CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Bazaar > Zkusenosti s E-Bay : dotaz
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
matena
Newbie

Registrován: 02.04.2003
Příspěvků: 7

Zkusenosti s E-Bay : dotaz Příspěvek č. 1 

Old Post 11.11.2003 v 19:30
matena je offline   Click Here to See the Profile for matena   Find more posts by matena   Click here to Send matena a Private Message   Click Here to Email matena     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
paulie
Newbie

Registrován: 06.12.2002
Příspěvků: 97

Příspěvek č. 2 

skusenosti s E-bay VSEOBECNE:

- precitat si niekolkokrat co vlastne predavaju v danej aukcii - niekedy je to uvedene malymi pismenami v texte,
aby si nahodou nekupil za 1000 Kc DRIVER ku karte na obrazku...

- zistit aky sposob platby akceptuju

- zistit, do ktorych krajin tovar posielaju (niekedy len Nemecko napr.)

- precitat si hodnotenie predajcu, ked ma 5000 kladnych hodnoteni za niekolko rokov a 3 negativne tak pravdepodobne sa mu da verit...

Paulie

Old Post 12.11.2003 v 06:49
paulie je offline   Click Here to See the Profile for paulie   Find more posts by paulie   Click here to Send paulie a Private Message   Click Here to Email paulie     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mina
Newbie

Registrován: 24.09.2002
Příspěvků: 23

Neni vsechno zlato co se trpyti Příspěvek č. 3 

Autor nademnou ma pravdu, ale je tu jedno velke ale

RAITINGY NA EBAY JDOU FALSOVAT, takze je lepsi napsat nejakym kupujicim, jak to vlastne bylo

jinak, par veci sem dobre koupil, ale taky se mi stalo, ze me podtrhli

A neverit nicemu, co nejde prez EBAY, nejni to pojisteny!

Old Post 12.11.2003 v 18:20
mina je offline   Click Here to See the Profile for mina   Find more posts by mina   Click here to Send mina a Private Message   Click Here to Email mina     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin2
Junior Member

Registrován: 30.05.2002
Příspěvků: 278

ebay Příspěvek č. 4 

zatim jsem nemnel problemy.

Jinak i kdyz prodavajici pise ze dodava pouze do USA tak se ho zeptej zda to posle i do CR.

Zeptej se jak velke bude postovne.

Dej si pozor na napajeni.

Old Post 13.11.2003 v 18:23
Martin2 je offline   Click Here to See the Profile for Martin2   Find more posts by Martin2   Click here to Send Martin2 a Private Message   Click Here to Email Martin2     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p.salek
Moderator

Registrován: 08.09.2002
Příspěvků: 641

Team Member: MOD

Příspěvek č. 5 

A taky bacha na clo a dan, protoze vetsina prodavajicich jsou firmy, a tam musis zaplatit dan + clo pokud celkova cena vcetne postovnyho je vetsi nez 1500Kc. Takze doporucuju si vsechno nalezite zaridit, jako treba aby k zasilce byla faktura, protoze jinak te na celnici sezerou a budes se s tim patlat pekne dlouho. A taky si to spocitat aby te to pak nevyslo s postovnym clem a dani draz, nez u nas, coz uz se mi nejednou stalo.

Old Post 14.11.2003 v 20:16
p.salek je offline   Click Here to See the Profile for p.salek   Find more posts by p.salek   Click here to Send p.salek a Private Message   Click Here to Email p.salek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
motka
Newbie

Registrován: 13.11.2002
Příspěvků: 31

ebay ano či ne Příspěvek č. 6 

Nakupuji na Ebay již asi třetí rok. Spravně je uvedeno že i když není napsano inzerentem že "shipping worldwide" - just ask the seller to his or her will to ship abroad...... most people would eventually quote some shipping / handling price. Někdy dobrá, někdy nah..... V zásadě věrím lidem jen s dobrým positive feedback. Jen jednou se mi stalo , že mi zboží nedošlo ale tehdy mi prodavajicí poslal zboží znovu.
Ale s PCMCII kartami pozor!!! sám jsem se nachytal. Koupil jsem ORINOCO kartu a nevěděl jsem že má jinou normu, čili jen 11 kanálů. ale to by nevadílo, došla mi ojetá karta....... to jsem věděl ale došla mi poškozená..... proto llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll proto objednavat jen nove zboží. ALe zaleží na vas. Platím většinou přes bidpay.com někdy přes moneybookers.com. Pro českou repulbiku bohužel nejde mít PAYPAL. aspon já jsem jej neutvořil
Většina amíků dává ale přehnané poštovné , tak jak mi jich několik samo potvrdilo - je to jejich politika- cenu zboží sníží na nízko ale shipping dají vysoký
Tak schutí dotoho!!!!!!!!

__________________

Pavlis

Old Post 18.11.2003 v 17:51
motka je offline   Click Here to See the Profile for motka   Find more posts by motka   Click here to Send motka a Private Message   Click Here to Email motka     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:12.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz