CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Mezicloudy > Letni sraz 05 (1. letni po 0. letnim, 2. ci 3. mezicloudy)
12345678
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
skeptik
HF Assistant

Registrován: 05.09.2002
Příspěvků: 586

Příspěvek č. 65 

__________________


- Skeptik

Old Post 24.06.2005 v 13:18
skeptik je offline   Click Here to See the Profile for skeptik   Find more posts by skeptik   Click here to Send skeptik a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danny


Registrován: 12.05.2002
Příspěvků: 5247

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Příspěvek č. 66 

Old Post 24.06.2005 v 13:28
danny je pryč   Click Here to See the Profile for danny   Find more posts by danny         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
=PJ= Azzie
Pekelník

Registrován: 16.06.2003
Příspěvků: 1941

Příspěvek č. 67 

Report po navratu:

__________________

OUT OF SERVICE

Old Post 26.06.2005 v 11:19
=PJ= Azzie je offline   Click Here to See the Profile for =PJ= Azzie   Find more posts by =PJ= Azzie   Click here to Send =PJ= Azzie a Private Message   Click Here to Email =PJ= Azzie     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
-=RYS=-
Senior Member

Registrován: 24.01.2003
Příspěvků: 2424

Mezikoudy - Visnova 2005 Příspěvek č. 68 

__________________

Owner rpt+Echolink OK0BEZ
http://www.ok0bez.com
http://www.ok1mjo.com
http://aprs.fi/?call=a%2FOK1OEM-1

Old Post 26.06.2005 v 13:14
-=RYS=- je offline   Click Here to See the Profile for -=RYS=-   Find more posts by -=RYS=-   Click here to Send -=RYS=- a Private Message     Visit -=RYS=-'s homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_the_wolf_
me

Registrován: 27.04.2003
Příspěvků: 239

Příspěvek č. 69 

No LOOOL
Ponekud nekonvencni report, pravda... pokracovani je v nejaky placeny sekci?

Old Post 26.06.2005 v 13:23
_the_wolf_ je offline   Click Here to See the Profile for _the_wolf_   Find more posts by _the_wolf_   Click here to Send _the_wolf_ a Private Message     Visit _the_wolf_'s homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
-=RYS=-
Senior Member

Registrován: 24.01.2003
Příspěvků: 2424

Příspěvek č. 70 

__________________

Owner rpt+Echolink OK0BEZ
http://www.ok0bez.com
http://www.ok1mjo.com
http://aprs.fi/?call=a%2FOK1OEM-1

Old Post 26.06.2005 v 13:48
-=RYS=- je offline   Click Here to See the Profile for -=RYS=-   Find more posts by -=RYS=-   Click here to Send -=RYS=- a Private Message     Visit -=RYS=-'s homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dundee
Junior Member

Registrován: 01.10.2002
Příspěvků: 114

DEU otec CZFree ? Příspěvek č. 71 

Vsem zucastnenym co byly na foto se omlouvame za Rakovnik, ze sme nedorazily. Tedy spis ze sme se k vam nehlasili. Byli sme tam. Dokonce sedeli u stolu ale nevystoupily z anonimity. Sorry ale byli sme docela velice znechuceni z DEUa a jeho debat (spis monologu). A hlavne jak se tam nad nasim stolem poustel do Zajsofta. Sorry, ale i kdyz sme nevedeli o co v tom sporu jde tak sme fandily Zajsoftovy, protoze bylo sliset z DEUovy reci ze snad co 2 slovo to lez.
Nevim, ale osoba DEUa mne velice zklamala.
Jinak RYS vse vysvetlil, takze ted litujeme ze sme se tim jedincem nechali znechutit a odjeli sme (
Sorry

__________________

Dundee

Old Post 26.06.2005 v 14:02
Dundee je offline   Click Here to See the Profile for Dundee   Find more posts by Dundee   Click here to Send Dundee a Private Message   Click Here to Email Dundee     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyvris
Member

Registrován: 06.05.2002
Příspěvků: 468

report + navrh na dalsi letni CZF sraz Příspěvek č. 72 

Sraz byl spickovej, i kdyz ze zacatku sem mel pochyby jestli se mi vubec na nej podari dorazit... (vyrazil sem v 19.00 z bilehory, tak v 22.00 sem mel nekde cca 15km pred kempem defekt na prednim kole - tudiz zbytek sem tlacil... taky sem pouzil "zkratku" ze sem nesel po silnici ale primo po naky pochybny ceste podel Berounky (ke konci to byla uz spis jen takova horska stezka), takze sem usel takovejch 8km navic.... no nebudu to rozpitvavat, dorazil sem asi v 02.00 ... docela bylo obtizne najit fkempu CZF tlupu. Nakonec se mi to povedlo a kupodivu bylo docela jeste dost lidi vzhuru a castecne i pri smyslech

Co se tyce dalsiho srazu tak mam takovy navrh. Byla by moznost zaridit misto primo na Letisti PRIBRAM - Dlouha Lhota (45km od Prahy). Pro zpestreni srazu je mozne zaridit vyhlidkove lety za rozumne ceny (15min/450,-) pripadne pro ty co omrzel zivot je mozne si skocit padakem (bud tandem / nebo po kratkem cca 6hod. vycviku skocit sam)

Akci bych navrhoval usporadat na cca konec srpna tedy vikend 26-27-28.8

Komu se tento navrh zamlouva at se prosim vyjadri, pokud bude ohlas dostatecny tak bych akci zorganizoval.

vsecky zdravi Hyvris

__________________

Petr 'Hyvris' Ludera

Old Post 26.06.2005 v 14:21
Hyvris je offline   Click Here to See the Profile for Hyvris   Find more posts by Hyvris   Click here to Send Hyvris a Private Message   Click Here to Email Hyvris   Visit Hyvris's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
=PJ= Azzie
Pekelník

Registrován: 16.06.2003
Příspěvků: 1941

Re: DEU otec CZFree ? Příspěvek č. 73 

__________________

OUT OF SERVICE

Naposledy upravil =PJ= Azzie 26.06.2005 v 15:40

Old Post 26.06.2005 v 15:24
=PJ= Azzie je offline   Click Here to See the Profile for =PJ= Azzie   Find more posts by =PJ= Azzie   Click here to Send =PJ= Azzie a Private Message   Click Here to Email =PJ= Azzie     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
=PJ= Azzie
Pekelník

Registrován: 16.06.2003
Příspěvků: 1941

Příspěvek č. 74 

__________________

OUT OF SERVICE

Old Post 26.06.2005 v 15:36
=PJ= Azzie je offline   Click Here to See the Profile for =PJ= Azzie   Find more posts by =PJ= Azzie   Click here to Send =PJ= Azzie a Private Message   Click Here to Email =PJ= Azzie     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lazna
Senior Member

Registrován: 29.10.2002
Příspěvků: 2614

User is Mapper

Internacionalove na srazu Příspěvek č. 75 

__________________

Old Post 26.06.2005 v 15:38
lazna je offline   Click Here to See the Profile for lazna   Find more posts by lazna   Click here to Send lazna a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jiri.cestr
Junior Member

Registrován: 08.04.2003
Příspěvků: 128

Thumbs up Bomba Příspěvek č. 76 

Old Post 26.06.2005 v 15:51
jiri.cestr je offline   Click Here to See the Profile for jiri.cestr   Find more posts by jiri.cestr   Click here to Send jiri.cestr a Private Message   Click Here to Email jiri.cestr     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyvris
Member

Registrován: 06.05.2002
Příspěvků: 468

dokument o CZF z dilny Hellu Příspěvek č. 77 

2Azzie:-> az se aklimatizujes v Praze hodis nekam ke stazeni ten dokument co si natocil...?

diky H.

__________________

Petr 'Hyvris' Ludera

Old Post 26.06.2005 v 15:58
Hyvris je offline   Click Here to See the Profile for Hyvris   Find more posts by Hyvris   Click here to Send Hyvris a Private Message   Click Here to Email Hyvris   Visit Hyvris's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
=PJ= Azzie
Pekelník

Registrován: 16.06.2003
Příspěvků: 1941

Re: dokument o CZF z dilny Hellu Příspěvek č. 78 

__________________

OUT OF SERVICE

Old Post 26.06.2005 v 17:11
=PJ= Azzie je offline   Click Here to See the Profile for =PJ= Azzie   Find more posts by =PJ= Azzie   Click here to Send =PJ= Azzie a Private Message   Click Here to Email =PJ= Azzie     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dan_tencl
Senior Member

Registrován: 07.11.2003
Příspěvků: 813

Příspěvek č. 79 

__________________

czela.net, NFX.

Old Post 26.06.2005 v 18:56
dan_tencl je offline   Click Here to See the Profile for dan_tencl   Find more posts by dan_tencl   Click here to Send dan_tencl a Private Message   Click Here to Email dan_tencl     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psanda
Member
zastupce cloudu 10.64


Registrován: 03.04.2003
Příspěvků: 303

User is Mapper

Sraz byl dobrej DEU ne Příspěvek č. 80 

No dorazil jsem v pátek v 15.00 a odjel v Neděli 15.00 takže jsem zažil vše (témeř - občas jsem střízlivěl) co se událo

Když to mám shrnout :

1. Od RYSe jsem se dozvědel spoustu pro mě cenejch technickejch drobností,
jinak mam klíště, žena má popálenimy od RYSova výbuchu u ohně a pokousanýho psa protože ne všichni lidi si umějí vodit psa na vodítku a tim spíš tedy když vědí že je agresivní na ostatní psy takže jsem nosil na ruce svýho psa celej víkend .

2. Pokecal jsem o všem možném a už v pátek , též se diskutovalo o ČTU a jak rozumě vyřešit vzniklou situaci kolem GL došlo se k závěru že by vše vyřešila jednoduchá formulace maximálního výstupního výkonu karty 2mW P.A.

3. Poznatek-pivo na sluníčku je zbraň. Padlo tam ponaučení že alkohol zabíjí jen slabé mozkové bunky a tím zbydou jen ty nejlepší, tak nevim ale nepřipadalo že jsem po tom pivu byl inteligentnější

4. Po příjezdu DEUa jsem slyšel asi dobrej nápad jak založit sdružení NCX který mimochodem já tvrdím že se mělo založit dávno a někde na Foru czela.net je daleko propracovanější návrh než ten co DEU předložil .
Mezi námi se nedivým že když DEU začal vyhodily nás z hospody a odjeli Rakovnický .

5. Bohužel pro CZFree je tento návrh a DEUovy řeči typu "my" Conections-CZ mně utvrdily že se jedná bud o velký omyl nebo nevim co si vybrat. A nový návrh NCX sdružení je trochu mimo.
Protože založit NCX s tím že si vybere zakládající členy a ještě bude mít právo veta. Huh to je síla.

Ještě že jsme u nás na začátku vybrali model Občanského sdružení, jsem rád.

6. Na moji otázku proč nemůže být Conetions také občanské sdružení jsem nedostal jasnou odpověd pokud se DEU bojíš že v tobě už nemají tvoje ovečky důvěryhodnou osobu a nahradí tě tak se jim nedivím .
A co se týká NCX a to opakuji zde co jsem říkal v sobotu, nemáš právo to založit s vybranou skupinou tvých vyvolených ale se zástupcem každého Cloudu tak jak se to odhlasovalo, nemužeš ignorovat 1 mezicloudy . Zruš právo veta a nech vstoupit všechny cloudy jeden cloud jeden hlas !!! Jinak to neni demokracie ale demagogie

7. Dále tvoje argumenty jak se musí platit někomu za správu fora 5000,- za měsíc je nesmysl jsou lidi kteří by to dělali zadarmo,i tam padali jména , argument že sestřelil server tak už to nemůže dělat ? každej může udělat chybu , udělali by jste z czfree byznys neblbněte proboha.
Dalo se to vyřešit i tak a myslím že by ti to prošlo i z historických důvodů, kdyby jsi udělal občanské sdružení a chtel být jediným zaměsnancem na plný uvazek , ale tyhle modely S.R.O.ček a Sdružení pro vyvolené tj španý začátek blízkého konce.
Před časem jste tu kritizovali Kladno a Czelanet jsou na tom líp tedka než celé CZfree.
Někdo mi tam říkal že nemá rád občanský sdružení no jo ale funguje to.
8. Film byl fajn doporučuji shlédnout, nejlepší je Xchaos .

9. Diskuze z Rakušákama byla zajímavá berou sít trochu jinak, to jejich je opravdový Freenet byly skvělý.

Pokud jsem něco zapoměl budto to nebylo důležitý ano to doplnte někdo jinej.

__________________

s usměvem jde všecko líp

Old Post 26.06.2005 v 19:10
psanda je offline   Click Here to See the Profile for psanda   Find more posts by psanda   Click here to Send psanda a Private Message   Click Here to Email psanda     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:12.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12345678  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz