CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Hardware > Erupce na slunci.
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
-=RYS=-
Senior Member

Registrován: 24.01.2003
Příspěvků: 2424

Erupce na slunci. Příspěvek č. 1 

Jeste , ze ty mikrovlny jsou tak vysoko

Jsem si ted tejden po "vyronu" na slunci zapl kratke vlny
(mam Icom 718 a ant G5RV) a jsem si chvilku
myslel , ze mi odesel prijmac ve vysilacce.

Ticho a sum.....zhruba od 1MHz do 30MHz radiovej klid.
Okolo 6 rano je vzdy pokec krouzek na 3.75MHz +-
a OK2BJJ tam je vzdy za RS 59 + 60.
Jenze ted sotva RS 44.
Ostatni jsem ani neslysel.
Tak vlitnu do pasma strednich vln a ani rozhlasove stanice
nic moc se signalem.
Jedine co facha jsou dlouhe vlny (Ceskej rozhlas na 271kHz) a
DCF77 kterej slysim RS 59 .

Na druhou stranu, bejt o trochu silnejsi erupce, tak
odejdou FET prijmace i na Wifi radiich.

Zatim cus -=RYS=-

Old Post 06.11.2003 v 01:26
-=RYS=- je offline   Click Here to See the Profile for -=RYS=-   Find more posts by -=RYS=-   Click here to Send -=RYS=- a Private Message     Visit -=RYS=-'s homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
majklovec
zastupce cloudu 10.93

Registrován: 18.09.2002
Příspěvků: 481

Froté Příspěvek č. 2 

Tak to je potřeba třít froté ručníky, pak ty erupce přejdou

__________________

Old Post 06.11.2003 v 03:21
majklovec je offline   Click Here to See the Profile for majklovec   Find more posts by majklovec   Click here to Send majklovec a Private Message     Visit majklovec's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frodo
Úlet

Registrován: 01.08.2002
Příspěvků: 726

Re: Froté Příspěvek č. 3 

__________________

:::: whois -h whois.czfree.net 64550|grep ^descr

Old Post 06.11.2003 v 17:22
frodo je offline   Click Here to See the Profile for frodo   Find more posts by frodo   Click here to Send frodo a Private Message   Click Here to Email frodo   Visit frodo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
highlander
Senior Member

Registrován: 05.08.2002
Příspěvků: 898

Příspěvek č. 4 

Jo, jo,.. Mně celej den zase bolí záda,...
To se ozývají ty erekce na slunci,.....

Old Post 06.11.2003 v 18:56
highlander je offline   Click Here to See the Profile for highlander   Find more posts by highlander   Click here to Send highlander a Private Message   Click Here to Email highlander     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LHosek
Junior Member

Registrován: 19.07.2005
Příspěvků: 108

Erupce na slunci. Příspěvek č. 5 

Docela by mě zajimalo, jestli někdo zaznamenal njaké vypadky nebo zvýšení pingu v posledních dnech kdy byla erupce nejvyšší za posledních 15 let. Abych pravdu řekl tak se mně zdá že asi tak tyden zaznamenávam vypadky z neznámýho duvodu. Jakoby rušení ale žádnej rušivej element jsem nechytil.

Old Post 18.09.2005 v 13:44
LHosek je offline   Click Here to See the Profile for LHosek   Find more posts by LHosek   Click here to Send LHosek a Private Message     Visit LHosek's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mrq
Newbie

Registrován: 21.08.2003
Příspěvků: 51

Příspěvek č. 6 

no já se ve středu připojil přes velmi zarušený město 1,5 km přes vlastnoručně zbastlenou cd quad anténu na AP, který normálně chytám akorát na 19 db síto

jelo to skoro líp, než přes něj a ještě mířila krapet do země

následná inspekce původního zařízení žádnou závadu neprokázala

Old Post 18.09.2005 v 14:31
Mrq je offline   Click Here to See the Profile for Mrq   Find more posts by Mrq   Click here to Send Mrq a Private Message   Click Here to Email Mrq   Visit Mrq's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
=PJ= Azzie
Pekelník

Registrován: 16.06.2003
Příspěvků: 1941

Re: Erupce na slunci. Příspěvek č. 7 

__________________

OUT OF SERVICE

Old Post 18.09.2005 v 17:59
=PJ= Azzie je offline   Click Here to See the Profile for =PJ= Azzie   Find more posts by =PJ= Azzie   Click here to Send =PJ= Azzie a Private Message   Click Here to Email =PJ= Azzie     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dodo
Senior Member

Registrován: 11.08.2002
Příspěvků: 704

Příspěvek č. 8 

moje quagga drží :-)

__________________

float like a butterfly, sting like a bee

Old Post 18.09.2005 v 18:47
dodo je offline   Click Here to See the Profile for dodo   Find more posts by dodo   Click here to Send dodo a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oook
Senior Member

Registrován: 28.06.2002
Příspěvků: 2325

Re: Re: Erupce na slunci. Příspěvek č. 9 

__________________

Nemam rad Jestirky (vcetne popiracu Holocaustu a 9/11).

Old Post 18.09.2005 v 19:42
oook je offline   Click Here to See the Profile for oook   Find more posts by oook   Click here to Send oook a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tropikhajma
Newbie

Registrován: 14.07.2003
Příspěvků: 56

Re: Re: Re: Erupce na slunci. Příspěvek č. 10 

Old Post 18.09.2005 v 20:38
tropikhajma je offline   Click Here to See the Profile for tropikhajma   Find more posts by tropikhajma   Click here to Send tropikhajma a Private Message   Click Here to Email tropikhajma     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
=PJ= Azzie
Pekelník

Registrován: 16.06.2003
Příspěvků: 1941

Re: Re: Re: Re: Erupce na slunci. Příspěvek č. 11 

__________________

OUT OF SERVICE

Old Post 19.09.2005 v 00:52
=PJ= Azzie je offline   Click Here to See the Profile for =PJ= Azzie   Find more posts by =PJ= Azzie   Click here to Send =PJ= Azzie a Private Message   Click Here to Email =PJ= Azzie     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oook
Senior Member

Registrován: 28.06.2002
Příspěvků: 2325

Re: Re: Re: Re: Re: Erupce na slunci. Příspěvek č. 12 

__________________

Nemam rad Jestirky (vcetne popiracu Holocaustu a 9/11).

Old Post 19.09.2005 v 02:35
oook je offline   Click Here to See the Profile for oook   Find more posts by oook   Click here to Send oook a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vojtisek
Junior Member

Registrován: 27.02.2003
Příspěvků: 232

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Erupce na slunci. Příspěvek č. 13 

Old Post 19.09.2005 v 08:24
vojtisek je offline   Click Here to See the Profile for vojtisek   Find more posts by vojtisek   Click here to Send vojtisek a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:18.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz