CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Strojovna > Více WEP klíčů na stejném AP/klientu
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
cmartin
Newbie

Registrován: 14.07.2003
Příspěvků: 17

Více WEP klíčů na stejném AP/klientu Příspěvek č. 1 

V konfiguraci hw APček se dá zadat více (obvykle 4) klíče WEP. Totéž platí pro ovladače karet pro windows. Zajímalo by mne jaký je smysl toho všeho. Má snad AP umět komunikovat s klienty kteří šifrují různými klíči? K čemu to pak je na straně klienta? Pokud to k něčemu je dá se to nějak nastavit na linuxu např. v hostapu nebo wlan-ng? Dokumentace všech AP co jsem zatím viděl o tom mlčí, jen konstatuje, že sem se zadává klíč.

Budu rád i za odkaz na popis.

Old Post 20.11.2003 v 12:03
cmartin je offline   Click Here to See the Profile for cmartin   Find more posts by cmartin   Click here to Send cmartin a Private Message   Click Here to Email cmartin     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hashi
Newbie

Registrován: 16.07.2003
Příspěvků: 51

Re: Více WEP klíčů na stejném AP/klientu Příspěvek č. 2 

Old Post 20.11.2003 v 20:02
Hashi je offline   Click Here to See the Profile for Hashi   Find more posts by Hashi   Click here to Send Hashi a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pigeon
Junior Member

Registrován: 11.09.2002
Příspěvků: 163

Příspěvek č. 3 

Ve vetsine pripadu, ne-li ve vsech se ty klice bohuzel netocej. Muzes je leda jednou za cas sam manualne prehazovat. U klientu bych to chapal tak ze kdyz se pripojujes k ruznym sitim a abys nemusel pokazdy tukat klic tak vyberes ten spravnej. Proc to davaj i do AP ktera neumi klient mod mi neni uplne jasne, snad jedine to manualni prehazovani ala "Vazeni uzivatele kazdou hodinu si kvuli zabezpeceni prepnete na dalsi klic"

Old Post 20.11.2003 v 23:54
pigeon je offline   Click Here to See the Profile for pigeon   Find more posts by pigeon   Click here to Send pigeon a Private Message   Click Here to Email pigeon   Visit pigeon's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ludvik
Senior Member

Registrován: 04.12.2002
Příspěvků: 543

Příspěvek č. 4 

Někde jsem narazil (možná dokonce tady na czfree) na nějakou izraelskou firmu, která dodává software pro automatickou distribuci wep klíčů na klienty. Bohužel to nebylo zadarmo a mám takový pocit, že jenom pro Windowsy. Docela zajímavý kousek softwaru.

Omlouvám se za nic neříkající příspěvek, ale na adresu si opravdu nevzpomenu.

Old Post 21.11.2003 v 05:52
ludvik je offline   Click Here to See the Profile for ludvik   Find more posts by ludvik   Click here to Send ludvik a Private Message   Click Here to Email ludvik   Visit ludvik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yupee
Member

Registrován: 15.11.2002
Příspěvků: 454

Příspěvek č. 5 

V HostAPu (v master modu) se da nastavovat klic pro vice HW adres (nezkousel jsem pro kolik) ja pouzivam pro FF:FF:FF:FF:FF:FF - tedy pro vsechny stejne.

Bye Yupee

__________________

NOT connected node SklenikNET

Old Post 21.11.2003 v 10:51
yupee je offline   Click Here to See the Profile for yupee   Find more posts by yupee   Click here to Send yupee a Private Message   Click Here to Email yupee   Visit yupee's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:39.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz