CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 9 > Hloubětín & Lehovec
12345678
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Lee_cz
Newbie

Registrován: 06.01.2005
Příspěvků: 3

Příspěvek č. 81 

ahoj lidi
prosim mohl by se mi nekde ozvat kdo ma pripojeni na inet a bydli nekde okolo metra hloubetin? ja sem se ted pristehoval do Sadske 15 a nutne shanim nejakou konektivitu.
videl sem v tehle debate zminovanych par mist ktere by byly asi OK (treba ten vysoky barak naproti Shelce nahore nad pennymarketem) ale nevim v jakem to tam je stadiu. prosim ozvete se nekdo na moje icq 11086691 treba i jen s nejakym doporucenim jak postupovat dal..
diky moc

__________________

JK

Old Post 07.01.2005 v 08:40
Lee_cz je offline   Click Here to See the Profile for Lee_cz   Find more posts by Lee_cz   Click here to Send Lee_cz a Private Message   Click Here to Email Lee_cz   Visit Lee_cz's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zajsoft
Pan hodný

Registrován: 04.01.2004
Příspěvků: 1017

Příspěvek č. 82 

__________________

Super Stupid Nesquick Rabbit
Nastal čas změn...!!!

Old Post 07.01.2005 v 16:33
Zajsoft je offline   Click Here to See the Profile for Zajsoft   Find more posts by Zajsoft   Click here to Send Zajsoft a Private Message     Visit Zajsoft's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lee_cz
Newbie

Registrován: 06.01.2005
Příspěvků: 3

Příspěvek č. 83 

podle mapy sem nasel ze nejlepsi by bylo spojit se node id:5971.
nazev: windows_xp
trochu mi mate par objektu na te ortofotomape a tak bych se potreboval s clovekem ktery ten bod vlastni spojit, abychom se mohly domluvit zda je realne se pripojit nebo ne...taky mi zajima jak to ma udelane a zda je tam nejaka konektivita ven a co vsechno tam bezi atd atd ...

__________________

JK

Naposledy upravil Lee_cz 12.01.2005 v 09:57

Old Post 10.01.2005 v 10:30
Lee_cz je offline   Click Here to See the Profile for Lee_cz   Find more posts by Lee_cz   Click here to Send Lee_cz a Private Message   Click Here to Email Lee_cz   Visit Lee_cz's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jennour
Newbie

Registrován: 02.02.2005
Příspěvků: 5

Exclamation Pripojeni Praha 9 - okolo Metra... Příspěvek č. 84 

Ahoj,
uvodem se priznam, ze pres Wifi a cely CZfree jsem absolutni lama - nevim o tom nic :(
Mam ADSL a to me pekne toci - sileny limity dat...

Chcis se zeptat, zda je nejake solidni wifi (nebo jinne) pripojeni na Praze 9 - Hloubetin - ulice Pod turn. trati (kolma na Mochovskou a Konzumni o kterych se tady psalo)

Moc dik za odpoved a klidne i za nabidku - nevim jak CZFree funguje, tak mozna sorry za blbou terminologii

Jinak bych rad net co bude mit slusny pingy, nikdo me nebude prudit za stazeny data a rychlost stahovani by nemela klesnout pod 40kB/sec...

Moc dik za info!!!

Jenda!!!

Old Post 02.02.2005 v 16:53
jennour je offline   Click Here to See the Profile for jennour   Find more posts by jennour   Click here to Send jennour a Private Message   Click Here to Email jennour     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lee_cz
Newbie

Registrován: 06.01.2005
Příspěvků: 3

Příspěvek č. 85 

zdary
pridej svuj bod na mapu at vidime kde presne si ale podle toho co si psal tak sme od sebe malickej kousek. cca 50m vzduchem
Protoze uz sme dva(s tebou tri) co ted vymejsli nejake reseni tak my napadlo co se spojit a tvoje adsl upgradnout na nejaky lepsi tarif bez limitu ..rozbehat mezi nami spojeni a vesele fungovat. Cena za adsl a zarizeni se rozpocita na tri dily a bude to celkem na pohodu...
kdyztak mi kontaktuj na icq: 11086691 nebo pokud nemas tak pis sem at se nejak domluvime

zatim cus Lee

__________________

JK

Old Post 04.02.2005 v 09:12
Lee_cz je offline   Click Here to See the Profile for Lee_cz   Find more posts by Lee_cz   Click here to Send Lee_cz a Private Message   Click Here to Email Lee_cz   Visit Lee_cz's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jennour
Newbie

Registrován: 02.02.2005
Příspěvků: 5

Příspěvek č. 86 

pisnu na icq

Old Post 04.02.2005 v 10:46
jennour je offline   Click Here to See the Profile for jennour   Find more posts by jennour   Click here to Send jennour a Private Message   Click Here to Email jennour     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jennour
Newbie

Registrován: 02.02.2005
Příspěvků: 5

Příspěvek č. 87 

Takze jen pro rekapitulaci, nakonec mam 2048/396 bez limitu dat,FUP atd. a jsem z toho ochoten 1024/128(196) nabidnout...

Old Post 06.02.2005 v 11:22
jennour je offline   Click Here to See the Profile for jennour   Find more posts by jennour   Click here to Send jennour a Private Message   Click Here to Email jennour     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
uvefiltr
Newbie

Registrován: 26.01.2005
Příspěvků: 2

pripojeni do CZfree Příspěvek č. 88 

Zdravim
Prave jsem se pristehoval do Hloubetina (ul Klanovicka a Hloubetinska - byvaly statek) Chtel jsem se zeptat jakym zpusobem bych mel promerit signal na pripojeni do Cz free. Vidim na strechu panelaku kde je Rack Hloubetin.
predem dikes za radu
UveFiltr icq 152885292

__________________

UveFiltr

Old Post 07.02.2005 v 16:20
uvefiltr je offline   Click Here to See the Profile for uvefiltr   Find more posts by uvefiltr   Click here to Send uvefiltr a Private Message   Click Here to Email uvefiltr     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
windows_xp
Newbie

Registrován: 05.12.2003
Příspěvků: 12

Promereni signalu Příspěvek č. 89 

Ahoj signal ti muzu pomoci promerit.Jo chtel bych se zeptat uvefiltr zdali jsi nestudoval v novem meste nad metuji???

__________________

Sekunda je 9 192 631 770 nasobek doby periody zareni ktera
odpovida dobe prechodu mezi dvema urovnemi hyperjemne
struktury zakladniho stavu atomu nuklidu cesia 133

Old Post 12.02.2005 v 17:25
windows_xp je offline   Click Here to See the Profile for windows_xp   Find more posts by windows_xp   Click here to Send windows_xp a Private Message   Click Here to Email windows_xp     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
windows_xp
Newbie

Registrován: 05.12.2003
Příspěvků: 12

Příspěvek č. 90 

__________________

Sekunda je 9 192 631 770 nasobek doby periody zareni ktera
odpovida dobe prechodu mezi dvema urovnemi hyperjemne
struktury zakladniho stavu atomu nuklidu cesia 133

Old Post 12.02.2005 v 17:29
windows_xp je offline   Click Here to See the Profile for windows_xp   Find more posts by windows_xp   Click here to Send windows_xp a Private Message   Click Here to Email windows_xp     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
uvefiltr
Newbie

Registrován: 26.01.2005
Příspěvků: 2

Re: Promereni signalu Příspěvek č. 91 

Tak v Novem Meste jsem nestudoval, jsem puvodne z JIhlavy. Bylo by super kdyby jsi mi pomohl s tim promerenim. Kdyztak mi napis na email nebo icq kdy mas cas nebo nejakej kontakt a ja se ti ozvu ÚveFiltr@centrum.cz icq 152885292
diky

__________________

UveFiltr

Old Post 14.02.2005 v 15:35
uvefiltr je offline   Click Here to See the Profile for uvefiltr   Find more posts by uvefiltr   Click here to Send uvefiltr a Private Message   Click Here to Email uvefiltr     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jennour
Newbie

Registrován: 02.02.2005
Příspěvků: 5

Příspěvek č. 92 

windows_xp:

jestli to bylo na me tak me kontaktuj na ICQ 326890762

Old Post 21.02.2005 v 13:30
jennour je offline   Click Here to See the Profile for jennour   Find more posts by jennour   Click here to Send jennour a Private Message   Click Here to Email jennour     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jirka-hp
Newbie

Registrován: 26.03.2004
Příspěvků: 6

Připojení Mochovská / Poděbradská Příspěvek č. 93 

Zdravím, přistěhoval jsem se do Hloubětína a potřeboval bych se nějak připojit na net. Myslíte že to přes někoho jde? Můj node je jirka-hp.
Díky všem

Old Post 04.04.2005 v 18:14
jirka-hp je offline   Click Here to See the Profile for jirka-hp   Find more posts by jirka-hp   Click here to Send jirka-hp a Private Message     Visit jirka-hp's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luca.dvorakova
Newbie

Registrován: 21.06.2005
Příspěvků: 1

pripojeni Příspěvek č. 94 

Ahoooj!Bydlim v Mochovsky 532 a koukam smerem na penny a muzete mi nekdo poradit, jestli vidim nejaky hotspot?dik moc. Lu
kontakt:luca.dvorakova@seznam.cz

Old Post 21.06.2005 v 16:01
luca.dvorakova je offline   Click Here to See the Profile for luca.dvorakova   Find more posts by luca.dvorakova   Click here to Send luca.dvorakova a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lorant
Newbie

Registrován: 17.08.2005
Příspěvků: 1

inet Hloubětín Příspěvek č. 95 

Old Post 18.08.2005 v 15:47
lorant je offline   Click Here to See the Profile for lorant   Find more posts by lorant   Click here to Send lorant a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sir Pette
Newbie

Registrován: 08.09.2005
Příspěvků: 1

Question připojení Příspěvek č. 96 

Ahoj. Potřebuju se pripojit z Hloubětína přesněji z Klánovické (Klánovická 604) ulice.
Bydlim v panelaku vedle bazenu a mam výhled do centra jinak vubec. Planuje se nejakej Acces Point nebo nějaka antena směrem kde bych mohl něco chytnout???
Díky za odpověď.

Old Post 08.09.2005 v 21:01
Sir Pette je offline   Click Here to See the Profile for Sir Pette   Find more posts by Sir Pette   Click here to Send Sir Pette a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:31.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12345678  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz