CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Diskuze ke zprovozněným AP > Mar.Hory-Dracula
123456789101112 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
dracula
Senior Member

Registrován: 20.01.2003
Příspěvků: 514

Smile mentalni vyspelost Příspěvek č. 81 

...toz to se da zjistit jednoduse...nejakym zakernym dotazem....treba: ..."jakym zpusobem chcete pripojeni vyuzivat?....., nebo jakou rychlost od inetu pozadujete a za kolik penez"....mam podobnych mentalnich dotazu jeste par v rukave...

__________________

********************
dracula(opicak)napivu.com
www.napivu.com

Old Post 13.11.2003 v 09:08
dracula je offline   Click Here to See the Profile for dracula   Find more posts by dracula   Click here to Send dracula a Private Message     Visit dracula's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TouchDrum
Newbie

Registrován: 02.10.2003
Příspěvků: 60

Příspěvek č. 82 

Budes chtit i ten litr po me??? A co rychlost a jaky bude mesicni poplatek? Slo by potom navysit konektivitu az bych u nas zapojil min.8 lidi..... a to jeste ode me na hodne procent pujde pater na Senov a jestli bude zajem tak i v Havirove.

Old Post 13.11.2003 v 17:11
TouchDrum je offline   Click Here to See the Profile for TouchDrum   Find more posts by TouchDrum   Click here to Send TouchDrum a Private Message   Click Here to Email TouchDrum     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mgolem
Junior Member

Registrován: 09.02.2003
Příspěvků: 219

chytil se, na spek :-) Příspěvek č. 83 

Old Post 13.11.2003 v 19:15
mgolem je offline   Click Here to See the Profile for mgolem   Find more posts by mgolem   Click here to Send mgolem a Private Message   Click Here to Email mgolem     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TouchDrum
Newbie

Registrován: 02.10.2003
Příspěvků: 60

Příspěvek č. 84 

No... ja jaksi ten vsesmer vyuzivat nebudu.Takze nemyslim,ze bych nemel naklady na zakoupeni te anteny platit....tj.,ze misto tisice budu platit trosku mene Tak jsem to myslel...

ovsem jestli je ten litr nejaka symbolicka castka a neni presnym
rozpocitanim nakladu na vybudovani AP tak ji bezevseho klidne zaplatim.De fakto bez tveho baraku bych se tezko zatim do site pripojil.

Jinak... co v mem threadu pusobi,ze jsem mentalne nezpusobily?
Jestli je to s tou konektivitou tak porad nechapu jak ,kdo a kam a pres koho cerpa net a jak je to s rychlostmi a mesicni platbou.Ma kazde AP svoji konektivitu nebo se deli vice APcek na jednom paternim spoji o jednu konektivitu... cele to czfree se mi zda njáááke zmatene ,ale to je jedno.Hlavne ,ze jsem videl ja to dobre "fakčíí"...

To: mgolem

mas porad na prodej ty Andrew a nemuzes sehnat nejak levne 27micku?

Naposledy upravil TouchDrum 13.11.2003 v 19:45

Old Post 13.11.2003 v 19:37
TouchDrum je offline   Click Here to See the Profile for TouchDrum   Find more posts by TouchDrum   Click here to Send TouchDrum a Private Message   Click Here to Email TouchDrum     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dracula
Senior Member

Registrován: 20.01.2003
Příspěvků: 514

Lightbulb ZPROVOZNĚNO! Příspěvek č. 85 

Diky nezmerne pili a osobnimu nasazeni nekterych clenu czfree, kteri obetovali pohodu u rodinneho krbu, se podarilo rozchodit node DRACULA i p2p linkem na FILA!
Router nakonfiguroval a vsechny utp-cka po me precvakal ICEMAN, kteremu jak to videl vytekly nervy do zachodove misy (jeste ze misa je hned vedle routeru).
FILO, ten nas jako sqely organizator vsechny dohnal k teto cinnosti...bohuzel se nim uz asi nikdy nikdo neuvidite, nebot seka dobrotu doma.
MAXICEK - diky jeho peclive "spojovaci" praci nam funguji vsechny UTP-cka.
ADRENIX - ac mlady na tele i na duchu byl nam svou pomoci pro vsechny prace velice platny!
Musim samozrejme podekovat vsem kdo se ruznymi sluzbami podileli na vystavbe meho node. (VALDA, SLIM, RSAF, GWARTASS, SHAKE a dalsi)
Udaje ohledne nastaveni AP-cka...poskytnu pozdeji

__________________

********************
dracula(opicak)napivu.com
www.napivu.com

Naposledy upravil dracula 14.11.2003 v 13:25

Old Post 14.11.2003 v 12:42
dracula je offline   Click Here to See the Profile for dracula   Find more posts by dracula   Click here to Send dracula a Private Message     Visit dracula's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dracula
Senior Member

Registrován: 20.01.2003
Příspěvků: 514

Re:TouchDrum Příspěvek č. 86 

Pripevek neni JEN na vsesmer, je to pripevek za vybudovani a udrzbu vseho co je na strese! Bez routeru a jeho spravy by jsi byl.....
Ale pokud to je pro Vas prilis velka castka muzeme se domluvit na jinem reseni
Tuto nedeli budu natacet Andrewa...Filo vse organizuje.
Jinak napajeci kabel i 2xUTP je protahnuty na strechu ale je treba dokoupit a napajet cca 20m UT a napajeci dvoulinky. Takze pokud bude signal dostacujici..musite to zvladnout nez napadne snih a klesne prumerna denni teplota pod 0°C!Jinak az na jare :( Take by jste meli vymyslet krabicku pro hwap (tu jiz mam koupenou-klidne ji muzete pouzit ja si tam jen posleze picnu hwap na dr.maleho) a krabicku pro napajeni - pokud se to nevleze vsechno do te moji.
Takze pro dnesek by to bylo vsechno!

__________________

********************
dracula(opicak)napivu.com
www.napivu.com

Old Post 14.11.2003 v 15:09
dracula je offline   Click Here to See the Profile for dracula   Find more posts by dracula   Click here to Send dracula a Private Message     Visit dracula's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TouchDrum
Newbie

Registrován: 02.10.2003
Příspěvků: 60

Příspěvek č. 87 

Dobre Draculo...filo mi volal o te Nedeli.Potreboval bych tve cislo kdybych potreboval rychle se na necem domluvit. To s tou teplotou... tato zima bude hodne tepla.Slunce je ve svem maximu tak se nebojim ,ze by se behem zimniho obdobi nenasla doba (tak tyden) kdy prumerna denni teplota vubec neklesne pod nulu.A o ten asfalt bych se zas tak nebal... Jestli signal bude a ja verim ,ze jo tak jsem schopny do konce listopadu sehnat vsechnu techniku a namonovat ji... zatim

Old Post 14.11.2003 v 19:28
TouchDrum je offline   Click Here to See the Profile for TouchDrum   Find more posts by TouchDrum   Click here to Send TouchDrum a Private Message   Click Here to Email TouchDrum     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shake
Moderator

Registrován: 02.01.2003
Příspěvků: 1018

Team Member: MOD

Příspěvek č. 88 

Super ze to jede gratuluju.
Jinak co se tyce tech apcek, tak 2 na jednu krabicku je azaz, doporucil bych ty dalsi 2 hodit nekam uplne pokud mozno co nejdal, takze aspon kousek dal ..
Ony ty apcka nemaj stineni (aspon ty WL-A14 ne, overeno rozebranim), takze se to muze celkem slusne rusit .. Mozna by stacilo odstinit cele apcko, proste kazde extra strcit do nejake plechove krabicky.

Old Post 14.11.2003 v 21:44
Shake je offline   Click Here to See the Profile for Shake   Find more posts by Shake   Click here to Send Shake a Private Message   Click Here to Email Shake     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mgolem
Junior Member

Registrován: 09.02.2003
Příspěvků: 219

Příspěvek č. 89 

Old Post 17.11.2003 v 09:58
mgolem je offline   Click Here to See the Profile for mgolem   Find more posts by mgolem   Click here to Send mgolem a Private Message   Click Here to Email mgolem     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dracula
Senior Member

Registrován: 20.01.2003
Příspěvků: 514

AP-Mar.Hory-Dracula Příspěvek č. 90 

__________________

********************
dracula(opicak)napivu.com
www.napivu.com

Naposledy upravil dracula 18.11.2003 v 19:41

Old Post 18.11.2003 v 14:39
dracula je offline   Click Here to See the Profile for dracula   Find more posts by dracula   Click here to Send dracula a Private Message     Visit dracula's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dracula
Senior Member

Registrován: 20.01.2003
Příspěvků: 514

Touchdrum Příspěvek č. 91 

__________________

********************
dracula(opicak)napivu.com
www.napivu.com

Naposledy upravil dracula 18.11.2003 v 14:54

Old Post 18.11.2003 v 14:50
dracula je offline   Click Here to See the Profile for dracula   Find more posts by dracula   Click here to Send dracula a Private Message     Visit dracula's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaxicekNew
Newbie

Registrován: 21.08.2003
Příspěvků: 3

Jiz brzy Příspěvek č. 92 

Ahojte
vim, ze jsem trestuhodne slaby prispevatel, ale slibuji, ze se polepsim.
Doufam, ze se jiz brzy pridam a pripojim k draculovi. Zatim jsem se drzel stranou ale dneska jsem mel cas a konecne jsem si neco o wifi precetl ) takze uz ted budu rozumet trochu vice tomu co tady rikate. LOL A taky jsem konecne pretehovany do ostravy, coz byla prave ta dulezita kapicka...

siti zdar

Old Post 18.11.2003 v 16:33
MaxicekNew je offline   Click Here to See the Profile for MaxicekNew   Find more posts by MaxicekNew   Click here to Send MaxicekNew a Private Message   Click Here to Email MaxicekNew     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TouchDrum
Newbie

Registrován: 02.10.2003
Příspěvků: 60

Příspěvek č. 93 

Draculo, vsechno to selhalo asi proto ze jsem asi urcite preslech presny cas v ten Patek kdyz mi Filo volal.Ja kdybych si to zapamatoval tak bych urcite na to pamatoval.Zapsal bych si to do mobilu nebo tak neco.Uz si presne nemapatuju co mi Filo v ten patek rikal.Vim akorat ,ze rikal neco o tom ,ze jste meli upravit polarizaci a domyslet kanaly a ze mi mel dat na tebe kontakt, ktery mi neposlal.Ja fakt nevim... kdyz mi Filo napsal ze jsme byli domluveni na 9.30 tak jsem na to docela vyjevene cumel.Je to asi moje hloupost ja vim.Ja jsem merit chtel , stacilo v tu nedeli dlouze prozvonit a ja bych ten telefon uslysel a nabehnul bych na pudu ,kde jsem mel uz od Sobory vecer pripravene vsechno.Nic se neda delat.Kdyz to uz ted nepujde tak to chapu.Co se tyce toho dasiho mereni jestli se ovsem bude chtit uskutecnit tak by mohl sehnat 24andrew.Pak by uz jen stacil nejaky notes s wifikartou.O HW bych si nedelal moc starosti.Znam lidi co by mohli takovy nejaky HW zapujcit.

Jeste k te nedeli. necekal jsem ,ze budete chtit merit uz v devet hodin... zvlast po sobote kdy se nemusi do prace...

Old Post 19.11.2003 v 18:41
TouchDrum je offline   Click Here to See the Profile for TouchDrum   Find more posts by TouchDrum   Click here to Send TouchDrum a Private Message   Click Here to Email TouchDrum     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Filo
Newbie

Registrován: 17.03.2003
Příspěvků: 24

Příspěvek č. 94 

Old Post 19.11.2003 v 19:32
Filo je offline   Click Here to See the Profile for Filo   Find more posts by Filo   Click here to Send Filo a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dracula
Senior Member

Registrován: 20.01.2003
Příspěvků: 514

Mar.Hory-Dracula Příspěvek č. 95 

VSESMER: profi 9dbi
IP: 10.155.17.2
SSID: Czfree.NET.Mar.hory.Dracula
kanal: 12
#######################
SMER-FILO: andrew 24 dbi
kanal: 7
#######################
ROUTER:
celeron 266 MHz
HDD:3GB
RAM: 2x32 MB
sit: 1xISA - 3com/10Mbs
2xPCI - Micronet/10/100Mbs

__________________

********************
dracula(opicak)napivu.com
www.napivu.com

Old Post 19.11.2003 v 21:46
dracula je offline   Click Here to See the Profile for dracula   Find more posts by dracula   Click here to Send dracula a Private Message     Visit dracula's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TouchDrum
Newbie

Registrován: 02.10.2003
Příspěvků: 60

Příspěvek č. 96 

Filo, prave ze jsem se to snazil napsat ,aby to nevypadalo jako ,ze za to muzes ty. Fakt za to nemuzes, muzu za to ja...
Za tu nedeli se vsem zucastnenym omlouvam.
Kašlem na to..ok?

Old Post 19.11.2003 v 21:47
TouchDrum je offline   Click Here to See the Profile for TouchDrum   Find more posts by TouchDrum   Click here to Send TouchDrum a Private Message   Click Here to Email TouchDrum     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:59.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123456789101112 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz