CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Hardware > Navrh spoje
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
tomsige
Newbie

Registrován: 22.10.2002
Příspěvků: 99

Navrh spoje Příspěvek č. 1 

Ahoj,

jakozto mikrovlnny zacatecnik jsem byl postaven pred navrh bezdratoveho spoje. Jedna se o propojeni dvou domu, vzdalenost vzdusnou carou cca 200 - 300 metru, s tim ze mezi domy je nejaky listnaty strom.

Koukal jsem na ceny zarizeni a uvazuji o pouziti karet Proxim Harmony PCI. Dale jsem se koukal na anteny od fy Proxim a cenove nejlepe vychazi smerova antena - sito se ziskem 21dBi

No, ale prijde mi to jako jit s kulometem na zajice, pokud bych dal dve tyhle anteny proti sobe.

Dale bych potreboval nejake prakticke rady, co vlastne vsechno potrebuju tzn. kabel, konektory apod. Pripadne nejakej link, kde se podobnou problematikou zabyvaji a poradi mi :O)

Diky zatim zmatenej Radegast

Old Post 10.03.2003 v 09:26
tomsige je offline   Click Here to See the Profile for tomsige   Find more posts by tomsige   Click here to Send tomsige a Private Message   Click Here to Email tomsige   Visit tomsige's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jaltman
Junior Member

Registrován: 15.03.2003
Příspěvků: 145

Re: Navrh spoje Příspěvek č. 2 

Old Post 18.03.2003 v 21:23
jaltman je offline   Click Here to See the Profile for jaltman   Find more posts by jaltman   Click here to Send jaltman a Private Message   Click Here to Email jaltman     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:46.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz