CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Bazaar > kdo koupi neprohloupi
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
koresak
Newbie

Registrován: 24.11.2004
Příspěvků: 33

kdo koupi neprohloupi Příspěvek č. 1 

Rozhod jsem se, ze pred vanocema trochu poklidim a co jsem vsechno nenasel:
- AGP grafika od S3 Virge/GX2 ver.2.0
- VOODOO2 12MB
- MB dtk PRM-00761, zkratka deska s 4xDIMM, AGP (1x), 4xPCI, 3xISA, usb...
- k MB vhodny procesor celeron 266 vcetne chladice
- ne docela dobre fungujici CDromku, rychlost prej 40x
- HP vypalovacku 32/4/10, ale tu fakt nedoporucuji, mam pocit, ze mi decanko vyjebala komp..

No ale taky shanim par drobnosti...Nemate nekdo ciste nahodou:
- HDD neco okolo 10 GB
- 30 a 20 metru utp kabelu

Old Post 26.11.2004 v 22:23
koresak je offline   Click Here to See the Profile for koresak   Find more posts by koresak   Click here to Send koresak a Private Message   Click Here to Email koresak     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
macher
Junior Member

Registrován: 26.01.2004
Příspěvků: 160

Re: kdo koupi neprohloupi Příspěvek č. 2 

Old Post 26.11.2004 v 22:32
macher je offline   Click Here to See the Profile for macher   Find more posts by macher   Click here to Send macher a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koresak
Newbie

Registrován: 24.11.2004
Příspěvků: 33

Příspěvek č. 3 

Ten kabel jsi mi uz jednou nabizel... Pohybuju se v sektoru Praha Plzen...A teda Brno je trochu z ruky...

Old Post 26.11.2004 v 23:07
koresak je offline   Click Here to See the Profile for koresak   Find more posts by koresak   Click here to Send koresak a Private Message   Click Here to Email koresak     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
macher
Junior Member

Registrován: 26.01.2004
Příspěvků: 160

Příspěvek č. 4 

Old Post 27.11.2004 v 02:21
macher je offline   Click Here to See the Profile for macher   Find more posts by macher   Click here to Send macher a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
x-jab resurrect
Junior Member

Registrován: 04.06.2004
Příspěvků: 245

Příspěvek č. 5 

co konkretnejs je s tou vypalovackou?

__________________

Old Post 27.11.2004 v 16:37
x-jab resurrect je offline   Click Here to See the Profile for x-jab resurrect   Find more posts by x-jab resurrect   Click here to Send x-jab resurrect a Private Message   Click Here to Email x-jab resurrect     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vantomas
Junior Member

Registrován: 03.02.2003
Příspěvků: 134

Re: kdo koupi neprohloupi Příspěvek č. 6 

__________________

Clen a pseudoadmin AS64588

Old Post 27.11.2004 v 18:16
vantomas je offline   Click Here to See the Profile for vantomas   Find more posts by vantomas   Click here to Send vantomas a Private Message   Click Here to Email vantomas   Visit vantomas's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
x-jab resurrect
Junior Member

Registrován: 04.06.2004
Příspěvků: 245

Příspěvek č. 7 

mozna bych za tu vypalovacku nejakou drobnost dal, podle toho, co s tim ale je...jak se to chova...

__________________

Old Post 27.11.2004 v 19:12
x-jab resurrect je offline   Click Here to See the Profile for x-jab resurrect   Find more posts by x-jab resurrect   Click here to Send x-jab resurrect a Private Message   Click Here to Email x-jab resurrect     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koresak
Newbie

Registrován: 24.11.2004
Příspěvků: 33

Příspěvek č. 8 

No rekneme, ze jeste pred dvemi tydny fungovala suprove. Pak ji nechtel najit bios, kdyz byla pripojena jeste s diskem tak bios nenasel ani ten disk.. Kdyz to nabootovalo, sice bez vypalovacky, zkusil jsem ji otevrit a vyndat cd a co se nestalo, 98 jsem uz nenastartoval. Nastartoval, po reinstalaci.. Proud tam jde suple se otevira, ale je to nejaky posr.... Pod XP zamrzne celej komp a pomuze az hard reset.. Tolik k vypalovacce.

Objevil jsem dalsi poklad: 14 monitor od Moonsoon, vhodnej na nahradni dily. Behal 800x600 v 16bit.. Jednoho dne mi odesel do vecnych lovist...

Old Post 27.11.2004 v 22:45
koresak je offline   Click Here to See the Profile for koresak   Find more posts by koresak   Click here to Send koresak a Private Message   Click Here to Email koresak     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
critter
Nic mne nenapada...

Registrován: 15.02.2003
Příspěvků: 1136

Team Member: MOD

Příspěvek č. 9 

__________________

critter

Old Post 28.11.2004 v 14:21
critter je offline   Click Here to See the Profile for critter   Find more posts by critter   Click here to Send critter a Private Message   Click Here to Email critter     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
byp
Newbie

Registrován: 25.10.2004
Příspěvků: 4

Příspěvek č. 10 

Kolik za to voodoo2 ??

Old Post 01.12.2004 v 14:37
byp je offline   Click Here to See the Profile for byp   Find more posts by byp   Click here to Send byp a Private Message   Click Here to Email byp   Visit byp's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koresak
Newbie

Registrován: 24.11.2004
Příspěvků: 33

Příspěvek č. 11 

Neco nabidni, asi takhle: na stole mi to lezi uz asi dva roky a rad bych se toho zbavil...

Old Post 02.12.2004 v 13:14
koresak je offline   Click Here to See the Profile for koresak   Find more posts by koresak   Click here to Send koresak a Private Message   Click Here to Email koresak     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dj-bobr
Debugger

Registrován: 24.11.2002
Příspěvků: 814

Voodoo2 Příspěvek č. 12 

Škoda, že jsem se to nedozvěděl dřív, Voodoo2 poslední dobou dost intenzivně sháním do mojí workstationy-starožitnosti... kdyby náhodou ji byp nevzal, tak bych ji vzal já

__________________

B!

Old Post 02.12.2004 v 20:14
dj-bobr je offline   Click Here to See the Profile for dj-bobr   Find more posts by dj-bobr   Click here to Send dj-bobr a Private Message   Click Here to Email dj-bobr   Visit dj-bobr's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Doc
Senior Member

Registrován: 27.11.2002
Příspěvků: 2331

Re: kdo koupi neprohloupi Příspěvek č. 13 

__________________

Old Post 02.12.2004 v 22:51
Doc je offline   Click Here to See the Profile for Doc   Find more posts by Doc   Click here to Send Doc a Private Message     Visit Doc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koresak
Newbie

Registrován: 24.11.2004
Příspěvků: 33

Příspěvek č. 14 

K desce, je to typ E0 a se slot 370.
Jinak k tomu kolik za co chci, neco nabidnete a urcite se domluvime.. Bud se toho zbavim a nebo mi to bude hnit na stole..
Jen k nefungcnim dilum, vypalovacka, cd mechanika a monitor bych rad dohromady vymenil za flasku rumu, co vy na to?

Old Post 05.12.2004 v 21:52
koresak je offline   Click Here to See the Profile for koresak   Find more posts by koresak   Click here to Send koresak a Private Message   Click Here to Email koresak     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koresak
Newbie

Registrován: 24.11.2004
Příspěvků: 33

Příspěvek č. 15 

Voodoo2 prodana..

Old Post 05.12.2004 v 22:44
koresak je offline   Click Here to See the Profile for koresak   Find more posts by koresak   Click here to Send koresak a Private Message   Click Here to Email koresak     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:43.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz