CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 9 > Satalice
« 34567891011
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
MaD
Newbie

Registrován: 15.01.2003
Příspěvků: 26

Re: Re: DHCP MaD Příspěvek č. 129 

Old Post 02.06.2005 v 12:22
MaD je offline   Click Here to See the Profile for MaD   Find more posts by MaD   Click here to Send MaD a Private Message   Click Here to Email MaD     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Virnik
Senior Member

Registrován: 13.01.2004
Příspěvků: 604

Příspěvek č. 130 

chjo, mluvil jsem o AP Radonice

__________________

V.I.R.N.I.K: Vigiliant Individual Responsible for Nocturnal Infiltration and Killing
Resistance is, and always has been futile...

Old Post 02.06.2005 v 15:14
Virnik je offline   Click Here to See the Profile for Virnik   Find more posts by Virnik   Click here to Send Virnik a Private Message   Click Here to Email Virnik   Visit Virnik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Guda
Newbie

Registrován: 11.06.2002
Příspěvků: 4

Příspěvek č. 131 

Jsem K rokli 11, drive Guda. Jak tady nekdo uvedl, tak ho lehce rusim. Nevim, APcko existuje uz asi 8 mesicu a prejmenoval jsem ho proto, aby me pripadne nekdo mohl kontaktovat.

Rad bych ale precpanost WIFI pasma taky nak resil -
Momentalne jsem pripojen na nechvalne znamy MyKey a sdilim pripojeni s dalsima dvema clovekama. Muze mi MAD sdelit, co obnasi pripojeni na jeho APcko a na kolik to vyjde? (Urcite se to tady nekolikrat rozebiralo, ale nak neni cas se prokousavat diskuzi...)

Guda

Old Post 22.06.2005 v 11:07
Guda je offline   Click Here to See the Profile for Guda   Find more posts by Guda   Click here to Send Guda a Private Message   Click Here to Email Guda     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ansk
Newbie

Registrován: 28.07.2004
Příspěvků: 15

Příspěvek č. 132 

Ja jsem tu pred casem mluvil o moznem ruseni, nicmene nakonec se pricina vypadku meho signalu vyjasnila - odesla karta na AP Sherwood. Co je ale pravda, ze AP K Rokli 11 tu chytam temer ve vsech smerech. Co se tyka internetu pres Radonice (tedy pres MaD) mi IOJ psal, ze aktivacni poplatek je 1000 Kc a mesicne je to 450 za sdilenych 256 kbps, ale v soucasnosti neni zadna volna konektivita k dispozici.

Old Post 22.06.2005 v 14:22
ansk je offline   Click Here to See the Profile for ansk   Find more posts by ansk   Click here to Send ansk a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Virnik
Senior Member

Registrován: 13.01.2004
Příspěvků: 604

Příspěvek č. 133 

ioj do satalic nema co kecat. paklize se dohodnes s madem, nebo washkem (ci kdo to tam ma), pak aktivacni poplatek zalezi jen na nem. tzn muze byt 500, nebo i 1000Kc. net ted neni. Vinor ale zacina vyvijet aktivitu na vlastni konektivitu. pak byste byli vytani. radonicke siti se neda verit

__________________

V.I.R.N.I.K: Vigiliant Individual Responsible for Nocturnal Infiltration and Killing
Resistance is, and always has been futile...

Old Post 22.06.2005 v 21:20
Virnik je offline   Click Here to See the Profile for Virnik   Find more posts by Virnik   Click here to Send Virnik a Private Message   Click Here to Email Virnik   Visit Virnik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IOJ
Junior Member

Registrován: 05.11.2003
Příspěvků: 192

Arrow 256-192-128 Příspěvek č. 134 

Uz zase neco píšuu, aniz bych měl (budu po zásluze potrestán):
1) NA připojeni se pilně pracuje
2) 1000 Kč z daného uzlu je určeno a použito na zelpšení HW v daném uzlu.TJ POUZE NA HW!!. Stějně to HW někdo musí zapaltit.
3) Potřebuji vyřešit spoj do Satalic- nejlépe, když ho budeme spravovat,(propočítám, proměřím a podobně), Nabízím PC se SW.
4) Vinoř vždy dostane, to co je ohleně netu sjednáno, (když nelehne poskytovatel)
5) vitani
6) VIRNIK:Kdybys chtěl rozchodit znova ten linux, ten HDD tam na PC stále je, není problém vyndat CF kartu s mikrotikem a dát tam z5 HDD s Linuchem.
7)Každá pomoc od kohokoli je vítána
8) Problém se klábosením na forech nevyřeší:(

__________________

admin oblasti Repna pola
vaslepsi.net - 724 76 68 17
Nejlepsi zesilovac je ANTENA ! Pp=Pv+Gv+Gp-Lfsl-L Lfsl=32,45+20logf(MHz) +20logR(km)

Old Post 22.06.2005 v 21:37
IOJ je offline   Click Here to See the Profile for IOJ   Find more posts by IOJ   Click here to Send IOJ a Private Message   Click Here to Email IOJ     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Virnik
Senior Member

Registrován: 13.01.2004
Příspěvků: 604

Příspěvek č. 135 

__________________

V.I.R.N.I.K: Vigiliant Individual Responsible for Nocturnal Infiltration and Killing
Resistance is, and always has been futile...

Old Post 23.06.2005 v 05:59
Virnik je offline   Click Here to See the Profile for Virnik   Find more posts by Virnik   Click here to Send Virnik a Private Message   Click Here to Email Virnik   Visit Virnik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gattor
Newbie

Registrován: 21.02.2005
Příspěvků: 3

AP7XR Příspěvek č. 136 

Guda: hele, nebyl si to nahodou ty, co jsem te chytal z balkonu na tu priblblou klicenku? Tusim AP7XR se to jmenovalo? Do tech 20ti metru jsem se vesel (dosah klicenky), takze si to asi byl opravdu ty a ja to tam s tim notasem pobihal a hledal a hledal...

Old Post 23.06.2005 v 08:17
gattor je offline   Click Here to See the Profile for gattor   Find more posts by gattor   Click here to Send gattor a Private Message   Click Here to Email gattor     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaD
Newbie

Registrován: 15.01.2003
Příspěvků: 26

Příspěvek č. 137 

To Guda: beru za připojení jednorázově 1000kč, iNet se platí IOJovi momentálně 450 za 256kbps a ping 1-5sekundy

Jinak kdokoliv a cokoliv se mnou chce probírat jsem nakloněn jakekoliv debatě ICQ 149-676-102 a nebo nebojte se klidně zastavit u mně po 18:00 (K rokli 628/16 a nebo dle 3 WiFi antén na střeše ;-) )

Spoj do radonic běží. Je tam na přání IOJe nastaveno 5,5Mbps.
(momentálně zlobí spojení, na straně radonic je ode mně špatnej sig. Tento víkend zkusím dát ant. o cca 40cm vejš jestli to pomůže. Byly doby kdy to reálně jelo 4Mbps s pingem do 5ms teď je to kolem 130ms)

Spoj na sherwood je dočasně zrušen (není HW přesněji WiFi karta XI626 jinak je připraveno kompletní PC pro router)

To IOJ: add3 Jak potřebuješ vyřešit spoj do satalic? Bylo by dobrý nejdříve zprovonit kvalitní spojení do iNetu a pak se starat o spojení někam jinam.

Naposledy upravil MaD 23.06.2005 v 09:44

Old Post 23.06.2005 v 09:15
MaD je offline   Click Here to See the Profile for MaD   Find more posts by MaD   Click here to Send MaD a Private Message   Click Here to Email MaD     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 138 

Zdravím,
přihřeju si tu trochu Inetovou polívčičku. Nechal jsem si vyvařit optiku do lokality Střížkov přesněji Prosek<>Kobylisy vidím i dobře do Vinoře (Jablonka možné dát link na střechu) a je tam vidět i přes jeden plánovaný node v Letňanech tedy mohu vám zajistit 1 HOP do optiky rádiem za cenu nižšší než se sloane na Zápech. Pokud by byl zájem tak nech? mne kontaktuje kdokoliv z osob majících do toho co kecat Je to tedy1:1 symetricky bez limitu dat a času NEAGREGOVANý. Cena k jednání pod 3500,- Kč vč DPH. Jsem ochoten i smlouvat smerem dolů záleží kam
Zdravím Karel

__________________

Old Post 23.06.2005 v 10:03
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ivostomana
Newbie

Registrován: 14.01.2005
Příspěvků: 17

Inet Satalice Příspěvek č. 139 

Old Post 24.06.2005 v 08:01
ivostomana je offline   Click Here to See the Profile for ivostomana   Find more posts by ivostomana   Click here to Send ivostomana a Private Message   Click Here to Email ivostomana     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Virnik
Senior Member

Registrován: 13.01.2004
Příspěvků: 604

Příspěvek č. 140 

Vinor pracuje na reseni vlastnim, ale to co nabizi Karel zni tez zajimave. Uvidime. Necham veskere zavery otevrene. Jen bych poprosil satalicke, aby se registrovali na jabberu Vinor, a to sice na cluster.vinor.czf - jak se registrovat, najdete ve foru na teze adrese. Pokud neresolvite, nastavte si DNS 10.43.17.1

__________________

V.I.R.N.I.K: Vigiliant Individual Responsible for Nocturnal Infiltration and Killing
Resistance is, and always has been futile...

Old Post 24.06.2005 v 08:18
Virnik je offline   Click Here to See the Profile for Virnik   Find more posts by Virnik   Click here to Send Virnik a Private Message   Click Here to Email Virnik   Visit Virnik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 141 

__________________

Old Post 24.06.2005 v 12:44
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oook
Senior Member

Registrován: 28.06.2002
Příspěvků: 2325

Příspěvek č. 142 

__________________

Nemam rad Jestirky (vcetne popiracu Holocaustu a 9/11).

Old Post 24.06.2005 v 12:59
oook je offline   Click Here to See the Profile for oook   Find more posts by oook   Click here to Send oook a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 143 

No říkal jsem si že bych se propojil asi takto:
1) U BratraK a to rozdělením linku Kabel<>Bratrk na Kabel<>Letnany<>BratrK.
2) vytvořením linku Letňany<>oook a letňany<>Mad
otázkou je co je vidět od koho a kam takže v úvahu připadá i Venoschek Sherwood taky SpedX v Satalicích a ve Vinoři Samael či nekterá AP na západní straně Vinoře vidící na Letňany. osobně by se mne líbila verze k tobě a do Vinoře otázka je co je vidět jak jsem psal takže ve finále se to přizpůsobí.
Jinak pokud jsou linky od BratraK stabilní tak myslím že, by zase bylo zbytečné dělat další linky. Jedině mne napadá ukecat nekoho ve Kbelích a od něj bych udělal linky dál tím bych ulehčil BratruK a nekterý traficc odklonil. Zdravím Karel

__________________

Old Post 25.06.2005 v 01:40
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ivostomana
Newbie

Registrován: 14.01.2005
Příspěvků: 17

Příspěvek č. 144 

Old Post 25.06.2005 v 23:07
ivostomana je offline   Click Here to See the Profile for ivostomana   Find more posts by ivostomana   Click here to Send ivostomana a Private Message   Click Here to Email ivostomana     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:47.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 34567891011  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz