CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 9 > Černý Most
1234
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Rafter
Member

Registrován: 02.02.2004
Příspěvků: 339

CM2 Příspěvek č. 33 

Pokud nekdo z vas bude mit vyhled k nam, radi se s vami propojime. Sice v malem, ale jedem :-) Blizsi informace nejradeji po ICQ: 155277285

Old Post 14.07.2004 v 20:36
Rafter je offline   Click Here to See the Profile for Rafter   Find more posts by Rafter   Click here to Send Rafter a Private Message   Click Here to Email Rafter   Visit Rafter's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rafter
Member

Registrován: 02.02.2004
Příspěvků: 339

Re: Re: chtel bych pripojit Příspěvek č. 34 

Old Post 14.07.2004 v 20:52
Rafter je offline   Click Here to See the Profile for Rafter   Find more posts by Rafter   Click here to Send Rafter a Private Message   Click Here to Email Rafter   Visit Rafter's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 35 

Pokud jste AP nechytali bylo to možná i jen tím že, jelo v testu. To bylo tedy jen na anténku co se dodává k XI626 do Pátku jedeme už na všesmerovce 8-11dB Omni. Takže polovte melo by to jít už chytat. Zdravím Karel

__________________

Old Post 14.07.2004 v 22:28
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jagu
Newbie

Registrován: 03.06.2004
Příspěvků: 12

nevím nevím Příspěvek č. 36 

RE: Rafter
Koukal jsem na monitor a asi na tebe neuvidím je to blba oblast všude samej panelák :( a ikdyz jsem pod strechou moc daleko nevidím zjm. v tomhle smeru :(.

Old Post 19.07.2004 v 13:22
Jagu je offline   Click Here to See the Profile for Jagu   Find more posts by Jagu   Click here to Send Jagu a Private Message   Click Here to Email Jagu     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samtrix
Newbie

Registrován: 22.06.2004
Příspěvků: 43

TO: Jago Příspěvek č. 37 

Dneska pripojuji Raftera a pak se podivam na tebe jak to pujde...
dneska to zkousej-mello by to byt kolem 14:00 hotovy tak se koukej jestli me nechytnes...

Old Post 21.07.2004 v 06:56
Samtrix je offline   Click Here to See the Profile for Samtrix   Find more posts by Samtrix   Click here to Send Samtrix a Private Message   Click Here to Email Samtrix     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samtrix
Newbie

Registrován: 22.06.2004
Příspěvků: 43

TO:Jagu Oprava Příspěvek č. 38 

no Raftera uz pripojit nemuzu (ten uz je) ale budu pripojovat tady jednoho boye... tak jestli neco uvidis tak pis na moje ICQ253391611 a dohodnem se co dal...

Old Post 21.07.2004 v 06:58
Samtrix je offline   Click Here to See the Profile for Samtrix   Find more posts by Samtrix   Click here to Send Samtrix a Private Message   Click Here to Email Samtrix     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 39 

jen přetiskuji ICQ sebe:
Karel Kabel (12:21 PM) :
zdravim chci se zeptat máte zájem na rajskýzahardě o spojení do czfree? dík karel

Skutečně by mne to zajímalo protože pokud zájem nemáte tak je to spíš lokální záležitost. Pokud se to tu využívá toto vlákno, monitor atd. mel by být Váš zájem se spojit s CZFree jinak pokud je to jinak pak nechápu proč to tu je.

Připojení na AP Kyje.HMNet je stále možné. dále HMNet zakládá OS takže je možné nekteré problémy např. nákup konektivity apod. zastřešit regulérním subjektem s kterým se určitě bude komerční fa bavit asi jinak.
Zdravím Karel

__________________

Old Post 21.07.2004 v 11:32
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
raptik
Junior Member

Registrován: 11.02.2003
Příspěvků: 267

Příspěvek č. 40 

ahoj, jsem jeden ze spravcu HMNetu a jen podporuji navrh Karla...

v kyjich (node kyje.hmnet.ap6), je stále moznost pro vás se propojit... bude tam link na prosek a na zizkov. S Rafterem a s P.Zamostnym jsme jiz o tom mluvili... domluvili jsme se na osobnim kontaktu a projednali bychom jak by to asi slo kam a jak aspon ce se tyka propojeni aspon casti czfree...

zatim sme mluvili ciste jen o propojeni do czfree ne o te tresnicce na dortu - internetu (zminuji to, aby zde nevypukl flame ohledne cen internetu a odkud vlastne potece...)

takze zdravim a dekuji za pozornost

__________________

Old Post 22.07.2004 v 07:47
raptik je offline   Click Here to See the Profile for raptik   Find more posts by raptik   Click here to Send raptik a Private Message   Click Here to Email raptik   Visit raptik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
raptik
Junior Member

Registrován: 11.02.2003
Příspěvků: 267

Příspěvek č. 41 

jen pretiskuji to co jsem zrejme omilem poslal do jineho fora shodou okolnosti nemusim ani moc upravovat text

ahoj, jsem jeden ze spravcu HMNetu a jen podporuji navrh Karla...

v kyjich (node kyje.hmnet.ap6), je stále moznost pro vás se propojit... bude tam link na prosek a na zizkov. S Rafterem a s P.Zamostnym jsme jiz o tom mluvili... domluvili jsme se na osobnim kontaktu a projednali bychom jak by to asi slo kam a jak aspon ce se tyka propojeni aspon casti czfree...

zatim sme mluvili ciste jen o propojeni do czfree ne o te tresnicce na dortu - internetu (zminuji to, aby zde nevypukl flame ohledne cen internetu a odkud vlastne potece...)

takze zdravim a dekuji za pozornost

__________________

Old Post 22.07.2004 v 07:57
raptik je offline   Click Here to See the Profile for raptik   Find more posts by raptik   Click here to Send raptik a Private Message   Click Here to Email raptik   Visit raptik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D@vid
...nikdo...

Registrován: 01.12.2002
Příspěvků: 322

cm2 Příspěvek č. 42 

Ahoj
tak jsem proměřoval okolí ode mě z balkonu a zachytil jsem AP Běchovice II a cm2 odrazem od toho vysotýo paneláku(kpt stránského 699),jelikož z obou neni spoj nikam do czf tak jsem se na to zatim vykašlal. V Běchovicích sice je ale údajně už delší dobu nefunguje.

jinak můj výhled zatim mapovej czf.chlif.cz/mapa

__________________

Zkuste to bez drátů, milý Marconi

Old Post 22.07.2004 v 20:56
D@vid je offline   Click Here to See the Profile for D@vid   Find more posts by D@vid   Click here to Send D@vid a Private Message   Click Here to Email D@vid     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jagu
Newbie

Registrován: 03.06.2004
Příspěvků: 12

Fotky výhledu Příspěvek č. 43 

Old Post 05.08.2004 v 15:21
Jagu je offline   Click Here to See the Profile for Jagu   Find more posts by Jagu   Click here to Send Jagu a Private Message   Click Here to Email Jagu     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
raptik
Junior Member

Registrován: 11.02.2003
Příspěvků: 267

Příspěvek č. 44 

ahoj, takze vcera jsme se sesli s rafterem a pavlem a popovidali si u pivecka jak by to asi mohlo byt s tim propojenim... idealni by bylo vybudovat link od samtrixe na kyje... duvod? dobra viditelnost na cernak a kyje

__________________

Old Post 13.08.2004 v 14:37
raptik je offline   Click Here to See the Profile for raptik   Find more posts by raptik   Click here to Send raptik a Private Message   Click Here to Email raptik   Visit raptik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pacinek
Newbie

Registrován: 03.07.2003
Příspěvků: 24

Node v provozu! Příspěvek č. 45 

Konečně jsem uplně dodělal přístupový bod. Chtělo by to otestovat sílu signálu - je to zapnutý a nastavil jsem 6.kanál.

Old Post 26.09.2004 v 15:19
pacinek je offline   Click Here to See the Profile for pacinek   Find more posts by pacinek   Click here to Send pacinek a Private Message   Click Here to Email pacinek   Visit pacinek's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jagu
Newbie

Registrován: 03.06.2004
Příspěvků: 12

Re: Node v provozu! Příspěvek č. 46 

Old Post 10.11.2004 v 14:56
Jagu je offline   Click Here to See the Profile for Jagu   Find more posts by Jagu   Click here to Send Jagu a Private Message   Click Here to Email Jagu     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rafter
Member

Registrován: 02.02.2004
Příspěvků: 339

Re: Re: Node v provozu! Příspěvek č. 47 

__________________

CM2 Praha 9 Cerny most

Old Post 10.11.2004 v 15:26
Rafter je offline   Click Here to See the Profile for Rafter   Find more posts by Rafter   Click here to Send Rafter a Private Message   Click Here to Email Rafter   Visit Rafter's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jagu
Newbie

Registrován: 03.06.2004
Příspěvků: 12

Re: Re: Re: Node v provozu! Příspěvek č. 48 

Old Post 10.11.2004 v 15:43
Jagu je offline   Click Here to See the Profile for Jagu   Find more posts by Jagu   Click here to Send Jagu a Private Message   Click Here to Email Jagu     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:04.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
1234  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz