CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Troubleshooting > nemuzu rozbehat 626 pod W98 SE
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
HP-Sek
Newbie

Registrován: 29.07.2003
Příspěvků: 73

nemuzu rozbehat 626 pod W98 SE Příspěvek č. 1 

cau, je to divne.
V kompu mam XP home -tam mi ta karta beha hezky v pohode, ale pokud v tom samem PC najedu do W98SE, win ji najdou, nainstalujou mini PCI... pak nainstalim WlanUtility a ta je v systrayi cervene skrtla -No Wlan ...Instaluji to z orig CD ke karte. Ani rucni nastaveni na instalacni CD nepomaha.
Uz asi 3x jsem to zkousel odinstalovat /i z "NOUZE"/, odebrany *.inf soubory a dela to porad to same. Jeste jsem "necistil" registry, mozna tudy. Nebo jiny driver.

co s tim? diky

Old Post 24.01.2004 v 20:51
HP-Sek je offline   Click Here to See the Profile for HP-Sek   Find more posts by HP-Sek   Click here to Send HP-Sek a Private Message   Click Here to Email HP-Sek   Visit HP-Sek's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ThomasV
Newbie

Registrován: 28.06.2004
Příspěvků: 1

Win 98... Příspěvek č. 2 

Windows 98... jsou pekne shity, obcas si usmysli, neco nekde pose*e, a normalni vec ktere ma normalne fungovat nefunguje. Vetsinou se tak stane, pokud se neco meni... Proto Vam nezbude nic jineho, nez Windows 98 preinstalovat. Mam takove zkusenosti, ze jsem nainstaloval Ovislinka PCI WL1120, pak jsem ho odebral a pocitac s WinMe se pak nechtel prihlasit do site, nechapal jsem, po reinstalaci v pohode. Nejsem zadnej laik, s Win a HW mam bohate zkusenosti, ale v dobach celkem spolehlivych WinXP jsou Win98/Me nespolehliva vykopavka... takze to tak musite brat. Kdyz neco nefunguje a melo by a nic nepomaha, tak v posledni rade zkusit reinstalovat system.

Old Post 28.06.2004 v 22:14
ThomasV je offline   Click Here to See the Profile for ThomasV   Find more posts by ThomasV   Click here to Send ThomasV a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jfkalfa
Junior Member

Registrován: 14.11.2002
Příspěvků: 297

Příspěvek č. 3 

zkus se podivat v nouzovym rezimu w98se do spravce zarizeni , vsechny nepotrebny karty odeber a zkus to znova. podivej se taky na nastaveni PCI sbernice ve spravci zarizeni , jestli si tam nedelal njk zmeny. kazdopadne zkus kartu prehodit do jiny PCI

Old Post 29.06.2004 v 05:38
jfkalfa je offline   Click Here to See the Profile for jfkalfa   Find more posts by jfkalfa   Click here to Send jfkalfa a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HP-Sek
Newbie

Registrován: 29.07.2003
Příspěvků: 73

Příspěvek č. 4 

Old Post 29.06.2004 v 13:41
HP-Sek je offline   Click Here to See the Profile for HP-Sek   Find more posts by HP-Sek   Click here to Send HP-Sek a Private Message   Click Here to Email HP-Sek   Visit HP-Sek's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:03.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz