CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 4 > Vyšehrad
« 34567891011
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
PEKE
Newbie

Registrován: 16.12.2002
Příspěvků: 76

Pozdrav z Podolí Příspěvek č. 129 

__________________

Close the Windows,
Power by Debian GNU/Linux

Old Post 07.11.2003 v 23:25
PEKE je offline   Click Here to See the Profile for PEKE   Find more posts by PEKE     Click Here to Email PEKE   Visit PEKE's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
horac
Newbie

Registrován: 08.01.2003
Příspěvků: 2

xxx Příspěvek č. 130 

hola hola!

já sem ten co bydlí v baráku naproti Marblemu :-)

jaká je současná situace? nějaký novinky?

asi "by mi doma dovolili" dávat za internet do 500.- měsíčně :-)

horác

Old Post 27.12.2003 v 19:48
horac je offline   Click Here to See the Profile for horac   Find more posts by horac   Click here to Send horac a Private Message   Click Here to Email horac     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vojtas
Junior Member

Registrován: 02.10.2002
Příspěvků: 169

Příspěvek č. 131 

nazdarek hosi :-)

Ja jsem hned na Prazpostu a cumim centrotexu dooken.,.. melbych v monitoru mit taky node...

Pripojeni mam od UPC pokud by byl zajem a alidi nemel by byt problem se s UPC nejak dohodnout a roztahnout net po wifi... Momentalne mam AP v reklamaci ale jinak jsem vesmes ready.. jedinej problem je to ze mam antenu pod strachou, ale to by vadit nemelo :-)

__________________

One button power!

Old Post 29.12.2003 v 22:34
Vojtas je offline   Click Here to See the Profile for Vojtas   Find more posts by Vojtas   Click here to Send Vojtas a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sesinka
Newbie

Registrován: 01.01.2004
Příspěvků: 5

Pankrác-Chci se připojit. Příspěvek č. 132 

__________________

sesinka )

Old Post 04.01.2004 v 15:17
sesinka je offline   Click Here to See the Profile for sesinka   Find more posts by sesinka   Click here to Send sesinka a Private Message   Click Here to Email sesinka     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sesinka
Newbie

Registrován: 01.01.2004
Příspěvků: 5

Já jsem za rohem. Příspěvek č. 133 

V ulici Na Pankráci 113 a jestli tu někdo má možnost se připojit, tak určitě budu další zájemce. Jesli ne, pokusím se připojit sama a potřebovala bych poradit a trošku pomoct.
777300067

__________________

sesinka )

Old Post 04.01.2004 v 15:47
sesinka je offline   Click Here to See the Profile for sesinka   Find more posts by sesinka   Click here to Send sesinka a Private Message   Click Here to Email sesinka     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marble
Newbie

Registrován: 03.05.2002
Příspěvků: 32

Nejake oziveni? :-) Příspěvek č. 134 

2Vojtas & horac: jestli mate to UPCcko nejak vyresene (nevim jestli zrusili ten zakaz redistribuce, nebo to resite nejak jinak, ale tot celkem fuc), tak proc ne. Ja osobne bych radsi pripojeni k CzFree nez lokalni rozdistribuovani UPC, ale rozhodne vas od toho nechci nijak odrazovat. Jen tim rikam ze se v tomhle smeru asi nebudu extra moc angazovat.

Ad propojeni do CzFree: Podle mapy by Sesinka mela mit viditelnost na L@znu (kterou ja nemam), takze by se dalo pripojit trivialne tam (je to asi 500 metru).

Pripadne - je tu nekdo, kdo planuje nejakou daleko namirenou smerovku do zivejsich casti CzFree? :-)

Marble

Old Post 05.01.2004 v 12:45
Marble je offline   Click Here to See the Profile for Marble   Find more posts by Marble   Click here to Send Marble a Private Message   Click Here to Email Marble   Visit Marble's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
horac
Newbie

Registrován: 08.01.2003
Příspěvků: 2

*** Příspěvek č. 135 

...zatim sem ve stádiu teoretickýho bádání...

chystám se podniknout výlet na střechu s nějakou lepší anténou a noutbůkem, ale zatim nemáme správnej pigtail...

ale centotex a okolní paneláky stíněj skoro všechno...

při pokusech z balkónu s mizernou anténou sem zachytil Bakuláka a AP radlická, ale je to 3200, resp. 2800 m daleko a navíc přes město, takže "znalci" tvrděj že to stejně nebude nic moc... (přímou viditelnost sem neověřoval, protože bylo bylbě vidět a nemam dalekohled a GPS si musim taky pučit, což nejni problém...)

Naposledy upravil horac 05.01.2004 v 12:55

Old Post 05.01.2004 v 12:50
horac je offline   Click Here to See the Profile for horac   Find more posts by horac   Click here to Send horac a Private Message   Click Here to Email horac     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PEKE
Newbie

Registrován: 16.12.2002
Příspěvků: 76

Příspěvek č. 136 

Ahoj,

při těch vašich toulkách po střechách, podívejte se jestli někdo neuvidíte dolu do Podolí (oblast podolské vodárny) a až tam polezete nezapomeňte udělat pár fotek.. Řešíme tu připojení více jak rok a pořád nic. Jinak signál z Bakulaku je opravdu nepoužitelný už u nás dole. Pro Vás je nejlepší TGN

Mějte se a držím palce.

__________________

Close the Windows,
Power by Debian GNU/Linux

Old Post 05.01.2004 v 14:16
PEKE je offline   Click Here to See the Profile for PEKE   Find more posts by PEKE     Click Here to Email PEKE   Visit PEKE's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stag
Newbie

Registrován: 17.12.2002
Příspěvků: 4

Tak do toho pojďme !!! Příspěvek č. 137 

Nějak nevím jestli se to rozhejbe, ale pojďme domluvit na co nejříve nějakej sraz (například můžeme do nedaleké restaurace Na Skalce :-)) a začít řešit konkrétní postup. Já osobně bych o nějakém připojení také věděl, mám pár nápadů které bych rád navrhnul. Jelikož jsem toto forum založil, cítím morální povinost se toho ujmout! Takže mi napište pls. vaše maily a nejlépe i telefon na můj mail (jelinek@rlc.cz) a já to naplánuju.

Old Post 06.01.2004 v 05:38
Stag je offline   Click Here to See the Profile for Stag   Find more posts by Stag   Click here to Send Stag a Private Message   Click Here to Email Stag     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sesinka
Newbie

Registrován: 01.01.2004
Příspěvků: 5

Uvidíme... Příspěvek č. 138 

Já se půjdu mrknout na střechu(někdy za světla) a až získám digitál, tak udělám pár obrázků. Do té doby (doufám krátké) mám ale malinký problém: Modem je v rodiném vlasnicví a brzy změní majitele, tudíž budu nejspíš pár dní odříznutá, než seženu jiný. Držte mi palce.
Nebylo by špatné se někde srazit.
Kdybych na střechu nainstalovala vyšší tyč, mohla bych se spojit s Jezerkou, ale ten chce 300 kč za sdílených 128kb/s a to má 4 lidi v baráku.( nechci se dotknout druhé Jezerky, tam jsem podmínky zatím nezjiš?ovala, ale ono to asi nikde o moc lepší nebude ()

__________________

sesinka )

Old Post 06.01.2004 v 19:10
sesinka je offline   Click Here to See the Profile for sesinka   Find more posts by sesinka   Click here to Send sesinka a Private Message   Click Here to Email sesinka     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marble
Newbie

Registrován: 03.05.2002
Příspěvků: 32

Příspěvek č. 139 

Jestli je druha Jezerka L@zna, tak pres nej by se melo dat pripojit dal do CzFree. Coz - alespon teoreticky - znamena moznost vetsiho vyberu. Prakticky bude zatim asi problem s moznostmi smerovani uvnitr CzFree (pry to zatim jede jen na nejake fixni gatewaye, ale snad se to nejak resi), a vzdycky se da dohodnout P2P spoj primo na gateway. :-)

Navic par lidi z meho okoli nabizelo sdileni UPCcka ...

Pokud ti digitak z nejakeho duvodu nedorazi, tak kdyztak dej vedet (kdyztak 776057787) - muzu k tomu ucelu poskytnout svuj s docela slusnym zoomem. Sraz - jo, kdyz to nekdo zorganizuje a bude to v rozumnou dobu (vecer a tak ...), tak proc ne. Ale na me zacina lizt zkouskovy :-), takze to organizovat nebudu.

Marble

Old Post 06.01.2004 v 19:20
Marble je offline   Click Here to See the Profile for Marble   Find more posts by Marble   Click here to Send Marble a Private Message   Click Here to Email Marble   Visit Marble's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sesinka
Newbie

Registrován: 01.01.2004
Příspěvků: 5

jo, jo. Příspěvek č. 140 

Jinak než večer to stejně nejde, to jsme my, vytížení lidé.
Když se mi ho nepodaří půjčit, budu tě moc ráda obtěžovat.
Offline je aktuální do 2 dnů... :(
Jen nevím, jestli s tím mám jít oficiální cestou, nebo zamaskovat anténu, jako televizní přijímač.

__________________

sesinka )

Old Post 06.01.2004 v 19:35
sesinka je offline   Click Here to See the Profile for sesinka   Find more posts by sesinka   Click here to Send sesinka a Private Message   Click Here to Email sesinka     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marble
Newbie

Registrován: 03.05.2002
Příspěvků: 32

Příspěvek č. 141 

Oficialne - uz se to tu nekdy resilo. Ja tomu sice nerozumim, ale je na to nejaky zakon, ze ti majitel domu musi umoznit dat na strechu zarizeni slouzici ke komunikaci, nebo tak nejak. Jediny s cim by mohly byt problemy je, ze budes neco instalovat na baraku a mozna budou chtit uredni papir ci zaruku, ze jim neprovrtas diru do strechy. Ale myslim, ze vrtat v baraku bez vedomi majitele je vetsi problem. :-)

Old Post 06.01.2004 v 19:39
Marble je offline   Click Here to See the Profile for Marble   Find more posts by Marble   Click here to Send Marble a Private Message   Click Here to Email Marble   Visit Marble's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
corgi
Junior Member

Registrován: 10.12.2003
Příspěvků: 105

2x na stejné téma Příspěvek č. 142 

Vedou se tu dvě různé vlákna o stejné oblasti. Zkuste také "Praha 4 Pankrác". Nechtěl by to někdo z moderátorů mergnout?

díky.

__________________

Old Post 06.01.2004 v 23:33
corgi je offline   Click Here to See the Profile for corgi   Find more posts by corgi   Click here to Send corgi a Private Message     Visit corgi's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vojtas
Junior Member

Registrován: 02.10.2002
Příspěvků: 169

Příspěvek č. 143 

Tak me se vratilo z opravy HW ap mam i 24 db antenu mam notes(historickej) a mam i digital.. kdyby nekdo chtel s necim pomoct tak dejte vedet

rampa (zavinac) admira (tecka) cz

__________________

One button power!

Old Post 07.01.2004 v 04:59
Vojtas je offline   Click Here to See the Profile for Vojtas   Find more posts by Vojtas   Click here to Send Vojtas a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvd
Newbie

Registrován: 15.11.2003
Příspěvků: 67

2BartyCock Příspěvek č. 144 

ozvi se mi (pm, icq)
dvd

__________________

The Network is the Computer

o.s.p.w.c

Old Post 14.01.2004 v 07:54
dvd je offline   Click Here to See the Profile for dvd   Find more posts by dvd   Click here to Send dvd a Private Message   Click Here to Email dvd     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:41.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 34567891011  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz