CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Software > Nejlepší sw pro sí? - WXP
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Lord Mystic
Newbie

Registrován: 14.08.2003
Příspěvků: 13

Nejlepší sw pro sí? Příspěvek č. 1 

Chtěl jsem se zeptat na vaše zkušenosti s různým softem pro wi-fi (lan) sítě a i-net služby. Máte nějaké zajímavé softy, např. pro monitoring zatížení, komunikaci po místní síti, přenos hlasu či obrazu, monitoring hw, omezení datového toku na jednu ip, atd.

__________________

MS-K7T Pro2A, AMD Duron 1300MHz, 512MB SDRAM PC133, GeForce2 Ti 64MB, SB Live 1024!, HDD Saegate Barracuda IV 60GB 7200, DVD-ROM Asus E616 16/48, CD-RW Plextor 48/24/48, DVD-R/RW Pioneer DVR-A05

Old Post 20.10.2003 v 12:06
Lord Mystic je offline   Click Here to See the Profile for Lord Mystic   Find more posts by Lord Mystic   Click here to Send Lord Mystic a Private Message   Click Here to Email Lord Mystic   Visit Lord Mystic's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jointer
Member

Registrován: 05.07.2002
Příspěvků: 405

Příspěvek č. 2 

Mozna by bylo vhodne napsat typ OS pro ktery to potrebujes.

__________________

>>----------------<<
ALL YOUR WI-FI ARE BELONG TO US!
JOIN(T) US!

Old Post 20.10.2003 v 13:34
jointer je offline   Click Here to See the Profile for jointer   Find more posts by jointer   Click here to Send jointer a Private Message     Visit jointer's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lord Mystic
Newbie

Registrován: 14.08.2003
Příspěvků: 13

Příspěvek č. 3 

Udělal jsem u nás na vesnici menší wi-fi sí? (zatím 4 pc, za pár měsíců až 10 pc kvůli netu). Všichni jedou na Woknech XP a zprovoznil jsem to teprve před pár dny. A potřeboval by jsem nějaký dobrý soft, který se tak běžně používá pro takovéto menší sítě.

Na netu jsem toho našel hodně, o to nejde, spíše se v tom vyznat a vytřídit to dobré a užitečné. Proto kdyby jste měl někdo nějaké zkušenosti s nějakým softem, budu rád když to sem napíšete.

__________________

MS-K7T Pro2A, AMD Duron 1300MHz, 512MB SDRAM PC133, GeForce2 Ti 64MB, SB Live 1024!, HDD Saegate Barracuda IV 60GB 7200, DVD-ROM Asus E616 16/48, CD-RW Plextor 48/24/48, DVD-R/RW Pioneer DVR-A05

Old Post 20.10.2003 v 14:22
Lord Mystic je offline   Click Here to See the Profile for Lord Mystic   Find more posts by Lord Mystic   Click here to Send Lord Mystic a Private Message   Click Here to Email Lord Mystic   Visit Lord Mystic's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aquarius
Team Leader
zastupce cloudu 10.254


Registrován: 20.07.2002
Příspěvků: 340

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Příspěvek č. 4 

Old Post 20.10.2003 v 23:33
aquarius je offline   Click Here to See the Profile for aquarius   Find more posts by aquarius   Click here to Send aquarius a Private Message   Click Here to Email aquarius   Visit aquarius's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jointer
Member

Registrován: 05.07.2002
Příspěvků: 405

Příspěvek č. 5 

Urcite. Vcera jsem ti sem psal dlouhy prispevek, ale pri odesilani byl server busy a prisel jsem o text. NetLimiter na omezeni trafficu - jen pro zodpovedne - nastavuje si to klient. Doma pouzivame na chat LanChatPro, ale v czf nevim o tom ze by se to pouzivalo. Nejruznejsi monitoring no problem, ale pod Woknama asi tezko...

__________________

>>----------------<<
ALL YOUR WI-FI ARE BELONG TO US!
JOIN(T) US!

Old Post 21.10.2003 v 09:07
jointer je offline   Click Here to See the Profile for jointer   Find more posts by jointer   Click here to Send jointer a Private Message     Visit jointer's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:42.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz