CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Troubleshooting > Prehrani firmware u D-Link 900AP+
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
smudla13
Newbie

Registrován: 05.04.2004
Příspěvků: 4

Prehrani firmware u D-Link 900AP+ Příspěvek č. 1 

Mam problem s tim, ze pokud se chci pripojit k D-Link 900AP+, tak po me chce upgrade firmware, uz jsem hledal mnoho cest, co s tim udelat, ale zatim ez uspechu! Nekde sem tady v diskuzi cetl, ze pokud se toto stane, tak se ma AP zanest na nejaky programator prepsat na nem ten firmware? Muzete mi nekdo poradit, co to vubec je, kde se to da udelat a jestli to ma vubec cenu?

Old Post 10.04.2004 v 12:46
smudla13 je offline   Click Here to See the Profile for smudla13   Find more posts by smudla13   Click here to Send smudla13 a Private Message   Click Here to Email smudla13     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
net man
Newbie

Registrován: 02.09.2003
Příspěvků: 50

Re: Prehrani firmware u D-Link 900AP+ Příspěvek č. 2 

Old Post 14.04.2004 v 14:38
net man je offline   Click Here to See the Profile for net man   Find more posts by net man   Click here to Send net man a Private Message   Click Here to Email net man     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
funak
Newbie

Registrován: 24.03.2004
Příspěvků: 35

Příspěvek č. 3 

pripadne takto:

vypni ap stlac reset , zapni ap, reset drz este 30 sekund... potom sa pripoj na 192.168.0.50 si v crash recovery mode

Old Post 26.04.2004 v 17:30
funak je offline   Click Here to See the Profile for funak   Find more posts by funak   Click here to Send funak a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petrbosek
Newbie

Registrován: 17.11.2003
Příspěvků: 10

Příspěvek č. 4 

Ja jsem mel podobnej problem. Chtel jsem to flashnout na firmware 2.5, ale v asi v pulce mi to napsalo, ze update selhal a od ty doby jsem se k nemu uz nedokazal nijak dostat a kdyz jsem se k nemu chtel pripojit, tak taky chtel porad update firmwaru a kdyz jsem ho chtel tedy opet flashnout, uz to nikdy nedobehlo do konce. Tak jsem ho vzal a odnesl do I4, odkud jsem ho mel. Bezva zkusenost. Stalo me to 250, coz jsem pry mohl byt jeste rad, protoze si mohli rict pry az 900.
Pak jsem ale zjistil, ze chyba byla v tom, ze kdyz jsem ho tlacitkem reset vymazal, on mel znovu puvodni IP 192.168... a mne zustalo nastaveny IP pocitace 10.51..., takze neni divu, ze to neslo flashnout ani konfigurovat. Az ho tedy vyresetujes, nezapomen si zkontrolovat i IP pocitace, at zbytecne neutracis...
Preji silne nervy, D-LINK to vyzaduje. P.

Old Post 06.05.2004 v 17:05
petrbosek je offline   Click Here to See the Profile for petrbosek   Find more posts by petrbosek   Click here to Send petrbosek a Private Message   Click Here to Email petrbosek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:31.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz