CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Troubleshooting > NetStumbler a jeho + a *
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
bruxman
Member

Registrován: 14.06.2004
Příspěvků: 344

NetStumbler a jeho + a * Příspěvek č. 1 

Co znamená u kanálu * a + ?
Mám tu dvě apčka, který jsou skoro vedle mně, síla signálu je 80 - 90dBm ale maj tam jak kdyby nějakou dinamickou technologii.

Takže mi netstumbler ukáže třeba 2* signál naplno, zelenej
pak 2 bez ničeho a když tam skočí 2+ tak signál spadne.

není to WDS nebo něco podobnýho?

Old Post 27.07.2004 v 11:52
bruxman je offline   Click Here to See the Profile for bruxman   Find more posts by bruxman   Click here to Send bruxman a Private Message   Click Here to Email bruxman     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pepulis
Junior Member

Registrován: 28.11.2003
Příspěvků: 162

Re: NetStumbler a jeho + a * Příspěvek č. 2 

Tak tohle se stalo i me, jak jsme ted testovali signal u nas. Ja mel na svem AP nastavene kanal c. 2 a vzdy to vyhazovalo radky s * nebo +. Zatim jsem nemel moznost to nejak bliz zkoumat, ale v blizkosti nasi site se jeste vyskytuje jina, ktera jede rovnez na stejnem kanale, ale protoze moje a ta jina jsou schovany za kopcem, tak se nerusime. Mereni jsem ale provadel na kopci, kde je uz videt skoro i na tu cizy sit. Proto jsem prehodil kanal a chci provest nove mereni. Moc jsem nepomohl, ja vim. Mej se a kdybys na neco prisel, dej vedet. Dik.

Old Post 12.08.2004 v 07:38
pepulis je offline   Click Here to See the Profile for pepulis   Find more posts by pepulis   Click here to Send pepulis a Private Message   Click Here to Email pepulis     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mazna
Newbie

Registrován: 20.08.2003
Příspěvků: 66

Příspěvek č. 3 

Informace z helpu netstumbleru:

All the channels that the device has been seen on. The most recent one is listed first. Before the channel number may be a star (*), which means you are associated with the device, or a plus (+) which means that you were associated with it at some point.

Old Post 12.08.2004 v 13:09
mazna je offline   Click Here to See the Profile for mazna   Find more posts by mazna   Click here to Send mazna a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruxman
Member

Registrován: 14.06.2004
Příspěvků: 344

Příspěvek č. 4 

Zvladl by to prosim nekdo prelozit?
nejsem moc engl zdatny user.

Old Post 12.08.2004 v 19:29
bruxman je offline   Click Here to See the Profile for bruxman   Find more posts by bruxman   Click here to Send bruxman a Private Message   Click Here to Email bruxman     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jimmy sublime
Member

Registrován: 28.05.2003
Příspěvků: 308

Příspěvek č. 5 

Old Post 12.08.2004 v 20:56
jimmy sublime je offline   Click Here to See the Profile for jimmy sublime   Find more posts by jimmy sublime   Click here to Send jimmy sublime a Private Message   Click Here to Email jimmy sublime   Visit jimmy sublime's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:51.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz