CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Klubovna > REKLAMACE HW v MONIME aneb NIKDY vice!!!!
123456
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Martin Von Dr
Junior Member

Registrován: 09.08.2002
Příspěvků: 113

Taky nemile zkusenosti Příspěvek č. 65 

Koupil jsem si v Monime HP digi foto, beha ale CF karta dela stale paseku, Vypalovacka Teac kterou jsem tam obednal a rezervoval,
pri vyzvednuti jaksi nebyla musel jsem si vzit pomalejsi za stejnou cenu.
Print server Edimax - jo to byla sranda az po 3 tydnech ho vymenili za stejny SR... tak jsem si zajel primo do firmy odkud je berou a tam jsem to teprve vyresil.
O reklamacich v Monime jsem slysel uz hodne story.
Suma sumarum 50% veci fachalo divne.
Zato PROCA ackoli je drazsi tam to stornujou ihned a ani se neptaji.
Vsechno je to v lidech.

__________________

Kunratice1

Old Post 06.11.2003 v 11:45
Martin Von Dr je offline   Click Here to See the Profile for Martin Von Dr   Find more posts by Martin Von Dr   Click here to Send Martin Von Dr a Private Message   Click Here to Email Martin Von Dr     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stripe
Member

Registrován: 16.03.2003
Příspěvků: 435

Příspěvek č. 66 

ja myslim, ze uroven ceskych velkoobchodu je slusna. za sebe mohu rict, ze pro mne jako druha nejdulezitejsi vec po serioznosti obchodu je jeho dostupnost.

snad mi kazdy da za pravdu, ze trmacet se kupr. pres celou Prahu, kdyz je cela zacpana nema cenu. Uz jen to, kolik se protopi autem pri hodine v zacpe. Ztratite cas a stoji vas to palivo. takze suma sumarum malym obchudkum a obchodum, co si rikaji velkoobchod, ale maji k nemu daleko, nedejme jejim drzym moresum vydelat. kdo ma zivnostensky list, necht nakupuje v opravdovem velkoobchode a budeme vsichni happy.

__________________

...desktop mam usporadany dle Leffingwellova-Bronsteinova schematu psaciho stolu, verze B...

Old Post 06.11.2003 v 14:39
Stripe je offline   Click Here to See the Profile for Stripe   Find more posts by Stripe   Click here to Send Stripe a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nox
Newbie

Registrován: 12.06.2003
Příspěvků: 5

Cool Musim zaklepat Příspěvek č. 67 

zatim co jsem koupil v Monime (prodejna Uvalska) chodi bez problemu. Ovsem kdyz jsem si tam kupoval asi pred rokem a pul novy zdroj tak jsem si musel nechat prinest dalsi protoze ten prvni mel vetrak viditelne zaneseny prachem :-D
Sice jsem pak dostal panensky cisty zdroj, na druhou stranu, ten prvni uz byl zahoreny Vetrak stejne sel ven protoze byl dik sve konstrukci hlucny jak krava, takze sbohem zaruko.

Ale ty ceny.. zvlast kdyz mam slevu tim ze si kupuju soucastky na firmu ve ktere tam delam, ta je jejich obstojny zakaznik. Jestli krachnou tak doufam ze budou delat vyprodeje, najedu tam s autem a pulku toho vykoupim

Predevcirem jsem si tam koupil Logitechovou optickou krysu, chodi bohovsky.

Se stomegou v dejvicich jsem mel nekdy pred peti lety takovou mrazivou zkusenost, ze vzdycky kdyz jsem tam sel kupovat pameti do noveho kompu, tak mi je pokazde dali do uplne obycejneho papiroveho pytliku...... stejne tak procesory. Ale kupodivu vsecko chodilo.

Nikde to nebude dokonale, to se neda cekat, jen to muze byt nekde horsi nebo a nekde lepsi.

Old Post 06.11.2003 v 20:39
nox je offline   Click Here to See the Profile for nox   Find more posts by nox   Click here to Send nox a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxinoha
Nemám rád lamy :-)

Registrován: 10.10.2002
Příspěvků: 450

Re: Musim zaklepat Příspěvek č. 68 

Old Post 07.11.2003 v 09:32
Maxinoha je offline   Click Here to See the Profile for Maxinoha   Find more posts by Maxinoha   Click here to Send Maxinoha a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jointer
Member

Registrován: 05.07.2002
Příspěvků: 405

Příspěvek č. 69 

Troska do mlyna. Na Dejvicky zarizujeme firmu. Potrebovali jsme TP kabel. Poslali jsme skladnika do Monimy. Prisel a brecel. V Monime meli totiz nejaky zbytek kabelu z klubka, tak ho chtel vzit, kouka na jeden konec kabelu, pak na druhej a rika "podle znacek to je 139m". Obchodnik vyvali oci, nevericne kouka a pak rekne "nevim, to musim zmerit!" Tak to zmeril... Pochopitelne 139m...
PS: cena byla skoro jak u kompletniho 305m klubka... A hodinu jsme to rozmotavali...
KILL EM ALL!!!

__________________

>>----------------<<
ALL YOUR WI-FI ARE BELONG TO US!
JOIN(T) US!

Old Post 07.11.2003 v 23:51
jointer je offline   Click Here to See the Profile for jointer   Find more posts by jointer   Click here to Send jointer a Private Message     Visit jointer's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cipis
Senior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 4997

Příspěvek č. 70 

Old Post 08.11.2003 v 00:36
cipis je offline   Click Here to See the Profile for cipis   Find more posts by cipis   Click here to Send cipis a Private Message   Click Here to Email cipis   Visit cipis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Milf
Newbie

Registrován: 08.11.2003
Příspěvků: 2

Re: Nakupujte u odborníků, ne u diletantů Příspěvek č. 71 

Naposledy upravil Milf 09.11.2003 v 10:20

Old Post 08.11.2003 v 19:47
Milf je offline   Click Here to See the Profile for Milf   Find more posts by Milf   Click here to Send Milf a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
onx
Project Integrator

Registrován: 25.08.2002
Příspěvků: 37

KAUZA MONIMA POKRACUJE Příspěvek č. 72 

__________________

--------- <onx>< -----------

Old Post 21.11.2003 v 10:55
onx je offline   Click Here to See the Profile for onx   Find more posts by onx   Click here to Send onx a Private Message   Click Here to Email onx   Visit onx's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cipis
Senior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 4997

Re: KAUZA MONIMA POKRACUJE Příspěvek č. 73 

Old Post 21.11.2003 v 11:00
cipis je offline   Click Here to See the Profile for cipis   Find more posts by cipis   Click here to Send cipis a Private Message   Click Here to Email cipis   Visit cipis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
onx
Project Integrator

Registrován: 25.08.2002
Příspěvků: 37

Re: Re: KAUZA MONIMA POKRACUJE Příspěvek č. 74 

__________________

--------- <onx>< -----------

Old Post 21.11.2003 v 11:15
onx je offline   Click Here to See the Profile for onx   Find more posts by onx   Click here to Send onx a Private Message   Click Here to Email onx   Visit onx's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
woody
Member

Registrován: 25.09.2002
Příspěvků: 448

Re: Re: Re: KAUZA MONIMA POKRACUJE Příspěvek č. 75 

Old Post 21.11.2003 v 13:04
woody je offline   Click Here to See the Profile for woody   Find more posts by woody   Click here to Send woody a Private Message     Visit woody's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zarao
Newbie

Registrován: 27.09.2002
Příspěvků: 25

Příspěvek č. 76 

Jo, tak ta stranka, kam se pise reklamacni kod za ucelem zjisteni stavu reklamace, to byla moje nocni mura. Za mesic, co jsem tam reklamoval repraky, se na ni nezmenil ani bajt (a to sem ji sledoval i _dvakrat_ denne ), zatimco po vydani zbozi taky ne. Ale hlavne ze to maj na webu!

Old Post 21.11.2003 v 16:45
zarao je offline   Click Here to See the Profile for zarao   Find more posts by zarao   Click here to Send zarao a Private Message   Click Here to Email zarao   Visit zarao's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lazna
Senior Member

Registrován: 29.10.2002
Příspěvků: 2614

User is Mapper

Re: Re: Re: reklamaci si pojistete Příspěvek č. 77 

__________________

Old Post 21.11.2003 v 17:15
lazna je offline   Click Here to See the Profile for lazna   Find more posts by lazna   Click here to Send lazna a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DRSON
Newbie

Registrován: 26.12.2002
Příspěvků: 89

Příspěvek č. 78 

No tak co se Monimy tyce tak tam sem nakupoval pouze dvakrat. Jednou ve Skolsky a stal sem az venku, pul hodiny mrznul, ale nakonec sem svoji palicku dostal. Jednou sem pro neco musel jet do Strasnic. Stejne to tam nemeli ale toho mista tam I muj pokoj je vetsi

Ad Alzasoft> Nikdy sem tam nic nereklamoval. Nedavno sem si tam byl koupit tiskarnu, prisel sem, fronta pomalu az ven, tak sem si stoup k terminalu, nabouchal objednavku, stoupnul do fronty a za 10 minut uz sem sel do skladu s vyrizenou objednavkou. Tam bylo uplne narvano, nicmene prisel manik, vzal si 20 objednavek a za 5 minut uz sem si nesl tiskarnu domu.

Jinak nakupuju celkem vsude. Co se Vrsovic tyce tak tu je docela vyber prodejcu, ale nic moc kvalitka. Kdyz se objevily prvni Thunderbirdy tak sme zacali shanet chlazeni. V obchodu u byvaleho kina Pilotu na nas koukali jako kdyby jsme spadli z marsu. V CS21 nam jeden chlapek diskretne rekl, ze tam jede tvrde Intel a poslal nas do Softcomu. Co se Softcomu tyce tak kdykoliv tam neco potrebuju tak to nemaj a cekam pul hodiny. V DXT jsou vicemene ochotni, ale ceny nic moc a prestal sem tam chodit kdyz sem misto TNT2 Ultra dostal normalni TNT2.

Damello: Prisel sem, mel sem na papire kompletni sestavu a stejne sem tam byl 40 minut nez mi to vsechno vyskladal.
Reklamace: Nemam vlastni zkusenost, ale kamarad jich ma celkem dost. Vadny procesory se kdysi posilaly AMD s tim ze si zaplatite postovny. Na odpalenou desku se ceka presne 30 dni a stejne dostanete jinou, protoze tamta se uz nevyrabi (kdyby i ta nova po roce neudelala papa tak no problem). Jednou prisel clovek s vadnym procesorem. Prodavac vzal novou desku, dal tam procesor, pamet, graficku, pripojil zdroj. Zapnul, zjistl ze nefunguje tak zase vypnul. Desku vzal, zabalil a vratil do regalu.

Zatim nejlepsi s kterym sem se setkal je SUNTECH. Na nic dlouho necekam, kdyz mam nejakej dotaz tak radi odpovi. Jednou sem potreboval RAMku ale uz sem to nestihal, tak jsem tam zavolal a pockali na me i pul hodiny po zaviracce. Koupil jsem tam CDROMku. Kdyz jsem ji prines domu tak sem ze rozhod zalohovat co se da z CD v havarijnim stavu Mechanika roztocila CD na dost velkou rychlost, ozvalo se krupnuti a ze zavreny mechaniky na me vykouknul kus CD. (Bejt to CDROMka s odklapecim prednim krytem tak ho mam asi mezi ocima, pac sem mel PC na stole). Prisel sem na reklamaci ze mi rozstipala CD. Prodavacka zatrasla CDROMkou a kdyz tam neco zachrastilo tak mi bez problemu dala jinou (stejnou sem uz nechtel). Nebo sem ztratil drivery od zvukovky (nejaka ISA, jeste na diskete). Bez problemu sem dostal novy. Fakt super obchod.

Old Post 22.11.2003 v 02:20
DRSON je offline   Click Here to See the Profile for DRSON   Find more posts by DRSON   Click here to Send DRSON a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xor
Member

Registrován: 25.06.2002
Příspěvků: 474

suntech Příspěvek č. 79 

maj celkem rozumnej web, odpovidaj na icq. to sou plusy. reklamaci delal bracha. odesel mu zdroj v morex bedne (nic to s sebou nevzalo). v suntechu uz snad nemeli zdroj na vymenu (a bracha by ho uz znova stejne nechtel) a chtel jinej. puvodni zdroj tusim zlevnil a prodavac nechtel uznat, ze by mu mel dat neco za puvodni cenu, takze nakonec jim nechal nakou stovku navic, protoze ho prestalo bavit se s tim picuskem hadat. ale nedivim se m.kolinskymu, ze kdyz narazi na jeste vetsi pako, tak ten dil "pojisti", po zkusenostech s pristupem jednoho obchodu s Casio ve Francouzsky bych to udelal taky.

Old Post 22.11.2003 v 08:50
xor je offline   Click Here to See the Profile for xor   Find more posts by xor   Click here to Send xor a Private Message   Click Here to Email xor     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
co-founder

Registrován: 09.09.2001
Příspěvků: 136

Thumbs up Monima končí Příspěvek č. 80 

__________________

Old Post 08.04.2004 v 12:05
carlos je offline   Click Here to See the Profile for carlos   Find more posts by carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Click Here to Email carlos   Visit carlos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:15.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123456  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz