CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Troubleshooting > Prosim prosim - kvalita signalu
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
J-T.
Newbie

Registrován: 11.03.2004
Příspěvků: 13

Prosim prosim - kvalita signalu Příspěvek č. 1 

Byl by někdo ochoten mě poradit s mým problémem? Už jsem z toho "divokej".
Jak se dá zjistit kvalita přijímanýho signálu s externím AP (konkrétně mam TP-Link 200+) v režimu klient? NetStumbler funguje jen s interníma Wifi kartama.
Jak to zjištujete vy? Vždyt musí nějaká možnost existovat, jak by se pak potom mohly skenovat dostupný sítě a zjištovat jejich "kvalita"?!

Díky předem, nutně bych to potřeboval.

Martin al. J-T.

Old Post 07.06.2004 v 20:06
J-T. je offline   Click Here to See the Profile for J-T.   Find more posts by J-T.   Click here to Send J-T. a Private Message   Click Here to Email J-T.     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
J-T.
Newbie

Registrován: 11.03.2004
Příspěvků: 13

Vážně nikdo?' Příspěvek č. 2 

To mi tady nikdo z expertů nedokáže poradit?! Věřím že jo, tak prosím věnujte odpovědi alespon chvilinku.

díky moc

Old Post 09.06.2004 v 15:21
J-T. je offline   Click Here to See the Profile for J-T.   Find more posts by J-T.   Click here to Send J-T. a Private Message   Click Here to Email J-T.     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JANCZ3RT
Newbie

Registrován: 09.03.2004
Příspěvků: 57

CO TAKHLE PING? Příspěvek č. 3 

Cau,
jsem docela pekna lama, ale mam takovej dojem, ze to nejjednoduzsi je pingnout to od koho prijimas. Urcite vis jak na to. Pokud mas hodne vysokej packet loss, tak asi kvalita neni moc dobra. pokud zadny, anebo minimalni, tak je fajn. Jinak ti nemuzu poradit. Ja vim, ze "experti" se neradi zajimaji o ty mene zkusene!!

CAU A DOUFAM, ZE TI TO ASPON TROCHU POMOHLO

__________________

JANCZ3RT - HE WHO KNOWZ - JANCZ3RT

Old Post 14.06.2004 v 11:06
JANCZ3RT je offline   Click Here to See the Profile for JANCZ3RT   Find more posts by JANCZ3RT   Click here to Send JANCZ3RT a Private Message   Click Here to Email JANCZ3RT   Visit JANCZ3RT's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:22.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz