CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 9 > Vinoř
123456789101112 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
czfogg
Newbie

Registrován: 06.01.2004
Příspěvků: 9

Příspěvek č. 81 

Old Post 15.02.2004 v 17:37
czfogg je offline   Click Here to See the Profile for czfogg   Find more posts by czfogg   Click here to Send czfogg a Private Message   Click Here to Email czfogg     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
samaell
Master Lama
zastupce cloudu 10.43


Registrován: 12.02.2003
Příspěvků: 226

SRAZ Příspěvek č. 82 

Naposledy upravil samaell 15.02.2004 v 17:55

Old Post 15.02.2004 v 17:47
samaell je offline   Click Here to See the Profile for samaell   Find more posts by samaell   Click here to Send samaell a Private Message   Click Here to Email samaell   Visit samaell's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Virnik
Senior Member

Registrován: 13.01.2004
Příspěvků: 604

Queen Doss Příspěvek č. 83 

OK, takze po domluve se Samaellem a ukonceni hlasovani zajdu ted do hospody a objednam, resp rezervuji nam stul na 19:00h, obsluha Vas pak navede kterej. Jen staci rict, ze se jedna o rezervaci na jmeno CZFree.Net.

Co se tu foggy ptal kde je ta hospoda - vis kde je Bajer? Tak naproti, je tam autoservis a mycka. Vejdes do podloubi, a v jeho boku je vstup. Vyzazi je to spis kavarna.

__________________

V.I.R.N.I.K: Vigiliant Individual Responsible for Nocturnal Infiltration and Killing
Resistance is, and always has been futile...

Old Post 15.02.2004 v 18:07
Virnik je offline   Click Here to See the Profile for Virnik   Find more posts by Virnik   Click here to Send Virnik a Private Message   Click Here to Email Virnik   Visit Virnik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kahana
Newbie

Registrován: 02.02.2004
Příspěvků: 13

Příspěvek č. 84 

Muzete nekdo doma najit nebo zajit na obecni urad ve Vinori a vzit takovou tu zelenou mapu Vinore a Prezletic. Je tam i ortomapa, tak si muzem presne zakreslit kde kdo je a jestli na sebe uvidime. Diky

Old Post 15.02.2004 v 19:34
kahana je offline   Click Here to See the Profile for kahana   Find more posts by kahana   Click here to Send kahana a Private Message   Click Here to Email kahana     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Virnik
Senior Member

Registrován: 13.01.2004
Příspěvků: 604

Příspěvek č. 85 

Tak Delfin je ted zarezervovanej. Michal mi tam slibil, ze se scuknou dva stoly, takze se vejdeme. Byl jsem tam, a kdyz zjistili, ze budou mit ve stredu trzby, dostal jsem pivecko... :-))))

__________________

V.I.R.N.I.K: Vigiliant Individual Responsible for Nocturnal Infiltration and Killing
Resistance is, and always has been futile...

Old Post 15.02.2004 v 21:14
Virnik je offline   Click Here to See the Profile for Virnik   Find more posts by Virnik   Click here to Send Virnik a Private Message   Click Here to Email Virnik   Visit Virnik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
samaell
Master Lama
zastupce cloudu 10.43


Registrován: 12.02.2003
Příspěvků: 226

Příspěvek č. 86 

Mapu samozrejme budu brat budu a to se vsema bodama, ktery budou zaneseny do pondeli do vecera. S. (bude to letecky snimek)

Old Post 16.02.2004 v 06:26
samaell je offline   Click Here to See the Profile for samaell   Find more posts by samaell   Click here to Send samaell a Private Message   Click Here to Email samaell   Visit samaell's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
czfogg
Newbie

Registrován: 06.01.2004
Příspěvků: 9

Příspěvek č. 87 

No, nevim, jak slavny to s tema jejich trzbama bude - podle zakona jeste alkohol pit nesmim :/

Old Post 16.02.2004 v 21:24
czfogg je offline   Click Here to See the Profile for czfogg   Find more posts by czfogg   Click here to Send czfogg a Private Message   Click Here to Email czfogg     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Virnik
Senior Member

Registrován: 13.01.2004
Příspěvků: 604

Příspěvek č. 88 

NO A??? Obsluhu znam velmi dobre, Mirkovi je doslova a do pismene uplne u prdele co nebo kdo jsi a kolik Ti je, Jirku ukecam a prinejhorsim si objednam na sebe. Tohle se resit vubec nemusi, prinejhorsim si dame sraz nekde pedem a dohodnem se.

__________________

V.I.R.N.I.K: Vigiliant Individual Responsible for Nocturnal Infiltration and Killing
Resistance is, and always has been futile...

Old Post 16.02.2004 v 21:54
Virnik je offline   Click Here to See the Profile for Virnik   Find more posts by Virnik   Click here to Send Virnik a Private Message   Click Here to Email Virnik   Visit Virnik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
czfogg
Newbie

Registrován: 06.01.2004
Příspěvků: 9

Příspěvek č. 89 

Tak to je v pohodě

Old Post 16.02.2004 v 22:09
czfogg je offline   Click Here to See the Profile for czfogg   Find more posts by czfogg   Click here to Send czfogg a Private Message   Click Here to Email czfogg     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kahana
Newbie

Registrován: 02.02.2004
Příspěvků: 13

Příspěvek č. 90 

Vykaslete se ted na pivko. Hlavni veci bude propojeni s AP. Jinak jak tak koukam, tak tam budu mezi vama tak asi jako vyhynulej dinosaur.

Old Post 16.02.2004 v 22:16
kahana je offline   Click Here to See the Profile for kahana   Find more posts by kahana   Click here to Send kahana a Private Message   Click Here to Email kahana     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Virnik
Senior Member

Registrován: 13.01.2004
Příspěvků: 604

Příspěvek č. 91 

Toho bych se nebal. Ja jsem jeden z nejmladsich. Co se tyce veku, tak tohle nema cenu probirat. Vcera jsem byl na srazu CZF Prosek. Stari, mladi, velci mali tlusti tenci...normalne se bavili. O veku tohle neni.

Co se debaty tyce, tak nejlip se debatuje u piva a - ja IMHO nemam duvod projednavat sve pripojeni, protoze uz on-line nejakou dobu jsem. Takze se muzu venovat pivu a poslouchat co se deje okolo

__________________

V.I.R.N.I.K: Vigiliant Individual Responsible for Nocturnal Infiltration and Killing
Resistance is, and always has been futile...

Old Post 17.02.2004 v 06:37
Virnik je offline   Click Here to See the Profile for Virnik   Find more posts by Virnik   Click here to Send Virnik a Private Message   Click Here to Email Virnik   Visit Virnik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drzhor
Junior Member

Registrován: 03.08.2003
Příspěvků: 184

sraz Příspěvek č. 92 

jo byl to pohoda sraz vyserte se na řešeni věku.... vožerte sae do sraček a hlavně si zapište na čem jte se dohodli. mi to taky udělali na prvnim srazu... na těch dalšich se stejně bavime o czf minymalně... bavíme se o pc.. ženskejch.. životu... )

vaclav

__________________

Když uchopím svůj blýskající se meč a vezmu spravedlnost do rukou svých, msta na nepřátelích mých vykonána bude, msta na těch, kdož mne napadli. Ó Pane, veď ruku mou a počítej mne mezi své svaté.

**svati na lavici obžalovaných - film**

Old Post 17.02.2004 v 12:33
drzhor je offline   Click Here to See the Profile for drzhor   Find more posts by drzhor   Click here to Send drzhor a Private Message   Click Here to Email drzhor   Visit drzhor's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Virnik
Senior Member

Registrován: 13.01.2004
Příspěvků: 604

drzhor Příspěvek č. 93 

To je prave tvuj problem, ty se totiz vzdy uzplne zrampalujes chlastem, takze si vse musis psat, pac si to druhy den nepamatujes... :-))))

__________________

V.I.R.N.I.K: Vigiliant Individual Responsible for Nocturnal Infiltration and Killing
Resistance is, and always has been futile...

Old Post 17.02.2004 v 15:02
Virnik je offline   Click Here to See the Profile for Virnik   Find more posts by Virnik   Click here to Send Virnik a Private Message   Click Here to Email Virnik   Visit Virnik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Virnik
Senior Member

Registrován: 13.01.2004
Příspěvků: 604

Příspěvek č. 94 

Tak mam nahlasit, ze Rejza jde taky. No to bude prdel, lidi jak nasrano... Michal nebude stihat kmitat... :-)))

__________________

V.I.R.N.I.K: Vigiliant Individual Responsible for Nocturnal Infiltration and Killing
Resistance is, and always has been futile...

Old Post 18.02.2004 v 12:54
Virnik je offline   Click Here to See the Profile for Virnik   Find more posts by Virnik   Click here to Send Virnik a Private Message   Click Here to Email Virnik   Visit Virnik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kahana
Newbie

Registrován: 02.02.2004
Příspěvků: 13

Omluva Příspěvek č. 95 

Tak jsem pekne za troubu. Dneska si to pekne prihasim k Delfinovi na 7. Ale ouha Lada mi rika, ze tam dneska nikdo stul nema zamluvenej. Asi jsem se zpletl. Taky, ze jo kurva. Jsem uz starej a mam sklerozu. Vsem se omlouvam, za to, ze jsem nedorazil. Priste mi nekdo jeste pro jistotu hodte mail. A co jste vubec domluvili nebo jste jen popijeli.

Old Post 19.02.2004 v 18:51
kahana je offline   Click Here to See the Profile for kahana   Find more posts by kahana   Click here to Send kahana a Private Message   Click Here to Email kahana     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pdvor
Newbie

Registrován: 04.02.2004
Příspěvků: 11

Příspěvek č. 96 

Hergot piste nekdo neco! Od toho srazu nikdo nic nenapsal

Old Post 25.02.2004 v 17:44
pdvor je offline   Click Here to See the Profile for pdvor   Find more posts by pdvor   Click here to Send pdvor a Private Message   Click Here to Email pdvor     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:43.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123456789101112 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz