CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 5 > Anděl
123456
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Vector
Newbie

Registrován: 21.06.2002
Příspěvků: 13

ANDEL Příspěvek č. 17 

MNO vypadá to , že bych mohl mít k disposici místo na střeše přímo na křižovatce ANDĚL.
Můžu tam dát všesměrovou se switchem, bridge a opakovačem 2,4Ghz na 11Mbpi.
Potřebuju ale alespon 32kbps konektivitu di Internetu.

Nějáké návrhy ?

Old Post 21.06.2002 v 23:35
Vector je offline   Click Here to See the Profile for Vector   Find more posts by Vector   Click here to Send Vector a Private Message   Click Here to Email Vector     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deu
Node #1

Registrován: 21.12.2000
Příspěvků: 373

Příspěvek č. 18 

Vector > stačí zjistit, zdali na mě vidíš. V případě že ano, můžu samozřejmě zajistit propojení s CZFree i konektivitu do internetu. V případě zájmu mě kontaktuj PMkem

Old Post 23.06.2002 v 21:27
Deu je offline   Click Here to See the Profile for Deu   Find more posts by Deu   Click here to Send Deu a Private Message   Click Here to Email Deu   Visit Deu's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deu
Node #1

Registrován: 21.12.2000
Příspěvků: 373

Upgrade bodu Anděl Příspěvek č. 19 

Old Post 18.08.2002 v 09:45
Deu je offline   Click Here to See the Profile for Deu   Find more posts by Deu   Click here to Send Deu a Private Message   Click Here to Email Deu   Visit Deu's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dwight
Newbie

Registrován: 13.10.2002
Příspěvků: 1

Příspěvek č. 20 

Ahoj, dostal sem na CZFree.net kontakt od známého, bydlím Na Skalce 29 (hned nad knihovnou) v prvním patře. Nejsem moc hardwarově zkušenej, ale měl bych o zapojení se do sítě eminentní zájem, zejména kvůli internetu. Můžete mi kdyžtak poradit, co bych měl udělat pro připojení se do vaší sítě, jak bych měl začít. Sem ochotný investovat nějaké peníze, protože připejní na internet přes telefon mě stojí dost peněz, takže bych čekal, že se mi to vyplatí. Díky za každou radu. Honza Lukášek

Old Post 13.10.2002 v 20:06
dwight je offline   Click Here to See the Profile for dwight   Find more posts by dwight   Click here to Send dwight a Private Message   Click Here to Email dwight     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stay d
Mafián
zastupce cloudu 10.40


Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 1428

Team Member: MOD

User is Mapper

Cool prodloužení trasy signálu... Příspěvek č. 21 

__________________

Old Post 11.11.2002 v 22:43
Stay d je offline   Click Here to See the Profile for Stay d   Find more posts by Stay d   Click here to Send Stay d a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kenya
Newbie

Registrován: 04.12.2002
Příspěvků: 3

Praha 5, Zoubkova 8 Příspěvek č. 22 

Old Post 04.12.2002 v 22:26
Kenya je offline   Click Here to See the Profile for Kenya   Find more posts by Kenya   Click here to Send Kenya a Private Message   Click Here to Email Kenya     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
al3x
Newbie

Registrován: 30.12.2002
Příspěvků: 15

Příspěvek č. 23 

__________________

Ales "AL3X" Zoulek
ICQ: 82647556
email: ales.zoulek(zavinac)gmail.com

Old Post 01.04.2003 v 11:31
al3x je offline   Click Here to See the Profile for al3x   Find more posts by al3x   Click here to Send al3x a Private Message   Click Here to Email al3x   Visit al3x's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rsvp
Newbie

Registrován: 28.09.2003
Příspěvků: 1

Question Plánované připojení - Smíchov Příspěvek č. 24 

Ahoj Deu, dnes jsem se registroval a zatím nejsem moc v obraze. Rád bych se připojil k síti. Svůj bod jsem zaznačil do mapy se jménem rsvp. Zdá se mi, že spadá do tvé oblasti. Prosím o informace ohledně možnosti připojení a radu jaké hardwarové vybavení je potřeba (používám notebook), dále jaké jsou možnosti placené konektivity. Díky Filip alias rsvp

Old Post 28.09.2003 v 23:27
rsvp je offline   Click Here to See the Profile for rsvp   Find more posts by rsvp   Click here to Send rsvp a Private Message   Click Here to Email rsvp     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ferda XXL
Newbie

Registrován: 23.11.2003
Příspěvků: 2

Příspěvek č. 25 

Zdar, zdravim vsechny.

Jsem z ulice U Santosky 1110 na P5 u zminene ZS a rad bych co nejdriv realizoval svoji aktivni pritomnost v CZFree.netu. Skoro vse uz mam pripravene. Diky za info. Jsem zapsany v mape jako Ferda XXL. Zdravim DEA a ZOUBKOVU 8, kteri mohou uspokojit mou touhu. Diky za jakoukoli odpoved.

Ferda XXL

Old Post 09.12.2003 v 16:58
Ferda XXL je offline   Click Here to See the Profile for Ferda XXL   Find more posts by Ferda XXL   Click here to Send Ferda XXL a Private Message     Visit Ferda XXL's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skill@
Newbie

Registrován: 21.01.2004
Příspěvků: 1

Na Březince Smíchov (tak 100m od Kováků) Příspěvek č. 26 

Old Post 21.01.2004 v 14:40
Skill@ je offline   Click Here to See the Profile for Skill@   Find more posts by Skill@   Click here to Send Skill@ a Private Message   Click Here to Email Skill@     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pcedik
Newbie

Registrován: 15.01.2004
Příspěvků: 1

Lidická Příspěvek č. 27 

Ahoj Deu, jsem zaregistrován v mapě jako "robot". Je to v ulici Lidická a rád bych se připojil k síti. Prosím o informace ohledně možnosti připojení a radu jaké hardwarové vybavení je potřeba. Díky pcedik

Old Post 23.01.2004 v 10:11
pcedik je offline   Click Here to See the Profile for pcedik   Find more posts by pcedik   Click here to Send pcedik a Private Message   Click Here to Email pcedik     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
palec
Newbie

Registrován: 17.02.2004
Příspěvků: 1

antena - zoubkova 8? Příspěvek č. 28 

Old Post 25.02.2004 v 13:37
palec je offline   Click Here to See the Profile for palec   Find more posts by palec   Click here to Send palec a Private Message   Click Here to Email palec   Visit palec's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kenya
Newbie

Registrován: 04.12.2002
Příspěvků: 3

Příspěvek č. 29 

Old Post 25.02.2004 v 18:18
Kenya je offline   Click Here to See the Profile for Kenya   Find more posts by Kenya   Click here to Send Kenya a Private Message   Click Here to Email Kenya     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cervenka
Newbie

Registrován: 05.03.2004
Příspěvků: 4

Připojení do CZFree Příspěvek č. 30 

Ahoj
Měl bych zájem o připojení. Bydlím v Radlické č.p. 34, 3 patro okna do ulice. Mohl by mi někdo prosím přijít změřit signál popř poradit s HW vybavením.
Díky Lukáš

Naposledy upravil Cervenka 08.03.2004 v 10:17

Old Post 05.03.2004 v 08:46
Cervenka je offline   Click Here to See the Profile for Cervenka   Find more posts by Cervenka   Click here to Send Cervenka a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ferda XXL
Newbie

Registrován: 23.11.2003
Příspěvků: 2

Příspěvek č. 31 

Zdravim,

Mam jeden dotaz. Koupil jsem si 24 dBi antenu a problem je v tom, kdo by mi ji pridelal a hlavne nastavil na nejlepsi signal na strese naseho domu. Vim ze tu signal je na dobre urovni. Existuje na to nejaka spec fa nebo jednotlivec, kteremu bych rad zaplatil treba zlatem nebo diamanty a on by mi pridelal tu antenu na strechu? To je jedine co me brzdi. HW uz mam. Mohl bych provozovat AP a tak pomoci o rozsireni. Rad pomuzu, ale nekdo musi pomoci nejdriv me. Prosim o radu jsem zoufala .

Diky Ferda XXL

Old Post 09.03.2004 v 12:04
Ferda XXL je offline   Click Here to See the Profile for Ferda XXL   Find more posts by Ferda XXL   Click here to Send Ferda XXL a Private Message     Visit Ferda XXL's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TUT
Newbie

Registrován: 24.09.2002
Příspěvků: 6

Praha 5 , Nad Popelku Příspěvek č. 32 

Old Post 11.03.2004 v 09:58
TUT je offline   Click Here to See the Profile for TUT   Find more posts by TUT   Click here to Send TUT a Private Message   Click Here to Email TUT     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:54.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123456  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz