CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Strojovna > Mate nekdo skusenosti s DLINK 700AP?
« 45678910111213141516 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
jaba
Newbie

Registrován: 11.04.2002
Příspěvků: 45

Re: Laborování s DWL-700 Příspěvek č. 145 

__________________

Kobylisy, rodinny domek s vyhledem na Prahu pobliz FU-P8

Old Post 06.01.2004 v 15:32
jaba je offline   Click Here to See the Profile for jaba   Find more posts by jaba   Click here to Send jaba a Private Message   Click Here to Email jaba   Visit jaba's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D@vid
...nikdo...

Registrován: 01.12.2002
Příspěvků: 322

PoE Příspěvek č. 146 

TO Petrik

DWL-700 použivam približně cca 14 dni v modu klient a šlape celkem jak má,nevim kde jsi vzal ty 2,5 A. Pokud člověk používá napájení po UTP pouze pro AP.tak PoE (v tom pravem smyslu DCC měmič) neni potřeba,jestliže to má ještě na vyhřívání,atd..tak bych ho asi použil.Já mam mezi PC a AP cca 20m UTP Zdvojené nevyužité pary pro napájení.Párkrát jsem se proběh s měřákem na půdu a zpět A výsledek:Ze zdroje pouštim 6,7V a na vstupu AP mam okolo 5,3V(poduk mapětí klesne pod 5V přestavá pracovat VF část(nenajde žádnou sit) WEB normálně funguje) protékající proud Je 500mA +-50.

Jediné co mi na tom ze začátku vadilo že neni nikde upozornění že v modu klient nepracuje na 12+13k (to bych si ho asi nekoupil),kvuli tomu sem jeko blbec běhal na půdu a zpět a kroutil anténou než sem pochopil že cyba bude asi někde jinde.

Old Post 06.01.2004 v 15:33
D@vid je offline   Click Here to See the Profile for D@vid   Find more posts by D@vid   Click here to Send D@vid a Private Message   Click Here to Email D@vid     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p.salek
Moderator

Registrován: 08.09.2002
Příspěvků: 641

Team Member: MOD

Příspěvek č. 147 

Naposledy upravil p.salek 06.01.2004 v 19:04

Old Post 06.01.2004 v 18:50
p.salek je offline   Click Here to See the Profile for p.salek   Find more posts by p.salek   Click here to Send p.salek a Private Message   Click Here to Email p.salek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fandah
Newbie

Registrován: 01.12.2002
Příspěvků: 30

Laborace s DWLkem Příspěvek č. 148 

Spotřeba proudu DWL-700 je cca 0,5A a vypadává při poklesu pod 4V.

Je to jenom jinej kabát, má navíc nějáky další režim, myslím že bridge. Já si myslím že to určitě půjde, je to jenom otázka kde to měnit. Nejlepší by to bylo samozřejmě v SW a nemuset se nakonzolit. Spíš bude zajímavý SW od ostatních výrobců kteří tu SW výbavu udělaj pestřejší a hlavně spolehlivější (budou víc testovat než to pustěj do světa). Hlavně bude zajímaví až někdo vypustí SNMP k tomuto chipsetu.

Old Post 06.01.2004 v 19:06
Fandah je offline   Click Here to See the Profile for Fandah   Find more posts by Fandah   Click here to Send Fandah a Private Message   Click Here to Email Fandah   Visit Fandah's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p.salek
Moderator

Registrován: 08.09.2002
Příspěvků: 641

Team Member: MOD

Příspěvek č. 149 

Old Post 06.01.2004 v 19:16
p.salek je offline   Click Here to See the Profile for p.salek   Find more posts by p.salek   Click here to Send p.salek a Private Message   Click Here to Email p.salek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fandah
Newbie

Registrován: 01.12.2002
Příspěvků: 30

Laborace s DWLkem Příspěvek č. 150 

Když jsem ty bastardy dostal na stůl tak moje první zkouška byla jestli fungujou jako klienti s AP Atmel. No jasně že nešly. Postupně jak jsem laboroval pomocí konzole jsem nejdříve skusil point to multipoint atd. až jsem se dostal znovu ke klientu pro Atmela a on fungoval, no přičetl jsem to své nepoznosti. Ale když jsem vrátil toho Linksyse znovu na DWL tak znovu mrcha nešel. Tak mi zablikal výstražný majáček a začal dělat ty pokusy co předtím až jsem to dostal do stavu že to jde, makačka na tři hoďky. Pomohlo nastavení "chgmode 1" co se s tím mění nevím.
Todle DWL má jednu velkou darebnost oproti ostatním a to je dlouhá doba restartu (20s), která může ve spojení s rychlou rukou napáchat pěkný darebnosti a to následovně: vždy když uděláte nějákou změnu na web setupu tak kliknete aply. Ta mrcha u něčeho udělá restart u něčeho ne. Když jste dostatečně rychlý a máte dobře nastavený browser tak si občas kliknete a myslíte si že on o tom ví ale on si zrovna počítá kontrolní součet paměti.
Jinak by mohlo pomoci vyléčit vaše neduhy s klientama tak, že každy nastavitelný parametr změníte a uložíte a pak spráně znovunastavíte. Mě to se dvěma klientama přes hub jde. AP je Ovislink.

Old Post 06.01.2004 v 20:37
Fandah je offline   Click Here to See the Profile for Fandah   Find more posts by Fandah   Click here to Send Fandah a Private Message   Click Here to Email Fandah   Visit Fandah's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JaHo
Junior Member

Registrován: 07.01.2003
Příspěvků: 200

Re: Re: re Příspěvek č. 151 

Naposledy upravil JaHo 07.01.2004 v 14:12

Old Post 06.01.2004 v 20:39
JaHo je offline   Click Here to See the Profile for JaHo   Find more posts by JaHo   Click here to Send JaHo a Private Message   Click Here to Email JaHo     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psl
Newbie

Registrován: 07.03.2003
Příspěvků: 23

Nucleus v DWL700AP Příspěvek č. 152 

Old Post 06.01.2004 v 20:42
psl je offline   Click Here to See the Profile for psl   Find more posts by psl   Click here to Send psl a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petrik
Senior Member

Registrován: 11.06.2002
Příspěvků: 1267

Příspěvek č. 153 

Tech 2.5A jsem vzal u napajeciho konektoru, je to tam napsany. 0.5A je pohoda, kaslu na menic. Jinak vam panove, predevsim vsak Fandahovi musim vyseknout poklonu, jste fakt husty.

__________________

Cyberdyne Systems Terminator model 101

Old Post 06.01.2004 v 20:50
petrik je offline   Click Here to See the Profile for petrik   Find more posts by petrik   Click here to Send petrik a Private Message   Click Here to Email petrik   Visit petrik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fandah
Newbie

Registrován: 01.12.2002
Příspěvků: 30

Příspěvek č. 154 

Při bootu vypisuje tohle, někde jsem četl že je to společný projekt s angličanama.
NetMall System Boot
Copyright 2002 ADMtek, Inc.
CPU: ADM86280000 Home Gateway Processor
POST Version: 1.80.0002
Creation Date: 2003.05.14
Press <space> key three times to stop autoboot...
Verifying product code......PASS
==============================================
Triphibian project:
Command Line Interface. v.1.85.0241 2003.07.17
==============================================
cmd>
NET-SNMP version 5.0.4.pre2. We're up. Starting to process data.

Old Post 06.01.2004 v 20:50
Fandah je offline   Click Here to See the Profile for Fandah   Find more posts by Fandah   Click here to Send Fandah a Private Message   Click Here to Email Fandah   Visit Fandah's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p.salek
Moderator

Registrován: 08.09.2002
Příspěvků: 641

Team Member: MOD

Příspěvek č. 155 

to fandah>

muzes zmerit jestli je ten druhej nevyvedenej ethernet port zivej???
Stacilo by tam jenom naletovat rx a pichnout to do sitovky jestli se rozsviti.

Jo a jeste jsem koukal ze v tom helpu jsou prikazy na manipulaci se souborama, muzes pomoci ls vypsat neco co tam je???

Nemate nekdo na prodej za nejakou rozumnou cenu tenhle strojecek na experimenty????

Naposledy upravil p.salek 06.01.2004 v 21:48

Old Post 06.01.2004 v 21:25
p.salek je offline   Click Here to See the Profile for p.salek   Find more posts by p.salek   Click here to Send p.salek a Private Message   Click Here to Email p.salek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jaba
Newbie

Registrován: 11.04.2002
Příspěvků: 45

Re: Re: Re: re Příspěvek č. 156 

__________________

Kobylisy, rodinny domek s vyhledem na Prahu pobliz FU-P8

Old Post 07.01.2004 v 11:10
jaba je offline   Click Here to See the Profile for jaba   Find more posts by jaba   Click here to Send jaba a Private Message   Click Here to Email jaba   Visit jaba's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p.salek
Moderator

Registrován: 08.09.2002
Příspěvků: 641

Team Member: MOD

Příspěvek č. 157 

A neni to tim ze ten dlink proste neudrzi naraz vic hw adres v arp tabulce???
Na to by bylo asi reseni tam naladovat ty mac adresy rucne pres eriak, koukal jsem ze je tam takova moznost.

Old Post 07.01.2004 v 11:47
p.salek je offline   Click Here to See the Profile for p.salek   Find more posts by p.salek   Click here to Send p.salek a Private Message   Click Here to Email p.salek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jaba
Newbie

Registrován: 11.04.2002
Příspěvků: 45

Příspěvek č. 158 

__________________

Kobylisy, rodinny domek s vyhledem na Prahu pobliz FU-P8

Old Post 07.01.2004 v 12:18
jaba je offline   Click Here to See the Profile for jaba   Find more posts by jaba   Click here to Send jaba a Private Message   Click Here to Email jaba   Visit jaba's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JaHo
Junior Member

Registrován: 07.01.2003
Příspěvků: 200

2jaba Příspěvek č. 159 

Mas naprostou pravdu - chova se to presne jak popisujes. Ja jsem ho zkousel jen pri surfovani+icq a to slapalo normalne.

Ja ho bezne provozuju jako AP+switch a tam se tyto problemy neprojevuji. Timto uznavam, ze jsem se mylil a sypu si popel na hlavu, ale vracet ho kuli tomu nebudu.

Naposledy upravil JaHo 07.01.2004 v 14:09

Old Post 07.01.2004 v 13:07
JaHo je offline   Click Here to See the Profile for JaHo   Find more posts by JaHo   Click here to Send JaHo a Private Message   Click Here to Email JaHo     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p.salek
Moderator

Registrován: 08.09.2002
Příspěvků: 641

Team Member: MOD

Příspěvek č. 160 

Old Post 07.01.2004 v 14:26
p.salek je offline   Click Here to See the Profile for p.salek   Find more posts by p.salek   Click here to Send p.salek a Private Message   Click Here to Email p.salek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:47.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 45678910111213141516 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz