CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 9 > Klánovice
1234567 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
capy
Newbie

Registrován: 09.07.2002
Příspěvků: 93

Praha 9 Klanovice Příspěvek č. 1 

Nazdarek lidicky,
bydlim v Klanovicich kousek od skoly. Pripojeni na net pres modem a ucty nehorazne vysoky. Taky vas to stve??? Co s tim neco udelat??? Mam par fotecek ze strechy dam je sem k dispozici. Jestli se nekdo chcete aktivne zapojit dejte sem okamzite o sobe znat. Zadny kecalky tu ale nechci. Takovejch ktery maj plnou hubu kecu a skutek utek znam taky plno a o dalsi nestojim.
Jsem schopen sestavit pocitac pro server a kdyz by se naslo par zajemcu, a prikutalely by se i nejaky ty penizky tak i sestavit AP.
Lidicky ze Sestajovic se mohou take hlasit. Neni to zas tak daleko a jsou mista na ktery vidim i z naseho baraku.
Obvzlaste bych ocenil zainteresovanou osobu, ktera by mela viditelnost na Ujezd.

Tim bych na zacatek mohl ukoncit to moje kecani.
Staci uz jen dodat: Lidicky sveta spojte se!!!

Capy
#ICQ: 120268957

Naposledy upravil capy 19.10.2004 v 15:40

Old Post 22.01.2003 v 13:27
capy je offline   Click Here to See the Profile for capy   Find more posts by capy   Click here to Send capy a Private Message   Click Here to Email capy     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
martinv12
Newbie

Registrován: 20.05.2004
Příspěvků: 1

Připojení v Praze - Klánovicích Příspěvek č. 2 

Dobrý den, zdravím všechny členy tohoto fóra. Potřeboval bych poradit, jak se připojit. Bydlím v Praze - Klánovicích (P9). Na Vaší stránce s mapou se Klánovice nebo Újezd nad Lesy bohužel nezobrazuji. Předem děkuji za Vaše rady.

Old Post 20.05.2004 v 21:54
martinv12 je offline   Click Here to See the Profile for martinv12   Find more posts by martinv12   Click here to Send martinv12 a Private Message   Click Here to Email martinv12     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Petr211
Newbie

Registrován: 15.05.2003
Příspěvků: 23

Acces point Příspěvek č. 3 

Old Post 26.05.2004 v 09:52
Petr211 je offline   Click Here to See the Profile for Petr211   Find more posts by Petr211   Click here to Send Petr211 a Private Message   Click Here to Email Petr211   Visit Petr211's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pepr
Newbie

Registrován: 05.11.2002
Příspěvků: 23

Re: Acces point Příspěvek č. 4 

Old Post 30.05.2004 v 22:25
pepr je offline   Click Here to See the Profile for pepr   Find more posts by pepr   Click here to Send pepr a Private Message   Click Here to Email pepr     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Petr211
Newbie

Registrován: 15.05.2003
Příspěvků: 23

Acces point Příspěvek č. 5 

Nazdar
Jo, tam by melo APcko na moji strese dosahnout, problem by ale mohly predstavovat stromy kerych je tu po celych Klanovicich pozehnane (leda na ne nabehnot nekdy pres noc ). Hele, co by bylo potreby> vylez nekdy na to mysto kym bys umistil tu antenu a podivej se jestli vidis priblizne na misto kde je kino. Je jasny ze na nej neuvidis primo, musis si to trochu predstavit... Jestli uvidis bod priblizne 5m nad strechou kina... Ozvi se az to zistis. Zatim

Old Post 31.05.2004 v 20:35
Petr211 je offline   Click Here to See the Profile for Petr211   Find more posts by Petr211   Click here to Send Petr211 a Private Message   Click Here to Email Petr211   Visit Petr211's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wampi
Newbie

Registrován: 03.05.2004
Příspěvků: 1

Příspěvek č. 6 

Zdravím,
já jsem také z Klánovic, z Libřické ulice (blízko Přímského náměstí). Vidím, že se už našlo více lidí. O připojení bych měl také zájem. No, nevim jestli na kino uvidím. Řekl bych, že je vzdálené asi 700m.

Old Post 04.06.2004 v 20:03
Wampi je offline   Click Here to See the Profile for Wampi   Find more posts by Wampi   Click here to Send Wampi a Private Message   Click Here to Email Wampi   Visit Wampi's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WarHawk
Newbie

Registrován: 21.10.2003
Příspěvků: 38

MechovkaXPlačická Příspěvek č. 7 

Old Post 07.06.2004 v 10:50
WarHawk je offline   Click Here to See the Profile for WarHawk   Find more posts by WarHawk   Click here to Send WarHawk a Private Message   Click Here to Email WarHawk     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pepr
Newbie

Registrován: 05.11.2002
Příspěvků: 23

nodes in planning Příspěvek č. 8 

Zdravím,

navrhoval bych, aby všechni potencionální uživatele se zadali do Monitoru, tak aby jsme vědeli, kdo opravdu má zájem se připojit. Mám za to, že to bude hodně potřebné, páč v Klánovicích ta topologie asi bude hodně divoká a každý potencionální bod příjde vhod.

Petr

Old Post 08.06.2004 v 14:45
pepr je offline   Click Here to See the Profile for pepr   Find more posts by pepr   Click here to Send pepr a Private Message   Click Here to Email pepr     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VladaV
Newbie

Registrován: 26.03.2004
Příspěvků: 88

Příspěvek č. 9 

Old Post 09.06.2004 v 13:50
VladaV je offline   Click Here to See the Profile for VladaV   Find more posts by VladaV   Click here to Send VladaV a Private Message   Click Here to Email VladaV   Visit VladaV's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VladaV
Newbie

Registrován: 26.03.2004
Příspěvků: 88

připojení v Klábnovicích Příspěvek č. 10 

přátelé,
dělám již několik dní "viditelnost" z mého stanoviště!
Je to zajímavé, ale EUROTEL zde chodí a ne špatně!
Bohužel CZFREE zde nemám odnikud!
Mám již vše připraveno na AP + router + bridge a zkušební desky PCI a PCMCIA. Takže bychom mohli od července zkoušet!
Ozvěte se mi!!
VladaV

Old Post 14.06.2004 v 20:04
VladaV je offline   Click Here to See the Profile for VladaV   Find more posts by VladaV   Click here to Send VladaV a Private Message   Click Here to Email VladaV   Visit VladaV's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
capy
Newbie

Registrován: 09.07.2002
Příspěvků: 93

Příspěvek č. 11 

__________________

S úsměvem jde všechno lépe. ;o)

Old Post 22.06.2004 v 12:30
capy je offline   Click Here to See the Profile for capy   Find more posts by capy   Click here to Send capy a Private Message   Click Here to Email capy     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WarHawk
Newbie

Registrován: 21.10.2003
Příspěvků: 38

Příspěvek č. 12 

Old Post 23.06.2004 v 15:10
WarHawk je offline   Click Here to See the Profile for WarHawk   Find more posts by WarHawk   Click here to Send WarHawk a Private Message   Click Here to Email WarHawk     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VladaV
Newbie

Registrován: 26.03.2004
Příspěvků: 88

AP Klánovice Příspěvek č. 13 

Přátelé, rozběhl jsem AP zatím bez jakékoliv konektivity.Prosím o informaci o slyšitelnosti. AP je na kanále č. 1, MAC 00 30 4f 2b bb ae, ESSID VladaV. Klanovice. Konektivitu připravuji. Díky za pomoc Jirkovi IOJ z Radonic.
s pozdravem VladaV

Old Post 10.07.2004 v 16:59
VladaV je offline   Click Here to See the Profile for VladaV   Find more posts by VladaV   Click here to Send VladaV a Private Message   Click Here to Email VladaV   Visit VladaV's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
poolman
Newbie

Registrován: 25.07.2004
Příspěvků: 1

V soudním Příspěvek č. 14 

Tak koukám, že je nás v této oblasti víc se stejným problémem. Máme v ulici jeden z největších domů a ani z naší střechy toho není moc vidět kvůli stromům. Sever, západ a východ nic moc. Na jih je vidět na obzor někam za Říčany, střechy některých domů na Újezdě a vysílač mezi Sibřinou a Kolodějema. Pepr je mi též na dohled přes zahradu.

Old Post 25.07.2004 v 11:48
poolman je offline   Click Here to See the Profile for poolman   Find more posts by poolman   Click here to Send poolman a Private Message   Click Here to Email poolman     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VladaV
Newbie

Registrován: 26.03.2004
Příspěvků: 88

Příspěvek č. 15 

Také s troškou do mlýna,
po závadě na HW u mého routeru a AP, jsem již konečně opravdu na kanále č. 1, SSID VladaV.klanovice.czf, MAC si z hlavy nepamatuju jsem mimo Prahu. Konektivita zatím žádná, připravuji. Odzkoušen WIFIJET z Klánovic chodí OK, připojení k inetu 1.8Mb/s, stahování dat 225kB/s a to bez omezení za 1426Kč s DPH. Pouze se objevil na stejném kanále (č.8)nový AP myslím s názvem NTKCLOCK nebo tak. Pokud by to bylo od někoho z Vás, prosím zkuste se odladit. Mám zatím na zkoušky další AP a PCI kartu, kabely a konektory se najdou, takže by šlo začít zkoušet a to nejen ode mne, ale spíše od Vás. Materiál na výrobu antén mám také a mám slíbenou pomoc od Jirky IOJ z Radonic, který mi již moc pomohl. Udělal jsem dále s pomocí netstumbleru měření svého okolí s anténou 24dBi a okolo nás v Šestajovicích a Jirnech je čilý provoz.
Navrhuji, abychom se sešli asi v srpnu a domluvili se co a jak!
s pozdravem VladaV

Old Post 27.07.2004 v 17:44
VladaV je offline   Click Here to See the Profile for VladaV   Find more posts by VladaV   Click here to Send VladaV a Private Message   Click Here to Email VladaV   Visit VladaV's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pepr
Newbie

Registrován: 05.11.2002
Příspěvků: 23

Příspěvek č. 16 

Old Post 28.07.2004 v 12:11
pepr je offline   Click Here to See the Profile for pepr   Find more posts by pepr   Click here to Send pepr a Private Message   Click Here to Email pepr     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:27.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
1234567 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz