ještě někdo kolem ulice Horoušanská v Hloubětíně kdo je připojený do CZF? Jde mi skutečně jen o CZF, o nic jiného nemám zájem.

Děkuji za odpovědi

__________________

S úsměvem jde všechno lépe. ;o)

Old Post 03.11.2013 v 15:22
capy je offline   Click Here to See the Profile for capy   Find more posts by capy   Click here to Send capy a Private Message   Click Here to Email capy     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:18.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12345678  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz