CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Software > Par otázek na jabber.
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
pepulis
Junior Member

Registrován: 28.11.2003
Příspěvků: 162

Par otázek na jabber. Příspěvek č. 1 

Pred nedavnem jsem tady psal otazku, jak zprovoznit jabber pod WIN. Nakonec se mi to povedlo a vse jede. Tedy aspon jelo, do te doby nez jsem musel restartovat PC na kterem bezel jabber servr. Restartuju, zapnu jabber sevr a chci se z jineho PC prihlasit na servr, pomoci klienta PSI. ALe co se nestane, nejde to, napise mi to hlasku neco ve smyslu, ze dany ucet (jabber ID) neni autorizovan. Setkal se s tim nekdo. KDyz vytcorim ucet znovu, tak uz zase vse jede, dokud zase nerestartuju PC. Dale bych se chtel zeptat tech co pouzivaji PSI, jakym zpusobem a z jakych stranek stahnou nejake dalsi smajliky. U vyrobce jsem nasel scrennshoty PSI, kde jich bylo hodne, ale nikde zadny ke stahnuti. Chapu ze se to moc netyka wifi, ale tenhle program nam bude slouzit na nasi wifine. Diky.

Old Post 20.07.2004 v 09:56
pepulis je offline   Click Here to See the Profile for pepulis   Find more posts by pepulis   Click here to Send pepulis a Private Message   Click Here to Email pepulis     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Steebe
Junior Member

Registrován: 17.01.2003
Příspěvků: 248

:-D Příspěvek č. 2 

Mno .. takze moznost a)

Psi sis stahnul rozbalil a pustil - coz neni dobre .. je lepsi si stahnout instalator a nainstalit klienta ... jelikoz v c:\Dok... \Data Aplikaci nebo tak nejak se po instalaci vytvori adresar PSI nebo tak nejak .. a po resetu tam zustane.

Kdyz to pouze rozbalis tak ne


Moznost b)

resetujes jabber server a nestihnuli si to Wokýnka ulozit

ale spis to je moznost a) :-)

Old Post 20.07.2004 v 14:10
Steebe je offline   Click Here to See the Profile for Steebe   Find more posts by Steebe   Click here to Send Steebe a Private Message   Click Here to Email Steebe   Visit Steebe's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pepulis
Junior Member

Registrován: 28.11.2003
Příspěvků: 162

Re: :-D Příspěvek č. 3 

To ne. Samozrejme ze mam instalacku PSI stejne jako Jabber. Vse jsem nejdrive nainstaloval a o tom, ze se neco uklada ve slozce Document and.... taky vim. Ja jen jestli neni problem napr. v tom, ze klient i servr jsou na jednom pc. Zatim jsem to ostatnim klientum nasi bezdtr. site nedaval k vyzkouseni, dokud to nejak nevychytam. Ale diky za rady.

Old Post 20.07.2004 v 14:30
pepulis je offline   Click Here to See the Profile for pepulis   Find more posts by pepulis   Click here to Send pepulis a Private Message   Click Here to Email pepulis     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:06.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz