CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Hardware > Router
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
kyled
Newbie

Registrován: 21.12.2002
Příspěvků: 68

Router Příspěvek č. 1 

Takový problém - v domácí síti chci sdílet internet a chci to mít pomocí hardware řešení - nechci mít běžící počítač.
Tzn nějaký hw router - ale protože jsem připojen do LAN - 100mbps, nelíbí se mi to, že většina routerů má WAN vstup "jen" 10mbps, to je na inet dost, ale na LAN málo.
Díval jsem se na COMPEX NetPassage 15D, někde je uváděno 10 a někde 100 mbps, jak to tedy je, existuje něco takového pro mne?, nebo mi nezbyde nic jiného než LINUX?
Díky

Old Post 29.05.2004 v 17:25
kyled je offline   Click Here to See the Profile for kyled   Find more posts by kyled   Click here to Send kyled a Private Message   Click Here to Email kyled     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blackxxx
Newbie

Registrován: 29.05.2004
Příspěvků: 6

Re: Router Příspěvek č. 2 

Old Post 29.05.2004 v 17:52
blackxxx je offline   Click Here to See the Profile for blackxxx   Find more posts by blackxxx   Click here to Send blackxxx a Private Message   Click Here to Email blackxxx     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blacks
Junior Member

Registrován: 30.07.2002
Příspěvků: 153

re: Příspěvek č. 3 

omezit rychlost v LAN to opravdu neumi, umi to jenom rozdelit linku z WAN, vetsinou tyto HW routery maji 4 lan ven, coz se da dale resit za tim switchem, ale pri vice klientech trosku tyto routery ztraci dech, a hlave leze ping hodne nahoru, pri 50 lidech i o 150ms, coz si myslim ze je hodne. vlastnim router BM-001 od alfy. hledame taky jinou moznost na sit ale zatim opravdu vychazi nejlepe Linux a kdyz uvazim cenu lepsiho routeru aby to zvladal bezproblemove myslim si ze za 20-25 tisic uz bych nejaky ten lepsi sehnal. pokud sezenu dam ti vedet. Cus Libor

Old Post 29.05.2004 v 19:36
blacks je offline   Click Here to See the Profile for blacks   Find more posts by blacks   Click here to Send blacks a Private Message   Click Here to Email blacks     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:01.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz