CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Strojovna > Mate nekdo skusenosti s DLINK 700AP?
« 33343536373839404142
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
pepe007
Newbie

Registrován: 16.10.2003
Příspěvků: 5

Re: Regulace výkonu DWL-700 Příspěvek č. 609 

Old Post 13.10.2004 v 14:17
pepe007 je offline   Click Here to See the Profile for pepe007   Find more posts by pepe007   Click here to Send pepe007 a Private Message   Click Here to Email pepe007     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
styblop
Newbie

Registrován: 17.10.2004
Příspěvků: 2

Download FW 1.0 Příspěvek č. 610 

Nahral jsem FW 2.02 na HW ver A1 a ted mam vyse popsane problemy se ztratou paketu. Poradite mi, kde muzu stahnout puvodni FW 1.0? Ze stranky dlink.com to nejde.

Old Post 20.10.2004 v 20:20
styblop je offline   Click Here to See the Profile for styblop   Find more posts by styblop   Click here to Send styblop a Private Message   Click Here to Email styblop     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D@vid
...nikdo...

Registrován: 01.12.2002
Příspěvků: 322

Re: Download FW 1.0 Příspěvek č. 611 

__________________

Zkuste to bez drátů, milý Marconi

Old Post 20.10.2004 v 22:13
D@vid je offline   Click Here to See the Profile for D@vid   Find more posts by D@vid   Click here to Send D@vid a Private Message   Click Here to Email D@vid     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petrik
Senior Member

Registrován: 11.06.2002
Příspěvků: 1267

Příspěvek č. 612 

Pokud to tu jeste nezaznelo, tak uz vim, jak se spravne resetuje spatne nastavene DWL700AP (napr. pokud nezname jeho IP). Knoflik reset je skutecne nutne drzet delsi dobu, ale i behem komunikace s nim! Postup je tedy takovy:
1) necim zmackout ten knofllik reset a drzet ho zmacnuty. Asi po 15s se AP nastavi do defaultu, tj. nastavi IP na 192.168.0.50 a zacne komunikovat.
2)Pripojit se na nej, nastavit nejakou IP (klidne tam nechat tu defultni)
3) dat Apply changes
4) odmacknout reset knoflik, po celou dobu tedy musi byt zmacknuty!!!

__________________

Cyberdyne Systems Terminator model 101

Old Post 25.10.2004 v 15:48
petrik je offline   Click Here to See the Profile for petrik   Find more posts by petrik   Click here to Send petrik a Private Message   Click Here to Email petrik   Visit petrik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petrik
Senior Member

Registrován: 11.06.2002
Příspěvků: 1267

Re: Download FW 1.0 Příspěvek č. 613 

__________________

Cyberdyne Systems Terminator model 101

Old Post 25.10.2004 v 16:09
petrik je offline   Click Here to See the Profile for petrik   Find more posts by petrik   Click here to Send petrik a Private Message   Click Here to Email petrik   Visit petrik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruxman
Member

Registrován: 14.06.2004
Příspěvků: 344

Příspěvek č. 614 

Funguje už pls někomu DWL-700 v režimu client oproti DWL-900AP+ ?

Old Post 30.10.2004 v 17:31
bruxman je offline   Click Here to See the Profile for bruxman   Find more posts by bruxman   Click here to Send bruxman a Private Message   Click Here to Email bruxman     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
z.havlicek
Newbie

Registrován: 26.10.2002
Příspěvků: 91

mrtvej :) Příspěvek č. 615 

Cus lidi potreboval bych od vas nutne radu...pekne jsem si to tady procetl ale nikde jsem ti nic podobneho nenasel :(......mam nasledujici problem....kdyz jsem se jednou hrabal v nastaveni pres web tak jsem dal ulozit a to ap se resetovalo a pak uz jsem se na nej nemohl pripojit...kouknu se na diody a svitej jen napajeni a LANka jenze co Wifi cast ta se prave od te doby jiz nerosvitila....pritom tahle dioda blikala ikdyz ap nebylo LANkou nikam pripojene...ted nic vubec nic....zkousel jsem restarty presne podle postupu co se tady na foru popisujou ale nic stejne nepomaha zda se ze se nejak zakousl a nemuze se s toho dostat myslite ze bych ho treba probudil z konzole???Nebo znate nekdo jiny postup???....moc diky za vsechny odpovedi

__________________

Casper

Old Post 02.11.2004 v 21:36
z.havlicek je offline   Click Here to See the Profile for z.havlicek   Find more posts by z.havlicek   Click here to Send z.havlicek a Private Message   Click Here to Email z.havlicek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aquarius
Team Leader
zastupce cloudu 10.254


Registrován: 20.07.2002
Příspěvků: 340

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Re: mrtvej :) Příspěvek č. 616 

__________________

Old Post 03.11.2004 v 08:13
aquarius je offline   Click Here to See the Profile for aquarius   Find more posts by aquarius   Click here to Send aquarius a Private Message   Click Here to Email aquarius   Visit aquarius's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petrik
Senior Member

Registrován: 11.06.2002
Příspěvků: 1267

Re: mrtvej :) Příspěvek č. 617 

__________________

Cyberdyne Systems Terminator model 101

Old Post 03.11.2004 v 09:57
petrik je offline   Click Here to See the Profile for petrik   Find more posts by petrik   Click here to Send petrik a Private Message   Click Here to Email petrik   Visit petrik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
z.havlicek
Newbie

Registrován: 26.10.2002
Příspěvků: 91

.. Příspěvek č. 618 

to aquarius: jj na klienta jsem ho asi prepnul a pustil jsem na nem DHCP protoze ho potrebuju na ap na ktere se pripojuji je DHCP....jenze prave ze mi ho nedari vyresetovat ani se na nej pripojit...a web konfigurace prave nefunguje....vypada to jako kdyby se seknul...protoze predtim jsem ho normal pouzival v klient modu i jsem ho uz resetoval takze tim ze bych neumel resetovat to nebude

to petrik: no to uz vim a ten FAQ je dost dobrej chvala vam

__________________

Casper

Old Post 03.11.2004 v 11:33
z.havlicek je offline   Click Here to See the Profile for z.havlicek   Find more posts by z.havlicek   Click here to Send z.havlicek a Private Message   Click Here to Email z.havlicek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruxman
Member

Registrován: 14.06.2004
Příspěvků: 344

Příspěvek č. 619 

Funguje už pls někomu DWL-700 v režimu client oproti DWL-900AP+ ?

Old Post 04.11.2004 v 09:18
bruxman je offline   Click Here to See the Profile for bruxman   Find more posts by bruxman   Click here to Send bruxman a Private Message   Click Here to Email bruxman     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Memory
Junior Member

Registrován: 17.06.2004
Příspěvků: 134

Re: .. Příspěvek č. 620 

__________________

Old Post 01.12.2004 v 01:42
Memory je offline   Click Here to See the Profile for Memory   Find more posts by Memory   Click here to Send Memory a Private Message   Click Here to Email Memory     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petrik
Senior Member

Registrován: 11.06.2002
Příspěvků: 1267

Re: .. Příspěvek č. 621 

__________________

Cyberdyne Systems Terminator model 101

Old Post 01.12.2004 v 11:15
petrik je offline   Click Here to See the Profile for petrik   Find more posts by petrik   Click here to Send petrik a Private Message   Click Here to Email petrik   Visit petrik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruxman
Member

Registrován: 14.06.2004
Příspěvků: 344

Příspěvek č. 622 

Nezkoušeli jste připojovat tohohle D-Linka v modu Client na 900AP+ ?
Chodí to spolu?

Old Post 01.12.2004 v 11:18
bruxman je offline   Click Here to See the Profile for bruxman   Find more posts by bruxman   Click here to Send bruxman a Private Message   Click Here to Email bruxman     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EmiT
Newbie

Registrován: 06.07.2003
Příspěvků: 44

Příspěvek č. 623 

Old Post 01.12.2004 v 11:35
EmiT je offline   Click Here to See the Profile for EmiT   Find more posts by EmiT   Click here to Send EmiT a Private Message   Click Here to Email EmiT   Visit EmiT's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruxman
Member

Registrován: 14.06.2004
Příspěvků: 344

Příspěvek č. 624 

jiste ze cetl
ale to jsou stare prispevky
to neznamena, ze to s novym FW nezacnou podporovat.

Old Post 01.12.2004 v 11:36
bruxman je offline   Click Here to See the Profile for bruxman   Find more posts by bruxman   Click here to Send bruxman a Private Message   Click Here to Email bruxman     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:35.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 33343536373839404142  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz