CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 9 > Klánovice
« 78910111213141516
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
habakuk
Newbie

Registrován: 25.04.2003
Příspěvků: 25

sdílení Příspěvek č. 193 

a mohli byste něco nasdílet do sí?e? :-) když už jí máme.....

Old Post 23.12.2004 v 06:53
habakuk je offline   Click Here to See the Profile for habakuk   Find more posts by habakuk   Click here to Send habakuk a Private Message   Click Here to Email habakuk     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VladaV
Newbie

Registrován: 26.03.2004
Příspěvků: 88

Špatné zprávy + jedna lepší Příspěvek č. 194 

již se stalo tradicí, že mám samé špatné zprávy!!
Takže ad 1) odešel AP WAP 4000, který měl jít na Petra.Snad jej mezi svátky vyměmím a asi budu chtít zpátky peníze, je to již potřetí během 9 měsíců stejně jako router.
ad 2) zatím mi nepřišlo heslo na internet, ačkoli říkají do 5 pracovních dnů. asi mají moc práce. Škoda, chtěl jsem to zapnout k vánocům.
Ta o něco lepší zpráva je, že Petr211 má vše v pořádku a jede, byli jsme u něj včera s Jirkou IOJ z Radonic. Pouze byl přehozen OVISLINK jako AP na mne a ASUS jako AP Petr211. Obojí jede s novými MAC adresami tedy AP Klanet.211.czf má adresu 00:11:2F:96:C1:9B na kanále č. 1. V polarizace. No a na směru na mne je AP na kanále č. 4 s H polarizací. Včera jsme si ověřili, že link pojede, vidíme na sebe!

To Habakuk, Michale to závisí na tom, jak se s někým dohodneš, já teď nemohu dát žádnou mašinu do DMZ zóny na AP VladaV. sorry, ale lze si s těmi, kdo jsou na mne připojeni data vyměňovat nebo hrát hry. Rád bych připravil jeden PC jako server, ale teď nejdříve musí běžet sí?.

To všem, přeji hezké svátky no a snad se již konečně dočkáme jak sítě, tak i inetu!
s pozdravem VladaV

Old Post 24.12.2004 v 10:42
VladaV je offline   Click Here to See the Profile for VladaV   Find more posts by VladaV   Click here to Send VladaV a Private Message   Click Here to Email VladaV   Visit VladaV's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WarHawk
Newbie

Registrován: 21.10.2003
Příspěvků: 38

Vesely Vanoce!!! Příspěvek č. 195 

Ahoj! Preju vam vsem moooc krasny a pozehnany vanoce, a taky rouzumne ( ;-))) ) stravenyho silvestra!
Patrik

Old Post 24.12.2004 v 13:22
WarHawk je offline   Click Here to See the Profile for WarHawk   Find more posts by WarHawk   Click here to Send WarHawk a Private Message   Click Here to Email WarHawk     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WarHawk
Newbie

Registrován: 21.10.2003
Příspěvků: 38

Příspěvek č. 196 

Vlada> To je supúer! Jo, vcera sem tvuj link chytal i ja se signalem 17dB:-) Ale ten asus je dost podstatne horsi nez ten ovislink, s ovisem sem mel signal velmi dobry/vynikajici, sila 3/4, kvalita 100*/. , bez vypadku, s tim Asusem je to sila : 1/3, kvalita 3/4 a pravidelny vypadky, signal nizky/dobry...

Old Post 24.12.2004 v 13:26
WarHawk je offline   Click Here to See the Profile for WarHawk   Find more posts by WarHawk   Click here to Send WarHawk a Private Message   Click Here to Email WarHawk     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
habakuk
Newbie

Registrován: 25.04.2003
Příspěvků: 25

ty taky nadelas Příspěvek č. 197 

ty s tim signalem taky nadelas.... ja mam to stejny co ted ty celou dobu a nestezuju si.

Old Post 27.12.2004 v 17:13
habakuk je offline   Click Here to See the Profile for habakuk   Find more posts by habakuk   Click here to Send habakuk a Private Message   Click Here to Email habakuk     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VladaV
Newbie

Registrován: 26.03.2004
Příspěvků: 88

Příspěvek č. 198 

Přátelé, prosím zatím si nestěžujte, uvidíme co bude ....
Já ty věci vyměním a budeme uvidět!!
s pozdravem VladaV

Old Post 27.12.2004 v 17:40
VladaV je offline   Click Here to See the Profile for VladaV   Find more posts by VladaV   Click here to Send VladaV a Private Message   Click Here to Email VladaV   Visit VladaV's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
habakuk
Newbie

Registrován: 25.04.2003
Příspěvků: 25

a? Příspěvek č. 199 

a jaká je taková přibližná předpověď dalších poruch a nezdarů :-) a co heslo, už dorazilo? :-)

Old Post 27.12.2004 v 18:00
habakuk je offline   Click Here to See the Profile for habakuk   Find more posts by habakuk   Click here to Send habakuk a Private Message   Click Here to Email habakuk     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VladaV
Newbie

Registrován: 26.03.2004
Příspěvků: 88

Příspěvek č. 200 

Ahoj, no nevím co na to odpovědět, abych byl slušný.
Mám ten dojem, jako bych za to mohl já...sorry ale ne!
Za to, že si EUROTEL vymiňuje 5 + 5 dnů na doručení hesla nemohu... a už teď je to navíc, a že nám něco odejde, za to nikdo nemůže, je to asi trest za to, že se nechováme jako jiné komunitní sítě a tím nemáme peníze na náhradní hardware!!!
Asi by to bylo jednodušší, kdybychom vybírali vstupní poplatky, na provoz a na inet.....no možná k tomu budeme donuceni!?! Zatím jen mohu říci, že náhradní spoj bude k dispozici až v lednu. A jestli dostanu do té doby heslo je otázka, ovšem podle EUROTELu mi ho již poslali 16.12.!!
no takže asi začnu sporem za placení...! samá sranda a pokud má někdo zájem, může se připojit a pomoci.....Je jasné, že kdyby se potenciální uživatelé shodli a složili na hardware, alespoň ten záložní, neměli bychom tyto problémy.......
s pozdravem VladaV

Old Post 28.12.2004 v 20:56
VladaV je offline   Click Here to See the Profile for VladaV   Find more posts by VladaV   Click here to Send VladaV a Private Message   Click Here to Email VladaV   Visit VladaV's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WarHawk
Newbie

Registrován: 21.10.2003
Příspěvků: 38

Příspěvek č. 201 

>VladaV> S tim placenim mas pravdu, meli by sme se zacit skladat. Navrhuju dat nekde sraz a dohodnout jak se bude financni stranka resit.

Old Post 29.12.2004 v 16:25
WarHawk je offline   Click Here to See the Profile for WarHawk   Find more posts by WarHawk   Click here to Send WarHawk a Private Message   Click Here to Email WarHawk     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VladaV
Newbie

Registrován: 26.03.2004
Příspěvků: 88

připojení atd. Příspěvek č. 202 

Ahoj Patriku,
je to bohužel pravda, budeme se muset domluvit! Jinak s tím signálem u Tebe je to možné, protože ASUS má jen 14.5 dBm oproti Planetu, který měl 18-19dBm a pokud se navíc přidaly ty + a - o 1 dBm, je možné, že nyní má Petr211 o 6dBm nižší signál!!
A tomu by odpovídaly Tvoje hodnoty!! Já jdu zítra pro Ovislink 1120 a dám ho do bridge s tím co je u Petra a uvidíme!! A až se mi vrátí ten Planet z výměny, asi ho dám k Petrovi a ten ASUS stáhnu!!
Jinak dobrá zpráva (výjimečně) ode dnes 18 00 běží Internet na AP Klanet.VladaV.CZF a všichni co jsou zalogovaný mají přístup!! Nevím, co budou dělat výpadky a neaktivita na netu, to se pozná a pokud bude problém, budu muset naučit ženu, jak to spouštět!!
Pokud jsou další zájemci o připojení není problém proti MAC adrese a telefonu, mailu!! Zatím zdarma a uvidíme jak to dlouho vydržím!! (protože až po inetrvenci jsem dostal heslo se 14 denním zpožděním a to samo zaplatím) Tak to ja asi vše s pozdravem VladaV

Old Post 29.12.2004 v 17:35
VladaV je offline   Click Here to See the Profile for VladaV   Find more posts by VladaV   Click here to Send VladaV a Private Message   Click Here to Email VladaV   Visit VladaV's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VladaV
Newbie

Registrován: 26.03.2004
Příspěvků: 88

A ještě měření antén a svodů Příspěvek č. 203 

jak jsem již jednou avizoval, mohu měřit útlum kabelů a PSV antén na wifi a to s velkou přesností a již to nejen u sebe využívám! Takže pokud někdo má problém s tím, že si myslí, že se něco změnilo a chodí mu to hůře, lze se domluvit i třeba na neděli 2.1. já si mezitím dodělám reverzní pigtail abychom to mohli měřit až od karty!!
jinak samo dle dohody s pozdravem VladaV

Old Post 29.12.2004 v 17:49
VladaV je offline   Click Here to See the Profile for VladaV   Find more posts by VladaV   Click here to Send VladaV a Private Message   Click Here to Email VladaV   Visit VladaV's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
habakuk
Newbie

Registrován: 25.04.2003
Příspěvků: 25

diky jezisku Příspěvek č. 204 

moc diky za ten net... akorat me sejri ze to jede jeste pomaleji nez moje ISDN.... ale to se už hlt nedá svítit. chce to cas a trpelivost. :-) tak vam preju vesele proziti vanocnich svatku a peknej novej rok.

Old Post 29.12.2004 v 19:31
habakuk je offline   Click Here to See the Profile for habakuk   Find more posts by habakuk   Click here to Send habakuk a Private Message   Click Here to Email habakuk     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VladaV
Newbie

Registrován: 26.03.2004
Příspěvků: 88

to habakuk Příspěvek č. 205 

Michale nemělo by.... je fakt, že jsem to nezkoušel přes vzduch, ale zde to jede zatím s plnou parádou, takže asi bude někde chyba....

Old Post 29.12.2004 v 19:52
VladaV je offline   Click Here to See the Profile for VladaV   Find more posts by VladaV   Click here to Send VladaV a Private Message   Click Here to Email VladaV   Visit VladaV's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VladaV
Newbie

Registrován: 26.03.2004
Příspěvků: 88

to habakuk Příspěvek č. 206 

mrkni se na nastavení a na sílu signálu, zde to jede kolem 13 až 230 kB, což je max., možná že jsi na to koukal v době, když jsem stahoval asi 400 M dat, pokud je to setrvalý stav i teď, je někde chyba....to může být anténou, nastavením apod. nevím
s pozdravem VladaV

Old Post 29.12.2004 v 19:58
VladaV je offline   Click Here to See the Profile for VladaV   Find more posts by VladaV   Click here to Send VladaV a Private Message   Click Here to Email VladaV   Visit VladaV's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
habakuk
Newbie

Registrován: 25.04.2003
Příspěvků: 25

nevim Příspěvek č. 207 

jede to tak pomalu porad. jdu juknout na strechu a zkusit vsechny koncovky, ale asi to bude nekde u tebe na antene? uvidime.

Old Post 29.12.2004 v 20:22
habakuk je offline   Click Here to See the Profile for habakuk   Find more posts by habakuk   Click here to Send habakuk a Private Message   Click Here to Email habakuk     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
habakuk
Newbie

Registrován: 25.04.2003
Příspěvků: 25

Příspěvek č. 208 

a bude to asi nekde na prechodu mezi netem a APckem, protože parametry/sila signalu je pořád stejná - okolo -70

Old Post 29.12.2004 v 20:29
habakuk je offline   Click Here to See the Profile for habakuk   Find more posts by habakuk   Click here to Send habakuk a Private Message   Click Here to Email habakuk     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:18.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 78910111213141516  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz