CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Klubovna > AP Jizak (Supernetwork)
1234567 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
ondrey
Newbie

Registrován: 11.03.2003
Příspěvků: 68

Question THUNDERNET AP Jizak Příspěvek č. 1 

Zdravim,
dnes jsem mluvil s nekym z Thundernetu (bohuzel jsem nepochytil jmeno) a prilis me nepotesili. Na AP Jizak ted pry funguje pouze 256kbit sdilene pripjeni pro vsechny a nelze jinak (hmm, k cemu mi potom bude 500 na uctu TN?). Na czfree.thundernet.cz se k nastaveni sveho uctu nedostanu a pres smtp.thundernet.cz nelze posilat maily. Na vsem se pry pracuje, ale nelze pry vubec rici kdy by to mohlo byt hotovo.
No, abych se priznal, moc me toto vysvetleni neuklidnilo, zejmena proto, ze neni dan *zadny* casovy horizont pro vyreseni problemu. Posilat emaily z webmailu neni zorvna pohodlne a neuveritelna volatilita rychlosti/funkcnosti pripojeni me drti (napr. nelze ani chatovat na xko.cz)...
Prosim tedy, vyskytne-li se zde nejaky insider z Thundernetu, zda by mi mohl podat blizsi informace o povaze problemu a pripadne jak se vyviji reseni...
Predem moc dekuju!
Nerad bych se vracel zpet k Telecomu :(

UPDATE: prejmenoval jsem to na AP Jizak obecne, nebot diskuse se znacne posunula:-)

Naposledy upravil ondrey 26.01.2004 v 15:58

Old Post 04.11.2003 v 12:27
ondrey je offline   Click Here to See the Profile for ondrey   Find more posts by ondrey   Click here to Send ondrey a Private Message   Click Here to Email ondrey   Visit ondrey's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Doc
Senior Member

Registrován: 27.11.2002
Příspěvků: 2331

Re: THUNDERNET AP Jizak - NERESITELNY PROBLEM? Příspěvek č. 2 

__________________

Old Post 04.11.2003 v 15:07
Doc je offline   Click Here to See the Profile for Doc   Find more posts by Doc   Click here to Send Doc a Private Message     Visit Doc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ondrey
Newbie

Registrován: 11.03.2003
Příspěvků: 68

Příspěvek č. 3 

hmm tak to je fakt docela divny...
ted uz ten net jakz takz funguje, odpoledne to ale bylo dost frustrujici.
Kazdopadne problem cislo jedna kterej me stve je ze nejede SMTP a ja *chci mailovat z thundebirda!!!:-)*
No a problem cislo 2 kterej sice neni tak hroznej ale zase by nemel bejt tezkej snad k opraveni, je ze se proste nepripojim a nepripojim na czfree.thundernet.cz, ledaze skrze kamosovo proxy.
stale prosim, aby se pokud mozno vyjadril nekdo kdo do toho vidi...
Dekuji prevelice!

Old Post 04.11.2003 v 15:47
ondrey je offline   Click Here to See the Profile for ondrey   Find more posts by ondrey   Click here to Send ondrey a Private Message   Click Here to Email ondrey   Visit ondrey's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frodo
Úlet

Registrován: 01.08.2002
Příspěvků: 726

Příspěvek č. 4 

__________________

:::: whois -h whois.czfree.net 64550|grep ^descr

Old Post 06.11.2003 v 17:25
frodo je offline   Click Here to See the Profile for frodo   Find more posts by frodo   Click here to Send frodo a Private Message   Click Here to Email frodo   Visit frodo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Doc
Senior Member

Registrován: 27.11.2002
Příspěvků: 2331

Příspěvek č. 5 

Old Post 07.11.2003 v 09:47
Doc je offline   Click Here to See the Profile for Doc   Find more posts by Doc   Click here to Send Doc a Private Message     Visit Doc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ondrey
Newbie

Registrován: 11.03.2003
Příspěvků: 68

Unhappy Dneska to prozmenu nejede celej den vubec Příspěvek č. 6 

diky za info!
Dneska neni konektivita vubec zadna (AP jizak chytam), tohle pisu pres Telecom:-(. Snad je to nejak spojeno s tim, ze se to ted resi, jak pise Frodo? Zatim vyckam a uvidime pozdeji...

Old Post 08.11.2003 v 18:46
ondrey je offline   Click Here to See the Profile for ondrey   Find more posts by ondrey   Click here to Send ondrey a Private Message   Click Here to Email ondrey   Visit ondrey's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jklamo
Junior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 200

Vypadek Příspěvek č. 7 

Tak jestli je ten dnesni vypadek kvuli napojeni na prosecke czfree, tak to ho velice rad pretrpim....

Old Post 08.11.2003 v 19:36
jklamo je offline   Click Here to See the Profile for jklamo   Find more posts by jklamo   Click here to Send jklamo a Private Message   Click Here to Email jklamo     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gato
Newbie

Registrován: 12.09.2003
Příspěvků: 25

jizak Příspěvek č. 8 

Ja se take nemohl dostat do sveho uctu, ale uz je to v poradku, SMTP ted nepouzivam, jinak mi vsechno chodi, spokojenost.

Old Post 17.11.2003 v 12:48
Gato je offline   Click Here to See the Profile for Gato   Find more posts by Gato   Click here to Send Gato a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frodo
Úlet

Registrován: 01.08.2002
Příspěvků: 726

Re: jizak Příspěvek č. 9 

__________________

:::: whois -h whois.czfree.net 64550|grep ^descr

Old Post 18.11.2003 v 13:59
frodo je offline   Click Here to See the Profile for frodo   Find more posts by frodo   Click here to Send frodo a Private Message   Click Here to Email frodo   Visit frodo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ondrey
Newbie

Registrován: 11.03.2003
Příspěvků: 68

ACH JO, JA BYCH TAKE CHTEL BYT SPOKOJENY S THUNDERNETEM... Příspěvek č. 10 

Dnesni vtipna historka:-)
Asi tri dni mi jede nejak pomalu internet (pomalu=tragicky pomalu, jako treba 1kB/s). Rikam si, co se sakra deje? Nez tam zavolam, overim si wifi spojeni. Tak si pingnu AP jizak 10.65.105.1. Hm nic. Jakto? Aha, koukam, ze se mi zmenila IP adresa! Volam tedy to TN, jestli nahodou nezmenili IP adresu AP Jizak. Zmenili:-) ALe pry to nevadi, protoze IP adresu mi stejne prideli DHCP. To je zajiste pravda, vsak internet funguje, jenom hrozne pomalu. Problem je ale v tom, ze IP adresa byla zmenena aniz bych se o tom jakkoli dozvedel. Vzhledem k tomu, ze odecitani kreditu a pridelovani konektivity se u TN resi prave podle IP adresy a nikoli MAC, tak mi nekolik dni vesele ubyval kredit a pritom moje stara IP byla jiz nefunkcni, takze jsem dostaval jen tu sdilenou konektivitu zadarmo:-))) Tomu rikam sluzby!
Na obranu TN musim zase rici, ze mi sami nabidli vraceni kreditu za ty promarnene dny.
Nicmene je stale co zlepsovat... Prece pri registraci u TN jsem uvedl email, proc mi tedy neposlali email, ze budou menit IP, nebo proc mi to nezmenili sami?

Old Post 20.11.2003 v 11:30
ondrey je offline   Click Here to See the Profile for ondrey   Find more posts by ondrey   Click here to Send ondrey a Private Message   Click Here to Email ondrey   Visit ondrey's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frodo
Úlet

Registrován: 01.08.2002
Příspěvků: 726

Re: ACH JO, JA BYCH TAKE CHTEL BYT SPOKOJENY S THUNDERNETEM... Příspěvek č. 11 

__________________

:::: whois -h whois.czfree.net 64550|grep ^descr

Old Post 20.11.2003 v 12:05
frodo je offline   Click Here to See the Profile for frodo   Find more posts by frodo   Click here to Send frodo a Private Message   Click Here to Email frodo   Visit frodo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tornado
Newbie

Registrován: 24.02.2003
Příspěvků: 15

Prosek->Kbely->Vinor Příspěvek č. 12 

Jak hlavicka meho vzkazu dava vidno, jsem z Vinore. Zde Sammel (jestli azse zmrvim jeho nick, asi ho nepotesim) dava do kopy AP, holam se co nejdrive napojit. Zajima me vsak pripojeni k internetu. Dal mi echo, ze tento tyden dela posledni mereni, antenu a vse jiz ma. Taky mi rekl, ze pripojeni bude pres Prosek. Muze mi tedy nekdo rici, jak je to s cenami za internet z Proseka? Pocitam, ze je to tedy Thundernet, mohu vedet orientacne ceny, pripadne muzete me odkazat na nejakej site, kde bych ceny nasel prehledne serazene?
Diky
Virnik, Tornado Workgroup admin

Old Post 24.11.2003 v 18:42
Tornado je offline   Click Here to See the Profile for Tornado   Find more posts by Tornado   Click here to Send Tornado a Private Message   Click Here to Email Tornado     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ondrey
Newbie

Registrován: 11.03.2003
Příspěvků: 68

Question Příspěvek č. 13 

jeste nekomu (krome me) dnes (vlastne vcera) asi pul dne nesel internet?

Old Post 25.11.2003 v 00:21
ondrey je offline   Click Here to See the Profile for ondrey   Find more posts by ondrey   Click here to Send ondrey a Private Message   Click Here to Email ondrey   Visit ondrey's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jklamo
Junior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 200

Příspěvek č. 14 

Mne taky. Ale hlavne ze to nabehlo.

Old Post 25.11.2003 v 01:23
jklamo je offline   Click Here to See the Profile for jklamo   Find more posts by jklamo   Click here to Send jklamo a Private Message   Click Here to Email jklamo     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frodo
Úlet

Registrován: 01.08.2002
Příspěvků: 726

Příspěvek č. 15 

__________________

:::: whois -h whois.czfree.net 64550|grep ^descr

Old Post 25.11.2003 v 08:31
frodo je offline   Click Here to See the Profile for frodo   Find more posts by frodo   Click here to Send frodo a Private Message   Click Here to Email frodo   Visit frodo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ondrey
Newbie

Registrován: 11.03.2003
Příspěvků: 68

Unhappy ma cenu si platit vyhrazenou konektivitu pres AP JIZAK? Příspěvek č. 16 

Vzhledem k tem problemum, ze se na Jizak zatim nepodarilo natahnout vetsi konektivitu tak bych se chtel zeptat, jestli ma nejaky vyznam si platit vyhrazenou konektivitu? Sice si platim 64 vyhrazenejch, ale pres den to horko tezko preleze 20:-(
To ta sdilena zadara mozna bude stejne "rychla"...?

Old Post 27.11.2003 v 14:11
ondrey je offline   Click Here to See the Profile for ondrey   Find more posts by ondrey   Click here to Send ondrey a Private Message   Click Here to Email ondrey   Visit ondrey's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:43.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
1234567 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz