CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Hardware > TP-LINK TL-WA200+ -> znáte někdo?
123
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
xor
Member

Registrován: 25.06.2002
Příspěvků: 474

Příspěvek č. 17 

__________________

Old Post 29.04.2004 v 10:36
xor je offline   Click Here to See the Profile for xor   Find more posts by xor   Click here to Send xor a Private Message   Click Here to Email xor     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carrot
Newbie

Registrován: 05.11.2003
Příspěvků: 25

Příspěvek č. 18 

Tak už to tady někdo rozsekněte - umí tohle AP regulaci výkonu v režimu CLIENT? - OSOBNÍ ZKUŠENOST!!!!

Old Post 04.05.2004 v 15:46
carrot je offline   Click Here to See the Profile for carrot   Find more posts by carrot   Click here to Send carrot a Private Message   Click Here to Email carrot     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
troolix
Newbie

Registrován: 05.11.2003
Příspěvků: 30

Příspěvek č. 19 

Old Post 05.05.2004 v 23:08
troolix je offline   Click Here to See the Profile for troolix   Find more posts by troolix   Click here to Send troolix a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xor
Member

Registrován: 25.06.2002
Příspěvků: 474

Příspěvek č. 20 

__________________

Old Post 05.05.2004 v 23:33
xor je offline   Click Here to See the Profile for xor   Find more posts by xor   Click here to Send xor a Private Message   Click Here to Email xor     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pacaj2am
Newbie

Registrován: 11.12.2002
Příspěvků: 45

kvalita i4 Příspěvek č. 21 

Old Post 06.05.2004 v 08:03
pacaj2am je offline   Click Here to See the Profile for pacaj2am   Find more posts by pacaj2am   Click here to Send pacaj2am a Private Message   Click Here to Email pacaj2am   Visit pacaj2am's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
troolix
Newbie

Registrován: 05.11.2003
Příspěvků: 30

Příspěvek č. 22 

Old Post 06.05.2004 v 08:05
troolix je offline   Click Here to See the Profile for troolix   Find more posts by troolix   Click here to Send troolix a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xor
Member

Registrován: 25.06.2002
Příspěvků: 474

Re: kvalita i4 Příspěvek č. 23 

__________________

Old Post 06.05.2004 v 08:47
xor je offline   Click Here to See the Profile for xor   Find more posts by xor   Click here to Send xor a Private Message   Click Here to Email xor     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Technik
Junior Member

Registrován: 23.07.2003
Příspěvků: 267

Re: kvalita i4 Příspěvek č. 24 

Old Post 06.05.2004 v 09:40
Technik je offline   Click Here to See the Profile for Technik   Find more posts by Technik   Click here to Send Technik a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skeptik
HF Assistant

Registrován: 05.09.2002
Příspěvků: 586

Re: Re: kvalita i4 Příspěvek č. 25 

__________________


- Skeptik

Old Post 06.05.2004 v 12:26
skeptik je offline   Click Here to See the Profile for skeptik   Find more posts by skeptik   Click here to Send skeptik a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drod
Newbie

Registrován: 03.02.2004
Příspěvků: 22

O čem se bavíme ? Příspěvek č. 26 

Pánové.. a dámy také jistě,já myslel ,že zde se probírá produkt TP Link a ne zda firma I4 jmenovitě pan Sedlák je solidní v případě prodeje wifi výrobků. Moje zkušenost s TP Linkem je docela dobrá, jen mi nejde napojit víc počítačů na UTP výstup z AP bez routeru.Na i4 se píše ,že to lze bohužel nedaří se mi to. Případně at mi někdo opraví.Dále také se probíralo zda v i4 vymění na záruku zboží... No stalo se mi to v záruce porucha,byla výměna zařízení,ale 3 týdny čekání bez jakékoliv odpovědi třeba emailem.Další podobná věc byla myslím u zcomaxu HW AP kde se podle webu p Sedláka dalo nastavit modré z nebe jako například regulace toku dat pro klienty a výsledek byl mizerný bohužel.
Jo ještě poslední větu k TP Linku... vypadá to opravdu na XX verzi DLinku pod jiným názvem.Vinikající citlivost třeba tam kde AP Ovislink 1120 se nechytá.

Old Post 07.05.2004 v 22:15
drod je offline   Click Here to See the Profile for drod   Find more posts by drod   Click here to Send drod a Private Message   Click Here to Email drod     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p.salek
Moderator

Registrován: 08.09.2002
Příspěvků: 641

Team Member: MOD

Příspěvek č. 27 

Pokud je to pouze oem Dlinka DWL-900AP+ Rev. Cx, tak u nej regulace v rezimu klient NEFUNGUJE.

Old Post 08.05.2004 v 00:02
p.salek je offline   Click Here to See the Profile for p.salek   Find more posts by p.salek   Click here to Send p.salek a Private Message   Click Here to Email p.salek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
troolix
Newbie

Registrován: 05.11.2003
Příspěvků: 30

Re: O čem se bavíme ? Příspěvek č. 28 

Naposledy upravil troolix 08.05.2004 v 20:33

Old Post 08.05.2004 v 20:28
troolix je offline   Click Here to See the Profile for troolix   Find more posts by troolix   Click here to Send troolix a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lubos
Newbie

Registrován: 03.12.2002
Příspěvků: 13

TP-LINK TL-WA200+ Příspěvek č. 29 

TP-LINK TL-WA200+ má v naší síti jeden člověk, nevím teď bohužel jaká je to revize hardware, ale v režimu klient regulace u tohoto výrobku vůbec NEFUNGUJE!!! - ověřeno proti AP.

Stejně tak u všech dalších D-Linků, které jsem doposud testoval (originály i OEM verze, revize B a C), v režimu klient regulace také nefungovala...

__________________

Lubos
ITF - FreeNet Liberec

Old Post 09.05.2004 v 01:29
Lubos je offline   Click Here to See the Profile for Lubos   Find more posts by Lubos   Click here to Send Lubos a Private Message   Click Here to Email Lubos   Visit Lubos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxinoha
Nemám rád lamy :-)

Registrován: 10.10.2002
Příspěvků: 450

Příspěvek č. 30 

Old Post 10.05.2004 v 06:58
Maxinoha je offline   Click Here to See the Profile for Maxinoha   Find more posts by Maxinoha   Click here to Send Maxinoha a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bestial
Junior Member

Registrován: 23.05.2002
Příspěvků: 168

Dotaz Příspěvek č. 31 

Čaute, v pátek mi dorazilo toto AP, ale po připojení k pc(křížovým kabele)se mi problikává ledka lan,ale nejde na něj pingnout ani připojit. Je to už druhý kousek co mám(ten první se ani nerosvítila ledka lan),tak jsem ho reklamoval, ale než jej budu opět reklamovat tak se chci zeptat jestli někde nedělám chybu. Dík za odpověď. Vašek

Old Post 10.05.2004 v 16:05
bestial je offline   Click Here to See the Profile for bestial   Find more posts by bestial   Click here to Send bestial a Private Message   Click Here to Email bestial     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
troolix
Newbie

Registrován: 05.11.2003
Příspěvků: 30

Re: Dotaz Příspěvek č. 32 

Old Post 10.05.2004 v 18:36
troolix je offline   Click Here to See the Profile for troolix   Find more posts by troolix   Click here to Send troolix a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:16.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz