CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Klubovna > www.climateprediction.net
1234567
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
jfkalfa
Junior Member

Registrován: 14.11.2002
Příspěvků: 297

Příspěvek č. 49 

cus lidi.
pocitam na bartonu @2140Mhz s 256MB CL2 pameti na w2k sp4 rychlosti cca 2.6s/TS i kdyz mam postrileny vsechny procesy a odpojenou sit. podle porovnani s tema nejrychlejsima pocitacema se mi to zda malo :(
mam 100h do konce modelu a chci si na komp narvat gentoo (maximalne tam pujde fluxbox a par inet progu ) . kterej kernel a jaky volby pro optimalizaci kodu mi doporucite pro maximalni vypocetni vykon ?

Old Post 03.11.2004 v 09:38
jfkalfa je offline   Click Here to See the Profile for jfkalfa   Find more posts by jfkalfa   Click here to Send jfkalfa a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
radlice
Newbie

Registrován: 17.06.2003
Příspěvků: 95

makame Příspěvek č. 50 

lidicky makame makame

nebo si nas za chvili poda firefox :-(

vemte si priklad z radlic, 28 kompu :-) je fakt ze nejsou 24/365 ale delame co muzem

Old Post 15.11.2004 v 20:41
radlice je offline   Click Here to See the Profile for radlice   Find more posts by radlice   Click here to Send radlice a Private Message   Click Here to Email radlice   Visit radlice's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xjoska
Newbie

Registrován: 03.03.2003
Příspěvků: 50

Příspěvek č. 51 

Makam, jak o zivot.
Ale necekal jsem ze za 14 dnu po zacatku meho pocitani climateprediction se dostanu do top20 a top10 neni moc vzdalena

Old Post 18.11.2004 v 12:30
xjoska je offline   Click Here to See the Profile for xjoska   Find more posts by xjoska   Click here to Send xjoska a Private Message   Click Here to Email xjoska     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jfkalfa
Junior Member

Registrován: 14.11.2002
Příspěvků: 297

Příspěvek č. 52 

tedka mi to ukradlo 9000 bodu :( ueeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee meli sme 23000 a mame 14000 :(

Old Post 18.11.2004 v 18:12
jfkalfa je offline   Click Here to See the Profile for jfkalfa   Find more posts by jfkalfa   Click here to Send jfkalfa a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
X KoS
Newbie

Registrován: 04.04.2004
Příspěvků: 20

Příspěvek č. 53 

Ja jsem spadnul z 305000 na 209000. Myslim, ze postupne projedou vsechny uzivatele a seberou nam bonus za dokonceni davky - zatim to podle statistiky jednotlivych pocitacu tak vypada. Soudim tak jeste podle statistiky Josky, u nehoz nepredpokladam, ze by uz mel nejakou davku kompletni.

Kdo vi co se deje, uvidime, zda se to dotkne vsech - sleduji spicku (spadnul jsem z 11. pozice na cca 17. ).

Old Post 18.11.2004 v 18:54
X KoS je offline   Click Here to See the Profile for X KoS   Find more posts by X KoS   Click here to Send X KoS a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
radlice
Newbie

Registrován: 17.06.2003
Příspěvků: 95

kua Příspěvek č. 54 

nam sebrali body i za nedokonceny davky nejak nechapu grrrrrrrr

Old Post 18.11.2004 v 18:56
radlice je offline   Click Here to See the Profile for radlice   Find more posts by radlice   Click here to Send radlice a Private Message   Click Here to Email radlice   Visit radlice's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
X KoS
Newbie

Registrován: 04.04.2004
Příspěvků: 20

Příspěvek č. 55 

Tak jsem vyscital polozku "Granted credit" ze statistiky "Results for user" a dostal jsem se na svuj aktualni stav. Takze zadne bonusove body. Jinak pokud sectu "Total credit" ze statistiky "Your computers", tak ten vysledek je o cca 3000 bodu nizsi.

Ale potvrdilo se mi, ze u mne byly odebrany vsechny bonusove body, takze jsem spadl o 1/3 dolu :(

Old Post 19.11.2004 v 07:30
X KoS je offline   Click Here to See the Profile for X KoS   Find more posts by X KoS   Click here to Send X KoS a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Razor666
Newbie

Registrován: 21.10.2003
Příspěvků: 62

Proteiny Příspěvek č. 56 

Old Post 28.12.2004 v 10:39
Razor666 je offline   Click Here to See the Profile for Razor666   Find more posts by Razor666   Click here to Send Razor666 a Private Message   Click Here to Email Razor666     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dejvidek
Newbie

Registrován: 05.10.2004
Příspěvků: 16

Re: Proteiny Příspěvek č. 57 

Old Post 28.12.2004 v 12:52
dejvidek je offline   Click Here to See the Profile for dejvidek   Find more posts by dejvidek   Click here to Send dejvidek a Private Message   Click Here to Email dejvidek   Visit dejvidek's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dejvidek
Newbie

Registrován: 05.10.2004
Příspěvků: 16

Re: Proteiny Příspěvek č. 58 

Old Post 28.12.2004 v 13:00
dejvidek je offline   Click Here to See the Profile for dejvidek   Find more posts by dejvidek   Click here to Send dejvidek a Private Message   Click Here to Email dejvidek   Visit dejvidek's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dejvidek
Newbie

Registrován: 05.10.2004
Příspěvků: 16

Climateprediction.net Příspěvek č. 59 

Old Post 17.01.2005 v 15:45
dejvidek je offline   Click Here to See the Profile for dejvidek   Find more posts by dejvidek   Click here to Send dejvidek a Private Message   Click Here to Email dejvidek   Visit dejvidek's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
radlice
Newbie

Registrován: 17.06.2003
Příspěvků: 95

???? Příspěvek č. 60 

tak co je zase tohle?

koukam ze par lidi pocita jak klima tak predictor (coz jsou predpokladam proteiny)

to mi prijde pekne napicu, kdyz uz pocitat tak jednu vec

takze zustanem i klima nebo dem jinam?

Old Post 30.01.2005 v 17:45
radlice je offline   Click Here to See the Profile for radlice   Find more posts by radlice   Click here to Send radlice a Private Message   Click Here to Email radlice   Visit radlice's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Peter
Team Leader

Registrován: 03.10.2002
Příspěvků: 311

Příspěvek č. 61 

Pro lidstvo ma nejmensi vyznam pocitani mimozemstanu, cas na rozlousknuti sifer, rc5 atd. Na proti tomu mi jako nejdulezitejsi pripada pocitani rakoviny a proteinu. Proteiny pocitam uz docela dlouho a jsem prvni v republice.

__________________

-- Dalibor Peter Straka

Old Post 30.01.2005 v 17:50
Peter je offline   Click Here to See the Profile for Peter   Find more posts by Peter     Click Here to Email Peter   Visit Peter's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
radlice
Newbie

Registrován: 17.06.2003
Příspěvků: 95

Příspěvek č. 62 

Old Post 30.01.2005 v 17:55
radlice je offline   Click Here to See the Profile for radlice   Find more posts by radlice   Click here to Send radlice a Private Message   Click Here to Email radlice   Visit radlice's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dejvidek
Newbie

Registrován: 05.10.2004
Příspěvků: 16

Postup.... Příspěvek č. 63 

Old Post 05.02.2005 v 10:07
dejvidek je offline   Click Here to See the Profile for dejvidek   Find more posts by dejvidek   Click here to Send dejvidek a Private Message   Click Here to Email dejvidek   Visit dejvidek's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dejvidek
Newbie

Registrován: 05.10.2004
Příspěvků: 16

Příspěvek č. 64 

Old Post 05.02.2005 v 10:13
dejvidek je offline   Click Here to See the Profile for dejvidek   Find more posts by dejvidek   Click here to Send dejvidek a Private Message   Click Here to Email dejvidek   Visit dejvidek's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:08.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
1234567  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz