CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 9 > Prosek
12345678910 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
r-man
Junior Member

Registrován: 09.08.2002
Příspěvků: 124

zzzzzzzzz Příspěvek č. 49 

to jen tak cvicne...zzzzzzzzzzzzzz

Old Post 01.11.2002 v 13:24
r-man je offline   Click Here to See the Profile for r-man   Find more posts by r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Click Here to Email r-man     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maska
Newbie

Registrován: 22.07.2002
Příspěvků: 11

Příspěvek č. 50 

__________________

maska

Old Post 04.11.2002 v 15:31
maska je offline   Click Here to See the Profile for maska   Find more posts by maska   Click here to Send maska a Private Message   Click Here to Email maska     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
simandl
zástupce 10.33

Registrován: 15.07.2002
Příspěvků: 1219

link na Jarov Příspěvek č. 51 

Ahoj, dneska jsem vyjednal instalaci hardwaru na nód Jarov, který bude sloužit k zajištění signálu u nás na Proseku. Já půjčím kartu xi626 a kakely a Maska sektorovou anténu a zítra v 17h to na Jarově s Carlosem nainstalujem. A uvidíme. Signál by měli chytit Rman a Maska z okna a já na nodu jablonecka ze střechy (možná i z okna - uvidím) Kdo na signál nedostane bude asimilován přes jiné.
Jako naší budoucnost na Proseku vidím měď a světlo. Gigavlny berte jen jako přechod z temnoty lůna telecomu do zářných zákoutí džungle broad-band sítí.
Zítra jdu taky na sraz Kobylisáků (až tak v 21h)

__________________

Old Post 05.11.2002 v 14:29
simandl je offline   Click Here to See the Profile for simandl   Find more posts by simandl   Click here to Send simandl a Private Message   Click Here to Email simandl   Visit simandl's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kozel
Newbie

Registrován: 23.10.2002
Příspěvků: 61

Da se tohle pouzit? Příspěvek č. 52 

Muzete mi nekdo, kdo do toho vidi rict jestli jako karta se da pouzit<a href="http://www.alzasoft.cz/DetailPage.asp?DPG=40774"> tohle </a> ?
Dikez

__________________

Kozel ¤ ICQ#71252479

Old Post 05.11.2002 v 19:03
Kozel je offline   Click Here to See the Profile for Kozel   Find more posts by Kozel   Click here to Send Kozel a Private Message   Click Here to Email Kozel   Visit Kozel's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kozel
Newbie

Registrován: 23.10.2002
Příspěvků: 61

Cool Nadejne vyhlidky :) Příspěvek č. 53 

Byl sem se dneska podivat na strese a myslim ze Alpa vidim urcite a rek bych ze i Jarov. Vypada to nadejne...

__________________

Kozel ¤ ICQ#71252479

Old Post 05.11.2002 v 19:16
Kozel je offline   Click Here to See the Profile for Kozel   Find more posts by Kozel   Click here to Send Kozel a Private Message   Click Here to Email Kozel   Visit Kozel's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kozel
Newbie

Registrován: 23.10.2002
Příspěvků: 61

Příspěvek č. 54 

Jo a jeste neco:
kamos tady v ulici (asi 50m daleko, vidim na nej) ma na strese AP site Mite Infonet. Behem zitrku nebo pozitri se snad osobne setkam s clovekem, se skterym muzu domluvit pripadnou konektivitu. Uvidime.

__________________

Kozel ¤ ICQ#71252479

Old Post 05.11.2002 v 19:22
Kozel je offline   Click Here to See the Profile for Kozel   Find more posts by Kozel   Click here to Send Kozel a Private Message   Click Here to Email Kozel   Visit Kozel's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
simandl
zástupce 10.33

Registrován: 15.07.2002
Příspěvků: 1219

Re: Da se tohle pouzit? Příspěvek č. 55 

__________________

Old Post 06.11.2002 v 00:39
simandl je offline   Click Here to See the Profile for simandl   Find more posts by simandl   Click here to Send simandl a Private Message   Click Here to Email simandl   Visit simandl's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
simandl
zástupce 10.33

Registrován: 15.07.2002
Příspěvků: 1219

Spoj Jarov <> Prosek Příspěvek č. 56 

Ahoj,
mělo by to jet, ale zatím to nikdo nezkusil/nerozchodil, a já jsem nic zatím taky nevyčmuchal.
Nastavili jsme to od oka a konektor na pigtailu se jemně viklal i po dotáhnutí, což mě dost znepokojuje. Dneska večer by to měl zkusit Rman z balkonu, takže uvidíme. Já bohužel nic mobilního nemám a tak nezbývá než čekat až to někdo prubne a ohlásí.
jarov AP - IP 10.10.87.130, Mask: 255.255.255.128
ESSID:"CZFree.Net.J2P"
kdo se chce připojit by si měl nastavit
IP 10.10.87.131 - 254, Mask: 255.255.255.128,
GW 10.10.87.130, DNS 10.10.87.130
Na pokusy si používejte pět IP 10.10.87.250 - 254 Ostatních je sice dost, ale v budoucnu budou možná někomu patřit. Kdo bude chtít konkrétní IP, tak není problém napište mě. Já se pokusím vést evidenci IP pro toto AP.
Nepředpokládám, že by se na jarov AP připojovalo víc lidí delší dobu. Lepší bude když budou tak dva tři a zbytek pojede lokálně po optice a nebo z místních AP, kterých bude víc (zatím není jasné kolik).

__________________

Old Post 07.11.2002 v 13:34
simandl je offline   Click Here to See the Profile for simandl   Find more posts by simandl   Click here to Send simandl a Private Message   Click Here to Email simandl   Visit simandl's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Junior Member

Registrován: 09.08.2002
Příspěvků: 124

Oprava: Příspěvek č. 57 

Test bude nejspis v pondeli, pac "se to nestihlo" :-)...zaroven to bude test karet Micronet ode me z prace, este uvidim ceny...

Old Post 07.11.2002 v 20:34
r-man je offline   Click Here to See the Profile for r-man   Find more posts by r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Click Here to Email r-man     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jakub
Member
zastupce cloudu 10.28


Registrován: 03.10.2002
Příspěvků: 78

User is Mapper

Pod Prosekem Příspěvek č. 58 

Ahoj všichni,

bydlím pod Prosekem, taky se chci připojit... zatím jsem checknul (díky MaSko) přímou viditelnost ode mě ("jakub-home") ke škole G Litoměřická ("jakub-gymlit") a odsud je přímá viditelnost k simandlovi.
Chtělo by to asi ale nějakou schůzku... bude se někdy nějaká pořádat?

--
Jakub

Naposledy upravil Jakub 19.11.2002 v 15:50

Old Post 10.11.2002 v 17:49
Jakub je offline   Click Here to See the Profile for Jakub   Find more posts by Jakub   Click here to Send Jakub a Private Message   Click Here to Email Jakub     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kozel
Newbie

Registrován: 23.10.2002
Příspěvků: 61

Thumbs up Re: Pod Prosekem Příspěvek č. 59 

__________________

Kozel ¤ ICQ#71252479

Old Post 10.11.2002 v 19:09
Kozel je offline   Click Here to See the Profile for Kozel   Find more posts by Kozel   Click here to Send Kozel a Private Message   Click Here to Email Kozel   Visit Kozel's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Junior Member

Registrován: 09.08.2002
Příspěvků: 124

re Příspěvek č. 60 

To Jakub:


fotky jsou nektery pres mega, az bude nakej srazinec, ukazu je kdyztak...zatim ale o zadnym nevim, napred udelame AP....

Old Post 10.11.2002 v 23:44
r-man je offline   Click Here to See the Profile for r-man   Find more posts by r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Click Here to Email r-man     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jakub
Member
zastupce cloudu 10.28


Registrován: 03.10.2002
Příspěvků: 78

User is Mapper

Pripojeni Libne, Vysocan Příspěvek č. 61 

> > ----- Original Message -----
> > From: &lt;tousek@inverze.cz>
> > To: &lt;jakub@jikos.cz>
> > Sent: Tuesday, November 12, 2002 2:31 PM
> > Subject: Připojení- czfree
> > > Mám kancl na Podvinným mlýně. Myslím ze bych tě mohl vidět a rád
> > > bych to protáhnul ke mně.
> > Klidne, problem asi bude s tim, ze nemam penize na koupeni AP, jen
> > sitovky a dalsi vec je ze zatim nemam od koho chytat signal (snad bude
> > node "jakub-gymlit", jeste nevim...
> > Je to to PVT?
> > Hezky den
> PVT ne. Jsem za Roytkou - ty dva teskobaráky.
> S penězma mohu pomoci.
> Ale ten signál je problém. Jak mohu pomoci?
> Mirek Toušek

Jeste nevim jak to budu delat s pripojovanim ostatnich... velmi rad bych, ale finance nemam (jsem chudy student ;-). Kdyby s timhle nekdo pomohl, bylo by to skvele...
Mám tu přímou viditelnost na školu, kam chodím.

Mejte se

--
Jakub

__________________

Naposledy upravil Jakub 02.12.2002 v 13:53

Old Post 12.11.2002 v 18:00
Jakub je offline   Click Here to See the Profile for Jakub   Find more posts by Jakub   Click here to Send Jakub a Private Message   Click Here to Email Jakub     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jeníček
Newbie

Registrován: 13.11.2002
Příspěvků: 3

možnosti na Proseku Příspěvek č. 62 

Ahoj lidi,
jsem tu nový a hledám možnost připojení na Proseku, bydlím v domku v ulici Nad Krocínkou s viditelností skoro celá Praha (kromě západu).Bohužel paneláky na Proseku nevidím skoro žádné. Potřebuji poradit s technikou asi nejlépe na nějakém srazu. Nabízím svoje schopnosti: Umím ledacos z vf techniky, mám nějaké vývojové možnosti na filtry (třeba potlačit silné rušivé signály) možná i trochu antény - a možnost měření. V případě potřeby se nebráním vybudování bodu u mne na půdě.

__________________

jan.jir@post.cz
Prosek Nad Krocínkou

Old Post 13.11.2002 v 09:56
jeníček je offline   Click Here to See the Profile for jeníček   Find more posts by jeníček   Click here to Send jeníček a Private Message   Click Here to Email jeníček     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Junior Member

Registrován: 09.08.2002
Příspěvků: 124

To Jenicek Příspěvek č. 63 

Najdi se v mape a zadej tam svuj bod...pak se koukni kdo je okolo tebe, myslim ze Krynn. Sem na Prosek nahoru neuvidis, ale k nemu mozna jo. A mozna uvidish na Jarov, sleduj tohle forum a dozvish se az bude Jarov funkcni node.

Old Post 13.11.2002 v 21:51
r-man je offline   Click Here to See the Profile for r-man   Find more posts by r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Click Here to Email r-man     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
simandl
zástupce 10.33

Registrován: 15.07.2002
Příspěvků: 1219

Topologie CZFree.Net na Proseku Příspěvek č. 64 

__________________

Naposledy upravil simandl 18.11.2002 v 11:33

Old Post 15.11.2002 v 14:47
simandl je offline   Click Here to See the Profile for simandl   Find more posts by simandl   Click here to Send simandl a Private Message   Click Here to Email simandl   Visit simandl's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:00.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12345678910 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz