CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Troubleshooting > Problem s instalaci Linksys WMP54G
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Byte
Newbie

Registrován: 02.04.2003
Příspěvků: 2

Problem s instalaci Linksys WMP54G Příspěvek č. 1 

Mam problem s instalaci Linksys wmp54G. Nejprve jsem nainstaloval ovladace z cd, dodavanemu ke karte. Instalace udajne probehla v pohode. Pak jsem nainstaloval samotnou kartu do volneho PCI slotu ( MB:transcedent-ts-abx 1.00, chipset i440BX) v BIOsu nastavil IRQ na "AUTO". A konecne, spustil pocitac. Monitor nemel video signal od graficke karty. Teprve po 3. resetu naskocil obraz. Pri zavadeni OS WIN98SE pocitac zamrzl.

Nevi nekdo, cim by to mohlo byt? Je mozne, ze by karta mohla byt vadna ?

Diky za pripadnou pomoc

Old Post 28.12.2003 v 12:09
Byte je offline   Click Here to See the Profile for Byte   Find more posts by Byte   Click here to Send Byte a Private Message   Click Here to Email Byte     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ladarozan
Senior Member

Registrován: 30.01.2003
Příspěvků: 825

několik možností ... Příspěvek č. 2 

1. vyndat a znovu vyzkoušet PC
2. v Biosu nastavit výchozí hodnoty (bios default)
3. přesadit kartu do vedlejších slotů PCI
4. ovladač odinstalovat a později přidat nový hardware ovládacím panelem
5. v biosu přiřadit pevné hodnoty PCI IRQ místo AUTO.

...tak jsem zvedav ....

Old Post 28.12.2003 v 13:49
ladarozan je offline   Click Here to See the Profile for ladarozan   Find more posts by ladarozan       Visit ladarozan's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Byte
Newbie

Registrován: 02.04.2003
Příspěvků: 2

Příspěvek č. 3 

Diky za rady, ale
z uvedených možností jsem vše vyzkoušel ( když jsem si hral s IRQ nedopadlo to moc dobre ). S tou kartou v PCI slotu se vubec nedostanu ani do nouzoveho rezimu windows. S problemem jsem mailem seznamil vyrobce, a tak cekam na odpoved.
Pravdepodobne ji zkusim reklamovat, treba je opravdu vadna.

Old Post 01.01.2004 v 12:49
Byte je offline   Click Here to See the Profile for Byte   Find more posts by Byte   Click here to Send Byte a Private Message   Click Here to Email Byte     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kansky
Newbie

Registrován: 12.07.2003
Příspěvků: 4

Linksys Příspěvek č. 4 

Tuto kartu mam take doma a problemi u ni byli take. Nakonec mi provideri prinesli jinou a beha,ale vubec nechapu proc pouzivaj takove sitske karty.

Nevite jak tuto kartu rozchodim v Linuxech? Se snazim uz nekolikatej mesic ale marne. Prvni problem je v ovladacich ktere nemuzu sehnat. Pouzivam Linux RH 9. Jestli nekdo vite jak na linux s touhle kartou, prosim poradte.

Old Post 16.05.2004 v 09:32
Kansky je offline   Click Here to See the Profile for Kansky   Find more posts by Kansky   Click here to Send Kansky a Private Message   Click Here to Email Kansky     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:22.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz