CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Strojovna > Asus WL 500b
« 979899100101102103104105106107108109 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
jkt
Senior Member

Registrován: 04.04.2003
Příspěvků: 1111

Re: Asus vs. Dlink -poraďte Příspěvek č. 1633 

__________________

cd /local/pub && more beer > /dev/mouth

Old Post 02.01.2005 v 14:18
jkt je offline   Click Here to See the Profile for jkt   Find more posts by jkt   Click here to Send jkt a Private Message   Click Here to Email jkt     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jsmach
Newbie

Registrován: 29.12.2004
Příspěvků: 7

Příspěvek č. 1634 

dík za odpověď, usuzuji z ní, že pro začátečník bude lepší jít do ASUSu, než laborovat a cpát peníze do "nejistého" HW.

Old Post 02.01.2005 v 16:07
jsmach je offline   Click Here to See the Profile for jsmach   Find more posts by jsmach   Click here to Send jsmach a Private Message   Click Here to Email jsmach     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jkt
Senior Member

Registrován: 04.04.2003
Příspěvků: 1111

Příspěvek č. 1635 

__________________

cd /local/pub && more beer > /dev/mouth

Old Post 02.01.2005 v 19:40
jkt je offline   Click Here to See the Profile for jkt   Find more posts by jkt   Click here to Send jkt a Private Message   Click Here to Email jkt     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrawenec
Newbie

Registrován: 13.12.2004
Příspěvků: 26

Sem zoufalej :P Příspěvek č. 1636 

Mam asus wl-500GX a potrebuju routovat czfree i chello. Tak jsem hodil do asusa olega, AP prepnul do client rezimu, nastavil routovani, nastavil maskaradu a vsechno to jelo. Ovsem po par hodinach se na eth1 (wifi) maskarada vypla a na eth0 (chello) normalne jela. Docetl jsem se tady ze to dela nejaky zly pes a ze se to da resit zrusenim aktualizace casu z netu. Tak jsem to vypnul ale router to dela stale dal. Po par hodinach mi proste vymaze nastaveni v IPTABLES a hodi tam svoje nastaveni. Chtel jsem to vyresit OpenWRT firmwarem ovsem ten mi v GX nefunguje :( (nechtel mi nekdo do openwrt pridat jeho podporu? ). Kdyz se tam pokusim nahrat openWRT a podle navodu cekam minimalne pet minut (cekaljsem 10) tak porad blika jako by byl v restration modu. Taky ze je. I po resetu je v restore rezimu. Proste nefacha. Mate nekdo nejaky rady jak vyresit problem s iptables nebo s openwrt? Dekuji mockrat . Btw ted jsem jeste k tomu zjistil ze i eth0 mi to nenatuje. Apritom v iptables ta maskarada je :P. Tak ja uz fakt nevim...

Old Post 03.01.2005 v 19:49
mrawenec je offline   Click Here to See the Profile for mrawenec   Find more posts by mrawenec   Click here to Send mrawenec a Private Message   Click Here to Email mrawenec     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jkt
Senior Member

Registrován: 04.04.2003
Příspěvků: 1111

Re: Sem zoufalej :P Příspěvek č. 1637 

__________________

cd /local/pub && more beer > /dev/mouth

Old Post 03.01.2005 v 19:56
jkt je offline   Click Here to See the Profile for jkt   Find more posts by jkt   Click here to Send jkt a Private Message   Click Here to Email jkt     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrawenec
Newbie

Registrován: 13.12.2004
Příspěvků: 26

Příspěvek č. 1638 

olegovo fw... tim myslis oleguv firmware nebo nejakej oleguv firewakk? . Mno nejradsi bch tam hodil to OpenWRT ale fakt to nejde. Hazel jsem tam tusim od jaha2x. Z nejakyho mirroru tusim. Pac ted mu ten server nejak nefacha :P. Kdyztak bych byl vdecny za radu jakej openwrt tam hodit od koho a jakou verzi.

Old Post 03.01.2005 v 20:19
mrawenec je offline   Click Here to See the Profile for mrawenec   Find more posts by mrawenec   Click here to Send mrawenec a Private Message   Click Here to Email mrawenec     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jkt
Senior Member

Registrován: 04.04.2003
Příspěvků: 1111

Příspěvek č. 1639 

__________________

cd /local/pub && more beer > /dev/mouth

Old Post 03.01.2005 v 20:27
jkt je offline   Click Here to See the Profile for jkt   Find more posts by jkt   Click here to Send jkt a Private Message   Click Here to Email jkt     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrawenec
Newbie

Registrován: 13.12.2004
Příspěvků: 26

Příspěvek č. 1640 

Muzes mi prosim pastnou link na nejakej stabilni otestovanej firmware od p.salka? Diky moc.

Old Post 04.01.2005 v 08:28
mrawenec je offline   Click Here to See the Profile for mrawenec   Find more posts by mrawenec   Click here to Send mrawenec a Private Message   Click Here to Email mrawenec     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Petr Tison
Newbie

Registrován: 13.05.2004
Příspěvků: 12

Mala propustnost WL500g Příspěvek č. 1641 

Panove
potreboval bych nasmerovat trochu rozumnym smerem tato oblast je pro me neznama.
Mam v PC kartu XI-626 a na ni propustnost 300MB/s. Pokud ale kabel zapojim do ASUSu tak mi propustnost klesne 100MB/s. ASUS mi bezi v klient modu a zatizeni prakticky 0. Odezvy na ping jsou prakticky stejne jak pres kartu XI tak i pres ASUS.
Jen jsem si vsiml, ze pri navazovani spojeni pres FTP to trva pres ASUS asi tak 7 sekund zatimco pres XI-626 je spojeni navazano okamzite.

Muze mi nekdo poradit kam mam uprit svuj zrak? Co otestovat? Co overit?

Diky
Petr

Old Post 04.01.2005 v 11:30
Petr Tison je offline   Click Here to See the Profile for Petr Tison   Find more posts by Petr Tison   Click here to Send Petr Tison a Private Message   Click Here to Email Petr Tison     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xchaos
Samozvany gubernator

Registrován: 13.05.2002
Příspěvků: 3362

Team Member: MOD

Re: Mala propustnost WL500g Příspěvek č. 1642 

__________________

Old Post 04.01.2005 v 16:26
xchaos je offline   Click Here to See the Profile for xchaos   Find more posts by xchaos   Click here to Send xchaos a Private Message   Click Here to Email xchaos   Visit xchaos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Petr Tison
Newbie

Registrován: 13.05.2004
Příspěvků: 12

Re: Re: Mala propustnost WL500g Příspěvek č. 1643 

Old Post 04.01.2005 v 16:37
Petr Tison je offline   Click Here to See the Profile for Petr Tison   Find more posts by Petr Tison   Click here to Send Petr Tison a Private Message   Click Here to Email Petr Tison     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kuzelka
Newbie

Registrován: 17.06.2002
Příspěvků: 23

jak na jffs2 Příspěvek č. 1644 

Old Post 04.01.2005 v 18:29
kuzelka je offline   Click Here to See the Profile for kuzelka   Find more posts by kuzelka   Click here to Send kuzelka a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jkt
Senior Member

Registrován: 04.04.2003
Příspěvků: 1111

Příspěvek č. 1645 

__________________

cd /local/pub && more beer > /dev/mouth

Old Post 04.01.2005 v 21:29
jkt je offline   Click Here to See the Profile for jkt   Find more posts by jkt   Click here to Send jkt a Private Message   Click Here to Email jkt     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jkt
Senior Member

Registrován: 04.04.2003
Příspěvků: 1111

Re: jak na jffs2 Příspěvek č. 1646 

__________________

cd /local/pub && more beer > /dev/mouth

Old Post 04.01.2005 v 21:35
jkt je offline   Click Here to See the Profile for jkt   Find more posts by jkt   Click here to Send jkt a Private Message   Click Here to Email jkt     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jkt
Senior Member

Registrován: 04.04.2003
Příspěvků: 1111

Re: Mala propustnost WL500g Příspěvek č. 1647 

__________________

cd /local/pub && more beer > /dev/mouth

Old Post 04.01.2005 v 21:39
jkt je offline   Click Here to See the Profile for jkt   Find more posts by jkt   Click here to Send jkt a Private Message   Click Here to Email jkt     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrawenec
Newbie

Registrován: 13.12.2004
Příspěvků: 26

Příspěvek č. 1648 

Old Post 04.01.2005 v 22:04
mrawenec je offline   Click Here to See the Profile for mrawenec   Find more posts by mrawenec   Click here to Send mrawenec a Private Message   Click Here to Email mrawenec     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:01.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 979899100101102103104105106107108109 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz