CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Hardware > Těsnění v N-kových konektorech
123
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
cvachtal
Newbie

Registrován: 22.01.2003
Příspěvků: 87

Těsnění v N-kových konektorech Příspěvek č. 1 

Nové těsnění do N-kových konektorů - poreinstalaci konektoru na kabel RLA-10 se mi roztrhalo těsnění pod plochou podložkou uvnitř konektoru.Jako náhradní se výborně hodí těsnění do převlečných matic 3/8 vodovodních kohoutků.Já ho mám od výrobce: Nývlt - výroba těsnění, obj. číslo F3/89

__________________

Never say never!

Old Post 08.04.2003 v 21:28
cvachtal je offline   Click Here to See the Profile for cvachtal   Find more posts by cvachtal   Click here to Send cvachtal a Private Message   Click Here to Email cvachtal   Visit cvachtal's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ropacek
Junior Member

Registrován: 15.12.2002
Příspěvků: 134

Re: Těsnění v N-kových konektorech Příspěvek č. 2 

__________________


--
Ropacek
University of Life :-) , Pilsen

Old Post 08.04.2003 v 22:28
Ropacek je offline   Click Here to See the Profile for Ropacek   Find more posts by Ropacek   Click here to Send Ropacek a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dodo
Senior Member

Registrován: 11.08.2002
Příspěvků: 704

Příspěvek č. 3 

my tam nikdy žádné těsnění nedávali !!! doufám, že ten kabel přežije.

Old Post 08.04.2003 v 22:42
dodo je offline   Click Here to See the Profile for dodo   Find more posts by dodo   Click here to Send dodo a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ropacek
Junior Member

Registrován: 15.12.2002
Příspěvků: 134

Příspěvek č. 4 

__________________


--
Ropacek
University of Life :-) , Pilsen

Old Post 08.04.2003 v 22:56
Ropacek je offline   Click Here to See the Profile for Ropacek   Find more posts by Ropacek   Click here to Send Ropacek a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MacMagor
Newbie

Registrován: 21.08.2002
Příspěvků: 94

Příspěvek č. 5 

Old Post 09.04.2003 v 11:18
MacMagor je offline   Click Here to See the Profile for MacMagor   Find more posts by MacMagor   Click here to Send MacMagor a Private Message   Click Here to Email MacMagor     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stepik
Junior Member

Registrován: 24.06.2002
Příspěvků: 152

quality Příspěvek č. 6 

a nebo je nekdo udela nekvalitne;-))

Old Post 09.04.2003 v 16:17
stepik je offline   Click Here to See the Profile for stepik   Find more posts by stepik   Click here to Send stepik a Private Message   Click Here to Email stepik     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cvachtal
Newbie

Registrován: 22.01.2003
Příspěvků: 87

Ještě jednou těsnění Příspěvek č. 7 

Tak fakt mám trošku jinak konstuovanej konektor / od Rasla/ a ten má místo kroužku bez závitu - používám stejný názvy jako ty -
jen plochou podložku a místo "gumy" kroužek možná ze silikonu o průřezu asi 1 x 1 mm a tenhle se mi povedlo skoro roztrhat na mraky - patrně vlivem moc velkýho utažení.Ovšem jak poznat kolik to má jeden utáhnout,že. Já jsem utahoval dokud konektor měl tendenci pootáčet se na kabelu.
Tak to jen na vysvětlenou

__________________

Never say never!

Old Post 09.04.2003 v 19:27
cvachtal je offline   Click Here to See the Profile for cvachtal   Find more posts by cvachtal   Click here to Send cvachtal a Private Message   Click Here to Email cvachtal   Visit cvachtal's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Libor Pětroš
Newbie

Registrován: 08.01.2003
Příspěvků: 60

Kondenzace Příspěvek č. 8 
FAQ Kandidát

__________________

Pluralitas non est ponenda sine neccesitate

Naposledy upravil Libor Pětroš 31.07.2003 v 21:03

Old Post 25.04.2003 v 03:25
Libor Pětroš je offline   Click Here to See the Profile for Libor Pětroš   Find more posts by Libor Pětroš   Click here to Send Libor Pětroš a Private Message     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StB
Team Leader

Registrován: 05.06.2002
Příspěvků: 221

Vulkanizacni paska Příspěvek č. 9 

__________________

StB<Standa@Bobřík>

Old Post 23.05.2003 v 12:04
StB je offline   Click Here to See the Profile for StB   Find more posts by StB   Click here to Send StB a Private Message   Click Here to Email StB   Visit StB's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cvachtal
Newbie

Registrován: 22.01.2003
Příspěvků: 87

Question Zvulkanizuje až do dvou dnů! Příspěvek č. 10 

U Rasla na Francouzský mi upozornili, že páska se spojí / zvulkanizuje/ až do dvou dnů! Takže jsem přes tu pásku ještě namotal izolačku ;-)

2StB: vypadá to opravdu solidně ale jak máš udělanej konektor u anteny / na fotce je spojka kabelů jestli jsem to dobře pochopil/?
Mě by dost zajímalo, jestli nemůže voda natíct do kabelu skrz konektor - na plechovce mám samičku a na kabelu samečka a převlečná matka samečka se šroubuje směrem kolmo vzhůru na tu samičku, takže pokud by se voda dostala skrz závity tý převlečný matky tak je "uvnitř" - a má vyhráno ???

__________________

Never say never!

Old Post 23.05.2003 v 12:18
cvachtal je offline   Click Here to See the Profile for cvachtal   Find more posts by cvachtal   Click here to Send cvachtal a Private Message   Click Here to Email cvachtal   Visit cvachtal's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petrik
Senior Member

Registrován: 11.06.2002
Příspěvků: 1267

Příspěvek č. 11 

Ja jsem se na nejakou vulkanizacni pasku vykaslal a prostor mezi kabelem a konektorem jsem jednoduse zalil silikonem z tepelny silikonovy pistole. Je to naprosto dokonale utesnene, zaroven to i chrani proti vyskubnuti kabelu z konektoru, protoze ten silikon je docela pevnej. Doporucuju, je to rychlejsi a spolehlivenjsi nez nejaka paska. Kdo s tou pistoli nekdy pracoval, vi, o cem mluvim.

__________________

Cyberdyne Systems Terminator model 101

Old Post 23.05.2003 v 15:00
petrik je offline   Click Here to See the Profile for petrik   Find more posts by petrik   Click here to Send petrik a Private Message   Click Here to Email petrik   Visit petrik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slim
Junior Member

Registrován: 18.02.2003
Příspěvků: 181

Příspěvek č. 12 

Dělá se i smrš?ovací bužírka, která ma uvnitř lepivou vrstvu, která se při smrštování teplem nataví a pevně vše obemkne. V Ostravě se dá koupit třeba u Janče (rozměr cca. 20 mm, smrští se až na cca. 6 mm).

Old Post 23.05.2003 v 18:48
Slim je offline   Click Here to See the Profile for Slim   Find more posts by Slim   Click here to Send Slim a Private Message   Click Here to Email Slim     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chevees
Team Leader

Registrován: 30.07.2002
Příspěvků: 1050

Team Member: MOD

Příspěvek č. 13 

No já bych tý smrš?ovací bužírce moc nevěřil... Jo, je to šikovná věc, to nepopírám, ale odolá větru, dešti, sněhu, kroupám, slunci...?
Nejlepší by asi byla kombinace toho silikonu a vulkanizační pásky...

__________________

Old Post 23.05.2003 v 19:09
Chevees je offline   Click Here to See the Profile for Chevees   Find more posts by Chevees   Click here to Send Chevees a Private Message     Visit Chevees's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JanRovner
Newbie

Registrován: 30.07.2002
Příspěvků: 23

Příspěvek č. 14 

Old Post 07.06.2003 v 00:11
JanRovner je offline   Click Here to See the Profile for JanRovner   Find more posts by JanRovner   Click here to Send JanRovner a Private Message   Click Here to Email JanRovner   Visit JanRovner's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lucifer
Newbie

Registrován: 14.11.2002
Příspěvků: 24

Silikon nebo akrylat tmel? Příspěvek č. 15 

Nebyl by vhodny normalni "univerzalni silikon" ? Drzi to jak das, zatmelil jsem tim predek plechovky a je zo myslikm OK. Nebo klasicky akrylatovy tmel? Ta vulkanizacni paska mi prijde jako nic extra reseni - dlouhodobe, na slunicku to casem odejde...

Old Post 11.06.2003 v 10:04
lucifer je offline   Click Here to See the Profile for lucifer   Find more posts by lucifer   Click here to Send lucifer a Private Message   Click Here to Email lucifer   Visit lucifer's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ondraxx
Newbie

Registrován: 26.04.2003
Příspěvků: 19

Silikon Ne!!! Příspěvek č. 16 

Old Post 17.06.2003 v 14:08
ondraxx je offline   Click Here to See the Profile for ondraxx   Find more posts by ondraxx   Click here to Send ondraxx a Private Message   Click Here to Email ondraxx     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:16.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz