CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 9 > Klánovice
12345678910 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
VladaV
Newbie

Registrován: 26.03.2004
Příspěvků: 88

Příspěvek č. 49 

Pánové díky za příspěvky, je to super.
Vidím, že nás je celkem dost abychom s tím něco udělali!!
Zatím situace je taková, že zatím na Eurotel vidím asi jen já a dolů doKlánovic je dlouhá štreka... A ti co vidí na eurotel, z Klánovic, nevidí nahoru... Potřebujeme další potenciální zájemce!!!
Navrhuji setkání na 28.9. a teď navrhněte kde..
Jinak jsem dnes od oběda bez AP, má ho Jirka z Radonic, aby ho nastavil na routování...nějak se nám to u mne nedařilo... Mám další typ na zařízení na CZnet...Jirka tvrdí, že chodí dobře a jsou levné...asi 1500Kč vč. DPH za AP... No a kdy uděláme další antény.....co?
s pozdravem VladaV

Old Post 17.09.2004 v 18:35
VladaV je offline   Click Here to See the Profile for VladaV   Find more posts by VladaV   Click here to Send VladaV a Private Message   Click Here to Email VladaV   Visit VladaV's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pepr
Newbie

Registrován: 05.11.2002
Příspěvků: 23

Příspěvek č. 50 

Naposledy upravil pepr 20.09.2004 v 00:16

Old Post 20.09.2004 v 00:10
pepr je offline   Click Here to See the Profile for pepr   Find more posts by pepr   Click here to Send pepr a Private Message   Click Here to Email pepr     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomas.bb
Newbie

Registrován: 13.11.2003
Příspěvků: 18

Příspěvek č. 51 

Old Post 20.09.2004 v 09:13
Tomas.bb je offline   Click Here to See the Profile for Tomas.bb   Find more posts by Tomas.bb         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Petr211
Newbie

Registrován: 15.05.2003
Příspěvků: 23

k Příspěvek č. 52 

kurna

Old Post 20.09.2004 v 19:15
Petr211 je offline   Click Here to See the Profile for Petr211   Find more posts by Petr211   Click here to Send Petr211 a Private Message   Click Here to Email Petr211   Visit Petr211's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VladaV
Newbie

Registrován: 26.03.2004
Příspěvků: 88

Příspěvek č. 53 

Nazdar pánové,
omlouvám se, že jsem se odmlčel, ale umřel mi otec a tak jsem měl hodně práce, No a ještě to špatně rozdejchávám. Ten sraz beru, takže pokud možno 28.9. v 19 30 u Dašů. Nikdy jsem tam nebyl, a kromě Petra211 a Patrika a Jirky nikoho neznám, ale snad se sejdeme.
s pozdravem VladaV
P.S. tel. 603 56 56 77

Old Post 25.09.2004 v 20:44
VladaV je offline   Click Here to See the Profile for VladaV   Find more posts by VladaV   Click here to Send VladaV a Private Message   Click Here to Email VladaV   Visit VladaV's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
habakuk
Newbie

Registrován: 25.04.2003
Příspěvků: 25

novacek Příspěvek č. 54 

nazdarek lidicky, tak sem se vasim napadem docela nadchl a hledam nekoho kdo bydli relativne blizko me..... bydlim na rozhrani ulic Černilovská/dohalická
diky za odezvu

Old Post 29.09.2004 v 11:12
habakuk je offline   Click Here to See the Profile for habakuk   Find more posts by habakuk   Click here to Send habakuk a Private Message   Click Here to Email habakuk     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WarHawk
Newbie

Registrován: 21.10.2003
Příspěvků: 38

Příspěvek č. 55 

>habakuk> a to¨je kde?:-)

Old Post 29.09.2004 v 13:47
WarHawk je offline   Click Here to See the Profile for WarHawk   Find more posts by WarHawk   Click here to Send WarHawk a Private Message   Click Here to Email WarHawk     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VladaV
Newbie

Registrován: 26.03.2004
Příspěvků: 88

Příspěvek č. 56 

To je u Nepasického náměstí na Hornopočernicku asi 200 m ode mne směrem na severozápad.
Až opět spustím AP, myslím, že by na mne habakuk viděl celkem bez větších problémů.
s pozdravem VladaV

Old Post 29.09.2004 v 14:37
VladaV je offline   Click Here to See the Profile for VladaV   Find more posts by VladaV   Click here to Send VladaV a Private Message   Click Here to Email VladaV   Visit VladaV's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
habakuk
Newbie

Registrován: 25.04.2003
Příspěvků: 25

signál Příspěvek č. 57 

uvidíme jestli to prorvem krz ty blbý stromy ...
nejses ty nahodou Vcelak?
Michal Klečka :-D

Old Post 29.09.2004 v 16:47
habakuk je offline   Click Here to See the Profile for habakuk   Find more posts by habakuk   Click here to Send habakuk a Private Message   Click Here to Email habakuk     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
habakuk
Newbie

Registrován: 25.04.2003
Příspěvků: 25

pocernicko Příspěvek č. 58 

a taky by nemel bejt problem se preze me pripojit do pocernic protoze tam mam celkem ucházející výhled.....teda jestli to ty 4 kilaky utáhne..

Old Post 29.09.2004 v 16:50
habakuk je offline   Click Here to See the Profile for habakuk   Find more posts by habakuk   Click here to Send habakuk a Private Message   Click Here to Email habakuk     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VladaV
Newbie

Registrován: 26.03.2004
Příspěvků: 88

Příspěvek č. 59 

Ahoj Michale,
jsem, jenže starší...Jirka mi pomáhá...
no ty stromy jsou špatné, ale uvidíme. Máš zařízení nebo ne?..
My s klukama antény celkem úspěšně zkoušíme postavit, zde by nebyl problém ani se svodem, jen pokud máš kartu? Já zatím nejedu, protože moje AP s routrem je u Jirky IOJ z Radonic, protože to nechtělo routovat a jak to tak vidím, tak nepojedu až do příštího pátku!! Jinak není problém se zastavit máš to sem kousek!
s pozdravem VladaV

Old Post 30.09.2004 v 08:04
VladaV je offline   Click Here to See the Profile for VladaV   Find more posts by VladaV   Click here to Send VladaV a Private Message   Click Here to Email VladaV   Visit VladaV's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WarHawk
Newbie

Registrován: 21.10.2003
Příspěvků: 38

Příspěvek č. 60 

habakuk> 4 kilometry? Ja nevim, ale parabola by to mozna utahla...? kamarad ma v centru prahy parabolu(homemade), a aod AP je 2,5 km a ma signal asi -75 a to je v praze poradnej sum.

Old Post 30.09.2004 v 12:34
WarHawk je offline   Click Here to See the Profile for WarHawk   Find more posts by WarHawk   Click here to Send WarHawk a Private Message   Click Here to Email WarHawk     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
habakuk
Newbie

Registrován: 25.04.2003
Příspěvků: 25

pripojeni Příspěvek č. 61 

ja sem si zatim zadnou kartu neporizoval, protoze sem nevedel jestli to bude mit cenu.... tak mi kdyztak poradte co bych mel vsechno poridit a na kolik to vlastne vyjde. myslite se to ke me propalite? oni tady sou kolem docela stromy......
kdyžtak si od někoho tu kartu pujčim a prubnem to.

Old Post 30.09.2004 v 14:54
habakuk je offline   Click Here to See the Profile for habakuk   Find more posts by habakuk   Click here to Send habakuk a Private Message   Click Here to Email habakuk     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WarHawk
Newbie

Registrován: 21.10.2003
Příspěvků: 38

Příspěvek č. 62 

>habakuk> pujceni je jistota, ale pude ti to, ja od me vidim na mestskej urad, je to tak 300m "lesa..."

Old Post 30.09.2004 v 19:09
WarHawk je offline   Click Here to See the Profile for WarHawk   Find more posts by WarHawk   Click here to Send WarHawk a Private Message   Click Here to Email WarHawk     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
habakuk
Newbie

Registrován: 25.04.2003
Příspěvků: 25

odzkousen Příspěvek č. 63 

taky se nekdy dohodnem a prubnem to.....
jaká by byla teda ta vysledna cena?

Old Post 01.10.2004 v 11:15
habakuk je offline   Click Here to See the Profile for habakuk   Find more posts by habakuk   Click here to Send habakuk a Private Message   Click Here to Email habakuk     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VladaV
Newbie

Registrován: 26.03.2004
Příspěvků: 88

pro habakuka Příspěvek č. 64 

Old Post 02.10.2004 v 09:54
VladaV je offline   Click Here to See the Profile for VladaV   Find more posts by VladaV   Click here to Send VladaV a Private Message   Click Here to Email VladaV   Visit VladaV's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:35.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12345678910 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz