CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Strojovna > Ovislink WL-1120AP
« 17181920212223242526272829 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
pqu
Newbie

Registrován: 15.11.2002
Příspěvků: 64

SNMP Příspěvek č. 353 

mel bych dotazek,
nemete nekdo nejaky slusny manual k tomuto zarizeni? Moc tomu nerozumim a nedari se mi nakonfiguovat SNMP. Ale i pro ostatni casti by se hodil

Old Post 12.06.2004 v 11:58
pqu je offline   Click Here to See the Profile for pqu   Find more posts by pqu   Click here to Send pqu a Private Message   Click Here to Email pqu     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JeT
Junior Member

Registrován: 10.11.2002
Příspěvků: 224

Příspěvek č. 354 

Ted nam prisla nova dodavka Ovisu - je v nich porad firmware 1.03H, ale pri zapnuti se s kontrolkou ERR rozsviti jsete dalsi 3 (nemam ho ted pred sebou, ale vsechny jsou cerveno-oranzove).

Navic 3 ze 6 jsou podivne vadne - pisi ze jsou prikonekteni k AP, vesele blikaji, ale nic neproleze...

Old Post 12.06.2004 v 13:45
JeT je offline   Click Here to See the Profile for JeT   Find more posts by JeT   Click here to Send JeT a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gogoo
Member

Registrován: 27.09.2002
Příspěvků: 416

Příspěvek č. 355 

__________________

Michal Klečka

Old Post 12.06.2004 v 18:15
gogoo je offline   Click Here to See the Profile for gogoo   Find more posts by gogoo   Click here to Send gogoo a Private Message     Visit gogoo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matoq3
Newbie

Registrován: 13.06.2004
Příspěvků: 1

klient s WPA? Příspěvek č. 356 

Zdravim!

Chcel by som vediet ci je mozne prevadzkovat toto zariadenie v mode klienta s WPA?

Mam zariadenie s firmware V1.01V, kde sa takato volba dala aktivovat avsak pripojenie do siete sa mi nepodarilo. Vo vyssich verziach firmware uz mi dovoluje encryption iba None a WEP.

Ma s tym niekto nejake skusenosti?

Diki

Old Post 13.06.2004 v 18:27
matoq3 je offline   Click Here to See the Profile for matoq3   Find more posts by matoq3   Click here to Send matoq3 a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pns
Newbie

Registrován: 26.08.2002
Příspěvků: 60

Atmel client Příspěvek č. 357 

Zdravim nepovedlo se nekomu z vas rozchodit proti realtek base ap jako je ovislink clienta s atmelem? nepomuze treba novej firmware 3.0? atmel client se k tomu dokaze pripojit ale pc za nim se nepropingne na ap, pc samostatne pripojene k ap bez wifinu tak muze pingnout apclienta na atmelu ale ne poc za tim. Ma nekdo zkusenost? na atmelu posledni zkousenej firmware 1.4j.3 a nic.

Old Post 13.06.2004 v 18:56
pns je offline   Click Here to See the Profile for pns   Find more posts by pns   Click here to Send pns a Private Message   Click Here to Email pns     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k.kral
Newbie

Registrován: 25.10.2002
Příspěvků: 35

Příspěvek č. 358 

Mohu jen potvrdt, že nám to s Atmelem take nechodi

Old Post 13.06.2004 v 20:37
k.kral je offline   Click Here to See the Profile for k.kral   Find more posts by k.kral   Click here to Send k.kral a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cipis
Senior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 4997

Příspěvek č. 359 

Old Post 13.06.2004 v 20:45
cipis je offline   Click Here to See the Profile for cipis   Find more posts by cipis   Click here to Send cipis a Private Message   Click Here to Email cipis   Visit cipis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k.kral
Newbie

Registrován: 25.10.2002
Příspěvků: 35

Příspěvek č. 360 

To ano, dokonce s tim chodi i stařičké, ale stale nedostižné WAP 900-11 s procesory AMD

Old Post 13.06.2004 v 21:00
k.kral je offline   Click Here to See the Profile for k.kral   Find more posts by k.kral   Click here to Send k.kral a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pns
Newbie

Registrován: 26.08.2002
Příspěvků: 60

+ atmel Příspěvek č. 361 

Slenryjan nikdo nemuze udelat nic poradne jak se zda rozhodne ne za penize ) psal jsem askejum tak jsem zvedav kazdopadne jsem to zkousel i proti soft ap kde je rtl8180 s 1.5 ovladacema a mam za to ze mi to delalo taky ale jeste tu potvoru prozkousim ... o co by byl svet jednodusi a naklady nizsi kdyby se veci delali poradne no ale ... kdyby nekdo na neco prisel jak ty potvory rozchodit nebo jestli treba firmware 3.0 .. byl bych vdecnej ) a asi nejen ja

Old Post 13.06.2004 v 21:27
pns je offline   Click Here to See the Profile for pns   Find more posts by pns   Click here to Send pns a Private Message   Click Here to Email pns     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
2WY
Junior Member

Registrován: 01.04.2004
Příspěvků: 182

ping... Příspěvek č. 362


Dneska jsem jako nouzovou nahradu obcas tuhnouciho Zcoma XI-1510 pripojil Ovise. Zda se, ze vsechno jede, az na docela markantni zvyseni odezvy pingu na klienty. Setkali jste se s tim nekdo??

Old Post 14.06.2004 v 22:24
2WY je offline Click Here to See the Profile for 2WY Click here to Send 2WY a Private Message Click Here to Email 2WY Find more posts by 2WY Upravit/Smazat Příspěvek Odpovědět s Citací
Countrybob
Newbie

Registrován: 28.05.2004
Příspěvků: 1

Příspěvek č. 363 

Ahoj všichni,
používám taky Ovis 1120 AP v módu Client - Infrastructure. Dostal jsem na něj pevnou IP a k dispozici mám 8 vnitřních adres. Sice tenhle AP umí i routovat ale nechodilo to dobře. Takže mám na AP připojenej linuxovej server ve kterým jsou dvě sí?ovky a jede to bez problémů. Mám nastavenej NAT i Firewall a na server jsou připojeny 2 PC přes HUB. Nemám s tim zatim žádný problémy z obou PC jsede net a všechno bez problémů tak nevim. Sice jsem tam měl nastavený to routování protože vnitřní adresy jsou jiné řady než má pevná IP která je na AP, ale jede to i bez toho. Souhlasim s tim že ten návod co je k tomu je uplně na hovno takže spíš zkoušim různý modifikace a výsledky vyhodnocuji. Docela bych uvítal kdyby se našel někdo kdo s timhle AP umí víc abych se dozvěděl co všechno se tam dá nastavit - třeba mám něco špatně.
Díky moc všem zatim čau

Old Post 15.06.2004 v 19:06
Countrybob je offline   Click Here to See the Profile for Countrybob   Find more posts by Countrybob   Click here to Send Countrybob a Private Message   Click Here to Email Countrybob   Visit Countrybob's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kenny
Junior Member

Registrován: 19.10.2002
Příspěvků: 160

Re: ping... Příspěvek č. 364 

Old Post 15.06.2004 v 19:36
kenny je offline   Click Here to See the Profile for kenny   Find more posts by kenny   Click here to Send kenny a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kenny
Junior Member

Registrován: 19.10.2002
Příspěvků: 160

Příspěvek č. 365 

Old Post 15.06.2004 v 19:41
kenny je offline   Click Here to See the Profile for kenny   Find more posts by kenny   Click here to Send kenny a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sailord
Newbie

Registrován: 09.06.2004
Příspěvků: 6

Příspěvek č. 366 

Old Post 16.06.2004 v 11:01
sailord je offline   Click Here to See the Profile for sailord   Find more posts by sailord   Click here to Send sailord a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
erpe
Newbie

Registrován: 28.05.2004
Příspěvků: 2

Re: klient s WPA? Příspěvek č. 367 

Old Post 16.06.2004 v 16:01
erpe je offline   Click Here to See the Profile for erpe   Find more posts by erpe     Click Here to Email erpe     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zeleny panter
Newbie

Registrován: 24.05.2004
Příspěvků: 47

Příspěvek č. 368 

__________________

Old Post 17.06.2004 v 05:23
zeleny panter je offline   Click Here to See the Profile for zeleny panter   Find more posts by zeleny panter   Click here to Send zeleny panter a Private Message   Click Here to Email zeleny panter     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:58.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 17181920212223242526272829 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz