CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 5 > Anděl
123456
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
macros
Old Post 27.06.2005 21:05
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] (Moderated by macros) Příspěvek č. 65 
pigeon
Junior Member

Registrován: 11.09.2002
Příspěvků: 163

Příspěvek č. 66 

Old Post 27.06.2005 v 23:41
pigeon je offline   Click Here to See the Profile for pigeon   Find more posts by pigeon   Click here to Send pigeon a Private Message   Click Here to Email pigeon   Visit pigeon's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dj-bobr
Debugger

Registrován: 24.11.2002
Příspěvků: 814

portscan Příspěvek č. 67 

Kterej mi neustále zkouší prorazit porty 135 až 139 z adres 10.55.16.118 a 10.10.11.23 ?
10.55.16.118 visí na AP Lidická, má asi XPčka a název počítače podle NetBIOSu MARTINNEW.
10.10.11.23 je něco okolo AP Deu a nevím o něm vůbec nic :(

Znáte-li někdo majitele těchto adres, upozorněte je, prosím, na možnost virové infekce. Děkuji.

update: 10.55.16.118 (martinnew) má MAC 00-A0-24-A8-11-D4, což odpovídá sí?ovce 3Com 3c905B 100Base-TX, což je drátová sí?ovka, nikoliv wifina, takže lze odhadnout, že je připojen k AP Lidická ethernetem nebo FSO.

__________________

B!

Naposledy upravil dj-bobr 30.06.2005 v 16:04

Old Post 28.06.2005 v 12:02
dj-bobr je offline   Click Here to See the Profile for dj-bobr   Find more posts by dj-bobr   Click here to Send dj-bobr a Private Message   Click Here to Email dj-bobr   Visit dj-bobr's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kalousj
Newbie

Registrován: 27.12.2003
Příspěvků: 97

Wink Příspěvek č. 68 

Naposledy upravil kalousj 28.06.2005 v 23:59

Old Post 28.06.2005 v 23:42
kalousj je offline   Click Here to See the Profile for kalousj   Find more posts by kalousj   Click here to Send kalousj a Private Message   Click Here to Email kalousj     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
degard
Newbie

Registrován: 10.08.2003
Příspěvků: 2

Připojení Příspěvek č. 69 

Chtěl bych se připojit na node Anděl.
Bude možno ?
Adresa Na bělidle 17 by měla být v dohledu a dosahu

Old Post 23.11.2005 v 15:35
degard je offline   Click Here to See the Profile for degard   Find more posts by degard   Click here to Send degard a Private Message     Visit degard's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jirkajiri
Newbie

Registrován: 29.11.2005
Příspěvků: 2

Připojení Příspěvek č. 70 

Ahoj, vidím vysílač Deu z okna přes stromy. Mám notebook a signál jak kdy. (Zobrazuje mi to signál z Czfree.net.sh). Je nějaká možnost se připojit. Kolik by to stálo. Jaká by byla rychlost.

Old Post 01.12.2005 v 11:35
jirkajiri je offline   Click Here to See the Profile for jirkajiri   Find more posts by jirkajiri   Click here to Send jirkajiri a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kelley
Newbie

Registrován: 08.02.2005
Příspěvků: 2

Question Příspěvek č. 71 

Prosimvas kdyz se chci pripojit na naky czfree (andel.czfree.net) tak mi to ani nedovoli nikam vlizt. Mam sioce pridelenou IP ale nikam se nedostanu. Ani na czfree.net. Muzete mi nekdo pomoct?

Old Post 23.12.2005 v 13:58
Kelley je offline   Click Here to See the Profile for Kelley   Find more posts by Kelley   Click here to Send Kelley a Private Message     Visit Kelley's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kelley
Newbie

Registrován: 08.02.2005
Příspěvků: 2

Příspěvek č. 72 

Já bych taky chtěl. Když se připojim tak pi to sice prideli IP z DHCP serveru ale nikam nemuzu. Ani na CZfree.net. Poradite mi nekdo?

Old Post 23.12.2005 v 14:07
Kelley je offline   Click Here to See the Profile for Kelley   Find more posts by Kelley   Click here to Send Kelley a Private Message     Visit Kelley's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_the_wolf_
me

Registrován: 27.04.2003
Příspěvků: 239

Příspěvek č. 73 

Old Post 23.12.2005 v 15:01
_the_wolf_ je offline   Click Here to See the Profile for _the_wolf_   Find more posts by _the_wolf_   Click here to Send _the_wolf_ a Private Message     Visit _the_wolf_'s homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hallis
Newbie

Registrován: 14.11.2005
Příspěvků: 1

Deu's AP Příspěvek č. 74 

Ahoj Vsichni.

Asi dva mesice jsem pouzival vsesmerovku u Deua (CZFree.Net). Uz kdyz jsem se poprve pripojil dhcp odpoved jsem nikdy nedostal, docetl jsem se ze by tam mela byt sit 10.10.0. s gw 10.10.0.1 tak sem si ukradl 10.0.0.99 a vse slapalo ok. psal sem deuovi PM co je s dhcp a tak, ale nikdy mi neodepsal. zisk byval okolo +23dB.

pak prisel prvni snih, pomatuju si zacalo to ve ct vecer velkou snehovou bouri a od te doby mam zisk kolem +8dB, moje atheroska 5212 ani neudrzi kanal. takze nepouzitelne. kontroloval sem antenu a vsechno je ok. na vysilac PRAHA5.NET-R1-1 ktery je na zenskych domovech (par metru od deu) se pripojim krasne, zisk +35dB.


Chci se zeptat ostatnich co pouzivaji Deu's AP jestli nezaznamenali pokles na intenzite signalu a jak jim funguje dhcp.

A druha vec, muj node je plachta26net, sme 5ti patrovej cinzak. kdyby byl zajem je mozno ho dle potreby vyuzit (AP, repeater, cokoliv), ja sem pro kazdou spatnost.

czf zdar

Old Post 08.01.2006 v 14:08
hallis je offline   Click Here to See the Profile for hallis   Find more posts by hallis   Click here to Send hallis a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
-=RYS=-
Senior Member

Registrován: 24.01.2003
Příspěvků: 2424

Street AP Příspěvek č. 75 

Ahoj lidi, je nekde v okoli restaurace Nagano (autobusak Na Knizeci) street AP?

Jsem 50m v kanclu od Nagana a mimo firemni inet bych chtel zkusit i interni WiFinu v notesu.

Diky -=RYS=-

__________________

Owner rpt+Echolink OK0BEZ
http://www.ok0bez.com
http://www.ok1mjo.com
http://aprs.fi/?call=a%2FOK1OEM-1

Old Post 29.01.2006 v 13:00
-=RYS=- je offline   Click Here to See the Profile for -=RYS=-   Find more posts by -=RYS=-   Click here to Send -=RYS=- a Private Message     Visit -=RYS=-'s homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jointer
Member

Registrován: 05.07.2002
Příspěvků: 405

Příspěvek č. 76 

Mohl by ses k Deuovi mozna chytit.
Ale jak vidis, neni to uplne friendly street access.
Jinak tam mozna bude sit Prahy 5. Tezko rict.

__________________

>>----------------<<
ALL YOUR WI-FI ARE BELONG TO US!
JOIN(T) US!

Old Post 30.01.2006 v 13:15
jointer je offline   Click Here to See the Profile for jointer   Find more posts by jointer   Click here to Send jointer a Private Message     Visit jointer's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yantei
Newbie

Registrován: 15.02.2006
Příspěvků: 1

Radlicka? Příspěvek č. 77 

hi all

I'm newbie in czfree, my main problem is that i don't understand czechish...
My friend lives now on Radlicka street near Andel, on the last floor
Her notebook catches few wireless network signals, one of them is czfree.net, signal is quite good
but after connecting and gaining dhcp configuration it doesn't work at all
is there anything that she could do about it? maybe register somewhere or ask somebody to add her MAC to the server configuration?
she could also pay for this access

could You help please?


greetings,
yantei

Old Post 16.02.2006 v 21:17
yantei je offline   Click Here to See the Profile for yantei   Find more posts by yantei   Click here to Send yantei a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
degard
Newbie

Registrován: 10.08.2003
Příspěvků: 2

nadrazni.czfree.net Příspěvek č. 78 

Potreboval bych adresu bodu nadrazni.czfree.net nejak to nemuzu najit na mapemela by to byt ip 10.55.28.1

a pak bych jeste rad nasel cloveka ktery je pripojeny na ip 10.55.28.8 pres ovis 1220 do PM pls

Old Post 22.02.2006 v 12:11
degard je offline   Click Here to See the Profile for degard   Find more posts by degard   Click here to Send degard a Private Message     Visit degard's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p81
Newbie

Registrován: 08.08.2004
Příspěvků: 1

Ostrovskeho 31 Příspěvek č. 79 

Ahoj, resim problem s netem. Bydlim nahore v ulici Ostrovskeho 31vedle stadionu Nikolajka /bod: hani/ - wifin je na strechach kolem mraky, ale na mape kde nic tu nic. Kontaktoval jsem Zoubkova 8 / timto zdravim :-) / ale nic plodneho z toho nevzeslo. Takze sim jste nekdo kolem pripojeny ? kam? :-) diky pino

__________________

pino

Old Post 22.02.2006 v 17:09
p81 je offline   Click Here to See the Profile for p81   Find more posts by p81   Click here to Send p81 a Private Message   Click Here to Email p81     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pulytr
Newbie

Registrován: 14.02.2003
Příspěvků: 19

Smichov ? Andel ? Limet ? Příspěvek č. 80 

Old Post 01.06.2006 v 08:06
Pulytr je offline   Click Here to See the Profile for Pulytr   Find more posts by Pulytr   Click here to Send Pulytr a Private Message   Click Here to Email Pulytr     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:41.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123456  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz